Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατά τα άλλα πρόβλημα παραγωγής κτλ κτλ

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ευρωπαικο no brand μια χαρα!

 

Τι cid θα έχουν τα "ελληνικά" Δημήτρη, όταν κάποια στιγμή κυκλοφόρησουν επίσημα από αλυσίδες λιανικής;

Την απάντηση θα την πάρεις όταν γίνει αυτό.

Όχι, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα παραγωγής, πετάει η HTC και κάνει μαρκετινγκιστικα τρικακια, όταν πουλάει ακόμα λιγότερο και από το fail της χρονιάς g5. Οκ, ότι πείτε :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τι cid θα έχουν τα "ελληνικά" Δημήτρη, όταν κάποια στιγμή κυκλοφόρησουν επίσημα από αλυσίδες λιανικής;

Την απάντηση θα την πάρεις όταν γίνει αυτό.

Όχι, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα παραγωγής, πετάει η HTC και κάνει μαρκετινγκιστικα τρικακια, όταν πουλάει ακόμα λιγότερο και από το fail της χρονιάς g5. Οκ, ότι πείτε :lol:

 

εγω δεν λεω οτι πεταει,ισα ισα.

 

ειμαστε στις 14 Ιουνιου και στα ιταλικα μαγαζια δεν υπαρχει ιχνος απο το 10αρι.

fail ολκης αλλα εκλεισε η HTC Ιταλιας.

 

ομως άλλο να μιλαμε για την διαθεσιμοτητα της συσκευης,ισως πρεπει να ανοιξουμε νεο τοπικ και αλλο για την ιδια την συσκευη η οποια μου αρεσει καλυτερα απο tα S7.

δεν λεω αν ειναι καλυτερη,λεω μου αρεσει καλυτερα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα στην παρεα, εδω δεν διαβαζουμε οταν βγαινουν τα οικονομικα αποτελεσματα οτι ειναι παντα μειον τα τελευταια χρονια

μακαρι φετος με το 10 να παει καλυτερα .

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν λεω οτι πεταει,ισα ισα.

 

ειμαστε στις 14 Ιουνιου και στα ιταλικα μαγαζια δεν υπαρχει ιχνος απο το 10αρι.

fail ολκης αλλα εκλεισε η HTC Ιταλιας.

 

ομως άλλο να μιλαμε για την διαθεσιμοτητα της συσκευης,ισως πρεπει να ανοιξουμε νεο τοπικ και αλλο για την ιδια την συσκευη η οποια μου αρεσει καλυτερα απο tα S7.

δεν λεω αν ειναι καλυτερη,λεω μου αρεσει καλυτερα.

 

Κι η HTC Ελλαδος δυστυχως εχει τεραστια προβληματα.

Οπως και να εχει, δεν ειναι κακο να ενημερωνουμε και για διαθεσιμοτητα της συσκευης σε ενα νημα, που ουτως η αλλως η κυκλοφορια ειναι περιορισμενη, για αυτους που ψαχνουν αγωνιωδως τη συσκευη (πχ υπαρχουν αρκετοι που θελουν να εκμεταλλευτουν την επιδοτηση τους).

Καποιοι ρομαντικοι, τωρα, που θελουν να ευαγγελιζονται marketing strategies κλπ ομορφα, μπορουν να το κανουν, αλλα δυστυχως η πραγματικοτητα ειναι αλλη...

Σε αρκετα θεματα η συσκευη ειναι καλυτερη, με βασικο πλεονεκτημα το sense, που για τα δικα μου γουστα ειναι ο,τι πιο elegant, σε αντιθεση με τα καρακιτσαρια των κορεατων.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δώσε μας λοιπόν τα φώτα σου και απέδειξε μας ότι η καθυστέρηση στην παρουσίαση της συσκευής έγινε λόγω προβλήματος. Εγώ μόνο από εσένα το διαβάζω αυτό. Επίσης τώρα είναι καλό να δίνουμε λινκ με μαγαζιά που την έχουν; εσύ ο ίδιος έγραφες για CEO και λοιπές ειρωνιες.

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Έτσι και αλλιώς ακόμη και περιορισμένα κομμάτια να υπήρχαν πόσοι θα το επερναν;;τα htc έχουν καταντήσει να είναι limited edition με της πωλήσεις που κάνει ,ειδικά σε σύγκριση με την sammy..

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Finn αφου μας τσακισες τα νευρα με τα πιτογυρα:p τα ψωμακια με τις πατατουλες :p {δεν καταλαβα τι ειναι:lol:}

τωρα παρτε και ενα νερακι για να χωνεψεται:lol::lol::lol:

post#2809 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=430812&page=188

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160614/50cc41213a2a62add70443731c924a06.jpg

Πρωί στο γραφείο.

 

Σήμερα πήρε και η Ταϊβάν την 1.80

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Δε φτάνει που δεν έχουμε HTC 10, δεν έχουμε και παραλία. Δεν κάθομαι άλλο σ'αυτό το thread, μου κάνει κακό :lol:

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δώσε μας λοιπόν τα φώτα σου και απέδειξε μας ότι η καθυστέρηση στην παρουσίαση της συσκευής έγινε λόγω προβλήματος. Εγώ μόνο από εσένα το διαβάζω αυτό. Επίσης τώρα είναι καλό να δίνουμε λινκ με μαγαζιά που την έχουν; εσύ ο ίδιος έγραφες για CEO και λοιπές ειρωνιες.

 

Αφου σε καποιους δεν αρεσει λοιπον να διαβαζετε καμια χρηστικη πληροφορια (που δε θα τη βρειτε και αλλου), καθιστε ομορφα ομορφα να γραφετε σχολια τυπου "διαφημιστικη καταχωρηση στο site της HTC" και να αποθεωνετε τις συσκευες των οποιων ειστε κατοχοι (5 ατομα ολα κι ολα, ενω θελει τοσος κοσμος να το αγορασει) και να γραφετε για δηθεν περιτεχνες ενεργειες μια εταιριας που εχει δισεπιλυτα προβληματα. Προσωπικα δεν εχω τετοια θεματα, οπως τη βρισκει ο καθενας ομως...

Over and out, παμε στα της συσκευης παλι..

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δώσε μας λοιπόν τα φώτα σου και απέδειξε μας ότι η καθυστέρηση στην παρουσίαση της συσκευής έγινε λόγω προβλήματος. Εγώ μόνο από εσένα το διαβάζω αυτό. Επίσης τώρα είναι καλό να δίνουμε λινκ με μαγαζιά που την έχουν; εσύ ο ίδιος έγραφες για CEO και λοιπές ειρωνιες.

Εαν καθυστέρησαν επίτηδες να κυκλοφορησουν την συσκευή γνωρίζοντας τα specs σ7 και σ7 edge και δεν βάλανε έστω λιγη μεγαλύτερη μπαταριά απο το s7 το απλο ειναι για τα μπάζα .Εγω βαρέθηκα να περιμένω να το βρω δεν συζητάμε καν να το δεις απο κοντά πριν το αγοράσεις .

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

1.80.401.1 arriving soon! Άντε να δούμε τι βελτιώσεις φέρνει

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα το διαβασαμε κι αυτο. Ισα ισα που ολα τα παιδια γραφουν τα υπερ και τα κατα της συσκευης και κανενας δεν αποθεωνει. Αντιθετα με καποιους κατοχους του S7 (τυχαιο?) που μπαινουν και μας χαλανε την κουβεντα. Να μας λειπουν οι ανακριβιες

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Βλέπετε κάποια παγίδα εδώ εσείς οι πιο έμπειροι;

http://www.ebay.fr/itm/262432155347

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Βλέπετε κάποια παγίδα εδώ εσείς οι πιο έμπειροι;

http://www.ebay.fr/itm/262432155347

Ο πωλητης ειναι απο το Hong Kong ελληνικα δεν εχει η συσκευη ,νομιζω πως ειδα ενα χρονο εγγυηση

και για επιπλεον γλωσσες επικοινωνιστε μαζι μου ,δεν το αφηνεις καλυτερα , βεβαια περιμενε και καμια

γνωμη ακομα.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Ο ιδιος και στο αγγλικο http://www.ebay.com/itm/HTC-10-ONE-M10-LTE-32GB-Grey-Unlocked-Eng-DE-IT-ES-FR-Ship-from-UK-R1234-/262432155347?hash=item3d1a2ce6d3:g:CbwAAOSwYmZXMxmd

δεν ξερω δεν μου καθεται καλα

Παντως αν το σκεφτεσαι απο ebay να ζητας το imei και αν στο δινουν τσεκαρισμα στην htc για να εισαι σιγουρος.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ nek. Ξέχασα να πάρω και το eshop να ρωτήσω για τις διάφορες μεταξύ των δύο συσκευών που δίνουν. Δε γράφει και για ακουστικά στην περιγραφή τους.

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυξάνεις την ζήτηση με το να κάνεις τον κόσμο να το ψάχνει..παίζει ωραία φέτος η HTC....

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

ναι και σε εμενα επιασε το παιχνιδι που παιζει ... επειδη δεν εστρωνε η αγορα και επειδη το παιζουν καπως ... χτυπησα ενα s7 και βλεπουμε απο Σεπτεμβρη ...

Link to comment
Share on other sites

Νέο update μόλις έσκασε, πάμε έκδοση 1.80.617.1 , λίγο πάνω από 300MB..

Παιδιά όταν γράφετε ότι σαν ήρθε update να λέτε και χώρα προέλευσης κινητου. Για να ξέρουμε τι και ποιοι να περιμένουμε ..

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν γράφετε ότι σαν ήρθε update να λέτε και χώρα προέλευσης κινητου. Για να ξέρουμε τι και ποιοι να περιμένουμε ..

 

US και Taiwan εως τωρα την 1.80.

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Απλά για ενημέρωση το promo code "HTC10" από htc.com/uk/ δουλεύει ακόμα: από 570 στις 512 λίρες για όποιον ενδιαφέρεται.

Προσωπικά από εκεί το πήρα..

 

Αρκετά απογοητευτικά τα όσα διαβάζω εδώ για τη διαθεσιμότητα...

Ανακοινώθηκε και το OnePlus 3 στις £309, απωρώ αν θα κάνουνε πωλήσεις εκεί στην ΗΤC..

6610 --> 7610(RH-51) --> (Legendary) N900 --> Galaxy SIII --> HTC 10 --> Pixel 2 XL --> Xperia 1 ii

HP Touchpad (dual boot: webOS and Android)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...