Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το δικό μου είναι αγορασμένο από την Cosmote σχεδόν πριν δύο χρόνια και το έχω στείλει για σέρβις εντός εγγύησης μέσω της ίδιας εταιρείας, για τις επανεκινησεις που κάνει στο 40% τις μπαταρίας. Η μπαταρία κρατούσε μόλις 3 ώρες!!

Το έχει κανείς αγορασμένο από την Ελληνική αντιπροσωπεία, κάνεις ιδέα πόσο καιρό κάνει και τι να περιμένω σαν απάντηση;

Έχουν περάσει δύο βδομάδες και ακόμα περιμένω!!

 

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η μπαταρία χρειάζεται αντικατάσταση και είναι λογικό αν κοντεύουν η έχουν περάσει 2 χρόνια. Εξαρτάται βέβαια και τι χρήση κάνει ο καθένας. Πάντως μη μπλέκετε με αντιπροσωπείες και χρονοβόρες διαδικασίες. Πηγαίνετε το κινητό σε ένα από τα πολλά service που υπάρχουν και μέσα σε μια ώρα την αλλάζουν με καινούργια αυθεντική. Έτσι είχα κάνει και εγώ αλλαγή στο M7. Αν σκοπεύετε να κρατήσετε τη συσκευή αξίζει τον κόπο. Γύρω στα 35 είναι το κόστος απ'ότι βλέπω... https://www.mobile-care.gr/support/htc/smartphone/htc-10/episkeyi-gia-tin-syskeyi-htc-10-mpataria

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, η αγορά από amazon είναι εγγυημένη? δλδ θα έχω θέμα με service κτλ? γιατί εδώ δεν βρήκα κάτι σε μεταχειρισμένο και σκέφτομαι για αγορά από amazon.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ψάξτο λίγο παραπάνω από εδώ, στο άλλο γνωστό φόρουμ βρίσκεις αρκετές αγγελίες από htc 10 & ultra...κάθε βδομάδα σχεδόν γίνονται αγοραπωλησίες στα συγκεκριμένα, κι εγώ το πήρα από σχετική αγγελία σχεδόν καινούργιο!

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ψάξτο λίγο παραπάνω από εδώ, στο άλλο γνωστό φόρουμ βρίσκεις αρκετές αγγελίες από htc 10 & ultra...κάθε βδομάδα σχεδόν γίνονται αγοραπωλησίες στα συγκεκριμένα, κι εγώ το πήρα από σχετική αγγελία σχεδόν καινούργιο!

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

δεν έχει τπτ στο άλλο φόρουμ κοίταξα, για ultra δεν σκέφτομαι γιατί είναι παντόφλα, και δεν ξέρω αν έχει δυνατό ήχο στα ακουστικά για μουσική όπως το 10:)

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο το ultra είναι τεράστιο και για μένα το όριο είναι κάπου στο μέγεθος του 10. Πάντως αν κάνεις λίγη υπομονή θα το βρεις πιστεύω...αρκετοί το δίνουν στα φόρουμ σε τιμές γύρω στα 170 και άριστη κατάσταση! Τώρα για Amazon, ebay κλπ. απλά κοιτάς να μην είναι από Ασία/Αμερική η προέλευση για να σε καλύπτει η εγγύηση εδώ (εντός ευρωζώνης δηλ.)

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταιο καιρο εχω παρατηρησει εντονη μειωση της μπαταριας σε ελαχιστο χρονο και χωρις να χρησιμοποιω ιδιαιτερα το τηλεφωνο. Σκεφτειτε οτι μεσα σε 9 ωρες σε λειτουργια πτησης το τηλεφωνο χανει κοντα στο 65% της φορισης της. Σας επισυναπτω φωτογραφιες απο το battery stats μηπως και καταλαβετε τι συμβαινει. Υπαρχει περιπτωση να εχει χαλασει η μπαταρια;

 

2018_09_15_00_49_38.png

2018_09_15_00_49_28.png

Edited by mafiagalou

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταιο καιρο εχω παρατηρησει εντονη μειωση της μπαταριας σε ελαχιστο χρονο και χωρις να χρησιμοποιω ιδιαιτερα το τηλεφωνο. Σκεφτειτε οτι μεσα σε 9 ωρες σε λειτουργια πτησης το τηλεφωνο χανει κοντα στο 65% της φορισης της. Σας επισυναπτω φωτογραφιες απο το battery stats μηπως και καταλαβετε τι συμβαινει. Υπαρχει περιπτωση να εχει χαλασει η μπαταρια;

 

Ότι και να της έχεις κάνει λίγο δύσκολο να έχει φτάσει σε δύο χρόνια στο σημείο να χάνει το 65% της φόρτισης σε 9 ώρες με λειτουργία πτήσης. Κάποια εφαρμογή θα κάνει drain.

Link to comment
Share on other sites

Ότι και να της έχεις κάνει λίγο δύσκολο να έχει φτάσει σε δύο χρόνια στο σημείο να χάνει το 65% της φόρτισης σε 9 ώρες με λειτουργία πτήσης. Κάποια εφαρμογή θα κάνει drain.
Και πως θα την βρω

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Και πως θα την βρω

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

 

Αρχικά, δείξε μας τι δείχνει στα υπόλοιπα πεδία. Κλίκαρε το Summary επάνω και επέλεξε Partial Wakelocks και Alarms. Στο Alarms συνήθως φαίνονται οι εφαρμογές που δίνουν υπερβολικά πολλά wakeups στη συσκευή και την κρατάνε «ξύπνια» τρώγοντας μπαταρία. Στην καταχώρηση του στο play store το BetterBatteryStats έχει και οδηγίες για το πως θα ενεργοποιήσεις μέσω adb κάποια features για επιπλέον στατιστικά χωρίς να χρειάζεται root (εκτός αν έχεις root ήδη οπότε δεν είνα ανάγκη).

 

Θα έλεγα να δοκίμαζες και το wakelock detector, αλλά λογικά το BBS θα σου βρει το πρόβλημα.

 

Εντωμεταξύ, αυτό το δεύτερο εικονίδιο στο Notification είναι αυτό που νομίζω;; Clean Master;; Αν ναι, πέταμα άμεσα! Εκτός του ότι είναι άχρηστη εφαρμογή, παίζει στα όρια της απάτης. Αν θέλεις κάποια εφαρμογή για καθάρισμα junk προτίμησε το SD Maid. Μη σου πω πως μπορεί να φταίει και αυτή για το drain :)

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

SD Maid η το boost της HTC. Καμία άλλη!

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Περιέργως έχω προσέξει πως το Boost, τουλάχιστον στο καθάρισμα, κάνει εξίσου καλή δουλειά με το SD Maid. Συγκρίνοντας τουλάχιστον το μέγεθος των cache που καθαρίζει (και το πόσο πιο γρήγορα το κάνει). Βλέποντας το πόσο γεμάτο είναι το storage από το Titanium Backup, πριν και μετά τον καθαρισμό, εκεί που το SD Maid θα καθαρίσει 900mb σε 4-5 λεπτά, το Boost θα καθαρίσει 800mb σχεδόν άμεσα. Από την άλλη το SD Maid αυτόματα ανιχνεύει απεγκαταστάσεις και καθαρίζει απομεινάρια εφαρμογών, οπότε τα έχω κρατήσει και τα δύο :)

 

Επίσης πολύ χρήσιμο που στη διαχείριση εφαρμογών καταγράφει ασυνήθιστες δραστηριότητες εφαρμογών, π.χ. υπερβολική χρήση επεξεργαστή με σβηστή οθόνη. mafiagalou για δες και εκεί μήπως σου έχει καμιά εφαρμογή στη λίστα.

 

Στα υπόλοιπα, βελτιστοποίηση ενέργειας, μείωση ανάλυσης σε παιχνίδια κ.λπ. δεν το έχω δοκιμάσει καν.

Edited by akpe

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ, θα ακολουθησω τις συμβουλες σας και αν δεν εχω αποτελεσμα θα επανελελθω

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Το boost είναι από τα πρώτα που εγκαθιστώ σε κάθε συσκευή και κάνει άψογη δουλειά χωρίς να γονατίζει τη μπαταρία. Επίσης δεν έχει ενοχλητικές διαφημίσεις.

 

Clean Master ποτέ ξανά!

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το boost είναι από τα πρώτα που εγκαθιστώ σε κάθε συσκευή και κάνει άψογη δουλειά χωρίς να γονατίζει τη μπαταρία. Επίσης δεν έχει ενοχλητικές διαφημίσεις.

 

Clean Master ποτέ ξανά!

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σου κλεινει τις εφαρμογες μολις κλεισει η οθονη σε αλλες συσκευες?

Αυτη η επιλογη δεν ειναι διαθεσιμη στο lg που την εγκατεστησα.

Βασικά γι'αυτό το λογο θελω το boost.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι σχετικά με την κατανάλωση της μπαταρίας. Αρχικά να σας πω οτι απεγκατεστησα το Clean Master και εκανα επανεκκινση στο τηλεφωνο. Τα αποτελεσματα δεν είναι ιδιαίτερα ενθαρρυντικά. Δειτε τις παρακατω εικονες και πειτε μου τη γνωμη σας

 

2018_09_15_22_31_55.png

2018_09_15_22_31_42.png

2018_09_15_22_31_13.png

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι σχετικά με την κατανάλωση της μπαταρίας. Αρχικά να σας πω οτι απεγκατεστησα το Clean Master και εκανα επανεκκινση στο τηλεφωνο. Τα αποτελεσματα δεν είναι ιδιαίτερα ενθαρρυντικά. Δειτε τις παρακατω εικονες και πειτε μου τη γνωμη σας

 

Αρχικά, αν πατήσεις επάνω στο Android (στο Alarms) θα σου βγάλει πιο αναλυτικά κάποια alarms, αλλά δε νομίζω να βοηθήσει.

 

Εκ πρώτης όψεος δεν φαίνεται κάτι περίεργο. Το 35% awake μου φαίνεται αρκετά τσιμπημένο για πιο νορμάλ χρήση, αλλά εγώ με τη χρήση που του κάνω δεν μπορώ να κρίνω αντικειμενικά. Σε εμένα ένα 35% είναι φυσιολογικό αλλά έχω και 350 εφαρμογές επάνω σε συσκευή/μπαταρία δύο ετών και έχω μέση κατανάλωση 5%/ώρα. Το AquaMail στα Partial Wakelocks δείχνει ανεβασμένο πάντως. Έχεις πολλούς λογαριασμούς σε push ή έχεις ορίσει αυτόματη ανανέωση συχνά; Μήπως έγινε πρόσφατα update;

 

Δες και με το Wakelock Detector μήπως βγάλεις άκρη (άσε και το BBS) και άστο για αρκετές ώρες, αύριο το βράδυ π.χ. Κλείσε και WiFi/data, ώστε αν είναι κάποια εφαρμογή που το προκαλεί να μην κρυφτεί ανάμεσα σε όσες χρησιμοποιούν τα wakelocks. Αν και πάλι δεν βρούμε τίποτα, μάλλον η τελευταία λύση θα είναι το wipe.

 

Κάτι ακόμα που πρόσεξα, βλέπω πως το σήμα σου είναι στις 2/5 μπάρες. Γενικά όταν δεν πιάνει καλά παρατηρείται μια επιπλέον κατανάλωση, αλλά όχι της τάξης του 9.7%/ώρα.

 

Κάτι τελευταίο, έχεις θέμα με το πότε κλείνει η συσκευή από μπαταρία; Αν πέφτει κανονικά και κλείνει όταν φτάσει στο 2% 1% τότε είσαι οκ. Αν πέφτει ξαφνικά από το 10% στο 1%, ή αν κλείνει στο 15% τότε όντως έχει θέμα.

 

Edit: ξέχασα, μιας και το είπαμε πριν, δες και το Boost! Άνοιξε το, πήγαινε στο Διαχείριση Εφαρμογών, και μετά στην καρτέλα Ασυνήθιστες Δραστηριότητες. Μήπως και δείξει κάτι.

Edited by akpe

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Σου κλεινει τις εφαρμογες μολις κλεισει η οθονη σε αλλες συσκευες?

Αυτη η επιλογη δεν ειναι διαθεσιμη στο lg που την εγκατεστησα.

Βασικά γι'αυτό το λογο θελω το boost.

Ίσως παίζει ρόλο η έκδοση του Android. Στο προηγούμενο HTC M9 που είχα με Nougat δε θυμάμαι να τις έκλεινε όλες. Π.χ. τα facebook/messenger εκεί έτρεχαν συνέχεια ενώ τώρα όχι (και είναι βασικός λόγος αυτός που δεν τα έχω ανενεργά!)

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ίσως παίζει ρόλο η έκδοση του Android. Στο προηγούμενο HTC M9 που είχα με Nougat δε θυμάμαι να τις έκλεινε όλες. Π.χ. τα facebook/messenger εκεί έτρεχαν συνέχεια ενώ τώρα όχι (και είναι βασικός λόγος αυτός που δεν τα έχω ανενεργά!)

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Προφανως στα εκτος HTC δεν συνεργαζεται η εφαρμοφη στο 100%.

Κριμα και αυτη η επιλογη που ειχε το boost να κλεινει εφαρμογές που του ειχα ορισει οταν κλεινει η οθονη με ειχε βολεψει παρα πολυ.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά, αν πατήσεις επάνω στο Android (στο Alarms) θα σου βγάλει πιο αναλυτικά κάποια alarms, αλλά δε νομίζω να βοηθήσει.

 

Εκ πρώτης όψεος δεν φαίνεται κάτι περίεργο. Το 35% awake μου φαίνεται αρκετά τσιμπημένο για πιο νορμάλ χρήση, αλλά εγώ με τη χρήση που του κάνω δεν μπορώ να κρίνω αντικειμενικά. Σε εμένα ένα 35% είναι φυσιολογικό αλλά έχω και 350 εφαρμογές επάνω σε συσκευή/μπαταρία δύο ετών και έχω μέση κατανάλωση 5%/ώρα. Το AquaMail στα Partial Wakelocks δείχνει ανεβασμένο πάντως. Έχεις πολλούς λογαριασμούς σε push ή έχεις ορίσει αυτόματη ανανέωση συχνά; Μήπως έγινε πρόσφατα update;

 

Δες και με το Wakelock Detector μήπως βγάλεις άκρη (άσε και το BBS) και άστο για αρκετές ώρες, αύριο το βράδυ π.χ. Κλείσε και WiFi/data, ώστε αν είναι κάποια εφαρμογή που το προκαλεί να μην κρυφτεί ανάμεσα σε όσες χρησιμοποιούν τα wakelocks. Αν και πάλι δεν βρούμε τίποτα, μάλλον η τελευταία λύση θα είναι το wipe.

 

Κάτι ακόμα που πρόσεξα, βλέπω πως το σήμα σου είναι στις 2/5 μπάρες. Γενικά όταν δεν πιάνει καλά παρατηρείται μια επιπλέον κατανάλωση, αλλά όχι της τάξης του 9.7%/ώρα.

 

Κάτι τελευταίο, έχεις θέμα με το πότε κλείνει η συσκευή από μπαταρία; Αν πέφτει κανονικά και κλείνει όταν φτάσει στο 2% 1% τότε είσαι οκ. Αν πέφτει ξαφνικά από το 10% στο 1%, ή αν κλείνει στο 15% τότε όντως έχει θέμα.

 

Edit: ξέχασα, μιας και το είπαμε πριν, δες και το Boost! Άνοιξε το, πήγαινε στο Διαχείριση Εφαρμογών, και μετά στην καρτέλα Ασυνήθιστες Δραστηριότητες. Μήπως και δείξει κάτι.

Το βραδυ ειχα κλεισει wifi, και bluetooth, δεν χρησιμοποιηθηκε καθολου το κινητο και αφου ειχα βελτιστοποιησει καποιες εφαρμογες εφτασε η καταναλωση στο 1,5%/h. Αυτη ειναι αποδεκτη καταναλωση;

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά έχω πρόβλημα με το GPS της συσκευής. Μου δουλεύει μόνο μέσω internet και δε μπορώ να κάνω πλοήγηση στους χάρτες. Τι μπορεί να φταίει; Έκανα κάθε πιθανή ρύθμιση (υψηλή ακρίβεια εννοείται) μέχρι και hard reset. Λέτε να χάλασε η κεραία του GPS; Αν ναι υπάρχει κάποιος τρόπος να το ελέγξω αυτό; Δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο...

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Conception
Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά έχω πρόβλημα με το GPS της συσκευής. Μου δουλεύει μόνο μέσω internet και δε μπορώ να κάνω πλοήγηση στους χάρτες. Τι μπορεί να φταίει; Έκανα κάθε πιθανή ρύθμιση (υψηλή ακρίβεια εννοείται) μέχρι και hard reset. Λέτε να χάλασε η κεραία του GPS; Αν ναι υπάρχει κάποιος τρόπος να το ελέγξω αυτό; Δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο...

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκίμασε με την εφαρμογή GPS test σε ανοιχτό χώρο να δεις πόσους δορυφόρους βλέπει.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Το βραδυ ειχα κλεισει wifi, και bluetooth, δεν χρησιμοποιηθηκε καθολου το κινητο και αφου ειχα βελτιστοποιησει καποιες εφαρμογες εφτασε η καταναλωση στο 1,5%/h. Αυτη ειναι αποδεκτη καταναλωση;

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

 

Το «αποδεκτή» είναι αντικειμενικό, εξαρτάται από τη χρήση. Αν έχεις αρκετές εφαρμογές στο κινητό, τύπου Facebook, Viber, Bria, παιχνίδια κ.λπ. που το ξυπνάνε ακόμα και χωρίς συνδεσιμότητα για να αναζητήσουν ενημερώσεις, ειδοποιήσεις, cloud services, και τα ρέστα, μάλλον είναι νορμάλ. Για ένα «φρέσκο» κινητό, μάλλον είναι πολύ. Εγώ τελευταία φορά που έκανα καθαρή εγκατάσταση, το πρώτο βράδυ με ελάχιστες εφαρμογές επάνω και WiFi/BT/όλα κλειστά έχανα 0.5%/ώρα (δύο ετών συσκευή, θυμίζω, μωρέ μπράβο). Τώρα που την έχω φορτωμένη, πάλι με όλα κλειστά παίζει να χάνω κοντά 2.5%/ώρα.

 

Κατά τη διάρκεια αυτής της δοκιμής πρόσεξες τίποτε περίεργο στο BBS; Τα στατιστικά σου πως ήταν; Πιο πολύ μας ενδιαφέρει τα alarms και το ποσοστό/διάρκεια deep sleep.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε με την εφαρμογή GPS test σε ανοιχτό χώρο να δεις πόσους δορυφόρους βλέπει.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτό είναι το αποτέλεσμα... 0e87cb20e17f0134104153a44cecf078.jpg

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το αποτέλεσμα... 0e87cb20e17f0134104153a44cecf078.jpg

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δοκίμασε το GPS Fix μήπως κάνει δουλειά: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidlab.gpsfix&hl=el

 

Επίσης δοκίμασε wipe cache και άλλες λύσεις που δίνει εδώ: https://www.technobezz.com/fix-android-gps-issues/

 

Μπορεί κάτι από αυτά να κάνει δουλειά.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...