Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

51% έχει και στο chat της HTC που έδωσα το IMEI μου είπαν ότι δεν έχει ενεργοποιηθεί παλιότερα. Η συσκευασία πάντως ήταν ανοιγμένη

 

Δες την Οθόνη του για την Ελαιοφοβικη επίστρωση αν είναι οκ γέμισε το δαχτυλίες και κοίτα μην σου φαίνεται πουθενά τπτ άκου που σου λέω παρέλαβα ένα ετσι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δες την Οθόνη του για την Ελαιοφοβικη επίστρωση αν είναι οκ γέμισε το δαχτυλίες και κοίτα μην σου φαίνεται πουθενά τπτ άκου που σου λέω παρέλαβα ένα ετσι

 

Δεν κατάλαβα τι ακριβώς να κοιτάξω, αν μπορώ να κάνω δαχτυλιές στην οθόνη ; Γρατζουνιές δεν έχει πάντως. Από Γερμανό και εσύ;

Link to comment
Share on other sites

Καινούργιο? Ναι αξίζει με 10000000 , απλά πάρε ανοιχτό χρώμα αν είσαι απρόσεκτος γενικά , το σκούρο χρώμα με την πρώτη πτώση θα φύγει το χρώμα για πλάκα.
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή καλή το μαγαζί δεν ξέρω. Τσέκαρε μην είναι ασιατικό και λείπουν μπάντες
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να το πάρει κανείς από eglobalcentral.eu στα 308;

Καλο μαγαζι φαινεται, απλως ΚΑΙ απο αυτο το καταστημα λειπει το γκρι χρωμα που ψαχνω κι εγω... Τι να πω... Το βρισκω μονο σε τιμες 450+++....

 

By the way, απο τετοιου ειδους καταστηματα δεν υπαρχει εγγυηση αντιπροσωπειας παρα μονο του ιδιου του καταστηματος.. Το γραφουν κιολας... Οπως επισης παιζει να μη ερθει και σφραγισμενο με την δικαιολογια οτι τα ανοιγουν να δουν αν ειναι ολα ΟΚ απο εκει που τα προμηθευτηκαν...

 

"Please note that all our products are imported goods and will not come with manufacturer's warranty but instead we will cover the warranty through our own company."

 

Οπως επισης και ΑΥΤΟ το site ειναι παρομοια κατασταση...

Edited by Rottweiler
If God is for us... Who can be against us?
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Στα specs περιλαμβάνει την 800ρα 4G.

Για το μαγαζί υπάρχει ένα μικρό thread εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=454060.

Θα το έχω στα υπ' όψιν μόλις γυρίσω από τις διακοπές...

Edited by cirith
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ενδιαφερομαι για το htc και ειμαι αναμεσα σε αυτο και το op5.το κινητο εχει σημαντικα προβληματα;ακομα

1)μπαταρια:εχω διαβασει καλες και κακες αποψεις

2)καμερα:στεκεται σε επιπεδο ναυαρχιδων πχ σ8,iphone 7 κλπ;

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχουν και άλλοι που τρώγονται με το συγκεκριμένο κινητό από το συγκεκριμένο μαγαζί! :)

Από eglobal.de έχω αγοράσει το S7 Edge (G935FD) τον Νοέμβριο του 16.

Κανένα απολύτως πρόβλημα με το κινητό έως τώρα (φτου φτου).

Με αυτή την τιμή νομίζω είναι μια πολύ καλή αγορά ανεξαρτήτου χρώματος (τείνω προς το ασημί)

Το μόνο που με προβληματίζει είναι η μπαταρία μιας και έχω καλομάθει στο sot του S7 EDGE.

Παρόλο που είναι και δίκαρτο τις 6 ώρες τις έχω άνετα σε κάθε φόρτιση

Edited by justapstar7
Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε πραγματικα σφραγισμενο με ταινιες ασφαλειας κλπ? Επισης απο την ημερα της παραγγελιας, σε ποσες μερες παρελαβες? Και τελος, global ειναι οι εκδοσεις στα κινητα τους? Εννοω κανονικα ελληνικο μενου κλπ....
If God is for us... Who can be against us?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ενδιαφερομαι για το htc και ειμαι αναμεσα σε αυτο και το op5.το κινητο εχει σημαντικα προβληματα;ακομα

1)μπαταρια:εχω διαβασει καλες και κακες αποψεις

2)καμερα:στεκεται σε επιπεδο ναυαρχιδων πχ σ8,iphone 7 κλπ;

ευχαριστω

 

Εγω θα πηγαινα σε OP5 ,

 

Πολυ καλο το HTC αλλα δεν ξερω εδωσα OP3 για να το παρω και μπορω να πω πως εκτος της καμερας το OP3 δεν ειχε κατι να ζηλεψει , τωρα που το OP5 εφτιαξε και την καμερα , πιστευω ειναι καλη φαση , και οι 2 εχουν θεμα με τα updates η HTC εχει παρατημενα τα Ευρωπαικα και η OP αν βγει το επομενο απο το 5 , σε ξεχναει.

Link to comment
Share on other sites

Otg εχει χρησιμοποιησει κανεις εδω?

Του κουμπωνω πανω ενα otg καλωδιο αλλα micro usb με ενα ανταπτορακι σε type c αλλα δεν το βλέπει καθολου.

Λετε να φταει ο ανταπτορας?

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

ερχεται λεει update για τα ευρωπαικα...
Δώσε καμιά λεπτομέρεια αν δε βαριέσαι

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

θα εδινα αν εδιναν και οι αρμοδιοι :p

 

η υπομονη μας θα αμοιφθει συντομα εγραψε στο twitter ενας τυπος της HTC...δεν θυμαμαι ποιος. Αλλα λενε XDA οτι θα παρουμε συντομα κατι, λογικα patch ιουλιου με ολες τις διορθωσεις του 7μηνου

 

 

Εγω να ρωτησω κατι, για να παω σε 6.0.1 official ρομ, downgrade δλδ, θα πρεπει να γινω πρωτα S-OFF?

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

θα εδινα αν εδιναν και οι αρμοδιοι :p

 

η υπομονη μας θα αμοιφθει συντομα εγραψε στο twitter ενας τυπος της HTC...δεν θυμαμαι ποιος. Αλλα λενε XDA οτι θα παρουμε συντομα κατι, λογικα patch ιουλιου με ολες τις διορθωσεις του 7μηνου

 

 

Εγω να ρωτησω κατι, για να παω σε 6.0.1 official ρομ, downgrade δλδ, θα πρεπει να γινω πρωτα S-OFF?

Καλημερα :) ναι χρειαζεσαι s off αλλα υπαρχει official 6 για το 10?

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα :) ναι χρειαζεσαι s off αλλα υπαρχει official 6 για το 10?

 

ε δεν υπαρχει? νομιζω με 6.0.1 λανσαριστηκε

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τελικα δεν εχει και ασχημη μπαταρια....

 

http://imgur.com/a/9AfdR

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά , για όσους ενδιαφέρονται για AOSP based ROMs η LOS ROMs αλλά θέλουν και την κάμερα , να ξέρετε πως έγινε port για συσκευές με SD 820/821 & 835 η κάμερα της Google με το HDR+

 

Δεν ξέρω αν την προτιμάτε από του HTC ή όχι αλλά σίγουρα είναι καλύτερη από τις AOSP / LOS ROMs

 

 

https://www.google.com/amp/s/www.xda-developers.com/google-camera-hdr-ported/amp/

 

Κριμα και πάνω που πήρα το Pixel

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να κανω τον client της htc να μπορω να διαγραφω τα εισερχομενα εμαιλ χωρις να πηγαινω στην εφαρμογη? αντι δηλαδη για απ.ολους και προωθηση να εχω την επιλογη της διαγραφης
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Με update παίζει να φτιαχτεί υο πρόβλημα με το wifi? Είμαι σε ταβέρνα, συνδέονται ολα τα αλλα της παρέας (ακόμα και ενα Sony 5ετιας) και το 10αρι ψάχνει ακομα να συνδεθεί.. Σε παραλία παλι το ίδιο. Τι να πω, πολυ άσχημο αυτό....

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι οκ δεν έχω δει τη συμπεριφορά αυτή. Κανένα clear cache μήπως βοηθήσει ;
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Καλά σήμερα πρώτη φορά παίζω με τη κάμερα βράδυ και έχω πάθει πλάκα....και ρπθν ειχα σ7 .....θα ανεβάσω φωτογραφίες
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Ανέβασε στο Flickr φίλε μου να τις δούμε φουλ ανάλυση! :)

 

Black Leather Htc 10 Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αυτό που βλέπω την ημέρα είναι ότι μου τραβάει φωτογραφίες με ρεαλιστικά χρώματα , το σ7 τα χαλάει λίγο τα χρώματα . Φυσικά βγάζει πιο φωτεινές αλλά σαν ψεύτικες . Μπράβο εντυπωσιάστηκα
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε πραγματικα σφραγισμενο με ταινιες ασφαλειας κλπ? Επισης απο την ημερα της παραγγελιας, σε ποσες μερες παρελαβες? Και τελος, global ειναι οι εκδοσεις στα κινητα τους? Εννοω κανονικα ελληνικο μενου κλπ....
Ναι ήταν σφραγισμένο και είχαν προσθέσει στην συσκευασία, αντάπτορα φορτιστή, για πρίζα 220V.

Global Rom, εμένα είναι United Arab Emirates, έχω φυσικά ελληνικό μενού και όλα τα updates στην ώρα τους!

Το είχα πάρει απο το γερμανικό site, διότι εκεί το είχε στην καλύτερη τιμή.

Το έστειλα αρχικά εντός Γερμανίας και από εκεί μου το έστειλε συγγενής στην Ελλάδα.

Με DPD έγινε η όλη διαδικασία, 08/11 παραγγελία, 14/11 παράδοση.

Επαναλαμβάνω εντός Γερμανίας αυτές οι μέρες.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...