Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, ρε παιδιά έχω εδώ και κάποιες μέρες στο skroutz το Μ10 Lifestyle...τι μέρος του λόγου είναι, ξέρει κάποιος να βοηθήσει, αξίζει να πάω σε αυτό?

 

EDIT:

Επειδή έχω μπερδευτεί λίγο με τις οθόνες του Μ10, τελικά ποια έχει τη καλύτερη απόδοση σε καθημερινή χρήση?

Edited by eimaiallou
πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, ρε παιδιά έχω εδώ και κάποιες μέρες στο skroutz το Μ10 Lifestyle...τι μέρος του λόγου είναι, ξέρει κάποιος να βοηθήσει, αξίζει να πάω σε αυτό?

 

EDIT:

Επειδή έχω μπερδευτεί λίγο με τις οθόνες του Μ10, τελικά ποια έχει τη καλύτερη απόδοση σε καθημερινή χρήση?

Το lifestyle ειναι με αλλο επεξεργαστη απο το htc 10 το κανονικο εχει το snap 820 και 4gb ενώ to lifestyle snap 652 και 3 gb.

Edited by Evagelos_

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Το lifestyle δεν έχει καμιά σχέση με το 10 άπλα ειναι μια οικονομική σειρά desire .

 

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά, έχω δει αυτό: HTC 10 Lifestyle (32GB), το οποίο από ότι είδα είναι 8πύρινο χρονισμένο στα 1,8 GHz και μάλλον είναι η μόνη διαφορά τους, ενώ εσύ λες μάλλον για αυτό: HTC Desire 10 Lifestyle (32GB)

από οθόνες ποια να κοιτάω?

Edited by eimaiallou
πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Το lifestyle ειναι με αλλο επεξεργαστη απο το htc 10 το κανονικο εχει το snap 820 και 4gb ενώ to lifestyle snap 652 και 3 gb.

Η πλακα ειναι οτι το πουλανε στο skroutz πιο ακριβα απο το κανονικο μην το κοιτας καν .

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι αλήθεια, το πουλάνε περίπου 60€ πιο ακριβά από το Μ10...σε ευχαριστώ πολύ :)
πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ρε παιδιά έχω εδώ και κάποιες μέρες στο skroutz το Μ10 Lifestyle...τι μέρος του λόγου είναι, ξέρει κάποιος να βοηθήσει, αξίζει να πάω σε αυτό?

 

EDIT:

Επειδή έχω μπερδευτεί λίγο με τις οθόνες του Μ10, τελικά ποια έχει τη καλύτερη απόδοση σε καθημερινή χρήση?

 

Καλημερα πρεπει να ειναι η εκδοση για την αγορα της ινδιας, και το εφεραν και εδω για αυτο εχει κατωτερο snap

απλα ξεχνα το και παρε το σωστο :)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ρε παιδιά έχω εδώ και κάποιες μέρες στο skroutz το Μ10 Lifestyle...τι μέρος του λόγου είναι, ξέρει κάποιος να βοηθήσει, αξίζει να πάω σε αυτό?

 

EDIT:

Επειδή έχω μπερδευτεί λίγο με τις οθόνες του Μ10, τελικά ποια έχει τη καλύτερη απόδοση σε καθημερινή χρήση?

 

χειροτερο επεξεργαστη και 3 gb ραμ η διαφορα τους και δε ξερω για τη καμερα.ειναι μια πιο lite εκδοση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

dual sim εκδοση υπαρχει;

 

θα υπαρξει;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου πειτε καποιο καταστημα που να μπορω να το δω απο κοντα;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

απο κοντα μονο η κοσμοτε αν το εχει στα μαγαζια της.οσο για το φιλο ναι θα παιξει κανονικα η cosmote
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου πειτε καποιο καταστημα που να μπορω να το δω απο κοντα;

 

Στο keisershop, στην Γ' Σεπτεμβρίου, στην Ομόνοια.

http://img221.imageshack.us/img221/2345/kouksig3el.jpg

AΟΠΛΟΣ ΜΑΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝ ΝΥΜΦΕΥΜΕΝΩΝ- ΑΜΑΝ

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου πειτε καποιο καταστημα που να μπορω να το δω απο κοντα;

Εγώ το είδα σε χρυσό στο Γερμανό στο Mall στο Μαρούσι. Σε ασημί το είδα στο Golden Hall την Παρασκευή, αλλά μου είπαν ότι κλείνουν 3 βδομάδες για ανακαίνιση.

Link to comment
Share on other sites

Που καταντήσαμε α ρε ΗΤC

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Που καταντήσαμε α ρε ΗΤC

Πραγματικά εγώ δεν το έχω δει ακόμη και σου λέω είναι ένας λόγος που με φρενάρει από την αλλαγή...

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ ωραιο ειδικα σε μαυρο. Αλλα να το ψαχνεις να το δεις? Δεν επιτρεπετε. Εγω θελω να αγορασω τον φορτιστη ας πουμε. Δεν τον βρισκω πουθενα. Την θηκη του την ice view σε μπλε που μας εδειχναν? πουθενα.

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ ωραιο ειδικα σε μαυρο. Αλλα να το ψαχνεις να το δεις? Δεν επιτρεπετε. Εγω θελω να αγορασω τον φορτιστη ας πουμε. Δεν τον βρισκω πουθενα. Την θηκη του την ice view σε μπλε που μας εδειχναν? πουθενα.

 

Amazon για τη θήκη.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Amazon για τη θήκη.

 

Σε μπλε? Δεν νομιζω μονο μαυρη εχω δει

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν στο public προχθές Θεσσαλονίκη.

Η Htc είχε μόνο το A9

Πέρυσι 3 φορές πήγα είχαν το M9 και τις τρεις φορές χωρίς μπαταρια εντελώς κλειστό.

Πρόπερσι παλι τα ίδια με το M8

Έλεος να μην μπορείς ούτε σε demo να δεις το Htc 10

Αν υπάρχει κανένας δυτική Μακεδονία να τον γνωρίσω να δω την συσκευή θέλω.

(Να του ανάψω και μια λαμπάδα στο μπόι του)

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ισπανικό? Εκεί την είχα δει το Σεπτεμβριο.

 

Sent from my SHIELD Tablet using Tapatalk

 

Αν λες αυτην https://www.amazon.es/Sinteluo-Protectora-HTC-10-lifestyle/dp/B01HRSU8CW/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1475566842&sr=8-3&keywords=HTC+ICE+VIEW ειναι μαιμου

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Και γω τα ιδια. Την μπλε την ειχα δει μονο σε προπαραγγελια στο Γερμανικο αμαζον, να πωλειται πουθενα. Αν την παρει το ματι σας ή το φορτιστη σφυριξτε. Α ααα και το αλλο τι γλεντια εχουμε εδω? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=442129 Edited by bvb

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Και γω τα ιδια. Την μπλε την ειχα δει μονο σε προπαραγγελια στο Γερμανικο αμαζον, να πωλειται πουθενα. Αν την παρει το ματι σας ή το φορτιστη σφυριξτε. Α ααα και το αλλο τι γλεντια εχουμε εδω? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=442129

 

Τους γλεντάει η άφραγκη HTC σε όλα τα επίπεδα :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...