Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για την πρώτη, φακό χρησιμοποίησες?

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ena note 3

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160924/404c1e2d4fc4d454d376c500fd111e21.jpg

 

Τρεις λήψεις 20sec ISO 800. Photoshop μετά για photo stack και denoise. Όχι άσχημα για σενσορα κινητού!

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Finn την 2ερη φωτο την εκανα και εγω wall :):):happy:

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=68834805&postcount=563

ΕDIT δεν πιστευω να μας ζητησεις πνευματικα δικαιωματα :lol::lol::lol::lol:

Edited by nek46

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160924/404c1e2d4fc4d454d376c500fd111e21.jpg

 

Τρεις λήψεις 20sec ISO 800. Photoshop μετά για photo stack και denoise. Όχι άσχημα για σενσορα κινητού!

 

Ήθελα να περνάει από πάνω ο ET ο εξωγήινος με ένα ποδήλατο :)

 

Υπεροχη φωτό που σε ταξιδεύει.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερες κι απο μένα!!! Απο mmplanet το εχει αγορασει κανεις? Εντυπωσεις απο μαγαζι γενικοτερες?
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερες κι απο μένα!!! Απο mmplanet το εχει αγορασει κανεις? Εντυπωσεις απο μαγαζι γενικοτερες?

 

Όλα τυπικά όμορφα και ωραία.

Link to comment
Share on other sites

είμαι ανάμεσα σε 1+3 και HTC 10

ελπίζω να φέρουν σύντομα το κόκκινο στο σκρουτζ και να μην πάω στο 1+3

HTC ONE M8 RED

SONY XPERIA TABLET Z

Link to comment
Share on other sites

Όλα τυπικά όμορφα και ωραία.

 

παιδες θα ναι ντροπη αν τους πω στις σημειωσεις με ταινια ασφαλειας παρακαλω?:D

το γέλιο είναι η τροφή της ψυχής!!!

 

Lumia 1020 : Rules!!!

Νokia N9: Have no rules!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι αστείο είναι αυτή η διαφορά των 30-40 ευρώ ανάμεσα στο λευκό και το μαύρο στα σκρουτζομάγαζα; :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Τι αστείο είναι αυτή η διαφορά των 30-40 ευρώ ανάμεσα στο λευκό και το μαύρο στα σκρουτζομάγαζα; :rolleyes:

 

Demand και supply λέγεται..:p

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά βλέπω διαφορά σε τιμές τεχνολογικού προιόντος βάσει χρώματος, γι'αυτό το αναφέρω
Link to comment
Share on other sites

είμαι ανάμεσα σε 1+3 και HTC 10

ελπίζω να φέρουν σύντομα το κόκκινο στο σκρουτζ και να μην πάω στο 1+3

 

Ειλικρινά φίλε δεν βλέπω να το φέρνουν σύντομα. Για αυτό εγώ το πήρα απευθείας όταν κυκλοφόρησε σχεδόν από Αμερικα (συσκευή από Ταϊβάν)

Nokia 3310 -> Nokia 3410 -> Sony Ericson K700i -> Sony Ericson K800i -> iPhone 3G -> Motorola RAZR XT910 -> Nokia Lumia 1020 -> HTC 10
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορησε update, μερικοι στο xda πηραν την 1.96

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, δεν ασχολούμαι πολύ με τα smartphones αλλά έχω μερικές απορίες και αν μπορείτε δώστε μου τα φόντα σας.

 

Κάτοχος του htc m8 που είναι και το πρώτο smartphone μου και ενδιαφέρομαι να προχωρήσω σε αγορά νέου κινητού. Αν και υπάρχουν κάποια προβληματάκια με το m8 (χάνει παροδικά το mobile data σήμα, o κραδασμός βγήκε off) παρόλα αυτά θέλω να συνεχίσω με την συγκεκριμένη εταιρία διότι είμαι τσαπατσούλης και δεν προσέχω ιδιαίτερα τα πράγματα μου. Σίγουρα αν δεν υπήρχε το κάλυμμα αλουμινίου τότε θα είχε καταστραφεί ολοσχερώς.

 

Anyway, αξίζει κανείς να περιμένει τα htc 10 lifestyle ή htc desire pro αντί να προβεί στην αγορά του htc 10; Ποιες είναι οι ουσιαστικές διαφορές;

Επιπλέον μπορείτε να μου επιβεβαιώσετε ότι η συσκευασία περιέχει και τα ακουστικά;

Τέλος για προστατευτικό οθόνης τι προτείνετε;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Edited by Chibi
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, δεν ασχολούμαι πολύ με τα smartphones αλλά έχω μερικές απορίες και αν μπορείτε δώστε μου τα φόντα σας.

 

Κάτοχος του htc m8 που είναι και το πρώτο smartphone μου και ενδιαφέρομαι να προχωρήσω σε αγορά νέου κινητού. Αν και υπάρχουν κάποια προβληματάκια με το m8 (χάνει παροδικά το mobile data σήμα, o κραδασμός βγήκε off) παρόλα αυτά θέλω να συνεχίσω με την συγκεκριμένη εταιρία διότι είμαι τσαπατσούλης και δεν προσέχω ιδιαίτερα τα πράγματα μου. Σίγουρα αν δεν υπήρχε το κάλυμμα αλουμινίου τότε θα είχε καταστραφεί ολοσχερώς.

 

Anyway, αξίζει κανείς να περιμένει τα htc 10 lifestyle ή htc desire pro αντί να προβεί στην αγορά του htc 10; Ποιες είναι οι ουσιαστικές διαφορές;

Επιπλέον μπορείτε να μου επιβεβαιώσετε ότι η συσκευασία περιέχει και τα ακουστικά;

Τέλος για προστατευτικό οθόνης τι προτείνετε;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Ειχα και γω το Μ8 σαν εσενα πριν. Μην περιμενεις κανενα. Απλα παρτο δυνατη αναβαθμιση απο Μ8. Ακουστικα εχουν ολα εκτος απο τα Αμερικανικα που δεν κυκλοφορουν στα μερη μας.

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορησε update, μερικοι στο xda πηραν την 1.96
για Αμερική νομίζω είναι αυτό Ε;;
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

για Αμερική νομίζω είναι αυτό Ε;;

 

Δεν ειμαι σιγουρος απο που το πηρε

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά φίλε δεν βλέπω να το φέρνουν σύντομα. Για αυτό εγώ το πήρα απευθείας όταν κυκλοφόρησε σχεδόν από Αμερικα (συσκευή από Ταϊβάν)

 

μίλησα με MMplanet και μου είπαν πριν κάνα μην τα είχαν φέρει.....και δεν αποκλείεται να το ξαναφέρουν σύντομα αλλά δεν μου είπε για σίγουρα

νομιζω αξίζει να περιμένω μιας και έχω και το Μ8 σε κόκκινο και είναι πανέμορφο και ξεχωριστό

HTC ONE M8 RED

SONY XPERIA TABLET Z

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους? για tempered glass ποιο προτείνετε? η καμιά θήκη? αυτη της HTC την έχει κάποιος φαίνεται πολύ ωραία

το γέλιο είναι η τροφή της ψυχής!!!

 

Lumia 1020 : Rules!!!

Νokia N9: Have no rules!!!

Link to comment
Share on other sites

Το κόκκινο όντως καταπληκτικό και είναι το χρώμα που είχα επιλέξει για το M8. Ενδιαφέρουσα η πληροφορία για το mmplanet αλλά με την εγγύηση τι γίνεται; Το κόκκινο htc 10 δηλαδή δεν θα έρθει ποτέ επίσημα :(:(:(

 

@bvb

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής κάτοχος, από την Δευτέρα, του 10. Σε αντικατάσταση του One m7 που είχα!

 

Εντυπωσιασμένος από την συσκευή. Εκπληκτική σε ταχύτητα και ανταπόκριση!!! Η κάμερα, που με ικανοποιούσε απόλυτα στο 7άρι, με άφησε ξερό με την δυνατότητα λήψης RAW!!!!

Έβαλα την SPIGEN HTC 10 CRYSTAL και για προστασία οθόνης την Screen Protector Crystal της Spigen που δεν φαίνεται καν!

 

Το μόνο που δεν μπορώ να βρω είναι πως μπορώ να ρυθμίσω την ένταση του ακουστικού, εκτός από το όταν μιλάω και χρησιμοποιώ το κουμπί της έντασης.

:lol:

http://img221.imageshack.us/img221/2345/kouksig3el.jpg

AΟΠΛΟΣ ΜΑΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝ ΝΥΜΦΕΥΜΕΝΩΝ- ΑΜΑΝ

Link to comment
Share on other sites

είμαι ανάμεσα σε 1+3 και HTC 10

ελπίζω να φέρουν σύντομα το κόκκινο στο σκρουτζ και να μην πάω στο 1+3

 

μην περιμενεις οτι το κοκκινο χρωμα,ακομα και να το φερει κανενα καταστημα,οτι θα το δεχεται η ελληνικη αντιπροσωπεια αν χτυπα ξυλο παθει κατι.Μονο επιστροφη στο καταστημα και υπομονη.

προσωπικα θα επελεγα το htc κι ας ειναι ακριβοτερο,φυσικα σε μαυρο χρωμα που ειναι πολυ πιο ομορφο απο το ασχημο λευκο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μην περιμενεις οτι το κοκκινο χρωμα,ακομα και να το φερει κανενα καταστημα,οτι θα το δεχεται η ελληνικη αντιπροσωπεια αν χτυπα ξυλο παθει κατι.Μονο επιστροφη στο καταστημα και υπομονη.

προσωπικα θα επελεγα το htc κι ας ειναι ακριβοτερο,φυσικα σε μαυρο χρωμα που ειναι πολυ πιο ομορφο απο το ασχημο λευκο.

 

θα περιμένω κάποιες μέρες και αν δεν έρθει σε κόκκινο σε σκρουτζ θα παρω το μαύρο......καλά το άσπρο/χρυσό και άσπρο/ασημί δεν βλέπονται καν

κοιτά θα ρισκάρω σκρουτζ....δεν δίνω τόσα λεφτά στα μεγάλα καταστήματα με τίποτα....είναι τεράστια η διαφορά

ας ελπίσουμε να με βγάλει ασπροπρόσωπο όπως το Μ8 μέχρι τώρα....βέβαια τα προσέχω και γω υπερβολικά ίσως γιαυτό

HTC ONE M8 RED

SONY XPERIA TABLET Z

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...