Jump to content

Oukitel K6000 Pro


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι, απο εκει το πηρα.

δεν ειδα ομως οτι θα το στειλουν τοσο αργα....

 

Υπαρχει προβλημα με αυτο ?

 

link

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_349080.html

Edited by Dim_33

Δεν επιτρέπονται youtube links στην υπογραφή

- OUKITEL K6000 pro --- Xiaomi Redmi Note 4x --- Xiaomi Redmi Note 8 pro

...Edit by Dim_33....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι, απο εκει το πηρα.

δεν ειδα ομως οτι θα το στειλουν τοσο αργα....

 

Υπαρχει προβλημα με αυτο ?

 

link

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_349080.html

 

Κανενα προλημα. Αλλα με ενα κοσαρικο ακομα , σε μια βδομαδα το'χες

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

τωρα το πηρα ομως....

γινεται να το ακυρωσω, και να το παραγγειλω απο αλλη σελιδα ?

Δεν επιτρέπονται youtube links στην υπογραφή

- OUKITEL K6000 pro --- Xiaomi Redmi Note 4x --- Xiaomi Redmi Note 8 pro

...Edit by Dim_33....

Link to comment
Share on other sites

Παιδες γεια σας,

Εχω καιρο να γραψω αλλα στο κινητο συμβαινει κατι πολυ περιεργο...

Θα παρακαλεσω λοιπον ολους τους κατοχους που το διαβαζουν να βοηθησουν οποτε μπορουν...Ενω απο μπαταρια απο ηχειο απο χρηση ολα τελεια το κινητο ειναι αψογο και καλο εργαλειο δουλειας...συμβαινει το εξης περιεργο...

Καποιες απο τις φωτογραφιες και τα βιντεο που εχουν γινει απο την εφαρμογη της καμερας δλδ απο την ουκι εφαρμογη...εξαφανιζονται....τις εχασα...πανε...

Εχω ψιλοτρομοκρατηθει μετα βεβαια απο την ξενερα οτι τις εχασα...

Εκει που ηξερες οτι τις εχεις και θες να τις δεις και να τις δειξεις καπου...πας στην συλλογη και δεν ειναι πουθενα..Δυστυχως δεν παρατηρησα πως εγινε αλλα οταν χρειαστηκα να δειξω σε πελατη κατι που ειχα τραβηξει και να του στειλω φωτο....διαπιστωσα με ξενερα-τρομο-λυπη οτι δν υπαρχουν στο κινητο...

Ειλικρινα σπαω το κεφαλι μου να θυμηθω ποτε τραβηχτηκαν για να δω ποτε μπορει να σβηστηκαν...αλλα ηξερα οτι τις ειχα και πλεον οχι....

Αν μπορειτε να παρατηρησετε και οι πιο ορεξατοι τραβηξετε μια φωτο τωρα και δοκιμαστε να την βρειτε στη συλλογη σας μετα απο 2 βδομαδες να μου πειτε τι συμβαινει γιατι θα τρελλαθω..

Ευχαριστω και συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα

Φίλε μου αυτό που σου συνέβη, το είχα πάθει κι εγώ σε άλλη συσκευή. Είναι κάποιο κόλλημα του Android και με μια επανεκκίνηση μου διορθώθηκε. Απλά την προεπισκόπηση χάνει από τη συλλογή. Τα αρχεία δεν έχουν χαθεί. Εκτιμώ πως αν πας από file manager στο φάκελο DCIM / Camera, θα βρεις τις φωτογραφίες που ψάχνεις. Εκτός κι αν συμβαίνει κάτι άλλο, πιο περίπλοκο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εϊμαι έτοιμος να το τσιμπήσω από bangood στα 143€...

 

αν υπάρχει αντίρρηση για το μαγαζί, περιμένω τις απόψεις σας!:)

Link to comment
Share on other sites

Το banggood είναι ίσως το πιο αξιόπιστο κατάστημα και αξίζει να δώσεις και κάτι παραπάνω. Κι εγώ απο εκεί το πήρα.

Το ίδιο το τηλέφωνο, λόγω της μεγάλης μπαταρίας και της δυνατότητας υπερβολικής χρήσης χωρίς σβήσιμο ή επανεκκίνηση που συνεπάγεται, μπορεί να παρουσιάσει και κάποιο μπλοκάρισμα σε εφαρμογή. Καμμιά επανεκκίνηση μια φορά τη βδομάδα καλό κάνει...

Happy user of: OUKITEL K6000 Pro (recent), UMI Rome, (DOOGEE Y100), Haier W910.
Link to comment
Share on other sites

Εϊμαι έτοιμος να το τσιμπήσω από bangood στα 143€...

 

αν υπάρχει αντίρρηση για το μαγαζί, περιμένω τις απόψεις σας!:)

Νομίζω ένα από τα καλύτερα μαγαζιά.Προσωπική άποψη αυτό βέβαια. Κι εγώ το ζαχαρώνω εν τω μεταξύ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδες γεια σας,

Εχω καιρο να γραψω αλλα στο κινητο συμβαινει κατι πολυ περιεργο...

Θα παρακαλεσω λοιπον ολους τους κατοχους που το διαβαζουν να βοηθησουν οποτε μπορουν...Ενω απο μπαταρια απο ηχειο απο χρηση ολα τελεια το κινητο ειναι αψογο και καλο εργαλειο δουλειας...συμβαινει το εξης περιεργο...

Καποιες απο τις φωτογραφιες και τα βιντεο που εχουν γινει απο την εφαρμογη της καμερας δλδ απο την ουκι εφαρμογη...εξαφανιζονται....τις εχασα...πανε...

Εχω ψιλοτρομοκρατηθει μετα βεβαια απο την ξενερα οτι τις εχασα...

Εκει που ηξερες οτι τις εχεις και θες να τις δεις και να τις δειξεις καπου...πας στην συλλογη και δεν ειναι πουθενα..Δυστυχως δεν παρατηρησα πως εγινε αλλα οταν χρειαστηκα να δειξω σε πελατη κατι που ειχα τραβηξει και να του στειλω φωτο....διαπιστωσα με ξενερα-τρομο-λυπη οτι δν υπαρχουν στο κινητο...

Ειλικρινα σπαω το κεφαλι μου να θυμηθω ποτε τραβηχτηκαν για να δω ποτε μπορει να σβηστηκαν...αλλα ηξερα οτι τις ειχα και πλεον οχι....

Αν μπορειτε να παρατηρησετε και οι πιο ορεξατοι τραβηξετε μια φωτο τωρα και δοκιμαστε να την βρειτε στη συλλογη σας μετα απο 2 βδομαδες να μου πειτε τι συμβαινει γιατι θα τρελλαθω..

Ευχαριστω και συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα

Παρόμοιο πρόβλημα είχα και εγώ σε ένα άλλο κινητο και τελικά ήταν κακή ποιότητα κάρτας SD.Για τσέκαρέ το.

Edited by theomaria
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκανες την καλύτερη κίνηση. Δε πρόκειται να το μετανιώσεις!!!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκανες την καλύτερη κίνηση. Δε πρόκειται να το μετανιώσεις!!!

Αυτό πιστεύω κι εγώ.. Η μπαταρία του ήταν ο πρώτος λόγος πάντως. Είναι και στην πράξη θηρίο;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό πιστεύω κι εγώ.. Η μπαταρία του ήταν ο πρώτος λόγος πάντως. Είναι και στην πράξη θηρίο;

Ναι ναι...σε εμένα δεν έχει κολλήσει πουθενά έως τώρα. Είναι ότι καλύτερο είχα ποτέ μου και είμαι hardcore χρήστης γενικώς. Η μπαταρία του είναι συγκινητική απλά...

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι...σε εμένα δεν έχει κολλήσει πουθενά έως τώρα. Είναι ότι καλύτερο είχα ποτέ μου και είμαι hardcore χρήστης γενικώς. Η μπαταρία του είναι συγκινητική απλά...

Δηλαδή, από μπαταρία, (αν κατάλαβα καλά), θα μπορούσε και καλύτερα. Σωστά;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ εχθές.

Άντε να δούμε, θα είναι άξιος αντικαταστάτης του Lenovo A850+ (δύο χρόνια και δυο μήνες και ακόμα η μπαταρία κρατάει δυόμιση μέρες.....) :D

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, από μπαταρία, (αν κατάλαβα καλά), θα μπορούσε και καλύτερα. Σωστά;

 

Ε, ενταξει τωρα. Αμα σου βγαζει 9-10 ωρες SOT, τι αλλο θες?

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ε, ενταξει τωρα. Αμα σου βγαζει 9-10 ωρες SOT, τι αλλο θες?

9-10 ώρες sot?? :w00t:

Μα δεν το συζητώ αυτό. Μετά βίας έβγαζα δύο ώρες με το F5.

Μακάρι να είναι όπως τα λες φίλε μου. Με έχει κουράσει η φόρτιση και τα μεσημέρια για να βγάλω μέρα.. Μακάρι, τι άλλο να πω. Όταν έρθει με το καλό θα καταθέσω κι εγώ την εμπειρία μου. Οψόμεθα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια καπου διαβασα ότι θα βγαλει καινουργιο με 10 χιλιαρη μπαταρια !! ξαιρει κανεις κατι συγκεκριμενο ? :)

 

 

Υπάρχει αυτό :

http://m.gearbest.com/cell-phones/pp_204428.html

 

Εννοείς κάποιο πιο καινούργιο;

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα βγει το k10000s σε λίγο.

http://www.androidheadlines.com/2016/10/oukitel-k10000s-is-coming-with-a-huge-10000mah-battery-pack.html

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ναι, απο εκει το πηρα.

δεν ειδα ομως οτι θα το στειλουν τοσο αργα....

 

Υπαρχει προβλημα με αυτο ?

 

link

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_349080.html

 

Παρήγγειλα άλλα 2 απο αυτη την προσφορά με 125 ευρώ και ασχέτως αν ελεγε οτι τα στελνουν στις 28 νοεμβρη εμένα σημερα μου τα στείλανε και μου ηρθε email με tracking number!!!

Link to comment
Share on other sites

125 ?

135 ελεγε και χθες και σημερα....

 

Απο ποιο λινκ το πηρες 125 ? να παρω και εγω ακομα ενα για την ανηψια μου

Δεν επιτρέπονται youtube links στην υπογραφή

- OUKITEL K6000 pro --- Xiaomi Redmi Note 4x --- Xiaomi Redmi Note 8 pro

...Edit by Dim_33....

Link to comment
Share on other sites

125 ?

135 ελεγε και χθες και σημερα....

 

Απο ποιο λινκ το πηρες 125 ? να παρω και εγω ακομα ενα για την ανηψια μου

 

Η προσφορά των 125 ήταν για 2 ημέρες. Έληξε εδώ και ένα 4ήμερο. Τώρα το ανέβασαν πάλι. Θα πρέπει να παρακολουθείς την αγορά συνέχεια για να πετύχεις καλή τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα απο Gearbest κ το δικο μου τηλεφωνο. Πρωτες εντυπωσεις απιστευτες. Καμερα ηχος ανταποκριση μπαταρια δεν εχω λογια
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι ν αγοράσω δύο oukitel ένα για μένα και ένα για την πεθερά σαφέστατα η πεθεραμου δε θα του κάνει τη χρήση που θα του κάνω εγώ απλά θέλω να ξέρω δύο τρία πραγματάκια.

Εγώ σε εφαρμογή μηνυμάτων χρησιμοποιώ μόνο textra για πολλούς λόγους έχει δοκιμάσει κανείς να βάλει 3Rd part εφαρμογή μνματων? Και αν ναι του δούλεψε σωστά?

Επίσης από μπάντες 4g υποστηρίζει 800άρα? Από GPS? Συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Oukitel K6000 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...