Jump to content

Τα καλύτερα στη Γεύση


ahill2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φυσικα να το πεις γιαυτο ειναι το θεμα αυτο :):)

 

ναι σωστα! λεγεται chocolat! το προτεινω ανεπιφυλακτα, εμενα προσωπικα τουλαχιστον μου αρεσει και το προτιμω ιδιαιτερα! γουστα ειναι αυτα βεβαια, ξαναλεω, αλλα θυμαμαι πολλες βραδιες να εχω φυγει σκασμενη κι ευχαριστημενη με αυτα που εφαγα! και το μαγαζι του θησειου εχει απιστευτη θεα στην ακροπολη! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό είναι ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ.

 

αυτό το είχα αναφέρει κι εγώ πριν, είπα οτι ειναι τσιμπημενες οι τιμες, θυμήσου οτι τα μαγαζια που εχει ειναι στην γλυφαδα, στο θησειο και στο μαρουσι, περιοχες που το σηκωνουν... ομως σε συγκριση με τα γλυκα που τρως σε καφετεριες ειναι κλασεις ανωτερο, η εξυπηρετηση ειναι αψογη, το περιβαλλον πολυ αξιοπρεπες, και τα φαγητο οπως και τα γλυκα εξαιρετικα, κατα τη γνωμη μου!!! :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Φαρμακείο ή όχι... η ποιότητα μετράει (καλά και η ποσότητα)! Λέω να επισκεφτώ αυτό στο Θησείο, πρέπει να έχει και καλή θέα :wink:
Link to comment
Share on other sites

Φαρμακείο ή όχι... η ποιότητα μετράει (καλά και η ποσότητα)! Λέω να επισκεφτώ αυτό στο Θησείο, πρέπει να έχει και καλή θέα :wink:

 

ναι, να το επισκεφτεις Alexel! Προτείνω να παμε μαζί, να σε ξεναγήσω εγώ στο χώρο του Θησείου, με θέα την ακρόπολη να δοκιμάσεις μερικά απίστευτα φαγητά και γλυκά συντροφιά μου!

 

Επίσης να πω οτι το μονο που με δυσαρεστει στο σοκολα ειναι ότι αφαιρεσε, λογω ανακατανομης του καταλογου, το αγαπημενο μου γλυκό, μιλφειγ με κρεμα πορτοκάλι και παγωτο σοκολάτας!!! κρίμα... γιατί;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :cry::cry::cry::cry::cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

ναι, να το επισκεφτεις Alexel! Προτείνω να παμε μαζί, να σε ξεναγήσω εγώ στο χώρο του Θησείου, με θέα την ακρόπολη να δοκιμάσεις μερικά απίστευτα φαγητά και γλυκά συντροφιά μου!

 

Επίσης να πω οτι το μονο που με δυσαρεστει στο σοκολα ειναι ότι αφαιρεσε, λογω ανακατανομης του καταλογου, το αγαπημενο μου γλυκό, μιλφειγ με κρεμα πορτοκάλι και παγωτο σοκολάτας!!! κρίμα... γιατί;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 

Οκ μέσα! Θα κατέβω τον Οκτώβριο μόνο και μόνο γι' αυτό! Και για άλλους λόγους :cool:

 

Τόλμησαν να αφαιρέσουν το αγαπημένο σου γλυκό; :ninja:

Όταν πάμε θα τους αναγκάσουμε να το επαναφέρουν :angry::kill::shoot:

 

Ξέρει κανείς αν υπάρχει Chocolat στην Θεσσαλονίκη;

Edited by Alexel
Link to comment
Share on other sites

Οκ μέσα! Θα κατέβω τον Οκτώβριο μόνο και μόνο γι' αυτό! Και για άλλους λόγους :cool:

 

Τόλμησαν να αφαιρέσουν το αγαπημένο σου γλυκό; :ninja:

Όταν πάμε θα τους αναγκάσουμε να το επαναφέρουν :angry::kill::shoot:

 

σου ευχαριστω, αγαπημενε τζουντ, για την υποστηριξη! στειλε πμ να κανονισουμε! κατι μου λεει οτι εχουμε πολλα να πούμε οι δυο μας!:rolleyes:

 

μερικες φορες και τα μαγαζια "φαρμακεια" ειναι καλυτερα απο κατι άλλα που μας πουλάνε φούμαρα για μεταξωτές κορδέλες! βέβαια η αληθεια ειναι οτι εδω στην αθηνα πασχουμε απο μαγαζια που να εχουν βασικα γλυκα, να ειναι δηλαδη σαν τα παλια ζαχαροπλαστεια! γι αυτο αγαπω τη θεσσαλονικη, γιατι εχει πολλα τετοια και μπορεις να καθησεις, θεωρω αδιανοητο ας πουμε, στην αθηνα να μην μπορεις να καθησεις σε "Δεσποινα" να φας μιλφειγ, σε "Ανδριά" να φας προφιτερολ κτλ.. ελπιζω να αλλαξει αυτο συντομα!!! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Οκ μέσα! Θα κατέβω τον Οκτώβριο μόνο και μόνο γι' αυτό! Και για άλλους λόγους :cool:

 

Τόλμησαν να αφαιρέσουν το αγαπημένο σου γλυκό; :ninja:

Όταν πάμε θα τους αναγκάσουμε να το επαναφέρουν :angry::kill::shoot:

 

Ξέρει κανείς αν υπάρχει Chocolat στην Θεσσαλονίκη;

σοκολά έχει στην ικτινου αλλα δεν εχει γλυκα...

συνονυμια θα ειναι...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Σουβλάκι χειροποιητο στον Ευοσμο, στο κέντρο του Ευόσμου λιγο πιο πάνω απο το devido.

Σουβλάκι όπως πρέπει να είναι.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Γαρίδα - μπαρμουνάκι - σαλάτα

Μαργαρώ στο Πειραιά (έξω από τη ναυτική βάση δοκίμων)

Link to comment
Share on other sites

το καλυτερο σουβλακι στην αθηνα ειναι στο μοναστηρακι ο θανασης πιστευω...

(να σβηστει το μυνημα αν δεν πρεπει να βαζω ονοματα)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

το καλυτερο σουβλακι στην αθηνα ειναι στο μοναστηρακι ο θανασης πιστευω...

(να σβηστει το μυνημα αν δεν πρεπει να βαζω ονοματα)

 

τι εννοεις με το σουβλακι?

ο θανασης ξερω οτι εχει μονο κεμπαπ...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

To καλυτερο σουβλακι στην Αθηνα το εχω φαει στον Καραμπαμπα

Μεγαλες μεριδες καθαρου κρεατος χωρις ιχνος λιπους και ιδιαιτερες πιτες

Εχει να προτεινει καποιος αλλο μαγαζι παρομοιο (χωρις καθολου ξιγκια)?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό και ποιοτικό φαγητό, στο Χολαργό Μεσογείων και Φανερωμένης είναι το "Θάμα". Γκουρμέ κουζίνα με παραδοσιακές Ελληνικές συνταγές και τιμαί λογικαί. Πολύ φιλική χαμογελαστή εξυπηρέτηση από τη Μαρία και να δοκιμάσετε το σπιτικό μιλφέιγ στο τέλος. Πήγα μία φορά και έχω γίνει τακτικός πελάτης. Ανοικτό και τα μεσημέρια και ιδανικό για να πάτε για βραδυνό το "αίσθημα" ή το έτερον ήμισυ. ;)
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
λοιπον μαγκες ειμαι αθηνα (νεα ιωνια) και θελω να παραγγειλω κανενα καλο πιτογυρο...επειδη ειμαι απο σαλονικα και δεν εχω ιδεα τι παιζει εδω κατω εχετε να προτεινετε τιποτα αξιολογο?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

λοιπον μαγκες ειμαι αθηνα (νεα ιωνια) και θελω να παραγγειλω κανενα καλο πιτογυρο...επειδη ειμαι απο σαλονικα και δεν εχω ιδεα τι παιζει εδω κατω εχετε να προτεινετε τιποτα αξιολογο?

 

Το Πολυγευστο στο Ν.Ηρακλειο κανει πολυ καλα σουβλακοειδη.Επισεις απο Ν.Ιωνια "Ευριπιδης","Δραμινος" και "το Χανι" στον Περισσο.

Link to comment
Share on other sites

μας τρελανες τωρα :w00t::w00t: που τις θυμήθηκες αυτες ?? Επειδη και εμενα μου αρεσαν και παλαιοτερα τις εψαχνα και εγω με το ντουφεκι ρωτώντας εμαθα οτι τις εχουν σταματησει.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
όποιος είναι πειραιά να δοκιμάσει το antico(ιταλική κουζίνα) στη δραπετσώνα αλλά και το "πες το κ έγινε "σε χαιδάρι (ταβερνούλαι. πολύ φθηνά, καταπληκτικά φαγητά σε ποικιλία κ γεύση
Link to comment
Share on other sites

αυτα τα max perry ειναι οντως τοσο σουπερ οσο μου λενε ολοι ? Δεν εχω δοκιμασει ποτε , αλλα σημερα και μονο απεξω που περασα εσπασε η μυτη μου... Απο τιμες τι παιζει ?
Link to comment
Share on other sites

αυτα τα max perry ειναι οντως τοσο σουπερ οσο μου λενε ολοι ? Δεν εχω δοκιμασει ποτε , αλλα σημερα και μονο απεξω που περασα εσπασε η μυτη μου... Απο τιμες τι παιζει ?

 

προσωπικά δε μ αρέσουν ...από τιμές φαρμάκι..:p

Link to comment
Share on other sites

αυτα τα max perry ειναι οντως τοσο σουπερ οσο μου λενε ολοι ? Δεν εχω δοκιμασει ποτε , αλλα σημερα και μονο απεξω που περασα εσπασε η μυτη μου... Απο τιμες τι παιζει ?

 

Τα σοκολατακια τους γ.....ανε και δερνουν αλλα οι τιμες τους τσουζουν.

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά δε μ αρέσουν ...από τιμές φαρμάκι..:p

 

 

Θα συμφωνήσω και εγω , υπερτιμημένα κιολας

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...