Jump to content

ZTE Axon Elite


empeiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια ειχατε καποιο νεο απο τις παραγγελιες σας? το εχει καποιος??θελω να τ παραγγειλω αλλα προβληματιζομαι λογω του ποσου, μην εχουμε καποιο θεμα και τρεχουμε μετα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 84
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Περασε ενα απο τα χερια μου χτες που ειχα παρει για φιλο.Παρα πολυ ωραιο τηλεφωνακι!!Πηρα κι ενα απο everbuying για δικο μου και περιμενω να ερθει!Στην συσκευασια του εχει και ακουστικα και ευρωπαικο φορτιστη-turbo charger!Επισης υποστηριζει ολες τις ελληνικες μπαντες που λιγα κινεζικα εχουν αυτο το καλο.

 

Επειδη ψηνοναι, θες παρεα? :rolleyes:

Μου αρεσει πολυ σαν εμφανιση, ειναι ΖΤΕ ητοι εγγυηση, και σκορ 57000, ε δεν θελω και πολυ να το χτυπησω!

Το παραγγειλε αλλος?

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά υπάρχει πουθενά σε αυτή τη τιμή που το παραγγείλατε;γιατί δε μπορώ να το βρω πουθενά

Gearbest 180€

 

c763041.jpg

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Τους ρώτησα για αναβάθμιση στο android 6.0

/////////////////////////////////////////////////////////

 

 

Dear Valued ZTE Customer,

 

Thanks for contacting ZTE.

 

We have confirmed with our technician and I am sorry to tell you that so far we don't have the plan to publish a update for this phone.

 

Should there be further assistance, please do not hesitate to contact us.

 

Best Regards.

 

 

/////////////////////////////////////////////////////////

Dear Valued ZTE Customer,

Thanks for contacting ZTE.

 

End-users are advised not to upgrade their phone versions until the software is released formally.

 

We would kindly request you to wait until that happens, since the android updated is based on the demand of your local network operator or dealer.

 

Should you require any further assistance, please do not hesitate to contact us.

 

Best Regards!

Edited by saxtou
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρε κανεις το τηλεφωνακι?μαλλον απο βδομαδα θα το εχω.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

εγω το εχω σε χρυσο , απο κοντα ειναι πολυ πιο ωραιο απ οτι στις φωτογραφιες.

λιγο στα γρηγορα λοιπον

η μπροστα καμερα ειναι αριστη ενω η πισω αρκετα καλη την μερα - το βραδυ ικανοποιητικη( την δοκιμασα πολυ λιγο)

οθοναρα πολυ ωραια με πολυ καλη φωτεινοτητα

ηχειαρα που ξυπναει και τους πιο δυσκολους αλλα σαν να τσιριζει λιγο στο φουλ

το απογευμα μου ηρθε update 200mb με καποιες διορθωσεις και βελτιωση αποδοσης , ειναι στο 5.0.2

εχει ακομα πιο δυνατο σημα wifi απο το iphone 6s plus που το θεωρω απο τα κορυφαια

η κατασκευη ειναι πολυ καλη χωρις τον παραμικρο τριγμο η κουμπια να παιζουν δεξια αριστερα

το ξεκλειδωμα με τα ματια ειναι γτπ , με την φωνη δεν καταφερα καν να το ενεργοποιησω ενω το αποτυπωμα μια χαρα. το dual camera effect δεν ειναι και τιποτα τρελο ( η δεν το εχω ανακαλυψει καλα ακομα )

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα!

Σου ηρθε κανονιικα με ταχυδρομειο; Το παραγγειλε φιλος και ειχε θεμα με dhl με το τελωνειο.

Λεω να το χτυπησω και γω..στα 175 ευρω ειναι αριστο!

Απο μπαταρια πως τα παει; Μακαρι να ηταν αποσπωμενη.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα το πρωτο που παρελαβα μου φανηκε πολυ καλο!!!τωρα περιμενω το δευτερο που θα κρατησω.Σημερα το εδειξε οτι εκανε arrive στο ολανδικο οποτε ισως να το εχω μεσα στην βδομαδα.

Οσο για την dhl και το προβλημα που αναφερεις καθολου περιεργο!Με dhl ειναι σιγουρο το τελ.Ενω με το ταχυδρομειο 99 τα εκατο δεν εχεις τετοια θεματα!

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

εγω το εχω σε χρυσο , απο κοντα ειναι πολυ πιο ωραιο απ οτι στις φωτογραφιες.

λιγο στα γρηγορα λοιπον

η μπροστα καμερα ειναι αριστη ενω η πισω αρκετα καλη την μερα - το βραδυ ικανοποιητικη( την δοκιμασα πολυ λιγο)

οθοναρα πολυ ωραια με πολυ καλη φωτεινοτητα

ηχειαρα που ξυπναει και τους πιο δυσκολους αλλα σαν να τσιριζει λιγο στο φουλ

το απογευμα μου ηρθε update 200mb με καποιες διορθωσεις και βελτιωση αποδοσης , ειναι στο 5.0.2

εχει ακομα πιο δυνατο σημα wifi απο το iphone 6s plus που το θεωρω απο τα κορυφαια

η κατασκευη ειναι πολυ καλη χωρις τον παραμικρο τριγμο η κουμπια να παιζουν δεξια αριστερα

το ξεκλειδωμα με τα ματια ειναι γτπ , με την φωνη δεν καταφερα καν να το ενεργοποιησω ενω το αποτυπωμα μια χαρα. το dual camera effect δεν ειναι και τιποτα τρελο ( η δεν το εχω ανακαλυψει καλα ακομα )

 

Φτιαξε με αδελφε! Τετοια θελω να ακουω πριν παω Εκκλησια!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

προς στιγμη ενα πραματακι με εχει ξενερωσει , τα τρια κουμπια που εχει ειναι ρυθμισεις - το κεντρικο - και back ( ρυθμισεις- back τα αλλαζεις θεση αντιστροφα αν θες) τωρα αν θες να ανοιξεις τις ανοιχτες εφαρμογες πρεπει να κανεις παρατεταμενο πατημα στο back. δεν ειναι τιποτα σημαντικο αλλα δεν ξερω αν καταλαβαινετε , αν πχ μπορουσες να αλλαξεις το κουμπι ρυθμισεις με κουμπι για ανοιχτες εφαρμογες , εμενα θα με βολευε καλυτερα. σιγουρα υπαρχουν αλλες λυσεις βεβαια..

 

επισεις το κεντρικο κουμπι ειναι και led για ειδοποιησεις .

Edited by taxudromos
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα κι εγω παρα πολυ καλο τηλεφωνακι.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα κι εγω παρα πολυ καλο τηλεφωνακι.

 

Καλοριζικο να ειναι φιλε! Σε ποια κατηγορια το τοποθετεις? Γραψε και τιποτα παραπανω. Οσα (οχι καλα) ακουγονται για την καμερα ισχυουν?

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια ερώτηση

 

Με το LeEco Le 1 Pro X800 αν το είχε / έχει κανείς είναι καλύτερο;

 

Με ποιό άλλο κινητό θα το συγκρίνατε;

Edited by Cynaegeirus

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια ερώτηση

 

Με το LeEco Le 1 Pro X800 αν το είχε / έχει κανείς είναι καλύτερο;

 

Με ποιό άλλο κινητό θα το συγκρίνατε;

 

Για εμενα φιλε μου που ειχα το pro x800 ειναι καλυτερο-εχει turbo φορτιστη ευρωπαικο official rom με ελληνικα-οχι πληρως μεταφρασμενη βεβαια.Επισης πολυ ωραια οθονη -δυνατο ηχο ολες της μπαντες που εχουμε στην ελλαδα και την 800 της wind οποτε ειμαι με 4g παντου.Για φωτογραφιες που μου λετε δεν ασχολουμαι και πολυ εμενα μου φαινονται πολυ καλες αλλα θελω να δω τι λεει η φωτογραφικη το βραδυ.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

εκανα ενα μικρο βιντεακι ετσι στον χαβαλε μαζι με το iphone για να δουν οι ενδιαφερομενοι πως ειναι σε θεμα ταχυτητας , μπορω να το ανεβασω?
Link to comment
Share on other sites

εκανα ενα μικρο βιντεακι ετσι στον χαβαλε μαζι με το iphone για να δουν οι ενδιαφερομενοι πως ειναι σε θεμα ταχυτητας , μπορω να το ανεβασω?

 

Κάντο στο YouTube

Και βάλτο.....

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=MfGR_WZaets ετσι απλα για να δειτε πως τα παει σε θεμα ταχυτητας multitask

για 240 ευρω απο ελλαδα ειναι πολυ καλα ...

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=MfGR_WZaets ετσι απλα για να δειτε πως τα παει σε θεμα ταχυτητας multitask

για 240 ευρω απο ελλαδα ειναι πολυ καλα ...

Eχεις μυκητιαση στα δάχτυλα των ποδιών σου!

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

οχι , ειναι μαυρισμενα απο την μπαλά ( οσοι παιζουν μπαλα θα ξερουν) και δεν ειναι και το καλυτερο θεαμα ... χαχα
Link to comment
Share on other sites

οχι , ειναι μαυρισμενα απο την μπαλά ( οσοι παιζουν μπαλα θα ξερουν) και δεν ειναι και το καλυτερο θεαμα ... χαχα

 

Σούπερ το ΖΤΕ και τα νύχια σου χαχαχαχαχαχαχαχαχα.

Πετάει το ΖΤΕ.

Αυτονομία;;;

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα χτες και το nfc με winbank wallet app δουλευει αψογα!!!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επιτελους. Σημερα παρελαβα και τα δυο ταυτοχρονα.

Εμεινα εντυπωσιασμενος. Εμφανισιακα που αρεσει παρα πολυ. Το ενα που ανοιξα ηταν νεκρο απο μπαταρια και χρειαστηκε να περιμενω να φορτισει. Αναβοσβηνει το μεσαιο στρογγυλο κουμπι οσο φορτιζει.

Ο μικρος μολις το ειδε μου την επεσε και του το εταξα μολις τελειωσει με τις πανελληνιες. Ευτυχως ειναι δεκα μερες ακομα :rolleyes:

Το δευτερο αν το θελει καποιος ας στειλει πμ. Εχει και προικα.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Axon Elite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...