Jump to content

ZTE Axon Elite


empeiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας, έχει πάρει κάνεις αυτό το κινητό; Φαίνεται ενδιαφέρον
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 84
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το παραγγειλα πριν λιγο.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

everbuying πολυ καλη τιμη http://www.everbuying.net/product1081631.html
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Όντως εξαιρετική αγορά. Καλομίλητο.

 

Να σαι καλα φιλε μου.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

το παραγγειλα πριν λιγο.

 

Φαινεται δυναμιτης! Οσα ΖΤΕ εχω δοκιμασει, εχω τα καλυτερα να πω!

Καλοριζικο φιλε μου! :)

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Φαινεται δυναμιτης! Οσα ΖΤΕ εχω δοκιμασει, εχω τα καλυτερα να πω!

Καλοριζικο φιλε μου! :)

ευχαριστω.αυριο περιμενω να μου στειλουν το tracking number

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ΚΤΗΝΑΡΑ

ΟΝΤΩς!

ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΟΜΩς...

Και εγώ με τη ΖΤΕ ΜΟΝΟ καλά λόγια έχω να πω

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

ΚΤΗΝΑΡΑ

ΟΝΤΩς!

ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΟΜΩς...

Και εγώ με τη ΖΤΕ ΜΟΝΟ καλά λόγια έχω να πω

 

Φιλε καλησπερα το εχεις?εμενα το στειλαν το Σαββατο με ολλανδικο και περιμενω....

Εχει οντως turbo charger ετσι?οποτε μια χαρα.Επισης εχω και power bank δεν πιστευω να χω θεμα.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε καλησπερα το εχεις?εμενα το στειλαν το Σαββατο με ολλανδικο και περιμενω....

Εχει οντως turbo charger ετσι?οποτε μια χαρα.Επισης εχω και power bank δεν πιστευω να χω θεμα.

 

Dεν το εχω

αλλα απο ΖΤΕ εχω τις καλύτερες εμπειριες ( ZTE V5)

μοιαζει πολύ καλό

μπαταρία θα εχει θεμα ομως τετοιος επεξεργαστης

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

ενταξει 3000mah ειναι δεν ειναι και τοσο μικρη.Eιχα και το flex 2 ιδιος επεξεργαστης και μπαταρια δεν ειχα θεμα με την αυτονομια.Αναλογα και την χρηση που κανει ο καθενας βεβαια.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ενταξει 3000mah ειναι δεν ειναι και τοσο μικρη.Eιχα και το flex 2 ιδιος επεξεργαστης και μπαταρια δεν ειχα θεμα με την αυτονομια.Αναλογα και την χρηση που κανει ο καθενας βεβαια.

 

μήπως παρέλαβες να μας πεις και τις εντυπώσεις σου από το κινητό;

 

Βλέπω το έχει τώρα στο Everbuying στα 199,99$ με κουπόνι .

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

μήπως παρέλαβες να μας πεις και τις εντυπώσεις σου από το κινητό;

 

Βλέπω το έχει τώρα στο Everbuying στα 199,99$ με κουπόνι .

 

φιλε ακομα περιμενω 8 του μηνα εφυγε απο ολανδια.Επισης μολις προχωρας να το αγορασεις με το κουπονι το ανεβαζει παλι 249.99

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Δεν το προχώρησα για να δω τι συμβαίνει.. Θα το τσεκάρω

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

$200 τελική τιμή; Δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο νομίζω σε αυτά τα χρήματα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο ντιζάιν και δυνατό, μια ενδιαφέρουσα συσκευή στα +-190€ ! Από αναβαθμίσεις άραγε τί γίνεται ; Edited by Stavros_P
Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα το χτυπήσω πάντως! Μαζί με μεταφορικά βγαίνει €190 περίπου! Το έκανα παραγγελία αλλά ακόμα δεν το πλήρωσα γιατί περιμένω να περάσουν τα λεφτά revolut.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Το έχασα ****το τελικά! Μέχρι να περάσουν τα λεφτά πήγε out of stock!

Ξέρετε κάπου αλλού να παίζει στην ίδια τιμή (από gearbest είχα παραγγείλει αρχικά);

 

ποιο το κουπόνι του everbuying?

Edited by paris_89

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο το κινητο αναμφησβητητα!!!!!πραγματικα ειναι value for money! Ερωτηση,(πολυ βασικη)οσοι το παραγγειλουμε απο τα γνωστα κινεζικα site πχ.everbuying.net κα.Δεν θα "φαμε" απο το τελωνειο κατι ωραιους φορους τελωνειου!!!!Πραγματικα, παρακληση αν ξερει καποιος την σωστη διαδικασια,ωστε να γλυτωσουμε αυτα τα "φεσια" θα ηθελα να μου την πειτε! Γιατι το κινητο αποτι βλεπω ΑΞΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ :D :rolleyes: :wacko: ;)
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο το κινητο αναμφησβητητα!!!!!πραγματικα ειναι value for money! Ερωτηση,(πολυ βασικη)οσοι το παραγγειλουμε απο τα γνωστα κινεζικα site πχ.everbuying.net κα.Δεν θα "φαμε" απο το τελωνειο κατι ωραιους φορους τελωνειου!!!!Πραγματικα, παρακληση αν ξερει καποιος την σωστη διαδικασια,ωστε να γλυτωσουμε αυτα τα "φεσια" θα ηθελα να μου την πειτε! Γιατι το κινητο αποτι βλεπω ΑΞΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ :D :rolleyes: :wacko: ;)

 

Φιλε μου και βεβαια υπαρχει κινδυνος τελωνειου εφ οσον εισαγεται. Ο κινδυνος βεβαια περιοριζεται με το απλο ταχυδρομειο. Αν ομως θες να σου υποδειχθει τροπος να το αποφυγεις τελειως ειναι κατι που δεν επιτρεπεται να συζηταμε στο φορουμ.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το επισημο thread για το κινητο.? Σκεφτομαι και εγω να το αγορασω. Τωρα εχω ενα moto g 1st gen.
Link to comment
Share on other sites

Περασε ενα απο τα χερια μου χτες που ειχα παρει για φιλο.Παρα πολυ ωραιο τηλεφωνακι!!Πηρα κι ενα απο everbuying για δικο μου και περιμενω να ερθει!Στην συσκευασια του εχει και ακουστικα και ευρωπαικο φορτιστη-turbo charger!Επισης υποστηριζει ολες τις ελληνικες μπαντες που λιγα κινεζικα εχουν αυτο το καλο.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζουμε τον δείκτη sar του.? The SAR limit for mobile devices is 2 W/kg

and the highest SAR value for this device

when tested at the head was 0.170 W/kg*,

and when tested at the body was 0.491

W/kg*. το βρηκα εδω http://www.ztedevices.co.uk/uk/wp-content/uploads/sites/3/2016/01/Axon-Elite-Quick-Start-Guide.pdf

Edited by sotirakis123
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Axon Elite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...