Jump to content

Κινητο εως 130 ευρω


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν,το παλιό κινητό χάλασε και χρειάζομαι καινούργιο με ταβάνι τα 130 ευρώ. Ψάχνω κάτι με καλές κάμερες και καλή μπαταρία ,αν γίνετε και να τρέχει και μερικά προγράμματα ή παιχνίδια χωρίς να κολλάει ..

Επίσης θέλω την γνώμη σας για το Kazam tornado 348 γιατί το βρήκα στα public με 130 ευρώ και μου ακούστηκε πολύ καλό, τι λέτε αξίζει ?

Link to comment
Share on other sites

εγω θα το αφηνα το καζαμ, δεν ξερω τι σοι εταιρεια ειναι αυτη

θα διαλεγα αναμεσα σε λουμια 640 και μοτο γ 3 ισως εβαζα στην εξιχωση και το j5 αυτα, μετα οτι αλλο υπαρχει ανεβαινει σχετικα πολυ απο το budget

Link to comment
Share on other sites

Με τα windows phone δεν τα παω πολυ καλα :P Οσο για το μοτορολα εχω ακούσει απο φιλο μου κακά σχόλια για την μπαταρία του ισχύει οτι δεν κρατάει ?
Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα αυτό που αγόρασα κι εγώ τον Δεκέμβριο:

LG G4c

Καλη κάμερα, ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ μπαταρία, τέλεια οθόνη, στιβαρό και όμορφο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα αυτό που αγόρασα κι εγώ τον Δεκέμβριο:

LG G4c

Καλη κάμερα, ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ μπαταρία, τέλεια οθόνη, στιβαρό και όμορφο.

Για αυτο το κινητο με αποθάρρυναν αρκετα καποια σχολια στο σκρουτζ περι προβλημάτων που εβγαλε το κινητο .. βλακείες ειναι ? η υπαρχει μεγαλη περίπτωση να πέσω και εγω σε ελαττωματικό ?

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο το κινητο με αποθάρρυναν αρκετα καποια σχολια στο σκρουτζ περι προβλημάτων που εβγαλε το κινητο .. βλακείες ειναι ? η υπαρχει μεγαλη περίπτωση να πέσω και εγω σε ελαττωματικό ?

Τι να σου πω φίλε μου, εγώ δεν αντιμετώπισα προβλήματα. Μια χαρά τα πάει.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Samsung galaxy j5 all the way. Παιδιά είναι πραγματικά καλό κινητό. Εξισου γρηγορο browsing με του xiaomi note 2 prime που έχω και πολύ καλή κάμερα μπρος πίσω. Πολύ καλή μπαταρία επίσης. Μόλις το αγόρασα για τη γυναίκα μου και έχω εντυπωσιαστεί!
Link to comment
Share on other sites

Βαλε φιλαρακι μου αλλα 20 κ παρε το lg zero να βρεις την υγεια σου.snap 410 1,5 γιγα ram 16 εσωτερικη ΟΘΟΝΑΡΑ καμερες σουπερ κατασκευη;φοβερη κ τελος σερβις μακρια απο μας το καλυτερο κ πιο ελαστικο.κανε την χαρη στον εαυτο σου αδελφε θα με θυμηθεις.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες οι προτάσεις σου.

Απλα θα επισημάνω ότι οι παραγγελίες από το vickmall, φτάνουν μέσα σε 10 έως 15 μέρες, με κάποιους να έχουν παραλάβει και σε λιγότερες από 10! :blink:

Το xiaomi Redmi Note 2 δείχνει μέχρι τώρα πάντως ότι είναι τρελό vfm.

Υποστήριξη φουλ, πολύ καλή κάμερα, μπαταρία σούπερ και GPS που σκοτώνει.

Αν και νομίζω το θέμα άνοιξε για αγορά συσκευής από Ελλάδα.

Σε αυτήν την τιμή όμως βρίσκεις μέτριες επιλογές στην εγχώρια αγορά, σε σχέση με αυτό που παίρνεις από Κίνα...;)

 

Και που να πρότεινα για λίγη υπομονή, έτσι ώστε να πέσει η τιμή της έκδοσης με τα 16GB του xiaomi Redmi Note 3 pro... :X :lol: :wacko:

Edited by demakhs
Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοίγω νέο θέμα είμαι στην αναζήτηση κινητου με τιμή max τα 110-120 ευρώ. Σε αυτά τα λεφτά έχω δει το Samsung galaxy core prime value edition αξίζει ; δεν με ενδιαφέρουν κινητά από Κίνα παρόλο που είναι καλύτερα σε αυτή την τιμή από αυτά που πουλάνε στην ελληνική αγορά. Από εκεί και πέρα έχω δει και το Motorola MotoG αλλά το υψηλό sar και ο σχεδιασμός δεν με ενθουσιάζουν.
Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοίγω νέο θέμα είμαι στην αναζήτηση κινητου με τιμή max τα 110-120 ευρώ. Σε αυτά τα λεφτά έχω δει το Samsung galaxy core prime value edition αξίζει ; δεν με ενδιαφέρουν κινητά από Κίνα παρόλο που είναι καλύτερα σε αυτή την τιμή από αυτά που πουλάνε στην ελληνική αγορά. Από εκεί και πέρα έχω δει και το Motorola MotoG αλλά το υψηλό sar και ο σχεδιασμός δεν με ενθουσιάζουν.

 

Mακρια απο το σαμμυ, θα βριζεις την ωρα και τη στιγμη που το πειρες

Τα μονα που μπορεις να παρεις με αυτα τα χρηματα ειναι το moto g 2014 ή το lumia 640

Aν ανεβεις κανα 20αρι εχεις και το moto g 2015 και το galaxy j5

Αυτα ειναι ολα κι ολα, διαλεξε ποιο προτιμας, ειναι ολα τους vfm

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοίγω νέο θέμα είμαι στην αναζήτηση κινητου με τιμή max τα 110-120 ευρώ. Σε αυτά τα λεφτά έχω δει το Samsung galaxy core prime value edition αξίζει ; δεν με ενδιαφέρουν κινητά από Κίνα παρόλο που είναι καλύτερα σε αυτή την τιμή από αυτά που πουλάνε στην ελληνική αγορά. Από εκεί και πέρα έχω δει και το Motorola MotoG αλλά το υψηλό sar και ο σχεδιασμός δεν με ενθουσιάζουν.

 

0.675 είναι πολύ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...