Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνώριζε κανεις αν η αυξημένη κατανάλωση σε mediaserver υποδηλώνει πρόβλημα στην κάρτα η δεν εχει σχέση;;

Σε exfat ειναι διαμορφωμένη απο PC και μετα απλα την έβαλα στο κινητό με φορτωμένα αρχεία ήδη απο το PC.

Έχεις pdf αρχεία περασμένα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επανέρχομαι για περισσότερες πληροφορίες για το Screen protector spigen curved crystal HD.

Να τονίσω άλλη μια φορά ότι μιλάω για τον νέο κωδικό

που είναι αυτός 556FL20264.

Όπως έχει πει και ο Γιάννης παραπάνω δεν ξεκκολαει παιδιά.

Μόλις έκανα μερικές δοκιμές με spigen Rugged Armor και αυτή την caseology http://www.caseologycases.com/collections/samsung-galaxy-s7-edge/products/wavelength-series-40?variant=10985133381

Η caseology δεν φαίνεται να εινα τόσο "επιθετική" με το Screen protector σε σχέση με την rugged armor που ότι screen protector έχω δοκιμάσει,

Έστω και λίγο το ξεκολλουσε.

Εδώ εκτός του ότι δεν ξεκολλαει έχουμε και τα άλλα συν που ανέφερα.

Την συστήνω και εγώ με την σειρά μου, μετά από 100€ έξοδα-δοκιμές σε screen protector.

Είναι ότι καλύτερο υπάρχει για μένα.

Αρκεί να μην πέσετε σε ελλατοματικο προϊόν.

Ναι spigen είναι αυτή, αλλά με τόσα που έχουμε δει ποτέ δεν ξέρεις.. :)

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε να προτείνετε καμία καλή γρήγορη καρτούλα για το τηλέφωνο μας? Πήρα μια Kingston 32gb U3 από eshop και ήταν χαλασμένη, δεν μου εμφανιζε τις φωτογραφίες και την επέστρεψα.

 

Εγω εχω την Samsung pro plus 64gb .Ευχαριστημένος προς το παρον

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε να προτείνετε καμία καλή γρήγορη καρτούλα για το τηλέφωνο μας? Πήρα μια Kingston 32gb U3 από eshop και ήταν χαλασμένη, δεν μου εμφανιζε τις φωτογραφίες και την επέστρεψα.

 

Τη κάρτα αυτή την επέστρεψα δύο φορές. Ίδιο πρόβλημα, τώρα έχω μια SanDisk 32g και όλα εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

Τη κάρτα αυτή την επέστρεψα δύο φορές. Ίδιο πρόβλημα, τώρα έχω μια SanDisk 32g και όλα εντάξει.

Γιατι δεν αποσυρουν ολη την σειρα εκει στο e-shop αφου βγηκαν ελλατωματικες? Για να μας παιδευουν??

Εγω θα ζητησω επιστροφη χρηματων γιατι κι αλλη να μου στειλουν φανταζομαι χαλασμενη θα ειναι.

Μολις την εβαλα στο τηλεφωνο, κολησε αμεσως και εκανε επανεκινηση, και μετα κολλουσε συνεχεια.

Ασε που εχασα και καμια 20αρια φωτογραφιες λογω αυτης της καρτας που μου τις εσβησε. :mad:

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κανένας να βαλει υγρο προστασίας με νανοτεχνολογία στην οθόνη του? Είχα πάει στο MEDIA MARKT και μου το προτειναν σαν την καλυτερη λύση για προστασία με 5 ετη εγγυηση !Θα εχω κανένα πρόβλημα με την εγγυήση του κινητού?
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την Spigen curved crystal HD έχετε να προτείνετε κάποιο φυσικό ή online κατάστημα αγοράς; Για όσους το έχετε χωρίς screen protector ποια είναι η εμπειρία σας σχετικά με την ανθεκτικοτητα της οθόνης σε μικρογρατσουνιες;
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την Spigen curved crystal HD έχετε να προτείνετε κάποιο φυσικό ή online κατάστημα αγοράς; Για όσους το έχετε χωρίς screen protector ποια είναι η εμπειρία σας σχετικά με την ανθεκτικοτητα της οθόνης σε μικρογρατσουνιες;

 

Ελλάδα εννοείς προφανώς ε?

http://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=188739

Εδω ο νέος κωδικός αλλά όχι άμεσα διαθέσιμο.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα τις θήκες Spigen Neo Hybrid, Rugged Armor & Crystal Shell για το S7 Edge. Καθώς και μια κάρτα μνήμης Samsung Pro+ 64GB.

Πολύ ποιοτικές φαίνονται οι θήκες.

Τώρα μόνο το κινητό λείπει. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η spigen curved crystal είναι εξίσου καλή και στο απλό s7??? Έχει και σε αυτό "καλη" και "κακή " παρτίδα???

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ALFA ROMEO rulezzzzz
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτο υπαρχει περιπτωση να ειναι γνησιο με τετοια τιμη??

 

http://www.ebay.com/itm/Real-Fast-Charge-Qi-Wireless-Charging-Stand-Dock-for-Samsung-Galaxy-S7-S7-Edge-/201564583548?var=&hash=item2eee2f767c:m:mCS51TZY3U0oe6SpCOLvsxA

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτο υπαρχει περιπτωση να ειναι γνησιο με τετοια τιμη??

 

http://www.ebay.com/itm/Real-Fast-Charge-Qi-Wireless-Charging-Stand-Dock-for-Samsung-Galaxy-S7-S7-Edge-/201564583548?var=&hash=item2eee2f767c:m:mCS51TZY3U0oe6SpCOLvsxA

 

Και μόνο που λέει Real στον τίτλο αποκλείεται..

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Εγω εβαλα τζαμακι spigen σε αυτο το μαγαζι http://www.cellphones.gr/ και ειμαι πολυ ευχαριστημένος.Σε αλλα μαγαζια που πηγα απλα με δουλέψανε, θα τη φερω αυτη τη βδομαδα μετα την επομένη εβδομαδα και περασαν τρεις μηνες κι ακομα τπτ. Επισης τζαμακι για το s7 edge εχει φερει το e-clik στην καλλιθεα στα 24€. Edited by twins1706
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κανένας να βαλει υγρο προστασίας με νανοτεχνολογία στην οθόνη του? Είχα πάει στο MEDIA MARKT και μου το προτειναν σαν την καλυτερη λύση για προστασία με 5 ετη εγγυηση !Θα εχω κανένα πρόβλημα με την εγγυήση του κινητού?

Διαβασε πιο πίσω , το έχουμε εξαντλήσει το θέμα. 3 κάτοχοι τουλάχιστον εδώ μέσα έχουμε βάλει σε s7 edge με διάστημα δοκιμών από δέκα ημέρες το δικό μου, μέχρι 1,5 μήνα αλλού παιδιού εδω και παει άψογα, χωρίς το παραμικρό.

Δε θα εχεις κανενα προβλημα με την εγγύηση του κινητου, δε μπορει να εντοπίσει άλλωστε κάνεις την παρουσία του...

Επίσης, ένα τεράστιο συν, πλην της απόλαυσης χρήσης naked οθόνης, είναι ότι πλέον το καθαρίζω κάθε δεύτερη μέρα με ένα στεγνό πανακι σε μερικά δευτερόλεπτα. Με τις ζελατινες καθαριζα δύο φορές καθημερινά για αρκετή ώρα και φυσικά με χρήση νερού

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ελλάδα εννοείς προφανώς ε?

http://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=188739

Εδω ο νέος κωδικός αλλά όχι άμεσα διαθέσιμο.

 

Μόλις αποδεσμευσα ένα κομμάτι που ειχα κρατημενο, οποτε ο πρώτος ο τυχερός μπορεί να το τσιμπήσει :)

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Το εχει βαλει κανενας αυτο σε απλο S7??

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=188487

 

Επηρεαζει καθολου την ορατοτητα της οθονης??

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα εψαξα τα προηγούμενα ποστ θυμόμουν οτι ο nikosz75013 ειχε θέματα με την spigen curved crystal και το νεο κωδικό αλλα δεν ειχε γράψει με ποιες θηκες του το έκανε....... ειχε κανεις αλλος πρόβλημα με τον καινούριο κωδικο curved και με spigen liquid που με ενδιαφέρει να την παρω?

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα εψαξα τα προηγούμενα ποστ θυμόμουν οτι ο nikosz75013 ειχε θέματα με την spigen curved crystal και το νεο κωδικό αλλα δεν ειχε γράψει με ποιες θηκες του το έκανε....... ειχε κανεις αλλος πρόβλημα με τον καινούριο κωδικο curved και με spigen liquid που με ενδιαφέρει να την παρω?

 

Εγω την εχω και με liquid crystal χωρις κανενα προβλημα

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Εγω την εχω και με liquid crystal χωρις κανενα προβλημα

 

ευχαριστώ φίλε...

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Apple iPhone XS Max 256GB Silver

Samsung Galaxy Note 10+ 256GB Aura Glow

 

Λευτέρης :)

Link to comment
Share on other sites

 

Ναι αυτή είναι.

Η καινούργια έκδοση μου ήρθε εμένα και δεν νομίζω να στέλνουν πλέον την παλιά.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

http://www.e-experts.gr/spigen-galaxy-s7-screen-protector-crystal-555fl20001-p-6223.html

Χθες παρέλαβα nilkin nature....δεν καταλαβαίνεις ότι φορά θήκη!!!!!

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Πως και η nilkin nature sto amazon εχει μόνο μια κριτική?

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δοκιμάσει κάποιο 3.5mm βύσμα για ir blaster να δουλευει στο s7?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Πως και η nilkin nature sto amazon εχει μόνο μια κριτική?

Τέλεια ειναι, την εχω σε smoke, δεν δινει καθολου ογκο στο κινητο. Προσωπικα κατι τετοιο εψαχνα.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

το χει βαλει κανεις αυτο?η θα κλαψω παλι τα λεφτα που θα δωσω

http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-Galaxy-S7-G930-J-C-COMM-Full-Cover-9H-Anti-Shock-Screen-Protector-Front-Back.1336037.html

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...