Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις πεταξα και την τριτη 3mk μεμβράνη.

Ξεκολλησε τελείως πάνω στην καμερα και δεν μπορούσα να το βλέπω.

Εδω μια φούσκα χιλιοστου με ενοχλεί όχι αυτό το χάλι.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα στην παρέα θέλω να πάρω μια κάρτα sd 64 mp γης το s7 edge έχετε να προτείνετε κάποια

ευχαριστώ πολύ:)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην παρέα θέλω να πάρω μια κάρτα sd 64 mp γης το s7 edge έχετε να προτείνετε κάποια

ευχαριστώ πολύ:)

Προτίμησε κάτι σε Samsung.έχει πολύ καλές.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος άλλος που να παρέλαβε spigen s7 edge curved screen protector από plusmobi πχ?

 

Βαγγέλη το plusmobi θα παραλάβει αύριο.

Θα με ενημερώσουν αν είναι το προϊόν με τον παλιό κωδικό η αν είναι το νέο με τον καινούριο κωδικό.

Αν είναι αυτό που ο κωδικός του δεν τον θυμάμαι ολόκληρο αυτός που τελειώνει σε 28 είναι ο παλιός. Ο νέος λήγει σε 64.

Αν είναι ο νέος εγώ αύριο θα παραγγείλω.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη το plusmobi θα παραλάβει αύριο.

Θα με ενημερώσουν αν είναι το προϊόν με τον παλιό κωδικό η αν είναι το νέο με τον καινούριο κωδικό.

Αν είναι αυτό που ο κωδικός του δεν τον θυμάμαι ολόκληρο αυτός που τελειώνει σε 28 είναι ο παλιός. Ο νέος λήγει σε 64.

Αν είναι ο νέος εγώ αύριο θα παραγγείλω.

 

παντος στο βιντεακι που δείχνει η spigen το περναει πολυ καλα και καθετε ωραια χωρις θεμα και στα πλαγια.μαλλον την βελτίωσαν.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Σε επικοινωνία που είχα με το eshop της αγγλίας της spigen στο πλαίσιο άλλης παραγγελίας για δύο θήκες μου είπαν πως δεν ξέρουν πότε θα είναι διαθέσιμη η προστασία για το edge οπότε να είστε λίγο προσεκτικοί με την αγορά του συγκεκριμένου προϊόντος
Link to comment
Share on other sites

Σε επικοινωνία που είχα με το eshop της αγγλίας της spigen στο πλαίσιο άλλης παραγγελίας για δύο θήκες μου είπαν πως δεν ξέρουν πότε θα είναι διαθέσιμη η προστασία για το edge οπότε να είστε λίγο προσεκτικοί με την αγορά του συγκεκριμένου προϊόντος

 

το αγγλικο δεν το εφερε ποτε μονο το αμερικανικο eshop τις spigen.το ειχαν βγαλει ετοιμοπαράδοτο μολις ειδαν το πρόβλημα το σταματησαν και μετα το εβαλαν προπαραγγελια για το βελτιωμενο μοντελο.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο δεν είναι να το έχει το ένα και να μην το έχει το άλλο;

 

Ξέρω γω και τα δύο επισημα είναι παντός. Άρα μάλλον δεν έχουνε πολύ απόθεμα ακόμα γιαυτό και η προπαραγγελια.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω γω και τα δύο επισημα είναι παντός. Άρα μάλλον δεν έχουνε πολύ απόθεμα ακόμα γιαυτό και η προπαραγγελια.

 

Βασικα Γιαννη, από ότι διαβαζω σε φορα η spigen μαλλον ανεφερε ότι κι ο νεος κωδικος αναφερθηκε να εχει προβλήματα (από μεριδα χρηστων). Κατά συνεπεια η 04/04 που αναφερει σαν ημερομηνια για νεες παραδοσεις (backorders) θα είναι η τριτη παρτιδα (λετε κι η φαρμακερη)? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη το plusmobi θα παραλάβει αύριο.

Θα με ενημερώσουν αν είναι το προϊόν με τον παλιό κωδικό η αν είναι το νέο με τον καινούριο κωδικό.

Αν είναι αυτό που ο κωδικός του δεν τον θυμάμαι ολόκληρο αυτός που τελειώνει σε 28 είναι ο παλιός. Ο νέος λήγει σε 64.

Αν είναι ο νέος εγώ αύριο θα παραγγείλω.

Ενημέρωσε με κι εμένα καθώς κι εγώ έχω κάνει παραγγελία από κει,μην μου φάνε τα λεφτά τζάμπα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

H nillkin nature TPU είναι ότι ήταν η nillkin nature 0.6 για το απλό S6 σε πάχος και ποιότητα;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

H nillkin nature TPU είναι ότι ήταν η nillkin nature 0.6 για το απλό S6 σε πάχος και ποιότητα;

Η ιδία κορυφαία.αλλά προς το παρόν,μόνο από eBay.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωσε με κι εμένα καθώς κι εγώ έχω κάνει παραγγελία από κει,μην μου φάνε τα λεφτά τζάμπα.

 

Εγώ το συγκεκριμένο προϊόν το αγόρασα από ebay και μου επέστρεψε τα χρήματα επειδή δεν κολλούσε.

Τώρα το plusmobi δεν νομίζω να σου επιστρέψει χρήματα.

Από το plusmobi αγόρασα μια θήκη spigen και 3 screen protector 3mk.

Εγώ τους είπα ότι υπάρχει προβληματική παρτίδα.

Φάνηκε να μην το γνωρίζουν.

Σήμερα που μιλήσαμε στο chat μου είπαν αύριο που θα παραλάβουν θα ξέρουμε και τον κωδικό προϊόντος.

Εσύ παρελαβες η περιμένεις? Πότε έκανες την παραγγελία?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Η ιδία κορυφαία.αλλά προς το παρόν,μόνο από eBay.

 

Για το χρυσό edge την έχει παραγγείλει κανείς σε χρυσό ή λευκό;

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Βασικα Γιαννη, από ότι διαβαζω σε φορα η spigen μαλλον ανεφερε ότι κι ο νεος κωδικος αναφερθηκε να εχει προβλήματα (από μεριδα χρηστων). Κατά συνεπεια η 04/04 που αναφερει σαν ημερομηνια για νεες παραδοσεις (backorders) θα είναι η τριτη παρτιδα (λετε κι η φαρμακερη)? :lol:

 

Βαγγέλη μπορεί να είναι έτσι όπως τα λες .εγώ έκανα παραγγελία 14-3 και παράδοση έχω 8 με 17 Μαΐου!

Εδώ και το βίντεο

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/Spigen-Slim-Non-Slip-Neo-Hybrid-Case-SERIES-for-Samsung-Galaxy-S7-S7-EDGE-/172128854237?var=&hash=item2813ade0dd:m:mz8dvRipiEROK1-nJCpvR9A

 

Τι λέτε παιδιά, αξίζει; Ίσως να μην είναι αυθεντική αλλά για 14 δολάρια...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το συγκεκριμένο προϊόν το αγόρασα από ebay και μου επέστρεψε τα χρήματα επειδή δεν κολλούσε.

Τώρα το plusmobi δεν νομίζω να σου επιστρέψει χρήματα.

Από το plusmobi αγόρασα μια θήκη spigen και 3 screen protector 3mk.

Εγώ τους είπα ότι υπάρχει προβληματική παρτίδα.

Φάνηκε να μην το γνωρίζουν.

Σήμερα που μιλήσαμε στο chat μου είπαν αύριο που θα παραλάβουν θα ξέρουμε και τον κωδικό προϊόντος.

Εσύ παρελαβες η περιμένεις? Πότε έκανες την παραγγελία?

Οχι δεν έχω παραλάβει ακόμη,σε επικοινωνία μαζί τους,πού να σημειώσω οτι δε μου φαίνονται και τόσο σχετικοί με τον χώρο,δεν ήταν σίγουρος αν θα φύγει σήμερα η αύριο.αν δε μάθω βεβαία κωδικό δεν την παραλαμβάνω απλά.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/Spigen-Slim-Non-Slip-Neo-Hybrid-Case-SERIES-for-Samsung-Galaxy-S7-S7-EDGE-/172128854237?var=&hash=item2813ade0dd:m:mz8dvRipiEROK1-nJCpvR9A

 

Τι λέτε παιδιά, αξίζει; Ίσως να μην είναι αυθεντική αλλά για 14 δολάρια...

 

αστο καλυτερα φιλε.ειχα παραγγειλει κι`εγω για το note 4 μια μαιμου που ελεγε οτι εφαρμοζει τελεια και ηταν για τα πανηγυρια.

δωσε κατι παραπανω και παρε την γνησια.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως ησύχασα με την αόρατη μεμβράνη wowfixit. Επειδή είχα πάρει για 4 συσκευές μου περισσεύει μία.

Όποιος θέλει να μου στείλει inbox να του την στείλω

Link to comment
Share on other sites

αστο καλυτερα φιλε.ειχα παραγγειλει κι`εγω για το note 4 μια μαιμου που ελεγε οτι εφαρμοζει τελεια και ηταν για τα πανηγυρια.

δωσε κατι παραπανω και παρε την γνησια.

 

Ωραίος, άρα εδώ είμαστε:

 

http://www.ebay.com/itm/272164827175?var=570976933042

http://www.ebay.com/itm/252281077177?var=551114591243

 

 

Έφυγαν!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...