Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήρθε ενημέρωση λογισμικού για cosmote και περιλαμβάνει την υπηρεσία rich communication suite. Για το edge είναι απλά ενημερώνω και εδώ.

 

τι ακριβως κανει αυτο;

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά μου έσπασε η οθόνη από το κινητό. Για αλλαγή θέλω 200 ευρώ. Να την αλλάξω ή με αυτά τα χρήματα μπορώ να πάρω μια παραπλήσια συσκευή έστω άλλης μάρκας μεταχειρισμένη? Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου έσπασε η οθόνη από το κινητό. Για αλλαγή θέλω 200 ευρώ. Να την αλλάξω ή με αυτά τα χρήματα μπορώ να πάρω μια παραπλήσια συσκευή έστω άλλης μάρκας μεταχειρισμένη? Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Να την αλλαξεις αλλα ψαξε μηπως μπορεσεις και βρεις φθηνοτερη εστω και μεταχειρισμενη,

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που ανακοινωθηκε και επισημα η android 8 εκδοση ξερουμε αν θα την παρει το κινητο?

 

Με βαση αυτο λογικα θα την παρει.

 

Αλλα ειναι αξιοπιστο αυτο το site και οτι λεει?

Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται... Το ερώτημα θα είχε λογική αν γίνονταν αντίστροφα...

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

To S7 είναι ένα χρόνο παλαιότερο. Έχει λογική να ρωτάω το αν έχει ;)

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Να την αλλαξεις αλλα ψαξε μηπως μπορεσεις και βρεις φθηνοτερη εστω και μεταχειρισμενη,

Ψάξε μήπως βρεις φτηνότερη οθόνη.

Με 200 ευρώ πιστεύω πως ότι και να βρεις σε μεταχειρισμένη συσκευη θα σε απογοητεύσει σε σχέση με το S7.

(Λάθος quote :-P)

Edited by backframe
Link to comment
Share on other sites

Ας μου απαντησει σας παρακαλω πολυ καποιος ρε παιδια θα παρει τελικα το android 8 το galaxy s7?

 

Λογικα θα το παρει μιας και ειναι το προτελευταιο μοντελο s της samsung οποτε υποθετω θα το παρει κανονικα και ισως, λεω ισως παρει και την android 9 ποτε δεν ξερεις.

 

Παντως πολλοι απο εδω λεγατε οτι δεν θα παρει ουτε την android 8.

 

Με βαση το παραπανω λινκ που εδωσα απο ενα πιστευω αξιοπιστο site δειχνει οτι θα την παρει.

Link to comment
Share on other sites

Θα έχει καμία διαφορά με την 8; Γιατί από 6 σε 7 δεν είδα και τίποτα το σημαντικό

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα έχει καμία διαφορά με την 8; Γιατί από 6 σε 7 δεν είδα και τίποτα το σημαντικό

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτό ακριβώς θα έλεγα φίλε..οποτε είναι να βγει ας βγει

Link to comment
Share on other sites

Τωρα γιατι γινεσαι κακος?

 

Εδω μεχρι προτεινως λεγανε οτι δεν θα παρει ουτε την 8 και τελικα οπως φαινετε θα την παρει.

 

Και γιατι να παιρνουν μονο 2 major updates? Ποιος το λεει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Τωρα γιατι γινεσαι κακος?

 

Εδω μεχρι προτεινως λεγανε οτι δεν θα παρει ουτε την 8 και τελικα οπως φαινετε θα την παρει.

 

Και γιατι να παιρνουν μονο 2 major updates? Ποιος το λεει αυτο?

 

Φιλε μου το ξερω γιατι σε ολα τα χρονια μου ειχα samsung και δευτερον εχω φιλο μου στο service στη πατρα και μου το εχει πει.ποτε δεν θα δωσει παραπανω απο 2 για το λογο να υπαρχει marketing και να σε αναγκαζει μα παιρνεις το επομενο κινητο.καταλαβες.ρωτα οποιο θες.και κατι αλλο κοιτα ολα τα samsung απο το s2 εως το s5 ποσα major update εχουν παρει....το s6 δεν θα παρει αλλο θα μεινει με τη nougat....α και αυτη που λες εδω μεσα οτι δεν θα παρουμε την 8 το λεγανε γιατι δεν ξερουνε οκ φιλε μου.

Edited by nickkanellakis
Link to comment
Share on other sites

Το s6 θα πάρει O όποτε την πάρει και τέλος

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Φιλε μου το εγραψα απο πανω.διαβασε το.το s6 με τη nougat θα μεινει ,γιατι εχει παρει 2 major.οκ φιλε μου..

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το εγραψα απο πανω.διαβασε το.το s6 με τη nougat θα μεινει ,γιατι εχει παρει 2 major.οκ φιλε μου..

 

 

 

Ναι έχεις δίκιο

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ειχε πεσει στο 17% το εκλεισα το φόρτισα ως το 44% το ανοιγω και ειναι κολλημενο η λυχνια αναβει κ το λογοτυπο μονο υπαρχει της samsung.

τι στα κομματια επαθε καινουριο κινητο;;;;;;;;;;;;;;

:cry:

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξα πριν μια εβδομαδα μπαταρια στην smartec (εντός εγγύησης) και παρατηρώ ότι μετά από πλήρη φόρτιση μου δείχνει σύνολο 19-20 ώρες αναμονή και 25 με εξοικονόμηση.

Η παλιά κράταγε 13 ώρες μετά από πλήρη φόρτιση και το κινητό το έχω ακριβώς 1 χρόνο.

Λίγο δεν είναι με καινούργια μαπαταρία ? να περιμένω ακόμη να στρώσει? Σε άλλους φίλους μου αλλά και εδω μέσα ακούω για 30 -35 ώρες.

Edited by xroikon_46
HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Αλλαξα πριν μια εβδομαδα μπαταρια στην smartec (εντός εγγύησης) και παρατηρώ ότι μετά από πλήρη φόρτιση μου δείχνει σύνολο 19-20 ώρες αναμονή και 25 με εξοικονόμηση.

Η παλιά κράταγε 13 ώρες μετά από πλήρη φόρτιση και το κινητό το έχω ακριβώς 1 χρόνο.

Λίγο δεν είναι με καινούργια μαπαταρία ? να περιμένω ακόμη να στρώσει? Σε άλλους φίλους μου αλλά και εδω μέσα ακούω για 30 -35 ώρες.

 

Αυτές οι ώρες που βγαζει είναι εκτιμώμενη διάρκεια μπαταρίας με βάση τη χρήση που κανεις..δε σημαίνει ότι θα κρατήσει τοσο

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

ειχε πεσει στο 17% το εκλεισα το φόρτισα ως το 44% το ανοιγω και ειναι κολλημενο η λυχνια αναβει κ το λογοτυπο μονο υπαρχει της samsung.

τι στα κομματια επαθε καινουριο κινητο;;;;;;;;;;;;;;

:cry:

Κάνε factory reset και αν δεν γίνει πίσω για εγγύηση
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια , μπορει να μου πει καποιος πως μπορω να εχω αυτοματη διορθωση των λεξεων ;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε κινητο σχεδον 1 ετους με μαλλον ελαφρως πεσμενη μπαταρια ( και accubatery περιπου στο 85% οχι πως εχει και τοσο σημασια) επικοινωνησα με τη samsung και μπορουν να μου αλλαξουν την μπαταρια μεσα στην εγγυηση. Θελω να ρωτησω για οποιους την εχουν αλλαξει και επειδη οτι δεν ειναι και τοσο απλη διαδικασια, μεινατε ικανοποιημενοι απο το service?

 

Δλδ καταρχην η μπαταρια αλλαξε προς το καλυτερο και δευτερον και σημαντικο, υπαρχει καποια πιστοποιηση οσον αφορα την διαδικασια αλλαγης, το κινητο παραμενει στο IP68, δλδ εχει πλεον την ιδια αντοχη στο νερο, ή σε περιπτωση που ερθει σε επαφη θα παρει νερα? Οχι πως εχω σκοπο να το βουταω στη θαλασσα αλλα δεν θα ηθελα να χασει η συσκευη αυτο το χαρακτηριστικο. Ρωταω επειδη στο youtube πολλοι αλλαζουν μπαταρια σφραγιζοντας το καπακι με διπλης οψεως ενω κανονικα υποτιθεται οτι η samsung στεγανοποιει με καποιο ειδος φλατζοκολλας (?)

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

Το dialer κάνει αναζήτηση στα ελληνικά;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οχι. Προσωπικα εβαλα αλλον dialer για να εχω αυτη τη δυνατοτητα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...