Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν επιλέγεις ένα mp3 μέσα απ' τις ρυθμίσεις του τηλεφώνου στο τέλος λογικά σε ρώτησε αυτό:

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170709/ce616e8a5e6b49e4f874b78aeffbe284.jpg

Εσύ μάλλον επέλεξες τη δεύτερη επιλογή.....

 

αυτο εφταιγε τελικα

ευχαριστώ πολύ για την απάντηση :)

Edited by vasoula78

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά. Έχει παρατηρήσει κανένας τους χρόνους που θέλει το κινητό να φορτίσει με την αργή και με τη γρήγορη φόρτιση? Με τη γρήγορη δεν έχω θέμα αλλά παρατηρώ ότι με την αργή καθυστερεί πάρα πολύ τώρα τελευταία. Πολύ περισσότερο από όταν το πήρα ( το έχω 1 χρονο). Το περίεργο είναι ότι με τη γρήγορη φόρτιση δεν είδα διαφορά. Λετε να φταίει η Nougat η να είμαι για μπαταρία?

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

o nova pro ειναι ο καλυτερος ολων κατα τη γνωμη μου.

 

Μου δίνει την δυνατότητα να κάνω φακέλους μέσα στο μενού;γιατί ο απλός δεν μου το δίνει..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχει παρατηρήσει κανένας τους χρόνους που θέλει το κινητό να φορτίσει με την αργή και με τη γρήγορη φόρτιση? Με τη γρήγορη δεν έχω θέμα αλλά παρατηρώ ότι με την αργή καθυστερεί πάρα πολύ τώρα τελευταία. Πολύ περισσότερο από όταν το πήρα ( το έχω 1 χρονο). Το περίεργο είναι ότι με τη γρήγορη φόρτιση δεν είδα διαφορά. Λετε να φταίει η Nougat η να είμαι για μπαταρία?

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ίδιο πρόβλημα κι εγω. Με μπαταρία στο 40% οταν το βάζω στην απλη φόρτιση μου βγάζει υπόλοιπο φόρτισης πανω απο 3 ώρες. Στην γρήγορη φόρτιση ολα ΟΚ.

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Ίδιο πρόβλημα κι εγω. Με μπαταρία στο 40% οταν το βάζω στην απλη φόρτιση μου βγάζει υπόλοιπο φόρτισης πανω απο 3 ώρες. Στην γρήγορη φόρτιση ολα ΟΚ.

Ακριβώς έτσι φίλε. Με τη γρηγορη κανενα προβλημα.Το περίεργο είναι ότι η διάρκεια ζωής της μπαταρίας μου δε μπορώ να πω ότι έχει μειωθεί όμως (Όχι αισθητά τουλαχιστον). Άρα δεν ξέρω αν είναι θέμα μπαταρίας η αν το Nougat ευθύνεται για την πραγματικά ΑΡΓΗ φόρτιση. Δεν μπορώ να χρησιμοποιώ την αργή πλέον εκτός αν το φορτίζω βράδυ. Κι απ ότι ξέρω η συνεχόμενη ταχεία φόρτιση δεν κάνει καλο στη μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα παιδιά απλή και γρήγορη φόρτιση έχουν ελάχιστη διαφορά. Και όχι τριωρο όπως αναφέρουν κάποιοι, πολύ λιγότερο. Το μόνο κουλό που μου έκανε προχθές όταν το φορτιζα είναι ότι είχε κολλήσει στο 87% και δεν ανέβαινε και χρειάστηκε να το βγάλω από το καλώδιο και να το ξαναβαλω

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Galaxy S7 Rooted με marshmallow, υπαρχει καποιος τροπος να κατεβαζω free τις paid εφαρμογες του oculus store οπως γινετε με απειρα προγραμματα ή και απο απλο γκουγκλαρισμα με το playstore? Εχω φαει το κοσμο ολο αλλα δεν εχω βρει τιποτα και οι περισοτερες (καλες) εφαρμογες ειναι paid και δεν ψηνομαι. Edited by giorgosmc
Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτο το τατσ πιανει αμεσως ? γτ δεν πιανει αρκετα συχνα , εχω καθαρα δαχτυλα κ σε κινεζικο π εχω πιανει αμεσως, καμια βοηθεια μηπως δερν εχω κανει καμια ρυμθιση?
Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτο το τατσ πιανει αμεσως ? γτ δεν πιανει αρκετα συχνα , εχω καθαρα δαχτυλα κ σε κινεζικο π εχω πιανει αμεσως, καμια βοηθεια μηπως δερν εχω κανει καμια ρυμθιση?

Πιάνει για πλάκα. Μάλλον δεν το ρυθμισες καλά το αποτύπωμα. Ξανακαντο και βάλε να ακουμπάνε πολλά σημεία απ το δάχτυλο στο πλήκτρο

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Πωλείται Samsung galaxy s7 black 32 gb αγορασμένο από kaizer store (Skroutzoμαγαζο) αρχές Μαρτίου. Μαζί με παρελκόμενα, 2 φορτιστές, θήκη Spigen thin fit black συν θήκη Nillkin nature tpu και Ακουστικά. Άριστη κατάσταση και πωλείται λόγω αγοράς s8.

Επίσης πωλειται nexus 5x αγορασμενο καλοκαιρι 2016 μαζι με θηκη spigen thin fit black.

ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΑΖΙ .

οποιος ενδιαφερεται pm.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει το αποτυπωμα πολυ προσεχτηκα δεν πιανει σχεδον καθολου κ βγαζει να το ξεκλειδωνω με μοτιβο, επισεις βγαζει συνεχεια αυτο..Να σχεδιαστειτο μοτιβο επειδη δεν επιτρεπεται η χρηση της αναγνωρισης δαχτυλικων αποτυπωματων απο την πολιτικη ασφαλειας, τι να κανω εχει γινει εκενυριστικο να παρω το μαγαζι π το πηρα? το πιανει εγγυηση η ειναι software ,
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω και εγώ, ο αισθητήρας είναι μέτριος πολύ, redmi pro & moto z είχαν κλάσεις ανώτερο
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει το αποτυπωμα πολυ προσεχτηκα δεν πιανει σχεδον καθολου κ βγαζει να το ξεκλειδωνω με μοτιβο, επισεις βγαζει συνεχεια αυτο..Να σχεδιαστειτο μοτιβο επειδη δεν επιτρεπεται η χρηση της αναγνωρισης δαχτυλικων αποτυπωματων απο την πολιτικη ασφαλειας, τι να κανω εχει γινει εκενυριστικο να παρω το μαγαζι π το πηρα? το πιανει εγγυηση η ειναι software ,

Προφανώς χρησιμοποιείς καποια εφαρμογή για κλείδωμα του τηλεφώνου γι αυτό στο βγάζει αυτο

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω και εγώ, ο αισθητήρας είναι μέτριος πολύ, redmi pro & moto z είχαν κλάσεις ανώτερο

 

+1

Μέτριος προς το κακός.....

Όταν το αποθηκεύεις τρέχει σε κλάσματα, ,μετά από μία μέρα πιάνουν τα μισά...

Link to comment
Share on other sites

+1

Μέτριος προς το κακός.....

Όταν το αποθηκεύεις τρέχει σε κλάσματα, ,μετά από μία μέρα πιάνουν τα μισά...

 

Αποθηκεύσετε τον αντίχειρα που χρησιμοποιείται σε 2 επιλογές δακτυλικών αποτυπωμάτων..Πιανει καλύτερα..

Link to comment
Share on other sites

+1

Μέτριος προς το κακός.....

Όταν το αποθηκεύεις τρέχει σε κλάσματα, ,μετά από μία μέρα πιάνουν τα μισά...

Κανένα πρόβλημα εδώ.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

+1

Μέτριος προς το κακός.....

Όταν το αποθηκεύεις τρέχει σε κλάσματα, ,μετά από μία μέρα πιάνουν τα μισά...

Μάλλον κάτι παίζει με το δάκτυλο σας! Εγώ έχω 100% επιτυχία και ξεκλειδώνω τουλάχιστον 20-30 φορές το κινητό την ημέρα.. Απλά το θέμα είναι να βάλεις εξαρχής το δάκτυλο όπως πιάνεις το κινητό..

 

Sent from my SM-G9550 using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάτι παίζει με το δάκτυλο σας! Εγώ έχω 100% επιτυχία και ξεκλειδώνω τουλάχιστον 20-30 φορές το κινητό την ημέρα.. Απλά το θέμα είναι να βάλεις εξαρχής το δάκτυλο όπως πιάνεις το κινητό..

 

Sent from my SM-G9550 using Tapatalk

 

Θα συμφωνούσα ότι κάτι μπορεί να έχει το δάχτυλο μου αλλά σε αλλά κινητά το ρημάδι το δάχτυλο μου παίζει καλά...

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πρωι μου εβγαλε ειδοποίηση για Update αλλα πάτησα ακυρο. Και τωρα που ειμαι σπιτι και θελω να την κανω δεν μου βγαζει κατι! Τι εγινε ?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...