Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε απο εδω.....> https://www.sammobile.com/apk/touchwiz-home/touchwiz-home-6-1-02/ , κατεβασε και εγκατεστησε την τελευταια ειδηση του touchwiz. εχει την ρυθμιση που θες

Υπαρχει τροπος να δω αν εχω την τελευταια εκδοση του touchwiz?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπαρχει τροπος να δω αν εχω την τελευταια εκδοση του touchwiz?

 

αν εννοεις στο κινητο σου , το βλεπεις απο τις ρυθμισεις/εφαρμογες και πατάς παρατεταμενα στην αρχικη/touchwiz. συγκρινεις μετά αυτο που εχεις εσυ με αυτη που εχει ανεβει στο site.

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα η Nougat ειναι μια αποτυχια και μιση, σημερα ετυχε να πιασω ενα s7 με marshmallow ενος φιλου και το συγκρινα με το δικο μου με nougat κατω απο ιδιες συνθηκες, ηχος, εικονα, καμερα, αυτονομια, ΤΑΧΥΤΗΤΑ σε ανοιγμα εφαρμογων, ολα καλυτερα, ολα πιο smooth, και η ερωτηση μου τωρα και παρακαλω ας μου απαντησει καποιςο που ξερει, αν γυρισω σε marshmalow με odin κυνδινευω να χασω την εγγυηση?
μόνο σε μένα αρέσει με nougat,έβαλα την νέα εκδοσή της touchwiz ,κατέβασα και τα εικονίδια και θέμα του s8 dark, απενερποιώντας τα themes στο package disabler pro , και το τηλ απλά οπτικά είναι υπέροχο σφαιρατο :)
Link to comment
Share on other sites

αν εννοεις στο κινητο σου , το βλεπεις απο τις ρυθμισεις/εφαρμογες και πατάς παρατεταμενα στην αρχικη/touchwiz. συγκρινεις μετά αυτο που εχεις εσυ με αυτη που εχει ανεβει στο site.

 

Δεν βρισκω αυτό που λες, παω ρυθμισεις / εφαρμογες, μετα?

Link to comment
Share on other sites

αφού πας εκεί δεν σου βγάζει μια λίστα με τις εφαρμογές σού? σε αυτή την λίστα είναι και το touchwiz, όπως είναι στην φωτο. δεν στις βγάζει εσένα έτσι? e34cdf53c2a0749a7d288aa53ace3f8f.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

αφού πας εκεί δεν σου βγάζει μια λίστα με τις εφαρμογές σού? σε αυτή την λίστα είναι και το touchwiz, όπως είναι στην φωτο. δεν στις βγάζει εσένα έτσι? e34cdf53c2a0749a7d288aa53ace3f8f.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Με Η+ σε βλέπω...το 4g σέρνεται και σ'εσένα?

Link to comment
Share on other sites

Όχι κομπλέ είναι, απλά η φωτο είναι από μέσα στο γραφείο που είναι ψιλόυπογειο και γενικά δεν υπάρχει καλή λήψη εκεί.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Χαλια το android μαζί και η διαχείριση που κάνει στη μπαταρια πραγματικά πρέπει να είσαι με ένα φορτιστή στη πλάτη. Το μόνο που έχει να ζηλεύει το android από την Apple ήταν και θα είναι το IOS και στη περίπτωση του s7 αυτό είναι πιστό παράδειγμα
Link to comment
Share on other sites

Χαλια το android μαζί και η διαχείριση που κάνει στη μπαταρια πραγματικά πρέπει να είσαι με ένα φορτιστή στη πλάτη. Το μόνο που έχει να ζηλεύει το android από την Apple ήταν και θα είναι το IOS και στη περίπτωση του s7 αυτό είναι πιστό παράδειγμα

Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να αλλάξεις τηλέφωνο ή να γυρισεις στα παλιά σου λημέρια ίσως? Χάλια χαλια δεν κάνει, άμα το πεις καμία 10αρια φορές ακομα θα το πιστέψω κ εγω..

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαλια το android μαζί και η διαχείριση που κάνει στη μπαταρια πραγματικά πρέπει να είσαι με ένα φορτιστή στη πλάτη. Το μόνο που έχει να ζηλεύει το android από την Apple ήταν και θα είναι το IOS και στη περίπτωση του s7 αυτό είναι πιστό παράδειγμα

Πολύ αόριστη διατύπωση. Ήρθα από oneplus 3 στο S7 και μπορώ να πω ότι είναι αρκετά καλό. Το μόνο που μου ξενίζει είναι ότι ζεσταίνεται σχετικά,ενώ το op3 καθόλου. Κ έχει και τον αγωγό ψύξης το s7

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μόνο σε μένα αρέσει με nougat,έβαλα την νέα εκδοσή της touchwiz ,κατέβασα και τα εικονίδια και θέμα του s8 dark, απενερποιώντας τα themes στο package disabler pro , και το τηλ απλά οπτικά είναι υπέροχο σφαιρατο :)

Μπορείς να δώσεις λινκ για το θέμα και το εικονίδια παρακαλώ;

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μόνο σε μένα αρέσει με nougat,έβαλα την νέα εκδοσή της touchwiz ,κατέβασα και τα εικονίδια και θέμα του s8 dark, απενερποιώντας τα themes στο package disabler pro , και το τηλ απλά οπτικά είναι υπέροχο σφαιρατο :)

Τα εικονίδια πως τα πέρασες φίλε?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πρόβλημα με τις χαμένες κλήσεις λύθηκε;

 

Ειχα το προβλημα απο τις beta ακομα, για κανα 2 μηνο ειχα γυρίσει στην 6 . Εδω και 4 μερες ξανα πηγα στην τελευταια Ελληνικη 7αρα και προς το παρον χωρις να εχω κανει καν επαναφορα ( βαριόμουν) δεν εχω καμία χαμενη κλήση. Ας μην το ματιαξω εύχομαι να μην ξανα έχω.

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω doa ακόμα και βλέπω με 4g ζεσταίνει μερικές φορές και με tapatalk κ σερφάρισμα, πως θα καταλάβω ότι έχω πρόβλημα; στο cpuz ποια θερμοκρασία από όλες κοιτάω κ Πόσο είναι το φυσιολογικό;

Ευχαριστώ πολύ

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

a5f3b1f22aec65658edc7a9825629970.jpg

Εδώ πχ περιμένω για κούρεμα με φουλ σήμα wind 4g κ απλά σερφάρω κ διαβάζω tapatalk τπτ άλλο.

Edited by skatzivas
Link to comment
Share on other sites

Τα εικονίδια πως τα πέρασες φίλε?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι και εγω θα ηθελα να μαθω.

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγω θα ηθελα να μαθω.

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

https://forum.xda-developers.com/s7-edge/themes/theme-samsung-galaxy-s8-t3582967 από εδώ

άλλα για γίνει σωστά η δουλειά θέλει και το package disabler pro

https://dl.xda-developers.com/4/0/9/7/6/4/4/Screenshot_20170401-221027.jpg?key=1h6wm367p2qaWNrnZaVMXA&ts=1496341259

https://dl.xda-developers.com/4/0/9/7/9/2/5/Screenshot_20170402-111605.png?key=56yleLK8Df9kg-1j5PMViw&ts=1496340715

και κάτι που ξέχασα όταν περνάτε ένα άλλο θέμα του S8 να διαγράφεται το προηγούμενο

Edited by mike+
τροπποποιηση
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, τι security patch έχετε?

Εμένα είναι από τον Ιανουάριο, γενικά μετά τη nougat δεν έχω πάρει άλλη αναβάθμιση

Με QB1 ειμαι

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

αφού πας εκεί δεν σου βγάζει μια λίστα με τις εφαρμογές σού? σε αυτή την λίστα είναι και το touchwiz, όπως είναι στην φωτο. δεν στις βγάζει εσένα έτσι? e34cdf53c2a0749a7d288aa53ace3f8f.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι λειπει το Αρχικη touchwiz

Link to comment
Share on other sites

Όχι λειπει το Αρχικη touchwiz

 

Πας Ρυθμησεις-Εφαρμογες πατας πανω δεξια τις 3 τελιες και επιλεγεις Εμφανηση εφαρμογων συστηματος και υπαρχει εκει.

Link to comment
Share on other sites

Πας Ρυθμησεις-Εφαρμογες πατας πανω δεξια τις 3 τελιες και επιλεγεις Εμφανηση εφαρμογων συστηματος και υπαρχει εκει.

 

Ετσι ναι οκ το ειδα, και η τελευταια εκδοση είναι... ? Εγω εχω την 5.8.67 . Σε ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Αν καταφέρει κάνεις να βάλει τα εικονίδια ας πει πως γίνεται αναλυτικά αν Μπορεί και θέλει??

Πήγα να το κάνω αλλά τίποτα δεν κατάφερα !

Link to comment
Share on other sites

Αν καταφέρει κάνεις να βάλει τα εικονίδια ας πει πως γίνεται αναλυτικά αν Μπορεί και θέλει??

Πήγα να το κάνω αλλά τίποτα δεν κατάφερα !

 

από την σελίδα https://forum.xda-developers.com/s7-edge/themes/theme-samsung-galaxy-s8-t3582967 κατεβαζεις αυτό envGalaxyS8_Theme.apk - [Click for QR Code] (11.62 MB, 65928 views) η οποιο θέλεις zip

 

περνάς στο κινητό σου το apk και κάνεις την εγκατάσταση, πηγαίνεις στα θέματα . βρίσκεις το θέμα galaxy s8 και πατάς ΔΩΡΕΑΝ ΔΟΚΙΜΗ

από τις ρυθμίσεις πηγαίνεις επιλογες προγματιστη , υπηρεσίες που εκτελούνται , θέματα και πατάς διακοπή

τώρα όπως είπα θα πρέπει να έχεις και το package disabler pro τικαρεις αυτά τα δυο https://dl.xda-developers.com/4/0/9/8/3/7/2/Screenshot_20170402-174033.png?key=GCQ0W1-AmxrF5miQBjc75w&ts=1496395086

και είσαι έτοιμος τώρα επειδή είναι θέμα δοκιμής αν δεν κάνεις τα παραπάνω το τηλ σε 5 λεπτά επανέρχεται

καθώς αν πάλι κάνεις επανεκινηση πάλι επανέρχεται αυτά πάντως με την νεα touchwiz είναι φανταστικό :)

όταν περνάτε ένα άλλο θέμα του S8 να διαγράφεται το προηγούμενο

Edited by mike+
Link to comment
Share on other sites

Το 2ο link με αυτα που τικαρεις δεν ανοιγει σωστα.

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...