Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρατήρησα οτι πλέον οταν καλώ έναν αριθμό δεν μου δείχνει την τοποθεσία που βρίσκεται.

 

Έχει σχέση με το "identify unsaved numbers" που σε μένα είναι γκριζαρισμένο και off.

 

Έχω την τελευταία BTU.

 

Γνωρίζει κανείς κάτι?

 

Η ελληνική τι λέει ως προς αυτό?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προσπαθώ να περάσω κάποια επεισόδια από το laptop στην SD card (το έκανα κ επευθειας στο κινητό ) κ κάνει απίστευτα πολύ χρόνο. Πχ για επεισόδιο 360ΜΒ δεν είναι λογικό να κάνει 30λεπτα

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ραδιοφωνο εχει το s7;

 

Μόνο αυτά με τον Snapdragon επεξεργαστή αλλά αυτά δεν εισάγονται επίσημα Ευρώπη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε ενημέρωση στο δικό μου (Αγγλικό BTU) Nugat 7.

Ήμουν με Beta αλλά μπορεί και να είναι η επίσημη. Όσοι έχετε stock BTU (και όχι μόνο) για τσεκάρετε...

 

https://www.sammobile.com/2017/01/12/breaking-samsung-starts-rolling-out-android-nougat-to-the-galaxy-s7-and-galaxy-s7-edge/

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε ενημέρωση στο δικό μου (Αγγλικό BTU) Nugat 7.

Ήμουν με Beta αλλά μπορεί και να είναι η επίσημη. Όσοι έχετε stock BTU (και όχι μόνο) για τσεκάρετε...

 

https://www.sammobile.com/2017/01/12/breaking-samsung-starts-rolling-out-android-nougat-to-the-galaxy-s7-and-galaxy-s7-edge/

 

και σε μενα ηρθε ειδοποιηση στο beta program

Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γνωριζει καποιος λυση στο προβλημα μου? η μεταφορα αρχειων απο το πισι μου στην SD ειναι απελπιστηκα αργη ! υπαρχει καποια ρυθμιση που λυνει το προβλημα? Γιατι δεν ειναι λογικο να κανει 20-30 λεπτα για αρχειο 250 ΜΒ .

ευχαριστω !

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει καποιος λυση στο προβλημα μου? η μεταφορα αρχειων απο το πισι μου στην SD ειναι απελπιστηκα αργη ! υπαρχει καποια ρυθμιση που λυνει το προβλημα? Γιατι δεν ειναι λογικο να κανει 20-30 λεπτα για αρχειο 250 ΜΒ .

ευχαριστω !

 

Δεν μου εχει τυχει ,αλλά σαν πρωτη κίνηση εγω θα άλλαζα usb port στον υπολογιστη και θα δοκιμαζα άλλο καλώδιο.

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει καποιος λυση στο προβλημα μου? η μεταφορα αρχειων απο το πισι μου στην SD ειναι απελπιστηκα αργη ! υπαρχει καποια ρυθμιση που λυνει το προβλημα? Γιατι δεν ειναι λογικο να κανει 20-30 λεπτα για αρχειο 250 ΜΒ .

ευχαριστω !

 

Θα βοηθούσε να μας έλεγες και τι κάρτα έχεις (μάρκα-μοντέλο)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω το κινητό από τις 24/12/16, το φορτίζω και μόλις το βγάλω απο τον φορτιστή πέφτει στο 97% η μπαταρία. Γιατί; είναι χαλασμένη η μπαταρία;
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω το κινητό από τις 24/12/16, το φορτίζω και μόλις το βγάλω απο τον φορτιστή πέφτει στο 97% η μπαταρία. Γιατί; είναι χαλασμένη η μπαταρία;

Όταν λες πέφτει στα 97% εννοείς ότι πέφτει αμέσως να υποθέσω;

Η αλήθεια είναι ότι όντως η ένδειξη της μπαταρίας πέφτει σχεδόν αμέσως στην αρχή με λίγο σκάλισμα, μη σε ανησυχεί.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω το κινητό από τις 24/12/16, το φορτίζω και μόλις το βγάλω απο τον φορτιστή πέφτει στο 97% η μπαταρία. Γιατί; είναι χαλασμένη η μπαταρία;

 

Μόλις φτάσει στο 100% η φόρτιση κάνε μια επανεκκίνηση και αμέσως βγαλτό από τον φορτιστή

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες πέφτει στα 97% εννοείς ότι πέφτει αμέσως να υποθέσω;

Η αλήθεια είναι ότι όντως η ένδειξη της μπαταρίας πέφτει σχεδόν αμέσως στην αρχή με λίγο σκάλισμα, μη σε ανησυχεί.

 

Το βγάζω από την φόρτιση 100% , το κλείνω αμέσως και πάω για ύπνο το πρωί που σηκώνομαι και το ανοίγω πάει 97% χωρίς να κάνω τίποτα μέσα σε 3-5 λεπτά και πολλά λέω.

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Το βγάζω από την φόρτιση 100% , το κλείνω αμέσως και πάω για ύπνο το πρωί που σηκώνομαι και το ανοίγω πάει 97% χωρίς να κάνω τίποτα μέσα σε 3-5 λεπτά και πολλά λέω.

 

 

 

Δε χρειάζεται να το κλείνεις, απλά βάζε το σε λειτουργεια πτήσης! Πιο λίγο μπαταρία θα χαλάσει έτσι όλο το βράδυ

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολλά αυτά που μπορεί να εκτελούνται και να μην το έχεις πάρει χαμπάρι. Απόλαυσε το Και αν δεν λυθεί μόνο του σε εύλογο χρονικό διάστημα (πχ να ολοκληρωθεί κάποιος πιθανος συγχρονισμός) τότε βλέπεις τι κάνεις.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε ενημέρωση στο δικό μου (Αγγλικό BTU) Nugat 7.

Ήμουν με Beta αλλά μπορεί και να είναι η επίσημη. Όσοι έχετε stock BTU (και όχι μόνο) για τσεκάρετε...

 

https://www.sammobile.com/2017/01/12/breaking-samsung-starts-rolling-out-android-nougat-to-the-galaxy-s7-and-galaxy-s7-edge/

http://www.techgear.gr/samsung-galaxy-s7-s7-edge-nougat-update-116748/

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

http://www.techgear.gr/samsung-galaxy-s7-s7-edge-nougat-update-116748/

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για πείτε όσοι βάλατε. Διαφορές; καλύτερο / χειρότερο; μπαταρία πως τα πάει; ταχύτητα; κάμερα; παιδικές ασθένειες;

 

Sent from my Galaxy s7 gold

Link to comment
Share on other sites

Τι πρέπει να ρυθμίσω ώστε όταν έχω εισερχόμενο sms, να εμφανίζει στο not. Panel τον αποστολέα (χωρίς το περιεχόμενο του μηνύματος), και όχι αυτό που φαίνεται στη φώτο; 256b17b54b4780afe5c87aeb1f2b9f62.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Τι πρέπει να ρυθμίσω ώστε όταν έχω εισερχόμενο sms, να εμφανίζει στο not. Panel τον αποστολέα (χωρίς το περιεχόμενο του μηνύματος), και όχι αυτό που φαίνεται στη φώτο; 256b17b54b4780afe5c87aeb1f2b9f62.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καστομια ή νουγκατ;;;

 

Sent from my Galaxy s7 gold

Link to comment
Share on other sites

Καστομια ή νουγκατ;;;

 

Sent from my Galaxy s7 gold

Για ποιο πράγμα μιλάς;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο πράγμα μιλάς;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

για την ρομ που εχεις..

Link to comment
Share on other sites

για την ρομ που εχεις..

Η Νουγκατ είναι

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Η Νουγκατ είναι

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φαινονται διαφορες στο ui μπολικες...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...