Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΜΟΛΙΣ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΕΝΑ QTEC 9090i ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΥΝΤΟΜΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ. ΚΑΤΙ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FORUM ΓΙΑ DESKTOP's ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ. ΚΑΜΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΙΣΩΣ? ΚΑΠΟΙΟ SITE ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ?:cool:

 

Δες εδώ για να πάρεις ιδέες.;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Sorry, αλλά είναι lame!:p

Κατ'αρχήν θα σέρνεται λογικά. Όπως και να έχει πρέπει να βρεις μόνος σου τι είναι το καλύτερο για το ppc σου, εμείς προτάσεις κάνουμε.

 

Κοιτα, δεν μπορω να πω οτι σερνεται κιολας, παει αρκετα καλα οπως τοτε που ειχα τα 2003. :D Ειδικα τωρα που εχω απενεργοποιησει και το sleep mode της συσκευης ειναι τοσο γρηγορο οσο μου αρκει, δεν εχω παραπονο απο την ταχυτητα του. Οκ μπορει ετσι να τρωει λιγο παραπανω μπαταρια, αλλα δεν με νοιαζει εχω και δευτερη. ;)

Τα προγραμματα που μου προτεινες εσυ και ο gkr41 τα ειδα ολα, αλλα αυτα που προσφερουν τα εχω ηδη. Οποτε δεν θελω να παιδευομαι με κατεβασματα, κρακς κτλ. Συν οτι εχω τροποποιησει τωρα την today screen μου οπως μου αρεσει και δεν θελω κατι αλλο. Θα τα εχω υπ'οψιν μου βεβαια, αν ποτε χρειαστω κατι πιο ελαφρυ.

Το μονο προβλημα ειναι οτι αργει λιγο να bootαρει μετα απο reset αλλα τι να κανουμε, δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα δικα μας.:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι *****s ρε συ; Και τα 2 που είπα είναι freeware :p
Link to comment
Share on other sites

Re si gkr41, exeis dokimasei katholou to in close? Apo ti stigmi pou to evala (nai men kani kali doulia alla) parousiastike ena periergo provlima...den boro na do ta thumbs gia tis photo mou.Opote anoigo to picture viewer tou kinitou (to default pou exoun ta wm) kollaei kai den boro na do tis photo. Evala to resco picture kai eno anoikse ena fakelo me ta thumbs klp meta opote anoigo allo fakelo mou exei ta thumbs apo ton proto.Photo pleon boro na do mono an tis anoikso apo ton file explorer (pou einai resco ki aftos)...Eixes esi kapoio provlima i mipos exete kamia idea ti borei na simvenei?
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω... Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Μια χαρά δουλεύει και το album και ο resco picture viewer :worry:

Link to comment
Share on other sites

Τι *****s ρε συ; Και τα 2 που είπα είναι freeware :p

 

Ε 'νταξ μωρε που κολλας και 'συ σε λεπτομερειες :p Αφου εχω οτι θελω, παει, εκλεισε το θεμα. :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ για να πάρεις ιδέες.;)

 

Johner είδα πιο πάνω οτι έψαχνες το stream για το Nitro Radio...

 

Rename to .asx :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Johner είδα πιο πάνω οτι έψαχνες το stream για το Nitro Radio...

 

Rename to .asx :)

Μπράβο!!! Που θα βρούμε όμως και για τους υπόλοιπους σταθμούς;;;;; Ψάχνω λύση καιρό!

Link to comment
Share on other sites

Johner είδα πιο πάνω οτι έψαχνες το stream για το Nitro Radio...

 

Rename to .asx :)

 

Thanx Mythozz!

 

Χρησιμοποιεί κανείς το Worldmate 2006; Δε μου λειτουργεί και δεν μπορώ να καταλάβω τον λογο.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ johner αλλα αν μπορεις να μου πεις εσυ η καποιος αλλος, πως μπορω να βαλω τις συντομευσεις αυτες και απο που μπορω να κατεβασω αυτα τα θεματα?
ATTILAS POWER:!:
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο!!! Που θα βρούμε όμως και για τους υπόλοιπους σταθμούς;;;;; Ψάχνω λύση καιρό!

 

Δώσε μου links σταθμών και θα κάνω ότι μπορώ... :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ johner αλλα αν μπορεις να μου πεις εσυ η καποιος αλλος, πως μπορω να βαλω τις συντομευσεις αυτες και απο που μπορω να κατεβασω αυτα τα θεματα?

Yπάρχουν διάφορα προγράμματα για να έχεις συντομεύσεις. Εγώ χρησιμοποιώ το ilauncher.

Για περισσότερες λεπτομέρειες, δείξε μου ένα screenshot από αυτά που είδες και θα σου πω από τι αποτελείται.

Link to comment
Share on other sites

 

Βρήκα και άλλους και τους πρόσθεσα :p

 

Just unzip it :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ QTEK 2020 USERS ΜΕ WM 2005

 

Βρηκα στο buzzdev.net ενα thread οπου ενας τυπας καταφερε να βαλει widcomm bluetooth drives στο 2020 του. Το εχει δει κανενας αλλος αυτο? Το εχει δοκιμασει? Θα προσπαθησω να τους περασω σημερα. :worry: :luck:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και άλλους και τους πρόσθεσα :p

 

Just unzip it :)

Φίλε mod, μήπως γίνεται να μας δώσεις κάτι παρόμοιο και για ελληνική TV; Ευχαριστούμε πολύ για τα ραδιόφωνα!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια λύση για να προστατέψω (από unauthorised άτομα) τα μηνύματά μου (email,sms κλπ)...κάποιο πρόγραμμα ίσως ή κάποιο tweak????

Άκυρη η ερώτηση...βρήκα το πρόγραμμα και είναι πολύ καλό καθώς μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν e-wallet αλλά και σαν crypto για φακέλους και εφαρμογές! Υπάρχουν πολλά θα μου πείτε αλλά δεν βρήκα άλλο που να κρύβει τα εισερχόμενα/εξερχόμενα κλπ sms και γενικά μηνύματα!!!

 

Για του λόγου το αληθές....

 

http://www.handango.com/include/pictures/979211/smart-guard-pro.gif

 

Και το όνομα αυτού Smart Guard PRO

 

Παρόλο που λέει ότι δουλεύει σε wm2003 & wm 2003 se στο 9100 μου (wm5) δουλεύει άψογα!!!Η τελική τιμή του ειναι λιγο τσιμπημένη $49 αλλά νομίζω ότι πάει χαλάλι!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε mod, μήπως γίνεται να μας δώσεις κάτι παρόμοιο και για ελληνική TV; Ευχαριστούμε πολύ για τα ραδιόφωνα!

 

Δεν υπάρχουν πολλά ελληνικά κανάλια που να εκπέμπουν στο Net, έτσι έψαξα και για άλλα ξένα... Ήταν πιο δύσκολο από τους σταθμούς αφού το source όλων των σελίδων ήταν κρυμμένο, τέσπα νομίζω οτι κάτι κατάφερα. ;)

 

Just unzip. :)

 

P.S. Αν ξέρεις άλλα κανάλια που να εκπέμπουν δώστα εδώ και θα το κοιτάξω. :ninja:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

συμπληρωματικά:

 

http://radiofono.gr/

 

αν πάτε εκεί που λέει "ζωντανά" θα βρείτε όλους τους ελληνικούς ραδιοφωνικούς σταθμούς

καθώς κι όσα ελληνικά τηλεοπτικά κανάλια εκπέμπουν μέσω ίντερνετ.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα την περασμενη εβδομαδα ενα mio168 και θα ηθελα να μου προτεινετε καποιο προγραμμα που να μπορω να μετατρεπω βιντεο διαφορων μορφων που εχω καθως και dvd σε μορφη που να μπορει να τα παιζει το pda. Επειδη δεν γνωριζω και πολλα αν γινεται να μου πειτε και πιο συγκεκριμενα σε τη αναλυση, μορφη θα πρεπει να τα μετατρεπω κτλ. Επισης ποιος ειναι ο καλυτερος player για το pda?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...