Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

dokimase to resco keyboard! exei kai ellhnika mesa ektos apo oles tis alles glwsses.

 

Το δικό μου γιατί δεν έχει ελληνικά?:worry:

Πρέπει να κάνω κάτι?

 

edit: Οκ, το βρήκα, ήθελε να περάσω το pro;) :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε zaharakis ευχαριστω για την απαντηση που εδωσες πιο πανω, αλλα μαλλον και εσυ και οι αλλοι δεν καταλαβατε τι ζηταμε...και το resco και αλλα κανουν ακριβως encrypt/decrypt κτλ.εμεις ψαχνουμε για προγραμμα σαν το lock or hide folders που υπαρχει σε pc.με τον τροπο αυτο κλειδωνεις ή εξαφανιζεις ολκληρους φακελους και οχι μονο τα περιεχομενα τους.γι'αυτο πιστευω οτι και ο nomagios λεει οτι δεν υπαρχει...και επειδη σιγουρα μιλαω μονο για μενα δεν θελω να υποστηριξω τον nomagio αλλα να φερω το θεμα στη σωστη του διασταση...(γιατι του τα χωσες λιγο αδικα αφου ηξερε και αυτος και εγω για το resco που μαλιστα στο ποστ του λεει οτι το εχει αλλα και εγω που απαντω σ'αυτον,δηλωνουμε οτι ψαχνουμε κατι αλλο που να μην κανει οτι το resco ουσιαστικα)δε στο λεω για να ερθουμε σε αντιπαραθεση γιατι εκτιμω την προσφορα σου αλλα μαλλον εγινε παρανοηση στο τι ζηταμε...

ειναι πολυ σπαστικο για μενα να εχω εναν φακελο με 100 φωτογραφιες encrypted και να πρεπει να τις κανω μαζι ή μια μια decryption για να τις δω και μετα αντε παλι encryption ktl...

 

σορυ φιλε μου:(

 

δεν το καταλαβα σωστα:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι ενα τετοιο προγραμματακι θα ηταν οτι επρεπε για το ππσ, εχω το magic folder στο πσ και κανει θαυματα

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα μέλη.

Μια ερώτηση...

Είμαι σε σπίτι φίλου και θέλω να περάσω κάποια πραγματάκια στο mio p350. Εκτός απο το καλώδιο χρειάζομαι και το πρόγραμμα activesync. Θα πρέπει να κουβαλάω το cd μαζί μου ή υπάρχει κάποια λύση-πρόγραμμα γι'αυτό??

Ας μου προτείνει κάποιος έμπειρος μια λύση...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα μέλη.

Μια ερώτηση...

Είμαι σε σπίτι φίλου και θέλω να περάσω κάποια πραγματάκια στο mio p350. Εκτός απο το καλώδιο χρειάζομαι και το πρόγραμμα activesync. Θα πρέπει να κουβαλάω το cd μαζί μου ή υπάρχει κάποια λύση-πρόγραμμα γι'αυτό??

Ας μου προτείνει κάποιος έμπειρος μια λύση...

 

Card export λέγεται το προγραμματάκι που χρειάζεσαι.

Και ούτε active sync, ούτε τίποτα.

Απλά συνδέεις το ppc στον υπολογιστή και βλέπει μόνο την κάρτα μνήμης σαν να ήταν σε card reader:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ginetai na valeis kai to live sigoura.. na vgaleis to allo dn kserw ;)
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

σορυ φιλε μου:(

 

δεν το καταλαβα σωστα:)

 

καλα,δεν τρεχει και τιποτα,αλλωστε να βοηθησεις (και βοηθας) ηθελες...:) ευχαριστω παντως...

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα μέλη.

Μια ερώτηση...

Είμαι σε σπίτι φίλου και θέλω να περάσω κάποια πραγματάκια στο mio p350. Εκτός απο το καλώδιο χρειάζομαι και το πρόγραμμα activesync. Θα πρέπει να κουβαλάω το cd μαζί μου ή υπάρχει κάποια λύση-πρόγραμμα γι'αυτό??

Ας μου προτείνει κάποιος έμπειρος μια λύση...

 

Λοιπόν η λύση που έχω βρει εγώ λέγεται Softstick Card Export II !

Συνδέεις το κινητό με το pc και το βλέπει ως stick (επιλέγεις αν θέλεις να φαίνεται ως stick ή αν θα γίνει κανονικά συνεργασία με το ActiveSync) με τα δεδομένα της κάρτας σου! Πολύ καλό και βολικό προγραμματάκι!

 

:edit :oops: δεν είδα ότι είχε απαντηθεί... delete...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς κάποιο προγραμματάκι που να κάνει γραφικές παραστάσεις συναρτήσεων; Αν είναι free ακόμα καλύτερα.

 

To SpaceTime είναι ένα κομπιουτεράκι με φανταστικές δυνατότητες που κάνει τη δουλειά που θέλεις μαζί με πολλές άλλες!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

κατέβηκε και μπήκε το card export. Μερικές ερωτήσεις τώρα.

Βλέπω έχει επιλογή για active sync και card export. Αν επιλέξω το πρώτο πρέπει να έχω και το πρόγραμμα στον δεύτερο η/υ? Ενώ με το δεύτερο αναγνωρίζεται σαν κάρτα μνήμης, περνάω οτι θέλω εκεί και μετά στον δικό μου η/υ?? Σωστά?

Θα μπορώ να συνδεθώ στο internet και να στείλω-λάβω e-mail με αυτό? Ή χρειάζομαι κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει το winmobile για torrent και μεσα απο το resco explorer υπαρχει ftp downloader αν ξερεις βεβαια site ftp για να κατεβασεις.
ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!
Link to comment
Share on other sites

Ωραία σ'ευχαριστώ.

Αν τώρα θέλω να μπω στο e-mail μου και στο internet απο εναν άλλο η/υ (με το mio p350) αυτό γίνεται? χρειάζομαι μόνο το καλώδιο? ή και κάποιο πρόγραμμα?

Link to comment
Share on other sites

Ωραία σ'ευχαριστώ.

Αν τώρα θέλω να μπω στο e-mail μου και στο internet απο εναν άλλο η/υ (με το mio p350) αυτό γίνεται? χρειάζομαι μόνο το καλώδιο? ή και κάποιο πρόγραμμα?

 

Χρειάζεσαι Activesynch ή να έχεις wi/fi (δεν ξέρω αν αυτό το mio έχει).

Link to comment
Share on other sites

Ωραία σ'ευχαριστώ.

Αν τώρα θέλω να μπω στο e-mail μου και στο internet απο εναν άλλο η/υ (με το mio p350) αυτό γίνεται? χρειάζομαι μόνο το καλώδιο? ή και κάποιο πρόγραμμα?

 

Με το card export είναι σαν να έχεις βάλει την κάρτα μνήμης σε ένα reader.Άρα το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να ανταλλάσεις αρχεία με τον υπολογιστή, χωρίς να χρειάζεσαι κάποιο άλλο πρόγραμμα.(αυτή είναι η ουσία του συγκεκριμένου προγράμματος, διαφορετικά, χωρίς αυτό το πρόγραμμα , θα χρειαζόσουν και το active sync)

Για ο,τιδήποτε άλλο ο υπολογιστής θα πρέπει να έχει εγκατεστημένο το active sync

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Είχα δει νομίζω κάποιο scientific calculator (όχι το spacetime) που είχε και περιοδικό πίνακα. Ξέρετε μήπως το όνομά του; Αν δεν υπάρχει κάτι τετοιο, ξέρετε κάποια εφαρμογή με περιοδικό πίνακα;

Τέλος υπάρχει κανένας converter;

(μιλάω για wm5)! :)

 

ΕDIT: Επίσης για backup, ποιό πρόγραμμα μου προτείνεται; Spb ή Sprite; Ποιά είναι τα + και τα - του καθενός;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

delete
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω το εξής.

Το resco pocket raio v1.6 παίζει ράδιο σε ολα τα ppc? Παίζει ράδιο όπως ας πούμε το κινητό μου? Βάζω τα ακουστικά, βρίσκω σταθμό και ακούω?

Ή πρέπει να έχω wi-fi, ή να συνδεδεμένος με το internet?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω το εξής.

Το resco pocket raio v1.6 παίζει ράδιο σε ολα τα ppc? Παίζει ράδιο όπως ας πούμε το κινητό μου? Βάζω τα ακουστικά, βρίσκω σταθμό και ακούω?

Ή πρέπει να έχω wi-fi, ή να συνδεδεμένος με το internet?

 

Βασικά το resco pocket radio είναι internetικό ραδιόφωνο, δηλαδή ακούς ιντερνετικούς σταθμούς οπότε θα πρέπει να έχεις σύνδεση με το ιντερνετ είτε μέσω usb είτε μέσω wi-fi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...