Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

kalhspera, molispira ena qtek 2020i kai tha me endieferan kapoia programmata h lyseis an mporeite na mou peite. basika tha hthela na bro kati gia na lyso to problhma moy me ta ellhnika, ta windows einai agglika. tha hthela na exei yposthriksh ellhnikon xarakthron sta contacts kai an mporo na grafo kai sms kai se opoiadhpote allh efarmogh me ellhnikous xarakthres. eida to penreader kai tha koitakso na to bro. tha hthela kapoio programma pou na mporo na balo mp3 hxo gia to kshpnitiri, opos to ptravelalarm kai kapoio gia na balo mp3 hxo sta sms. epishs kapoio programma gia na anafora mhnymatos, na mhn epilego synexos se kathe sms. an skefto kai kati akoma tha sas enhmeroso... apla apo thn proth epafh ayta mou leipoun.. an exete na proteinete kati allo peite mou alla apo osa eida pou legate se ayto to forum liga me endieferan... fysika an exete kati apo tis epithymies mou se freeware kalodexoumeno...

 

eyxaristo

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που μπορω να σου προτεινω ειναι το smartmovie. :worry: Φυσικα πιστευω οτι υπαρχουν και αλλα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια ειμαι πολυ καινουριο στα win mobil να φανταστειτε ουτε αρχεια μπορω να σβησω...

ουτε το μσν εχω...

υπαρχει κανενα thread για αρχαριους?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια ειμαι πολυ καινουριο στα win mobil να φανταστειτε ουτε αρχεια μπορω να σβησω...

ουτε το μσν εχω...

υπαρχει κανενα thread για αρχαριους?

Msn υπάρχει προεγκατεστημένο.

Στο πρώτο και δεύτερο post υπάρχουν οι πιο χρήσιμες εφαρμογές, αν και πιστεύω οτι μια ανανέωση χρειάζεται.

Για file explorer βάλε τον Resco File explorer.

Aν έρθω στο salonica meeting θα σου δείξω τίποτα χρήσιμο.:D

Link to comment
Share on other sites

Msn υπάρχει προεγκατεστημένο.

Στο πρώτο και δεύτερο post υπάρχουν οι πιο χρήσιμες εφαρμογές, αν και πιστεύω οτι μια ανανέωση χρειάζεται.

Για file explorer βάλε τον Resco File explorer.

Aν έρθω στο salonica meeting θα σου δείξω τίποτα χρήσιμο.:D

ωραια ελα ελα γιατι δεν με βλεπω καλα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Msn υπάρχει προεγκατεστημένο.

Στο πρώτο και δεύτερο post υπάρχουν οι πιο χρήσιμες εφαρμογές, αν και πιστεύω οτι μια ανανέωση χρειάζεται.

Για file explorer βάλε τον Resco File explorer.

Aν έρθω στο salonica meeting θα σου δείξω τίποτα χρήσιμο.:D

 

lathos signomi

Link to comment
Share on other sites

MY|PHONE v 1.5

 

http://www.pocketpcfreewares.com/en/index.php?soft=1137

 

http://www.jgui.net/todays/more.htm#myphonecalls

 

Ουτε για αστειο μην εγκαταστησετε αυτην την εφαρμογη σε HTC (Μονο σε ενα Qtek S200 το δοκιμασα, δεν ξερω για αλλα - αλλα φυλαγε τα ρουχα σου...)

 

Το S200 μετα την εγκατασταση εκανε reset και υστερα κολησε (μετα την εισαγωγη του κωδικου ασφαλειας) πριν φωρτωσει το Today Screen... Μοναδικη λυση το ... Hard Reset !!!

 

Εν 'ολιγης τα εκανε ολα ΠΟΥ---Α...

 

Αυτα... σας αφηνω, παω να ξαναεκαταστησω ολες τις εφαρμογες μου απο την αρχη !!!

Qtek S200

ROM: 2.9.7.24 WWE

RADIO: 02.07.20

ExtROM: 2.9.7.106

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον αυτό έγινε επειδή το πρόγραμμα γράφτηκε παλιά (2004) και δεν πήρε κάποιο update για 2k5 συσκευές.
Link to comment
Share on other sites

Οντως ολοι αυτοι που το δοκιμασαν σε htc ppc ειπαν οτι εκανε τις συσκευες τους να κολλησουν καi αναγκαστηκαν να κανουν hard reset. Απο qkte 2020i και 9090 (audiovox ppc6600) μεχρι και jam και jamin.

Ποιος ξερει γιατι δεν λειτουργει με htc συσκευες ομως :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι κανει αυτο το προγραμμα;

 

Αν πατησεις activate, ο υπολογιστης θα βλεπει το ppc σαν mass storage συσκευη, κατι που σημαινει οτι δεν χρειαζεσαι ουτε activesync, αλλα ουτε να κουβαλας card reader για να δεις την sd π.χ. σε καποιο pc ενος φιλου σου κτλ. ;)

 

Δεν ξερω σιγουρα αλλα μαλλον δουλευει με τα wm5.0 ΜΟΝΟ.

Link to comment
Share on other sites

Αν πατησεις activate, ο υπολογιστης θα βλεπει το ppc σαν mass storage συσκευη, κατι που σημαινει οτι δεν χρειαζεσαι ουτε activesync, αλλα ουτε να κουβαλας card reader για να δεις την sd π.χ. σε καποιο pc ενος φιλου σου κτλ. ;)

Κάτι σαν το CardExport ΙΙ δηλαδή ε?

http://www.softick.com/pocket-pc/cardexport2

 

Απ' ότι βλέπω όμως το WM5torage είναι freeware, ενώ το CardExport "θέλει" 15$

 

 

Κ.Ι.Σ.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι σαν το CardExport ΙΙ δηλαδή ε?

http://www.softick.com/pocket-pc/cardexport2

 

Απ' ότι βλέπω όμως το WM5torage είναι freeware, ενώ το CardExport "θέλει" 15$

 

 

Κ.Ι.Σ.

 

kali lisi :)

btw, ama sindesw to pda se PC xwris activesync ti ginetai?

Link to comment
Share on other sites

kali lisi :)

btw, ama sindesw to pda se PC xwris activesync ti ginetai?

Με την χρήση αυτών των προγραμμάτων, το Pocket PC φαίνεται σαν flashάκι εκεί που το βάζεις. (Δεν έχει σχέση με την παρουσία ή όχι activesync στο PC)

 

Αν το βάλεις σε οποιονδήποτε υπολογιστή με Win > 98, θα εμφανιστεί ως αφαιρούμενος σκληρός δίσκος.

 

Κυκλοφορούν και κάτι mp3 ραδιο-cd αυτοκινήτου που έχουν είσοδο USB για flashάκι. αν δεν κάνω λάθος, κάπου διάβασα ότι ένας φίλος από το forum το έχει συνδέσει έτσι εκεί ;)

 

 

K.I.Σ.

Link to comment
Share on other sites

εννοω άμα το βάλεις σε pc χωρίς το πρόγραμμα αυτό...

Α... και νομίζω πως αυτό το περί win 98 είναι win 98 SE

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και άλλους και τους πρόσθεσα :p

 

Just unzip it :)

καλημερα γιατι οταν επιλεγω εναν απο αυτους τους σταθμους με το resco radio μου λεει "there is no decoder for this stream " ολα τα αλλα παιζουν κανονικα δηλαδη αυτοι οι σταθμοι που ειχε μεσα ο resco..

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αν πατησεις activate, ο υπολογιστης θα βλεπει το ppc σαν mass storage συσκευη, κατι που σημαινει οτι δεν χρειαζεσαι ουτε activesync, αλλα ουτε να κουβαλας card reader για να δεις την sd π.χ. σε καποιο pc ενος φιλου σου κτλ. ;)

 

Δεν ξερω σιγουρα αλλα μαλλον δουλευει με τα wm5.0 ΜΟΝΟ.

thanks φιλε μου;)
Link to comment
Share on other sites

Αν πατησεις activate, ο υπολογιστης θα βλεπει το ppc σαν mass storage συσκευη, κατι που σημαινει οτι δεν χρειαζεσαι ουτε activesync, αλλα ουτε να κουβαλας card reader για να δεις την sd π.χ. σε καποιο pc ενος φιλου σου κτλ. ;)

 

Δεν ξερω σιγουρα αλλα μαλλον δουλευει με τα wm5.0 ΜΟΝΟ.

 

Ίσως κατέβασα λάθος version , αλλά στο rar υπήρχαν 2 .cab , 1 για 2003 και ένα για 2005 win mobile.

 

Πέρασα το .cab στη συσκευή και αφού το εγκατέστησα έκανα ένα soft reset όπως είπε, και διαπίστωσα ότι δεν αναγνωρίζει τους χαρακτήρες με αποτέλεσμα το μενού να βγαίνει τετραγωνάκια.

Λογικά όταν η βουλίτσα είναι εκεί που είναι (στο δεύτερο option) ,η συσκευή αναγνωρίζεται κανονικά και κάνει συγχρονίζεται. Όταν επιλέξουμε το πρώτο option πρέπει να την αναγνωρίσει σαν συσκευή usb σωστά ;

Και ενώ σε μένα βγάζει μήνυμα ότι την αναγνωρίζει κανονικά, δεν φαίνεται πουθενά σαν εξωτερικός σκληρός:( Έκανα κάτι λάθος;

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Eφαρμογή για ScreenCapture που να τρέχει από το PPC (όχι από τον Η/Υ) και ν'αποθηκεύει κατευθείαν τα screenies σε .jpg ανάλυσης 320x240;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Eφαρμογή για ScreenCapture που να τρέχει από το PPC (όχι από τον Η/Υ) και ν'αποθηκεύει κατευθείαν τα screenies σε .jpg ανάλυσης 320x240;

Mazi me to Resco Picture Viewer egkathistate to Resco Screen Capture pou mporei na sosei se .png, .jpg kai .bmp

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Το WishBar και το iLauncher κάνουν την ίδια δουλεία ή είναι 2 εφαρμογές που χρειάζετε να συνηπάρξουν έτσι ώστε να δώσουν τόσο όμορφες Today screens?Ας μου εξηγήσει κάποιος σε πμ παρακαλώ.
Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει να εγκαταστήσει κανείς το PenReader 2005 Professional στην SD; Μου βγάζει 2-3 errors κατά τη διάρκεια του installation, τελειώνει κάποια στιγμή αλλά μετα το soft reset δεν το βλέπω πουθενα εγκατεστημένο...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...