Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδια!!!!

 

Συγνωμη που ρωταω αλλα διαβασα *σχεδον* ολες τις σελιδες και δεν ειδα κατι παρομοιο με αυτο που επαθα!!!

 

Σας παρακαλω τα φωτα σας...

 

Εχω ενα P3300 και εκανα εγκατασταση το pocket mechanic, του ειπα να μπει σε safe mode και απο τοτε δεν ξαναξυπνησε!!!!!!Ουτε με soft reset ουτε οταν εβγαλα την μπαταρια!!!!!Μηπως, λεω μηπως ξερει κανενας να μου πει πως θα το κανω να κανει boot κανονικα γιατι κολαει στην οθωνη που λεει "windows mobile"!!!

 

 

Ευχαριστω προκαταβολικα!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

dokimase na valis to ixo sto directory windows\rings

 

egw file mou exw fiaksei enan fakelo my documents sthn storage kai tous exw olous tous hxous ekei kai paizoun mia xara.egw exw mobile 5 kai o filos mas exei 03 den kserw an exei kamia diafora

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!!!!

 

Συγνωμη που ρωταω αλλα διαβασα *σχεδον* ολες τις σελιδες και δεν ειδα κατι παρομοιο με αυτο που επαθα!!!

 

Σας παρακαλω τα φωτα σας...

 

Εχω ενα P3300 και εκανα εγκατασταση το pocket mechanic, του ειπα να μπει σε safe mode και απο τοτε δεν ξαναξυπνησε!!!!!!Ουτε με soft reset ουτε οταν εβγαλα την μπαταρια!!!!!Μηπως, λεω μηπως ξερει κανενας να μου πει πως θα το κανω να κανει boot κανονικα γιατι κολαει στην οθωνη που λεει "windows mobile"!!!

 

 

Ευχαριστω προκαταβολικα!!!!

Mήπως αν του έβγαζες τη memory card και έκανες soft reset;

Link to comment
Share on other sites

Mήπως αν του έβγαζες τη memory card και έκανες soft reset;

 

 

 

 

 

Το δοκιμασα φιλε μου αλλα δεν εκανε δουλεια!!!!Μηπως υπαρχει καμια αλλη ιδεα???

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
πατας τις 2 παυλες και βαζεις το στυλο συνχρονως στην τρυπα του reset.βγαζεις το στυλο χωρις να αφησεις τις παυλες και μετα πατας το πληκτρο που απαντας τις κλησεις
Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα φιλε μου αλλα δεν εκανε δουλεια!!!!Μηπως υπαρχει καμια αλλη ιδεα???

 

παιδια γι αυτο αλλη φορα να περνατε το προγραμμα safemode για να μην εχετε τετοια προβληματα

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια!!!!

 

Επιτελους ξεκολησε αλλα το θεμα ειναι οτι πρεπει να ξαναπερασω (το language pack) της Ace παλι απο την αρχη!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια!!!!

 

Επιτελους ξεκολησε αλλα το θεμα ειναι οτι πρεπει να ξαναπερασω (το language pack) της Ace παλι απο την αρχη!!!

 

 

Ευτηχως τη γλυτωσα δεν χρειαζετε τιποτα!!!:D :D :D

 

Ευχαριστω πολυ παιδια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Paidia euxaristo gia ti boi8eia alla pali de mpainei.Mallon kano kati la8os h kapoios me eipe oti de mporo na balo mp3 gia hxo kleiseis se wm03.Sas parakalo mporei kapoios na me pei Bima-Bima pou pao?To kano eppikolisei sto "my documents" alla meta pos to bazo gia hxo?Thanks a lot

 

Νομιζω πως το βαζεις στο ''rings'' μεσα στο ''Windows"....

Link to comment
Share on other sites

Εγω βάλει την 1 έκδοση του SPB SHELL. Πώς μπορώ να κάνω update στην τελευταία χωρίς να μου τα χαλάσει όλα? Απλά τρέχω ξανά το πρόγραμμα και κρατάει όλες τις ρυθμίσεις?
Link to comment
Share on other sites

Εγω βάλει την 1 έκδοση του SPB SHELL. Πώς μπορώ να κάνω update στην τελευταία χωρίς να μου τα χαλάσει όλα? Απλά τρέχω ξανά το πρόγραμμα και κρατάει όλες τις ρυθμίσεις?

Kάνεις update και δεν χάνει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Μου γράφει η προηγούμενη έκδοση θα removed, θα κρατήσει τις ρυθμίσεις (δεν έχω όρεξη να τα περνάω όλα από την αρχή)???
Link to comment
Share on other sites

Spb Wallet

Strong 256-bit AES encryption

Desktop version included

Synchronization

Toolbar for Internet Explorer

Real-card view

Customizable templates and cards

Password generator

Importing wizard

Smart tags to call/SMS/email/etc

http://www.spbsoftwarehouse.com/products/wallet/screenshots/folder_view_ani.gif

το ερώτημα είναι, αφήνει κανείς εύκολα την αγαπημένη του wallet εφαρμογή (flexwallet) για κάτι αντίστοιχο από την αγαπημένη του εταιρεία?:)

το καλό είναι οτι μπορεί κανείς να κάνει εισαγωγή δεδομένων από όλα τα γνωστά wallets(e-wallet, flexwallet, codewallet) και το κακό, τουλάχιστον για μένα που χρησιμοποιώ και smartphone, ότι δεν έχει sp version προς το παρόν.

όπως και να έχει μια δοκιμή θα γίνει...

Link to comment
Share on other sites

Μου γράφει η προηγούμενη έκδοση θα removed, θα κρατήσει τις ρυθμίσεις (δεν έχω όρεξη να τα περνάω όλα από την αρχή)???

 

Βρε παιδιά δεν έχει κάνει κανείς update???

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
αν ειναι ελληνικο τις εχει περασμενες μεσα και εισαι οκ με το που βαζεις την σιμ,απλα νομιζω σε κοσμοτε πρεπει να τους πεις να στο ενεργοποιησουν
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω το Sprite Backup αλλά έχω κάποια προβλήματα. Όταν για παράδειγμα τελειώνει το backup καμιά φορά επαναφέρει το pda μου στην ημερομηνία που είχε όταν το πρωτοαγόρασα και κρατάει αναμένο το φλας της κάμερας (το οποίο μπορεί να κάψει την μπαταρία σε κάποια λεπτά).

Έχει αντιμετοπίσει κανείς κάτι παρόμοιο; τι συνιστούμε γιατροί μου; μήπως αλλαγή προγράμματος backup;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...