Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πέρα από αυτά παιδιά η μπαταρία τού ειναι στο 81%

Να το παλέψω για εγγύηση μαζί με τις χαμένες κλήσεις;;801041558f9b7f305eba8f9459716ea2.jpg

Αυτό πως το βλέπεις?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αυτό πως το βλέπεις?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κατεβάζεις την εφαρμογή phone info απτό playstore

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Galaxy S7 and S7 Edge may get the update this month.

Samsung appears to be finalizing the Android 8.0 update for the Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy A3 (2017), and Galaxy A5 (2017). All these devices have been spotted at the Wi-Fi Alliance with the Android 8.0 onboard for certification. Older phones undergoing certification with a newer version of Android signals that the public rollout of the update is inching closer for these devices.

 

The timing of this certification also aligns nicely with the previous report about the Android 8.0 update schedule for select Galaxy devices. According to this schedule from Samsung Turkey, the Galaxy S7 series should start receiving the Oreo update in April, while the Galaxy A3 (2017) and A5 (2017) are supposed to get in May. As usual, the update may take a few months before it reaches all regional and carrier variants of the above-mentioned models.

 

galaxy-s7-edge-android-8-oreo-cert.png

 

https://bit.ly/2GzUM8g

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

Απλά να δώσω τα εύσημα στο σέρβις της Samsung, αυτό που βρίσκεται στην Κ. Καραμανλή 54 στη Θεσσαλονίκη. Πήγα το το κινητό μου, (λόγω της μπαταρίας που είχε χάσει αρκετά από την χωρητικότητά της μετά από ενάμιση χρόνο χρήσης), το ανέλαβαν αμέσως, τους εξήγησα οτι είμαι απο διπλανή πόλη και ζήτησα ευγενικά αν μπορεί να πάρει προτεραιότητα ώστε να μην μείνω χωρίς κινητό για μέρες. Το αποτέλεσμα ήταν οτι το τηλέφωνο ήταν έτοιμο μέσα σε δύο ώρες και κάλυψε τα πάντα η εγγύηση. (αλλαγή μπαταρίας, στεγανοποίηση και έλεγχος)

 

Πολύ καλή εξυπηρέτηση, πολύ γρήγορα και ευγενέστατα τα παιδιά που είναι εκεί. Πάρα πολύ καλή εμπειρία και επαγγελματισμός από μέρους τους.

 

Αυτή τη στιγμή το έχω και φορτίζει.

Απλά ήθελα να πω την εμπειρία μου και ελπίζω να βοηθήσω όσα από τα μέλη εδώ μέσα σκέφτονται κάτι τέτοιο.

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πλέον είμαι κάτοχος του κινητού θα ήθελα τη βοήθεια σας για την επιλογη μιας αξιοπιστης θήκης

 

spaceboy.io/store/spigen-slim-armor-556cs20025-samsung-galaxy-s7-edge-case-metal-slate/

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αυτή https://www.skroutz.gr/s/9507967/Spigen-Ultra-Hybrid-Crystal-Clear-Galaxy-S7-Edge.html . Ικανοποιημένος είμαι (το προσέχω αρκετά θεωρώ) και με λίγη ταλαιπωρία δεν έχει πετάξει το Full Screen Protector της ScreenKnight που προτείνουν αρκετοί. Και σε τιμή είναι ικανοποιητική (Προσωπικά απο το Mozik το είχα πάρει γιατί εβγαινε η φθηνότερη αν πλήρωνες με κάρτα).
Link to comment
Share on other sites

μεταξύ αυτής και αυτής μου αρεσουν και οι δυο και ειναι στην ίδια τιμή. δεν ξερω τις διαφορες τους. Ποια "αξίζει" περισσότερο?

 

Έχω την πρώτη θήκη μαζί με αυτό το γυαλί προστασίας και είναι άψογα και τα 2 μαζί.

http://www.protectionfilms24.com/article/savvies-xtreme-glass-full-cover-tempered-glass-screen-protector-samsung-galaxy-s7-edge-900068.html

Link to comment
Share on other sites

μεταξύ αυτής και αυτής μου αρεσουν και οι δυο και ειναι στην ίδια τιμή. δεν ξερω τις διαφορες τους. Ποια "αξίζει" περισσότερο?

 

Σαν την δευτερη παντως έχω αγοράσει απο Ebay με 2.2. Το κάνει νομίζω χοντροκομμένο το κινητό. (Προφανως και οχι Spigen αλλά είναι ίδια νοοτροπία και κατασκευή)

Link to comment
Share on other sites

Πήρα αυτην https://www.skroutz.gr/s/9507966/Spigen-Rugged-Armor-Galaxy-S7-Edge.html .πολυ ομορφη και παρα πολυ καλη προστασία !!
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια..στο S7 μου προσπαθησα να βλαλω την καρτα sim αλλα εχει κολησει το πορτακι οσο και να προσπαθω δεν βγαινει με τιποτα...ερχεται εξω πολυ ελαχιστα με αποτελεσμα να μην μπορω να το πιασω ουτε με το νυχι...καμια ιδεα? πρωτη φορα μετα απο ενα χρονο που το εχω πηγα να τη βγαλω.. :(
Link to comment
Share on other sites

μετά απο ένα θεματάκι που είχα με τις χαμένες κλήσεις πήγα στο service και έγινε αλλαγή πλακέτας μπαταριας και οθόνης ;) καλό πάσχα σε όλους.
Link to comment
Share on other sites

μετά απο ένα θεματάκι που είχα με τις χαμένες κλήσεις πήγα στο service και έγινε αλλαγή πλακέτας μπαταριας και οθόνης ;) καλό πάσχα σε όλους.

Χαμένες κλήσεις τέλος;;; Τέτοια λέγε μου..

Smartec ; Πρέπει να το δω και'γω επιτέλους.

Link to comment
Share on other sites

Χαμένες κλήσεις τέλος;;; Τέτοια λέγε μου..

Smartec ; Πρέπει να το δω και'γω επιτέλους.

 

για να σου πω τελος δεν ξερω 1η μερα είμαι... απλά ξέχασα να ρωτήσω αν επεκτείνετε η εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Έχει δει ποτέ κανείς βγάζοντας φωτογραφία σε πάρα πολύ χαμηλό φωτισμό να παίρνει μέρος της φωτογραφίας ένα πρασινοπό φωτισμό? Νόμιζα αρχικά ότι είναι θέμα της οθόνης αλλά τσέκαρα σε μαύρο φόντο και δεν έχει θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Έχει δει ποτέ κανείς βγάζοντας φωτογραφία σε πάρα πολύ χαμηλό φωτισμό να παίρνει μέρος της φωτογραφίας ένα πρασινοπό φωτισμό? Νόμιζα αρχικά ότι είναι θέμα της οθόνης αλλά τσέκαρα σε μαύρο φόντο και δεν έχει θέμα.

 

Μήπως είναι απλα η αντανάκλαση του φακού

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Καινουργια και εγω στην παρεα σας. Κατοχος πλεον και εγω του S7 Edge μετα το One plus 3...

Aντε με το καλο να μας ερθει το Oreo που το περιμενουμε ολοι πως και πως, λενε πως μεχρι τα μεσα Απριλιου θα το εχουμε. Ειδωμεν!

Kαλο πασχα και καλη ανασταση σε ολους!

Despina!
Link to comment
Share on other sites

μετά απο ένα θεματάκι που είχα με τις χαμένες κλήσεις πήγα στο service και έγινε αλλαγή πλακέτας μπαταριας και οθόνης ;) καλό πάσχα σε όλους.

 

 

και εγω εχω προβλημα με τις κλησεις.

 

απλα παω και τους το λεω;

Link to comment
Share on other sites

έχω την εξής απορία για το 4G:

ενώ έχω ενεργοποιημένη την επιλογή 4G/3G/2G (αυτόματη) όταν έχω ανοιχτά τα data εμφανίζεται συνέχεια το H+ αντί για 4G.

Εχω Cosmote και το δοκιμάζω σε μεγάλα αστικά κέντρα. Υπάρχει τρόπος να αλλάξει αυτό εφόσον το S7 edge υποστηρίζει το LTE?

Link to comment
Share on other sites

Κάτι με την κάρτα SIM σου θα φταίει ή δεν έχει ενεργοποιηθεί μέσω cosmote η υποστήριξη στην συσκευή σου για 4g,4g plus.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Κάτι με την κάρτα SIM σου θα φταίει ή δεν έχει ενεργοποιηθεί μέσω cosmote η υποστήριξη στην συσκευή σου για 4g,4g plus.
Οκ, θα το ψάξω με την Cosmote. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...