Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καποιες παρτιδες ειχανε αυτο το θεμα. Αν θυμαμαι καλα οσες ειναι μετα τον 11/ 2016 δεν το παρουσιασανε. Ακομα ομως και σε αυτες τις παρτιδες δεν το παρουσιαζανε ολα. Να εχεις οπωσδηποτε αποδειξη ετσι ωστε οτι και να γινει να εισαι ησυχος.

 

Μαλιστα, ωραια, ευχαριστω φιλε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

καλησπέρα σας

Εχω ακουσει πολλά καλά σχολια για το service στο Χαιδάρι , κάτι σε πιο κέντρο ή βορεια με 1 ωρα service υπάρχει ;

 

 

Σας ευχαριστώ

 

Νομίζω είναι το πιο γρήγορο στο Χαιδάρι...

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ποσο καιρο εχεις το κινητο;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απο μεσα Ιουλη φιλε..Αλλα με το προηγουμενο firmware update ειχα χαλια stand by απο την μπαταρια μου..Ο αδερφος μου με 1 χρονο με το edge ειχε κ αυτος ασχημο stand by(πριν το τελευταιο update)..Μπορει να ειναι μονο σε μενα καλυτερα που αφαιρεσα αυτες τις εφαρμογες αλλα καλο ειναι να δοκιμασουν 1-2 φορτισεις χωρις αυτες οσοι δεν εχουν καλο sot μετα το τελευταιο update..

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είναι το πιο γρήγορο στο Χαιδάρι...

 

Σ ευχαριστώ, εχει καποιος αλλο εμπειρια απο αλλα Service?

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, ήρθε η γυναίκα μου με γκρίνια ότι έχει κάτι το S7edge της έχει παντού κάτι σκιές από τα εικονίδια... και είδα ότι έχει burn in η οθόνη... Τί κάνουμε τώρα; υπάρχει τρόπος να φτιαχτεί με κανένα τρόπο ή πάμε για πέταμα μιας και δεν αξίζει η αλλαγή οθόνης;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, ήρθε η γυναίκα μου με γκρίνια ότι έχει κάτι το S7edge της έχει παντού κάτι σκιές από τα εικονίδια... και είδα ότι έχει burn in η οθόνη... Τί κάνουμε τώρα; υπάρχει τρόπος να φτιαχτεί με κανένα τρόπο ή πάμε για πέταμα μιας και δεν αξίζει η αλλαγή οθόνης;

 

Εγγύηση δεν εχει ? Γιατί αν εχει πιστεύω οτι θα στο καλύψει .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, ήρθε η γυναίκα μου με γκρίνια ότι έχει κάτι το S7edge της έχει παντού κάτι σκιές από τα εικονίδια... και είδα ότι έχει burn in η οθόνη... Τί κάνουμε τώρα; υπάρχει τρόπος να φτιαχτεί με κανένα τρόπο ή πάμε για πέταμα μιας και δεν αξίζει η αλλαγή οθόνης;

 

Για ψάξε στο play store με το όνομα burn in.η πρώτη που βγάζει έχει και ένα σχόλιο από εναν με s7 edge. Για κοίτα

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία αναβάθμιση συνεχώς αποσυνδέονται τα data ( και πρέπει να κλείνω και να ανοίγω τη συσκευή) όταν υπάρχει εναλλαγή μεταξύ wifi και κανονικού δικτύου.

Εχει παρατηρήσει κανείς σας κάτι αντίστοιχο?

Link to comment
Share on other sites

Πήρα κει εγώ τα ακουστικά από το eshop που τα είχε σε προσφορά αλλά μάλλον πρέπει να χουν πρόβλημα γιατί με όποιον και να μιλήσω μου λέει ότι μικροφωνιζω, κόβετε ο ήχος κτλ

Είχε κάνεις ανάλογο πρόβλημα? Τα πάω eshop ή service?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγες μερες θα εχω στα χερια μου το edge ,δυο αποριες,

α.πως βλεπουμε για ποια χωρα προοριζονταν το κινητο;

β.ποια ειναι η τελευταια επισημη εκδοση ;

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγες μερες θα εχω στα χερια μου το edge ,δυο αποριες,

α.πως βλεπουμε για ποια χωρα προοριζονταν το κινητο;

β.ποια ειναι η τελευταια επισημη εκδοση ;

 

Καλησπέρα ,

1. Με την εφαρμογή phone info νομίζω θα βρεις πληροφορίες.

2 . Ανάλογα με την χώρα για την οποία προορίζεται το κινητό , διαφέρουν λίγο τα update. Στο δικό μου ( Ιταλικό) , η τελευταία έκδοση που έχω είναι η 7.0 και το τελευταίο μικρό update έγινε στα μέσα Σεπτεμβρίου νομίζω.

 

Με το καλό να το παραλάβεις .. Πολύ καλή συσκευή..:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πήρα κει εγώ τα ακουστικά από το eshop που τα είχε σε προσφορά αλλά μάλλον πρέπει να χουν πρόβλημα γιατί με όποιον και να μιλήσω μου λέει ότι μικροφωνιζω, κόβετε ο ήχος κτλ

Είχε κάνεις ανάλογο πρόβλημα? Τα πάω eshop ή service?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μάλλον απο το κατάστημα πρέπει να ξεκινήσεις.. Εγγύηση δεν έχει ;

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

1. Με την εφαρμογή phone info νομίζω θα βρεις πληροφορίες.

2 . Ανάλογα με την χώρα για την οποία προορίζεται το κινητό , διαφέρουν λίγο τα update. Στο δικό μου ( Ιταλικό) , η τελευταία έκδοση που έχω είναι η 7.0 και το τελευταίο μικρό update έγινε στα μέσα Σεπτεμβρίου νομίζω.

 

Με το καλό να το παραλάβεις .. Πολύ καλή συσκευή..:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μάλλον απο το κατάστημα πρέπει να ξεκινήσεις.. Εγγύηση δεν έχει ;

 

Ευχαριστω φιλε ,το ειχα πριν 1 χρονο το edge ,απλα εχω ξεχασει μερικες λεπτομερειες

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, παρέλαβα σήμερα το edge , προερχόμενος από το 3Τ βλέπω λίγο λαγκ στον browser αλλά και σε μερικές εφαρμογές, όπως το Tapatalk, επειδή είχα και πριν ένα χρόνο το edge δεν θυμάμαι αν είχα, ή μήπως καλο έμαθα με το 3Τ; Τι προτείνετε να κάνω; για browser εσείς ποιο έχετε; ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Βλεπεις lag με καλη ποιοτητα συνδεσης; Γιατι εγω αν εχω καλο σημα η wifi δεν εχει ποτε lag. Με stock browser της Samsung.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βλεπεις lag με καλη ποιοτητα συνδεσης; Γιατι εγω αν εχω καλο σημα η wifi δεν εχει ποτε lag. Με stock browser της Samsung.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι φίλε, ακόμη και με δεδομένα, μπορείς να δεις λίγο ένα site (sport-fm) και να μου πεις αν είσαι οκ;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To ανοιξα τωρα. Σκρολαρα πανω κατω χωρις κανενα προβλημα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, που οφείλετε το θέμα που έχω;

Να δοκιμάσω κάποιο adblocker;

 

Edit έβαλα adblock και είναι τώρα Ok, κομπλέ, πολύ λαγκ είχα, παράξενο

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Ισως! Και εγω εχω το adblock στον browser.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ισως! Και εγω εχω το adblock στον browser.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ποιό adblock χρησοιμοποιητε θέλει ρουτ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα adblock plus Samsung, επέκταση του browser, δεν θέλει root, βλέπω κάνει μια χαρά την δουλειά

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, παρέλαβα σήμερα το edge , προερχόμενος από το 3Τ βλέπω λίγο λαγκ στον browser αλλά και σε μερικές εφαρμογές, όπως το Tapatalk, επειδή είχα και πριν ένα χρόνο το edge δεν θυμάμαι αν είχα, ή μήπως καλο έμαθα με το 3Τ; Τι προτείνετε να κάνω; για browser εσείς ποιο έχετε; ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε μου βάλε Yandex ή habbit.. κορυφαίοι και πολύ βολικοι.

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου βάλε Yandex ή habbit.. κορυφαίοι και πολύ βολικοι.

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ φίλε, θα τους δοκιμάσω

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μια ερώτηση παιδιά γιατί θα σκάσω. Θυμάμαι πριν βάλω nougat μπορούσα να βάλω live wallpaper στην οθόνη κλειδώματος. Τώρα δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από εκεί που θα ορκιζόμουν ότι τα location tags στο camera app μπορούσαν να δουλέψουν με την επιλογή "Device only" δηλαδή μόνο με το GPS (και με απενεργοποιημένα τα wifi και bluetooth scanning στο improved accuracy) μου ζητάει πλέον να ενεργοποιήσω αναγκαστικά είτε το "High Accuracy" (wifi + mobile networks + gps) είτε το "Battery Saving" (wifi + mobile networks). Ίσως να άλλαξε κάτι σε κάποιο update και να μην το πήρα πρέφα.

Και όντως, όταν έχω ενεργοποιημένο ΜΟΝΟ το GPS, και ενώ έχει πιάσει στίγμα καθώς στο google maps με δείχνει μια χαρά, εν τούτοις όταν τραβάω τελικά την φωτό, δεν κρατιούνται οι πληροφορίες του location ασχέτως που είναι ενεργοποιημένο τόσο από τα system settings όσο και από τα camera settings.

Κοινώς, με αναγκάζει σώνει και καλά να χρησιμοποιώ δίκτυο. Αν χρησιμοποιήσω κάποιο από τις δύο προτεινόμενες ρυθμίσεις, το camera app δεν μου εμφανίζει μήνυμα για τα locations κατά την στιγμή της εκκίνησης του app.

Γενικώς έχω απενεργοποιημένο το high accuracy καθώς είναι ενεργοβόρο + μια χαρά κάνω την δουλειά μου με το Device only (GPS).

 

Το έχει παρατηρήσει κανείς αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μια ερώτηση παιδιά γιατί θα σκάσω. Θυμάμαι πριν βάλω nougat μπορούσα να βάλω live wallpaper στην οθόνη κλειδώματος. Τώρα δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Υπάρχει. Θα μπεις στα φοντο και θα πατήσεις πάνω δεξιά τις τρεις τελείες

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...