Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδία το κατέβασα 2 φορές και στο δικό μου δεν περνάει, κρασαρει συνεχώς εκανα και restart τίποτα.

δεν το έχω βάλει ακόμα αλλα μπορείς να δοκιμάσεις αυτό μπας και σου δουλέψει

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

δεν το έχω βάλει ακόμα αλλα μπορείς να δοκιμάσεις αυτό μπας και σου δουλέψει

Ναι ρε φιλε πως μου ξέφυγε να κάνω ενα wipe data της εφαρμογής.

Ολα καλα τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φιλε πως μου ξέφυγε να κάνω ενα wipe data της εφαρμογής.

Ολα καλα τώρα.

1.Ωραία για πες μας έχει τα ίδια θέματα ρολογιών η λιγότερα?

2.Χρώμα αλλάζεις στην γραμματοσειρά?

3.τα notification λειτουργούν σωστά?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Στο s8 στο aod κάνει ένα εφέ κινούμενο όπως και το Wallpaper το κινούμενο που έχει και φαίνεται ωραία η αλλαγή

...

 

Αυτό έλεγα.... https://i2.wp.com/www.theandroidsoul.com/wp-content/uploads/2017/03/Galaxy-S8-infinity-wallpaper.gif

Link to comment
Share on other sites

1.Ωραία για πες μας έχει τα ίδια θέματα ρολογιών η λιγότερα?

2.Χρώμα αλλάζεις στην γραμματοσειρά?

3.τα notification λειτουργούν σωστά?

Όπως τα βλέπω είναι τα ίδια τα θέματα

Χρώμα αλλαζει ναι

Τα notification βλέπω να είναι οκ προς το παρών

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα βλέπω είναι τα ίδια τα θέματα

Χρώμα αλλαζει ναι

Τα notification βλέπω να είναι οκ προς το παρών

Όπως το έβαλα το έβγαλα γιατί δεν δείχνει notification όταν παίζεις μουσική τι τραγούδι παίζει και δεν βγάζει κουμπιά του player

 

Μπορεί κάποιος να μου πει τι έκδοση έχει στο AOD αλλα χωρίς να έχει βάλει του 8 το AOD και μετά να γύρισε πίσω

Edited by andreas443

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

2.0.63.

Δεν το έχω πειράξει ποτέ.

:-)

 

from my S7 edge

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Σε εσάς βγάζει το κάτω πλήκτρο που ανάβει την οθόνη;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Σε εσάς βγάζει το κάτω πλήκτρο που ανάβει την οθόνη;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

όχι δεν το βγάζει

αν χρησιμοποιείς το samsung music για να ακούς μουσική στο AOD σου βγάζει πιο τραγούδι ακούς και σου βγάζει και τα media keys για να σταματήσεις το τραγούδι η να πας στο επόμενο με το καινούριο AOD δεν το κάνει για αυτό το έσβησα

 

2.0.63.

Δεν το έχω πειράξει ποτέ.

:-)

 

from my S7 edge

Σε ευχαριστώ αυτή μου επανέφερε αφού έσβησα την καινούρια

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

 

Ρε παιδιά κι εγώ πέρασα το AOD του S8 αλλά αυτό το εφέ δε μου το δείχνει.Είναι κάπου στις ρυθμίσεις?Αν και το έψαξα.έκδοση 2.6.49

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά κι εγώ πέρασα το AOD του S8 αλλά αυτό το εφέ δε μου το δείχνει.Είναι κάπου στις ρυθμίσεις?Αν και το έψαξα.έκδοση 2.6.49

Δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα στο δικό μας.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει μεγάλες διαφορές οπτικές. Λίγο διαφορετικές γραμματοσειρές έχει.

Έρχεται ενημέρωση?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δεν έρχονται όλες οι εφαρμογές με update στην συσκευή ποτε δεν μου έχει βγάλει για το email,gallery,Αριθμομηχανή,samsung browser και πάντα τις βάζω μονος μου

Και πώς μπορούμε να βάλουμε τις τελευταίες Εκδόσεις?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως εδω και 6 μερες που εκανα αυτο

Settings -> Applications -> Reset app preferences

δεν εχω χασει κμια κληση ,εσεις που χανετε κλησεις το κανατε?

το μονο μου θεμα τωρα ειναι οτι οταν εχω αναπαντητη δεν μου το εμφανιζει στο εικονιδιο και οτι δεν με πηγαινει σε 4g

Εγώ το έκανα και χτες βράδυ έχασα κλήση..

Αν φλασαρα μεσω Odin,modem απο 6αρα λέτε να μη μπουταρει ή να γράψει κανενας knox ;;

Λογικά θα είναι εντάξει έτσι..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έκανα και χτες βράδυ έχασα κλήση..

Αν φλασαρα μεσω Odin,modem απο 6αρα λέτε να μη μπουταρει ή να γράψει κανενας knox ;;

Λογικά θα είναι εντάξει έτσι..

τι ρομ έχεις?Την εχεις αλλαγμένη απο odin?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

τι ρομ έχεις?Την εχεις αλλαγμένη απο odin?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οχι,οπως ηρθε..Μαμα ιταλικη branded TIM

Link to comment
Share on other sites

Οχι,οπως ηρθε..Μαμα ιταλικη branded TIM

περίεργο να γίνεται αυτό..

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

μετα απο καποιο update αφαιρεθηκε η επιλογη αυτη, μαλλον με την ελευση της νουγκατ, κατι για προσωπικα δεδομενα καπου διαβασα υπηρχε ενας λογος τετοιος

 

 

 

αποθηκευει τους κωδικους σου απο σιτε και με ενα απλο αγγιγμα του fingerprint σε κανει log in, απιστευα ευκολο και λειτουργικο το χρησιμοποιω συχνα

 

Αυτό το Samsung pass το κατεβάζεις απο το play store?, για πές και πως δουλεύει και σε μάς που δεν ξέρουμε!.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Samsung pass το κατεβάζεις απο το play store?, για πές και πως δουλεύει και σε μάς που δεν ξέρουμε!.

Φιλε πήγαινε ρυθμίσεις, οθόνη κλειδ και ασφάλεια και βρες το γράφει μεσα ακριβώς τι κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι?, εχθές επέρασα την Nugat στην Samsung γιατι φοβόμουν ότι θα τα μπέρδευα με τις επαναφορές και τα τέτοια, όλα ωραία και καλά πέρασα και τις εφαρμογές μία μία!, και παρατήρησα το εξής, μέσα στις πολλές αλλαγές είναι και αυτή!, όταν με καλούν το φόντο που δείχνει τον καλούντα στην 6 ήταν πράσινο και τώρα είναι μπλέ, γίνεται απο πουθενά πάλι πράσινο?. Ευχαριστώ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φιλε πήγαινε ρυθμίσεις, οθόνη κλειδ και ασφάλεια και βρες το γράφει μεσα ακριβώς τι κάνει.

 

Σε ευχαριστώ πολύ!.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το δικό μου μου άρχισε τα κουλά του... Χαζεύοντας στο internet άρχισε να τρεμοπαίζει η οθόνη όπως οταν πχ η φλέξα δεν κάνει επαφή και μετά έσβησε με το κινητό από πισω να δουλεύει και να ζεματάει απίστευτα. Το άφησα να κρυώσει λίγο και έκανα forced restart, όπου δούλεψε για λίγο και μετά άρχισε πάλι τα ίδια. Έκανα wipe και flash απο την αρχή με odin και ενώ λειτουργεί κανονικά για λιγα λεπτά, μετά η οθόνη συμπεριφέρεται ακριβώς όπως στην φώτο που επισύναψα. Από ότι καταλαβαίνω με το οτιδήποτε κάνει την συσκευή να δουλέψει λίγο παραπάνω, δημιουργεί αυτό το πρόβλημα, είτε είναι ενα μήνυμα στο messenger, ενα βιντεο, antutu κλπ.

 

Το έχει αντιμετωπίσει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα; Θέμα με την main μου ακούγεται...

 

http://i.imgur.com/MDuv6vI.jpg

[Past Android phones]: HTC Wildfire, Huawei Ideos X5, Samsung Galaxy SIII (White), Sony XPERIA Z2 (D6503) 16GB

[Current Phone]: Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το δικό μου μου άρχισε τα κουλά του... Χαζεύοντας στο internet άρχισε να τρεμοπαίζει η οθόνη όπως οταν πχ η φλέξα δεν κάνει επαφή και μετά έσβησε με το κινητό από πισω να δουλεύει και να ζεματάει απίστευτα. Το άφησα να κρυώσει λίγο και έκανα forced restart, όπου δούλεψε για λίγο και μετά άρχισε πάλι τα ίδια. Έκανα wipe και flash απο την αρχή με odin και ενώ λειτουργεί κανονικά για λιγα λεπτά, μετά η οθόνη συμπεριφέρεται ακριβώς όπως στην φώτο που επισύναψα. Από ότι καταλαβαίνω με το οτιδήποτε κάνει την συσκευή να δουλέψει λίγο παραπάνω, δημιουργεί αυτό το πρόβλημα, είτε είναι ενα μήνυμα στο messenger, ενα βιντεο, antutu κλπ.

 

Το έχει αντιμετωπίσει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα; Θέμα με την main μου ακούγεται...

 

http://i.imgur.com/MDuv6vI.jpg

Ολοταχώς στο service μου έκανε και εμενα κάτι τρελα με κάτι γραμμές πριν 3 βδομάδες και μετά έφυγαν και δεν τις ξανά έβγαλε για να το πάω

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Ολοταχώς στο service μου έκανε και εμενα κάτι τρελα με κάτι γραμμές πριν 3 βδομάδες και μετά έφυγαν και δεν τις ξανά έβγαλε για να το πάω

 

Με βλέπω πρωι πρωι για Smartec.... :(

[Past Android phones]: HTC Wildfire, Huawei Ideos X5, Samsung Galaxy SIII (White), Sony XPERIA Z2 (D6503) 16GB

[Current Phone]: Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...