Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δεν έχω κάνει ούτε μισή αναβάθμιση απόταν πήρα την συσκευή. Με την προιστορία της εταιρίας και τη γενικότερη αντιμετώπιση των ΟΕΜ σε αναβαθμίσεις, είναι να φοβάσαι.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να σας απογοητευσω αλλα μιλαμε για την χειροτερη αναβαθμιση που εχω κανει ποτε σε android και εξηγουμαι για να μην με παρετε με τις πετρες... Μπαταρια μπαταρια μπαταρια :)
Link to comment
Share on other sites

Κατεβαζω κι εγώ...ελπίζω να γλυτώσω την επαναφορά..

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα πριν και θα κάνω μάλλον και μετά (έχω χρόνο για χάσιμο...). Τελικά είναι καλύτερο να γίνει ΟΤΑ ή μέσω Smart Switch (το οποίο δεν εμφανίζει ειδοποίηση για ενημέρωση ακόμα...);
Link to comment
Share on other sites

Φίλε στην αρχή είναι απογοήτευση. Μετά από λίγες μέρες στρώνει και μάλιστα καλύτερα από την 6.Τουλάχιστον η δική μου συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να σας απογοητευσω αλλα μιλαμε για την χειροτερη αναβαθμιση που εχω κανει ποτε σε android και εξηγουμαι για να μην με παρετε με τις πετρες... Μπαταρια μπαταρια μπαταρια :)

Δεν ισχύει,η αναβάθμιση έχει μηδαμινά προβλήματα και ειδικά στη μπαταρία σε αντίθεση με την επίσημη nougat που είχα στο 6p που ήταν τραγική

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε στην αρχή είναι απογοήτευση. Μετά από λίγες μέρες στρώνει και μάλιστα καλύτερα από την 6.Τουλάχιστον η δική μου συσκευή.

 

 

 

Γενικώς η διάρκεια της είναι κατώτερη του αναμενόμενου για κινητό με μπαταρία 3600mAh.Και δεν μιλάω μόνο για την 7 αλλά και στην 6 έτσι ήταν...Δεν γίνεται να είμαστε ευχαριστημένοι με 5-5,5 ώρες sot και τα πάντα(data,θέση,bluetooth,συγχρονισμοι) απενεργοποιημένα.Ημουν με iPhone 6s και το βράδυ είχα 25% μπαταρία.Σε s7 edge με την ίδια χρήση ακριβώς είμαι στα 35%.Δεν δικαιολογείται τόσο μικρή διαφορά για μπαταρία διπλάσια και βάλε.Ειλικρινα τα περίμενα πολύ καλύτερα τα πράγματα από θέμα μπαταρίας.Κατι άλλο ευτυχώς δεν με έχει απογοητεύσει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας ρωτήσω, έχω παρατηρήσει ότι όταν έχω ενεργό το always on display είναι τόσο αχνό που με το ζόρι φαίνεται... Αν είμαι σε σκοτεινό χώρο είναι μία χαρά αλλά μόλις έχει λίγο παραπάνω φως δεν βλέπεις με τίποτα... Είμαι με BTU nougat παρεπιπτόντως
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ξερει κανεις ποτε θα ερθει το nougat σε συσκευες που προερχονται απο ελβετια γιατι δεν εχει ερθει ακομα και δεν το βλεπω να ερχεται και καθολου
Link to comment
Share on other sites

Ποτε θα ερθει ρε παιδια το nougat εχω το σ7 edge απο ελβετια γραφει

 

 

 

Οι γνωστές αδιόρθωτες μαμακιες της Samsung. Δίνουν σε μια δυο χώρες για να λένε ότι έδωσαν γρήγορα την αναβάθμιση και οι υπόλοιποι το καλοκαίρι. Είναι το πρώτο Samsung που δεν του έχω περάσει manual αναβάθμιση. Τους βαρέθηκα και έπαψα να ασχολούμαι. Το 90% όσων κάνω γίνονται από το iPad mini 4 ξεκούραστα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Οι γνωστές αδιόρθωτες μαμακιες της Samsung. Δίνουν σε μια δυο χώρες για να λένε ότι έδωσαν γρήγορα την αναβάθμιση και οι υπόλοιποι το καλοκαίρι. Είναι το πρώτο Samsung που δεν του έχω περάσει manual αναβάθμιση. Τους βαρέθηκα και έπαψα να ασχολούμαι. Το 90% όσων κάνω γίνονται από το iPad mini 4 ξεκούραστα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

δεν βλεπω παντως στο android και τπτ ποιο γρηγορο....

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

για δωστε οσοι περασατε την nougat συμπεριφορα της gallery.......

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Ποτε θα ερθει ρε παιδια το nougat εχω το σ7 edge απο ελβετια γραφει

 

Και εγω με ελβετικο ειμαι.υπομονη....πιστευω μεχρι το βραδυ να την παρουμε!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ Ήρθε τώρα ΟΤΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΉ 7 UNBRANDED .ΚΑΤΕΒΆΖΩ !!

 

 

 

Επρεπε να τους βρίσω φαίνεται

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Γενικώς η διάρκεια της είναι κατώτερη του αναμενόμενου για κινητό με μπαταρία 3600mAh.Και δεν μιλάω μόνο για την 7 αλλά και στην 6 έτσι ήταν...Δεν γίνεται να είμαστε ευχαριστημένοι με 5-5,5 ώρες sot και τα πάντα(data,θέση,bluetooth,συγχρονισμοι) απενεργοποιημένα.Ημουν με iPhone 6s και το βράδυ είχα 25% μπαταρία.Σε s7 edge με την ίδια χρήση ακριβώς είμαι στα 35%.Δεν δικαιολογείται τόσο μικρή διαφορά για μπαταρία διπλάσια και βάλε.Ειλικρινα τα περίμενα πολύ καλύτερα τα πράγματα από θέμα μπαταρίας.Κατι άλλο ευτυχώς δεν με έχει απογοητεύσει.
για ποιο iphone μιλας
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση στην 7.0, στην εφαρμογή της κάμερας, μπορούμε να αποθηκεύσουμε manual ρυθμίσεις, όπως και στην 6?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,χάνετε κλήσεις;ενώ δείχνει κανονικά ότι έχει σήμα;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...