Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μεγαλύτερη μπαταρία και inscreen fingerprint scanner. πιστεύω στο s10 θα είναι παρόντα και ικανός λόγος για να φύγεις από s7. φυσικά και τώρα μπορείς να φύγεις αλλά αναρωτιέμαι αν αξίζει το κόστος...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Θα μπορούσες να ρίξεις και μια ματιά στο note 8,που είναι χαμηλότερη η τιμή του και μια κατηγορία μόνο του.

Εγώ είμαι σύμφωνος με τη δική σου άποψη.

Μετά από δύο χρόνια με το υπέροχο S7 Edge, αυτό που ένιωσα ότι θα μου κάνει τη πραγματική διαφορά, είναι το Note 8.

Είναι πράγματι μια κατηγορία μόνο του. Έδωσα λοιπόν το S7 Edge στη γυναίκα μου για να το έχω και αυτό να το << κανακεύω >> πότε πότε, έως και συχνά... χα!χα!

Ευελπιστώ όσο ευχαριστημένο με άφησε το S7 να με αφήσει και το Ν8.

Link to comment
Share on other sites

Πρώην κάτοχος s7 edge 18 μήνες με αγορασμενους τηλεφακους κάμερας δεν είχα ξανακρατησει κινητό τόσο καιρό... μετά 4 μήνες με s8 plus κ τώρα 2 βδομάδες με S9 plus

 

Οι διαφορές είναι στην οθόνη.. που είναι ακόμα πιο σούπερ στο s9 plus και χωρίς κουμπί κ μεγαλύτερη . Το δαχτυλικο κ την ιριδα τα συνηθιζεις..

Η καμερα η διπλή είναι σούπερ βγάζεις πορτραίτο κ θολώνει πίσω κ έχεις κ σε μακρινή λήψη αν δεν σου αρέσει η κοντινή...... Φώτο χωρίς φλας κ όταν παίζεις με τις ρυθμίσεις το κάνει μέρα

Διπλό ηχείο με απίστευτο ήχο...

6gb ram με nova prime ρολαρει απίστευτα κ έχουν μειωθεί κατά πολύ τα reload στο sasmung Internet με 7 ανοιχτές καρτέλες...

Κάμερα μπροστινή πολύ καλύτερη απτήν μετριότατη του 7αριου

Και το ακουστικό για τις κλήσεις είναι σούπερ

Μπαταρία πάνω κάτω στα ίδια

Είναι δικαρτο..

Τι άλλο να ζητήσεις για να κάνει κάποιος την μετάβαση;;; σου μιλάω αντικειμενικά γιατί είχα μεγάλο έρωτα με το s7 edge που ακόμα πιστεύω είναι δυνατή συσκευή

 

Δεν αντιλεγω.. Απλα ειναι αυτο το συναισθημα που για να αφησεις κατι που αγαπησες πρεπει να το αλλαξεις με κατι που σε εχει κερδισει πραγαμτικα

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλεγω.. Απλα ειναι αυτο το συναισθημα που για να αφησεις κατι που αγαπησες πρεπει να το αλλαξεις με κατι που σε εχει κερδισει πραγαμτικα

 

Ο έρωτας με έρωτα περνάει...

Όταν κάποιος το πάρει θα με θυμηθεί.. Αλλά το ξαναλέω το s7 edge δεν δείχνει καθόλου την ηλικία του... Και ας λένε κάποιοι ότι τα samsung κολλάνε μετά από ένα χρόνο

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μετά από επικοινωνία με εκπρόσωπο Samsung, Android 8 για s7/s7 edge ο Απρίλιος μοιάζει σαν ένα άπιαστο όνειρο! Μάιο και πάλι δεν είναι σίγουρο
Link to comment
Share on other sites

Μετά από επικοινωνία με εκπρόσωπο Samsung, Android 8 για s7/s7 edge ο Απρίλιος μοιάζει σαν ένα άπιαστο όνειρο! Μάιο και πάλι δεν είναι σίγουρο

 

Εκπρόσωπο ποιας χώρας ? :p:p:p .Σε ρωτάω γιατί είχα άσχημη εμπειρία με αναβαθμίσεις στο S6 .. Είχα ελβετικό και ενώ όλες οι χώρες περνάνε αναβαθμίσεις σχετικά εγκαιρως τα ελβετικά samsung με το πασο τους :). Τους είχα ταραξει στα tweets μέχρι που έβαλα επίσημη γαλλική ρομ και ησύχασα

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Εκπρόσωπο ποιας χώρας ? :p:p:p .Σε ρωτάω γιατί είχα άσχημη εμπειρία με αναβαθμίσεις στο S6 .. Είχα ελβετικό και ενώ όλες οι χώρες περνάνε αναβαθμίσεις σχετικά εγκαιρως τα ελβετικά samsung με το πασο τους :). Τους είχα ταραξει στα tweets μέχρι που έβαλα επίσημη γαλλική ρομ και ησύχασα

Ελλάδα, από την εφαρμογή Samsung members

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλληκάρια για την oreo ποτε θα την δουμε. Εχουμε κάποιο νεο

 

Διαβασα πριν λιγες μερες ενα ξενο αρθρο σχετικα με την αναβαθμιση στο Οreo.Ελεγε οτι θα προηγηθει η αναβαθμιση στο S8 .Ολο αυτο υπολογιζουν να παρει κανα εξαμηνο (για το s8).Μετα ακολουθουμε εμεις,αρα καλο Οκτωβρη(!?)

Edited by xristosxristos
Link to comment
Share on other sites

όσο πάει γίνεται και καλύτερο..

Εντάξει μια χαρά είμαστε και με το 7άρι,αλλά δεν θα μας χαλάσει και μια orea :lol: αναβαθμισούλα...

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Η samsung Turkey λέει πως η αναβάθμιση θα αρχίσει στις 13 Απριλίου

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η samsung Turkey λέει πως η αναβάθμιση θα αρχίσει στις 13 Απριλίου

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τώρα έγινε 27 του μήνα από 13

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Η σαμσουνγκ σε αυτό το θεμα μπάζει από παντού.... Δεν γίνετε μια ναυαρχίδα με τόσες πωλήσεις να έχει τόσο κακή υποστήριξη αναβαθμίσεων....
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τις θεωρώ τις αναβαθμίσεις, ειδικά όσον αφορά τα security patches πάντοτε στην ώρα τους. Εξάλλου πρόκειται για συσκευή 2ετίας πια και android! Που να δεις στα lg υποστήριξη... Χαχαχα
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα διαβασει οτι στα S8 θα ερθει μεχρι τις 13 Απριλιου αν και λενε κι ολας οτι πολλες εxουν παρει ηδη το Oreo. Kαι τα S7- S7 Edge τελη Απριλιου, και προχτες ξαναδιαβασα καπου οτι τα S7-S7 Edge θα παρουν την αναβαθμιση αρχες καλοκαιριου. Αντε βγαλτε ακρη. Παντως υπαρχει η αναβαθμιση επειδη ειχε σταλει κατα λαθος στο Βιετναμ σε καποους τυχερους το oreo και αρπαξαν την ευκαρια οι XDA κανωντας το zip αρχεια μονο που πρεπει να γινει root στην συσκευη. Εγω παντως περιμενω της Samy.
Despina!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Μου έβγαλε το κινητό μνμα συστήματος ότι.

 

 

Λογαριασμός samsung account

Τα δεδομένα δακτυλικών αποτυπωμάτων άλλαξαν. Καταχωρήστε τον κωδικό πρόσβασης.

Από κάτω το mail μου

 

Και ζητά το password.

 

Το έχει πάθει κάνεις ; και εάν έχετε καμία ιδέα από τι να έγινε. Φυσικά δεν αλλαξα δακτυλικό.

Link to comment
Share on other sites

Kαι εμενα μου το ειχαν στειλει αλλα δεν αλλαξα κωδικο. Το αφησα ως εχει. Ειναι ενημερωση στον λογαριασμο της Samsung. Και πριν λιγο ηρθε και του συζυγου μου που εχει S8 plus
Despina!
Link to comment
Share on other sites

Kαι εμενα μου το ειχαν στειλει αλλα δεν αλλαξα κωδικο. Το αφησα ως εχει. Ειναι ενημερωση στον λογαριασμο της Samsung. Και πριν λιγο ηρθε και του συζυγου μου που εχει S8 plus

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα διαβασει οτι στα S8 θα ερθει μεχρι τις 13 Απριλιου αν και λενε κι ολας οτι πολλες εxουν παρει ηδη το Oreo. Kαι τα S7- S7 Edge τελη Απριλιου, και προχτες ξαναδιαβασα καπου οτι τα S7-S7 Edge θα παρουν την αναβαθμιση αρχες καλοκαιριου. Αντε βγαλτε ακρη. Παντως υπαρχει η αναβαθμιση επειδη ειχε σταλει κατα λαθος στο Βιετναμ σε καποους τυχερους το oreo και αρπαξαν την ευκαρια οι XDA κανωντας το zip αρχεια μονο που πρεπει να γινει root στην συσκευη. Εγω παντως περιμενω της Samy.
Έχουν σταλεί όπως λες στο Βιετνάμ <<καταλάθος >> 5 με 6 εκδόσεις oreo αχαχααχαχα. Μονο καταλάθος δε διέρρευσε η oreo και όλες αυτές οι εκδόσεις

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

παιδια ποια καρτα μνημης να πάρω για το κινητο? αξιπιστία και ταχύτητα

 

πάρε μία samsung evo.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε μια μικρη ενημερωση παιδια 135,40 mb για bugs e.tc... Αντε μας ετοιμαζει σιγα, σιγα. Αν και εμενα η συσκευη μου ειναι αγορασμενη απο Ντουμπαι εχω το S7 edge Duos. Dεν νομιζω να παιζει καποιο ρολο γιατι ειναι international ετσι;

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

πάρε μία samsung evo.

Και εγω Samsung evo 64 εχω .Eιναι πολυ καλες

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

πάρε μία samsung evo.

Samsung evo. Και εγω αυτη εχω στο κινητο. Αλλα και οι san disc ειναι καλες. Μακρυα απο τυπου turbo x

Despina!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...