Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά Καλημέρα, υπάρχει τρόπος να ανοίξουν themes που δεν φαίνονται σε εμάς? , έχω βρει αρκετά στο google+ αλά δεν τα εμφανίζει στο themes store.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Κοίτα ο ήχος του είναι στέρεο παίζει δηλ κ το επάνω ηχείο αλλά παραμορφώνει λίγο στα ακουστικά πάντως ο ήχος είναι πάρα πολύ καλός κ δυνατός έχει κ το dolby atmos mod μαζί με το dual speaker κάνουν καλή δουλειά γενικώς η ρομ είναι πάρα πολύ καλή για όποιον ψάχνει
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλημέρα, υπάρχει τρόπος να ανοίξουν themes που δεν φαίνονται σε εμάς? , έχω βρει αρκετά στο google+ αλά δεν τα εμφανίζει στο themes store.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

για να τα δεις χρειαζεσαι μια Vpn εφαρμογή,μετά να αφαιρεσεις την σιμ,και να γυρισεις το κινητο στα αγγλικα

Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

Μου έσπασε η οθόνη. Το καλύπτει η εγγύηση; Αν όχι πόσο πάει ξέρει κάποιος;

 

Όχι,δυστυχώς..κανα 280αρι

Link to comment
Share on other sites

για να τα δεις χρειαζεσαι μια Vpn εφαρμογή,μετά να αφαιρεσεις την σιμ,και να γυρισεις το κινητο στα αγγλικα

Το δοκίμασα και μου βγάζει τα ίδια παλι, αλλα και location

 

Edit

Πέτυχε με την εφαρμογή surfeasy και κλειστη τοποθεσία και σιμ

Edited by marios_ch
Link to comment
Share on other sites

Έχει το stereo mod; Υπάρχει μεγάλη διαφορά στην ένταση σε σχέση με την stock rom;

 

Δουλεύει σε μαμά ΡΟΜ ή θέλει ρουτ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει σε μαμά ΡΟΜ ή θέλει ρουτ

Φυσικά και θέλει root...καμία παρεμβαση δε γίνεται στο σύστημα χωρίς root.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

το εβαλα και εγω τωρα αυτοματα.πολυ σκοτεινο εγινε το κινητο.Στην ουσια μες στο σπιτι ειναι φουλ μαυρο.Εγω το χα λιγο κατω απο τη μεση.Τωρα με την αυτοματη ειναι αρκετα σκοτεινο.ετσι εξηγουντε οι δεκα ωρες.Αλλα ρε φιλε στραβωθηκα.Ο σκοπος ειναι να ευχαριστιομαστε το κινητο:lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Απ οτι εχω κοιταξει σε ολα τα εξωτερικα σερβις,η τιμη ειναι εκει κοντα.Αν υπαρχει φτηνοτερα ας μας ενημερωσει καποιος

 

Χαχαχα, ρε τρελέ βάζεις την επιλογή να είναι ενεργοποιημένη, αν πάει σκοτεινό την τσιμπάς εκει που θες και σταθεροποιείται εκεί που πρέπει.

 

Φαντάζομαι σου πήγε πολύ λίγο κ.αντι να την ανεβάσεις στραβωθηκες, χαχαχα

Edited by nikos36
Link to comment
Share on other sites

το εβαλα και εγω τωρα αυτοματα.πολυ σκοτεινο εγινε το κινητο.Στην ουσια μες στο σπιτι ειναι φουλ μαυρο.Εγω το χα λιγο κατω απο τη μεση.Τωρα με την αυτοματη ειναι αρκετα σκοτεινο.ετσι εξηγουντε οι δεκα ωρες.Αλλα ρε φιλε στραβωθηκα.Ο σκοπος ειναι να ευχαριστιομαστε το κινητο:lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Απ οτι εχω κοιταξει σε ολα τα εξωτερικα σερβις,η τιμη ειναι εκει κοντα.Αν υπαρχει φτηνοτερα ας μας ενημερωσει καποιος

 

Σήμερα 283 στη σμαρτεκ χαιδάρι, σπασμένη οθόνη.

και αλλαγή μπαταρίας τζάμπα στα πλαίσια της εγγύησης , δεν ξέρω γιατι!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα 283 στη σμαρτεκ χαιδάρι, σπασμένη οθόνη.

και αλλαγή μπαταρίας τζάμπα στα πλαίσια της εγγύησης , δεν ξέρω γιατι!

 

Αυτές οι αναίτιες αλλαγές μπαταρίας πολύ με αγχώνουν.......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι αναίτιες αλλαγές μπαταρίας πολύ με αγχώνουν.......

Γνωστός μου παρελαβε σήμερα απο το επίσημο σέρβις στην Κύπρο, αλλαγή οθόνης μόνο καμμια αναφορά για μπαταρία ούτε αλλαγή φυσικά.

7 μηνών συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Γνωστός μου παρελαβε σήμερα απο το επίσημο σέρβις στην Κύπρο, αλλαγή οθόνης μόνο καμμια αναφορά για μπαταρία ούτε αλλαγή φυσικά.

7 μηνών συσκευή.

 

Καλό αυτό. Όμως βλέπεις πως στην Ελλάδα τις αλλάζουν για πλάκα. Τι στον κόρακα?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλό αυτό. Όμως βλέπεις πως στην Ελλάδα τις αλλάζουν για πλάκα. Τι στον κόρακα?

Όντως είναι ένα ερώτημα, αυτό που ήθελα να πω είναι οτι αν υπήρχε λεμε θέμα θα ειχαν σίγουρα γραμμή ολα τα service centre στον κόσμο.

Πηρα και ενα φίλο από Θεσσαλονίκη τηλέφωνο μόλις τώρα που είχε πάει στο τοπικό σέρβις τον Δεκέμβριο, ούτε σε αυτό αλλαξαν μπαταρία λεει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι αναίτιες αλλαγές μπαταρίας πολύ με αγχώνουν.......

Εγώ θα χαιρόμουν να μου άλλαζαν μπαταρία αν το πήγαινα για άλλο λόγο :)

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευη εχει πιασει αρκετους κοκους σκονης κατω απο το τζαμακι προστασιας, λετε να μου γρατζουνιστει ή βοηθαει σε αυτο το gorila glass 4?
Link to comment
Share on other sites

Όταν είχα πάει το δικό μου για αλλαγή μπαταρία την οποία τελικά δεν άλλαξα λόγω έλλειψης ο τεχνικός μου είχε πει το εξής. Στον έλεγχο που κάνουν με το διαγνωστικό εάν τους έβγαινε η μπαταρία να έχει πτώση κάτω από το 75% περνάει εγγύηση εφόσον είναι εντός εξαμήνου. Μπορεί στον φίλο να ήταν κάπου στο 80% πιθανολογώ και επί της ευκαιρίας του ανοίγματος για την αλλαγή οθόνης να του έκαναν και "δώρο" ας πούμε την αλλαγή μπαταρίας.Τα συνηθίζει κάτι τέτοια η Samsung όταν δίνεις πολλά λεφτά για επισκευή εκτός εγγύησης.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εχει παρατηρηθεί οτι σε χρήση ακομα και με γουιφι ζεσταίνετε πισω δεξια οπως την κρατάμε την συσκευή! Δεν ξερω αν ειναι επειδει ειμαι δεξιοχειρας αλλα το νοιώθω εκει να αρπάζει λιγάκι περισσότερο! Καποιος με ανάλογη εμπειρία-αισθηση?!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα χαιρόμουν να μου άλλαζαν μπαταρία αν το πήγαινα για άλλο λόγο :)

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτη η κίνηση έχει διπλή ανάγνωση. Αν μου αλλάξουν μπαταρία ή οτιδήποτε άλλο θα είμαι χαρούμενος μιας και θα είναι κάτι το καινούριο. Το να σου αλλάζουν κάτι που δεν έχεις διαπιστώσει πρόβλημα δημιουργεί ερωτηματικά (οι εταιρείες δεν "χαριζουν" χωρίς λόγο ΤΙΠΟΤΑ). Κι εσύ που δεν έτυχε να περάσεις από το σέρβις να σου αλλάξουν μπαταρία, δεν ανησυχείς που είσαι με την "παλια"??

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όταν είχα πάει το δικό μου για αλλαγή μπαταρία την οποία τελικά δεν άλλαξα λόγω έλλειψης ο τεχνικός μου είχε πει το εξής. Στον έλεγχο που κάνουν με το διαγνωστικό εάν τους έβγαινε η μπαταρία να έχει πτώση κάτω από το 75% περνάει εγγύηση εφόσον είναι εντός εξαμήνου. Μπορεί στον φίλο να ήταν κάπου στο 80% πιθανολογώ και επί της ευκαιρίας του ανοίγματος για την αλλαγή οθόνης να του έκαναν και "δώρο" ας πούμε την αλλαγή μπαταρίας.Τα συνηθίζει κάτι τέτοια η Samsung όταν δίνεις πολλά λεφτά για επισκευή εκτός εγγύησης.

 

μακαρι να πληρωνα μπαταρια και να μου αλλαζαν την σπασμένη οθόνη για δώρο :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να πληρωνα μπαταρια και να μου αλλαζαν την σπασμένη οθόνη για δώρο :lol: :lol:

 

Θεός......

Link to comment
Share on other sites

DBT γερμανικο νεο update

Βάλε BTU λέγανε, θα παίρνεις πρώτος τα updates λέγανε...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βάλε BTU λέγανε, θα παίρνεις πρώτος τα updates λέγανε...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δε νομίζω κάποιος να είπε ότι η btu θα παίρνει πάντα πρώτη τις αναβαθμίσεις. Και αν έχει ειπωθεί από κάποιον θα έπρεπε να έχεις ακούσει τους περισσότερους που λέμε πως το ότι έχει λάβει πρώτη η btu τις αναβαθμίσεις μέχρι τώρα, δε σημαίνει ότι θα συμβαίνει και στο μέλλον :)

 

Άλλωστε και αύριο, μεθαύριο να έρθει σε btu δε χρειάζεται να σε πολυνοιαζει αυτή η αναβάθμιση γιατί όπως φαίνεται αναβάθμιση ασφαλείας είναι κι όχι κάτι σπουδαίο.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...