Jump to content

Umi Touch


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραία, χαίρομαι να ακούω καλά λόγια, αφού είμαι κι εγώ εν αναμονή παραλαβής του. Σε λαϊκή δουλεύεις ; :D
Ericsson 383, Nokia 3310, Motorola Startac, Nokia 6100, Nokia 2100, Nokia N90, Sharp GX29, Palm Treo 750, Vodafone, Samsung, LG, MLS iQtalk, Huawei Ascend P6 και πλέον Ulefone Power !
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 92
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωραία, χαίρομαι να ακούω καλά λόγια, αφού είμαι κι εγώ εν αναμονή παραλαβής του. Σε λαϊκή δουλεύεις ; :D

 

Όχι, απλά έτυχε να περάσω από εκεί στον πάγκο ενός φίλου μου και έβγαλα τις φωτογραφίες! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παρέλαβα σήμερα. 12 ημέρες από banggood. Πρώτη εντύπωση πολύ καλή. Με εντυπωσίασε η διάρκεια της μπαταρίας... Νεότερα μέσα στην εβδομάδα....
Link to comment
Share on other sites

Δίνουν και code για αγορά σε χαμηλότερη τιμή στα 130 ντολαρς.

1. UMi code: Touch1sj8u

2. You now can use the UMi code to redeem $40 coupon at here​. http://bit.ly/umitouch129

3. Valid time from May12th 11:00 GMT+2 to May31st.

4. Limited offer, first come first serve.

 

Εγώ μέχρι στιγμής είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Η μπαταρία εχει τον ατελείωτο!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το root αρα σήμερα και όλα κομπλέ. Πλέον ψάχνομαι για καμία καλή custom rom. Αυτό που με ξενέρωσε λίγο είναι οτι ψάχνομαι να κάνω moda να πάρει 2 sim και sd card αλλά δεν βλέπω να τα καταφέρνω..... (Ίσως να είναι και καθοριστικός παράγοντας για εμένα και να το πουλήσω...) Η camera επιδέχεται βελτίωση.... ιδίως για φωτο σε εσωτερικό χώρο... Γενικά πολύ καλό τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

μολις φτανει η μπαταρια στο 12% μετα απο λιγο μου δειχνει 1% και κλεινει...το εχετε και εσεις το προβλημα?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

μολις φτανει η μπαταρια στο 12% μετα απο λιγο μου δειχνει 1% και κλεινει...το εχετε και εσεις το προβλημα?

 

Εμένα δεν μου κάνει κάτι τέτοιο. Μάλιστα το μεσημέρι ήταν στο 3% με wifi ανοιχτό, μίλησα περίπου 15 λεπτά και έκλεισε μετά απο 3-4 ώρες. Γενικά η μπαταρία του είναι πολύ καλή.

Link to comment
Share on other sites

κι εμένα το κάνει αυτό. Φτάνει 12-10 % και μετά κλείνει

"Αν Α είναι επιτυχία, τότε A = X + Y + Z

X είναι δουλειά.

Υ είναι παιχνίδι.

Ζ είναι να κρατάς το στόμα σου κλειστό." - Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

κι εμένα το κάνει αυτό. Φτάνει 12-10 % και μετά κλείνει

ειναι περιεργο Bug...αν το αφησεις απο 100 να παει στο 12 σε λιγο εμφανιζει 1% και κλεινει...

αν το φορτισω και το ανοιξω στο 15-20 κατεβαινει κανονικα μεχρ το 0 και κραταει και πολυ καλα η μπαταρια!!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

παιδια τι λεει η συσκευή;

δουλεύουν ολα σωστά ή να παω για ulefone vienna;

 

Για μένα αξίζει. Είναι πολύ όμορφη, έχει πολύ καλή οθόνη, και καλή ποιότητα κατασκευής. Όσοι βλέπουν το κινητό μένουν εντυπωσιασμένοι... Η κάμερα παίρνει βελτίωση για εσωτερικούς χώρους αλλά η umi δεν μας αφήνει έτσι. Βγάζει συνεχώς updates.

Link to comment
Share on other sites

εχουνε βγαλει εξτρα ROM μεσω του root joy?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σκέφτομαι να το αγοράσω το κινητό και θέλω την γνώμη σας.Και απο που να το αγοράσω Ε Fox η Geekbuying;Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Banggood και Geekbuying (από εκεί είχα πάρει το Rome) έχω θετική προσωπική εμπειρία.

Φτηνότερο το Everbuying (115 ευρώ), αλλά δεν έχω ακόμα ολοκληρωμένη άποψη (περιμένω δύο παραγγελίες από εκεί, αρκετά καθυστερημένες).

Edited by cirith
Link to comment
Share on other sites

εχουνε βγαλει εξτρα ROM μεσω του root joy?

 

Here is UMI's official statement about UMI Touch Rootjoy and Windows 10 support.

 

"For the rootjoy, Umi Touch haven't been rooted, we will try to root it, upon we rooted it, we can have many classic ROM for Umi touch, we will realize it in the future."

 

"For the windows 10, we have this plan, we are devoting on this project, but we don't know the accurate time about when we will finish it. please pay attention to our official website and facebook website, we will inform you, if we release the windows 10 system."

 

For further information you also can contact support@91umi.com

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα!

εχθές παρέλαβα & εγώ το umi touch X ...με μια πρώτη ματιά έμεινα ικανοποιημένος ,απλά με προβλημάτισε το γεγονός , ότι με ελαφριά χρήση (5 λεπτη παρακολούθηση βίντεο & 10 λεπτο παιχνίδι από τον πιτσιρικά ) η συσκευή ζεστάθηκε υπερβολικά !!!!

Εχει συμβεί & σε άλλους αυτό ;; ή κάποιος γνωρίζει τι φταίει ;;

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Επειδή το κινητό μου αρέσει πολύ και το έχει το Εverybuying το έχει σε πολύ καλή τιμή σε χρυσό .Τι γνώμη έχετε για το κινητό και το συγκεκριμένο κατάστημα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Προχτές το παρέλαβα κι εγώ και το έδωσα στη γυναίκα μου. Με μια πρώτη ματιά είναι πολύ όμορφο, στιβαρό και βολικό. Απαιτητική ή βαριά χρήση δε θα έχει, αλλά όταν περάσουν μερικές μέρες κι έχω μια πιο σαφή άποψη, θα επανέλθω.
Ericsson 383, Nokia 3310, Motorola Startac, Nokia 6100, Nokia 2100, Nokia N90, Sharp GX29, Palm Treo 750, Vodafone, Samsung, LG, MLS iQtalk, Huawei Ascend P6 και πλέον Ulefone Power !
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...