Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC One M10 Perfume


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διαβάζω ότι Ο SD820 παίζει μόνο για ΗΠΑ. Όλες οι άλλες περιοχές θα έχουν άλλο επεξεργαστή μάλλον υποδεεστερο. Παίζει κάτι τέτοιο; Αν το έχουν κάνει αυτό μιλάμε για μεγάλη ήττα.
Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 830
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

επιτελους ενα δυνατο comeback απο την htc.

νομιζω πως,μελλοντικος του αγοραστης κι εγω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω ότι Ο SD820 παίζει μόνο για ΗΠΑ. Όλες οι άλλες περιοχές θα έχουν άλλο επεξεργαστή μάλλον υποδεεστερο. Παίζει κάτι τέτοιο; Αν το έχουν κάνει αυτό μιλάμε για μεγάλη ήττα.

Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση...

 

 

Nikos from s7 edge

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Γοητευμένος και μάλλον επιστρέφω και εγώ με το καλο..άργησε αλλά έβαλε γκολ απο τα αποδυτήρια.και λέγετε για άσχημο οπτικό αποτέλεσμα και είχα αγχωθεί.Αλλά η htc είναι ο bertone των κινητών στην σχεδίαση

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

http://www.eprice.com.tw/mobile/talk/4542/4979426/1/rv/samsung-galaxy-s7-edge-32gb-review/

 

το πρωτο HTC που η καμερα παιζει να ειναι η καλυτερη που υπαρχει.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

http://www.eprice.com.tw/mobile/talk/4542/4979426/1/rv/samsung-galaxy-s7-edge-32gb-review/

 

το πρωτο HTC που η καμερα παιζει να ειναι η καλυτερη που υπαρχει.

Ακομα και στις βραδυνες βλεπω λιγοτερο θορυβο απο το S7.

Προσπαθησε πολυ η HTC και της βγηκε φετος.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Ωραιες φωτο αν και στα ακρα της φωτογραφιας φαινεται σαν να υπαρχει καποια αποτομη μειωση στη λεπτομερεια.

Στην μπροστινη καμερα μου αρεσαν λιγο περισσοτερο του S7. Kαι μου εκανε εντυπωση κιολας γιατι μπροστα νομιζω φορανε και τα 2 τον ιδιο αισθητηρα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραιες φωτο αν και στα ακρα της φωτογραφιας φαινεται σαν να υπαρχει καποια αποτομη μειωση στη λεπτομερεια.

Στην μπροστινη καμερα μου αρεσαν λιγο περισσοτερο του S7. Kαι μου εκανε εντυπωση κιολας γιατι μπροστα νομιζω φορανε και τα 2 τον ιδιο αισθητηρα.

Αυτο στις ακρες γινεται γιατι εχει ευρυγωνια ληψη 80°

 

Οχι,δεν εχουν τον ιδιο αισθητηρα μπροστα.

Στις σελφι αμα δεις τη μερα στο 10 ειναι πιο φυσικες με καλυτερες λεπτομερειες,στο s7 κανει σαν ρετουσαρισμα αλλα χανει λεπτομερειες

Στις βραδυνες σελφι εχει αναψει η οθονη του s7 σαν φλας,αλλα αν δεις απο το μπακραουντ μαζευει περισσοτερο φως και λεπτομερεια το 10

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Αυτο στις ακρες γινεται γιατι εχει ευρυγωνια ληψη 80°

 

Οχι,δεν εχουν τον ιδιο αισθητηρα μπροστα.

Στις σελφι αμα δεις τη μερα στο 10 ειναι πιο φυσικες με καλυτερες λεπτομερειες,στο s7 κανει σαν ρετουσαρισμα αλλα χανει λεπτομερειες

Στις βραδυνες σελφι εχει αναψει η οθονη του s7 σαν φλας,αλλα αν δεις απο το μπακραουντ μαζευει περισσοτερο φως και λεπτομερεια το 10

 

Ετσι ειχα διαβασει για την μπροστινη. Οτι φοραει isocell αισθητηρα ομοιο με του s7. Μπορει να εκαναν λαθος κ αυτοι που το ειχαν γραψει.

Οσο γι αυτο που λεω σχετικα με την αλλοιωση στα ακρα το ειπα παλι σε συγκριση με το s7 που απ οτι φαινεται εχει ομοια ευρυγωνια ληψη αλλα στα ακρα κραταει τη λεπτομερεια. Φυσικα το s7 κανει κ ενα πολυ εντονο sharpening που εμενα δεν μ αρεσει.

Οπως και να χει, τρομερη ανοδος στην καμερα απ τα προηγουμενα htc.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ποσοι το εχουμε κανει preorder ομως να πω κατι για την digital river την εταιρια που διαχειριζεται τις πωλησεις για την HTC.

 

Oταν παλια αγοραζα BB απο αυτους,ειχα ακυρωσει ενα ΒΒ και ενω μου εστειλαν τα χρηματα πισω,μου εστειλαν και το κινητο.

επισης ενα άλλο ΒΒ το περιμενα 2 μηνες ενω ειχα tracking και δεν ειχε φυγει ποτέ απο αυτους.

Δηλαδη προσοχη γιατί οι τύποι ειναι αστειοι.

 

παραδειγμα σημερα εκανα παραγγελια το μαυρο/ασημι στο UK και το carbon silver στο HTC/de και ενω εχει περασει η παραγγελια στην Γερμανια,δεν εχει περασει στο UK .

 

Μου φαινεται δεν ειναι καν διαθεσιμο πλεον το μοντελο που αγορασα.

τι γινεται; :lol:

εβαλαν κινητο για πωληση που δεν εχουν;

δεν θα ειναι η πρωτη φορα με αυτην την εταιρια διαχειρησης.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ποσοι το εχουμε κανει preorder ομως να πω κατι για την digital river την εταιρια που διαχειριζεται τις πωλησεις για την HTC.

 

Oταν παλια αγοραζα BB απο αυτους,ειχα ακυρωσει ενα ΒΒ και ενω μου εστειλαν τα χρηματα πισω,μου εστειλαν και το κινητο.

επισης ενα άλλο ΒΒ το περιμενα 2 μηνες ενω ειχα tracking και δεν ειχε φυγει ποτέ απο αυτους.

Δηλαδη προσοχη γιατί οι τύποι ειναι αστειοι.

 

παραδειγμα σημερα εκανα παραγγελια το μαυρο/ασημι στο UK και το carbon silver στο HTC/de και ενω εχει περασει η παραγγελια στην Γερμανια,δεν εχει περασει στο UK .

 

Μου φαινεται δεν ειναι καν διαθεσιμο πλεον το μοντελο που αγορασα.

τι γινεται; :lol:

εβαλαν κινητο για πωληση που δεν εχουν;

δεν θα ειναι η πρωτη φορα με αυτην την εταιρια διαχειρησης.

Δημήτρη τελικά θα κυκλοφορήσει μαύρο (μπροστά) ασημί (πίσω)?

Αν ναι που θα το βρούμε?

 

Nikos from s7 edge

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

http://www.eprice.com.tw/mobile/talk/4542/4979426/1/rv/samsung-galaxy-s7-edge-32gb-review/

 

το πρωτο HTC που η καμερα παιζει να ειναι η καλυτερη που υπαρχει.

 

Παίζουν ρόλο και τα σέτινγκς και πόσο το κατέχει αυτός που τραβάει.

Στις νυχτερινές στον κλειστό χώρο μου αρέσουν περισσότερο του HTC, το Samsung είναι smudgy (που λέμε και στο χωριό μου).

Στις εξωτερικές την ημέρα το S7 νομίζω έχει καλύτερο sharpness, το HTC δεν φαίνεται να έχει καλό δυναμικό εύρος. Στα χρώματα κατ' εμέ του S7 είναι υπερκορεσμένα, ενώ του HTC πιο φυσικά.

Αυτές των άλλων κινητών δεν τις τσέκαρα, θα έπρεπε να ανοίγω 100 παράθυρα.

 

Έχει κι εδώ κάποιες. Φαίνεται πολύ καλό σε αυτές:

https://www.flickr.com/photos/engadgetchinese/sets/72157666992287746/with/26384920715/

Edited by Sotnem
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση...

 

 

Nikos from s7 edge

 

Ήταν άλλη μια μ**κια με υπογραφή Phonearena τελικά. Θα υπάρξουν κάποιες περιοχές/χώρες που θα πάρουν (και) μια άλλη έκδοση της συσκευής με άλλον SD (625?). Κάποιες.

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή τα σπάει και όταν θα πέσει λιγο η τιμη( και μπορώ) σίγουρα θα το προτιμήσω αλλα το σημαντικοτερο για μένα είναι οτι έρχεται με ξεκλείδωτο bootloader .... χαμός θα γίνει στο xda .:yahoo::yahoo:

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη σε προτιμω με note 6 ποιο πολυ σου παει!!!:lol:φετος εκαναν καλη δουλεια στην htc.μπραβο!!θελω να το δω πολυ στην καμερα σε σχεση με το s7!!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Έχει κι εδώ κάποιες. Φαίνεται πολύ καλό σε αυτές:

https://www.flickr.com/photos/engadgetchinese/sets/72157666992287746/with/26384920715/

 

Καλησπέρα κι από μένα. Όντως η κάμερα φαίνεται επιτέλους δυνατή. Μετά από το One X και Μ7, η επόμενη συσκευή μου θα είναι το 10. Προσωπικά θα ήθελα να ήταν λίγο πιο λεπτό σε πάχος και σε πλαϊνά bezel, αλλά δε βαριέσαι δεν θα κολλήσουμε εκεί. Ανυπομονώ να το πιάσω στα χέρια μου!! :D:D

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη τελικά θα κυκλοφορήσει μαύρο (μπροστά) ασημί (πίσω)?

Αν ναι που θα το βρούμε?

 

Nikos from s7 edge

Το μαύρο μπροστά ασημί πίσω φαίνεται προς το παρόν να είναι μόνο για Αμερική. Ευρώπη θα είναι το άσπρο / ασημί.

Ήταν άλλη μια μ**κια με υπογραφή Phonearena τελικά. Θα υπάρξουν κάποιες περιοχές/χώρες που θα πάρουν (και) μια άλλη έκδοση της συσκευής με άλλον SD (625?). Κάποιες.

Αυτό το setup πηγαίνει από ό,τι φαίνεται Ινδία και Ινδονησία προς το παρόν.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Το μαύρο μπροστά ασημί πίσω φαίνεται προς το παρόν να είναι μόνο για Αμερική. Ευρώπη θα είναι το άσπρο / ασημί.

 

 

Σοβαρα? Ημαρτον...

Ο καλυτερος συνδυασμος ειναι. Επρεπε να ειναι παντου διαθεσιμος. Τουλαχιστον αυτος.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα? Ημαρτον...

Ο καλυτερος συνδυασμος ειναι. Επρεπε να ειναι παντου διαθεσιμος. Τουλαχιστον αυτος.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160413/827d61a974a6a7e2507555c12fbeec89.jpg

 

Θες να αγιάσεις και δεν μπορείς...

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160413/827d61a974a6a7e2507555c12fbeec89.jpg

 

Θες να αγιάσεις και δεν μπορείς...

Βλέποντας το ξανά, αναρωτιέμαι γιατί λέμε ότι δεν είναι όμορφο μπροστά.

 

Στάλθηκε από το HTC One_M8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Βλέποντας το ξανά, αναρωτιέμαι γιατί λέμε ότι δεν είναι όμορφο μπροστά.

 

Στάλθηκε από το HTC One_M8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιατι πρεπει να βρουμε κατι αρνητικο να του κοτσαρουμε, δεν γινεται να ειναι τοσο τελειο :p

 

Ελπιζω να ερθει Ελλαδα ή εστω Ευρωπη το μαυρο-ασημι

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να πω ότι είναι το πιο όμορφο τηλέφωνο μπρος πίσω και μάλλον θα το τιμήσω μετά από πολλές συσκευές samsung s6 edge τώρα θα προτιμήσω HTC αν η κάμερα είναι τούμπανο όπως δείχνει

 

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για τους βιαστικούς 10% έκπτωση στο Ην. Βασίλειο

 

http://www.gsmarena.com/htc_10_promo_code_nets_you_10_discount_in_the_uk_buy_the_phone_for_just__pound51299-blog-17760.php

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...