Jump to content

Leagoo Shark 1


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βλεπεις οτι ολοι οσοι κανανε update εχουν προβλημα και συ αναρωτιεσαι αν θα κανεις η οχι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 

Το ρωτάω επειδή δεν έχω βάλει τίποτα μέσα...Απλώς τη σιμ ξερή, γυμνη που λέμε...Γιαυτό....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 654
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

στη θεση σου ΔΕ θα το εκανα

 

Μα ναι κι εγώ αυτό θα κάνω...Ευχαριστώ. Πάντως το κινητό είναι άψογο...Τώρα πρέπει να δω πως θα περάσω τις επαφές...Αν ξέρει και κάποιο παιδί η βοήθειά του θα είναι πολύτιμη...

Link to comment
Share on other sites

κανεις συγχρονισμο επαφων στο gmail και τις εχεις ανα πασα ωρα και στιγμη παντου

 

Ναι κάπως έτσι θα το κάνω...Πριν λίγο μου είπε το ιδιο κι ένα ξαδερφάκι...Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω Αγγλικά για να το κανω....περιμένω λοιπον εδω να βοηθήσει κάποιος!!!

 

Επειδη δεν ειδα καποιον να το κανει ,έστειλα εχτες με τη βοήθεια τον μεταφραστή της google στα κεντρικά της Leagoo. Απο εχτες μου εχουν στείλει τρια μηνύματα για να δουν ακριβώς το πρόβλημα με τις επαφές. Μου ζήτησαν και βίντεο το οποίο και έστειλα. Δεν μπορώ να πω, έδειξαν αμέσως ενδιαφέρον. Οπότε περιμένουμε!!!!:):):)

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν ειδα καποιον να το κανει ,έστειλα εχτες με τη βοήθεια τον μεταφραστή της google στα κεντρικά της Leagoo. Απο εχτες μου εχουν στείλει τρια μηνύματα για να δουν ακριβώς το πρόβλημα με τις επαφές. Μου ζήτησαν και βίντεο το οποίο και έστειλα. Δεν μπορώ να πω, έδειξαν αμέσως ενδιαφέρον. Οπότε περιμένουμε!!!!:):):)

 

Μπράβο ρε παλικάρι...Άντε να δούμε τι συμβαίνει...Να΄σαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε θέμα με αναισθητη στην αφή οθόνη, General setting, προβολή, high sensitivity. Επιλέξτε και πείτε αν υπάρχει βελτίωση.

 

Επέλεξα high sensitivity και έστρωσε κάπως...

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θήκη στην Ελλάδα έχει βρει κάποιος;

 

Προσανατολιζομαι στο να πάρω κάποια universal αλλά ανησυχώ αν θα ταιριάζει.

Βρήκα μια με διαστάσεις 17 Χ 12 λέτε να κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Επέλεξα high sensitivity και έστρωσε κάπως...

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θήκη στην Ελλάδα έχει βρει κάποιος;

 

Προσανατολιζομαι στο να πάρω κάποια universal αλλά ανησυχώ αν θα ταιριάζει.

Βρήκα μια με διαστάσεις 17 Χ 12 λέτε να κάνει;

 

 

Που βρήκες αυτή την επιλογή στο General Setting βρε θηρίο; Μπαίνω προβολή και δεν τη βρίσκω!!Μετά από που είναι;; Μπροστά μου έχω το κινητό. Στα ελληνικά το έβαλα...

Edited by papasofs
Link to comment
Share on other sites

Που βρήκες αυτή την επιλογή στο General Setting βρε θηρίο; Μπαίνω προβολή και δεν τη βρίσκω!!Μετά από που είναι;; Μπροστά μου έχω το κινητό. Στα ελληνικά το έβαλα...

 

Είναι η τελευταία επιλογή κάτω κάτω. Αν δεν έχεις κάνει τα updates ενδεχομένως να μην το έχεις. Εγώ τα έχω κάνει όλα χωρίς κανένα πρόβλημα αλλά δε θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου.

Link to comment
Share on other sites

Είναι η τελευταία επιλογή κάτω κάτω. Αν δεν έχεις κάνει τα updates ενδεχομένως να μην το έχεις. Εγώ τα έχω κάνει όλα χωρίς κανένα πρόβλημα αλλά δε θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου.

 

Ναι δεν έχω κάνει...και η βλακεία ήταν ότι ενώ είχα τις micro sims κενές, πρόλαβα και πέρασα τις επαφές!! και τώρα που να ρισκάρω! Οπότε με τα updates σου ήρθε κι αυτό...Καλά, μόλις μπορέσω κι έχω χρόνο θα βγάλω τις επαφές, θα κάνω τα updates κι μετά θα τις ξαναπεράσω...Νομίζω ότι έτσι θα ναι σίγουρες...Ευχαριστώ. Να σαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Που βρήκες αυτή την επιλογή στο General Setting βρε θηρίο; Μπαίνω προβολή και δεν τη βρίσκω!!Μετά από που είναι;; Μπροστά μου έχω το κινητό. Στα ελληνικά το έβαλα...

 

Οι General Setting είναι όταν θα μπεις στις ρυθμίσεις, κάνεις μια δεξιά στην επόμενη σελίδα και εμφανίζονται...

Link to comment
Share on other sites

Οι General Setting είναι όταν θα μπεις στις ρυθμίσεις, κάνεις μια δεξιά στην επόμενη σελίδα και εμφανίζονται...

 

Μα ναι ...Και μπαίνω προβολή και δεν μου εμφανίζει την επιλογή, όπως είπα στο παρενθετικό μου μήνυμα στον ultravox. Άρα ή μάλλον στην εμφανίζει όταν κάνεις μάλλον updates. Οπότε....

Link to comment
Share on other sites

Μα ναι ...Και μπαίνω προβολή και δεν μου εμφανίζει την επιλογή, όπως είπα στο παρενθετικό μου μήνυμα στον ultravox. Άρα ή μάλλον στην εμφανίζει όταν κάνεις μάλλον updates. Οπότε....

 

Ααα...καταλαβα..και δεν σου εμφανιζει την επιλογη High Sensitivity ε?

Link to comment
Share on other sites

Ααα...καταλαβα..και δεν σου εμφανιζει την επιλογη High Sensitivity ε?

 

 

Ναι φίλε μου δυστυχώς δεν μου την εμφανίζει....

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

By the way...Bre satiros καταστάλαξες ή έχεις και καμιά ερωτησούλα ακόμα...:worry:

Link to comment
Share on other sites

Μετά τις 3 επαναφορές που έκανα την προηγούμενη εβδομάδα το κινητό έστρωσε εντελώς!!! Πάει σφαίρα πλέον!!

Παιδιά τι λέτε για root? Να...ρισκάρω να το ρουτάρω?

Επίσης με θήκη τι γίνεται? Μόνο απ'εξω? Αν κάποιος φίλος έχει δεύτερη θήκη και την πουλάει ας μου στείλει pm.

Link to comment
Share on other sites

Καλα νεα!!!! το προβλημα με τις επαφες το διόρθωσαν!!!

Leagoo

Hi Friend,

Engineer replied can you have a try to log out your Google account and log in again to see whether can it work? Thanks.

 

Απαντηση μου

Thank you very much .i can do and the problem corrected. Thanks !!!

Me λιγα λογια . Διεργαψα το λογαριασμο google. Τον ξανασυνδεσα. Και δουλευει τελεια!!!! Μπραβο!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Edited by koulis1grk

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλα νεα!!!! το προβλημα με τις επαφες το διόρθωσαν!!!

Leagoo

Hi Friend,

Engineer replied can you have a try to log out your Google account and log in again to see whether can it work? Thanks.

 

Απαντηση μου

Thank you very much .i can do and the problem corrected. Thanks !!!

Me λιγα λογια . Διεργαψα το λογαριασμο google. Τον ξανασυνδεσα. Και δουλευει τελεια!!!! Μπραβο!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

 

και πως τον διαγράφεις αφού είναι ο κύριως λογαριασμός?

 

Υ.Γ Το έφτιαξα παίδες. Όλα τέλεια και πάλι ούτε με προγράμματα ούτε τίποτα το κινητό δείχνει κανονικά τις επαφές

Edited by TiAiNO
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

και πως τον διαγράφεις αφού είναι ο κύριως λογαριασμός?

 

Υ.Γ Το έφτιαξα παίδες. Όλα τέλεια και πάλι ούτε με προγράμματα ούτε τίποτα το κινητό δείχνει κανονικά τις επαφές

Προβλημα της google δηλαδη ηταν τελικα οπως συνηθως...μανταρε ολε

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Προβλημα της google δηλαδη ηταν τελικα οπως συνηθως...μανταρε ολε

 

Το θεμα ειναι οτι ασχολήθηκαν μαζι μου και μου έδωσαν την λυση στην Leaggo. Οπότε νομιζω οτι το κινητο μας ειναι οτι καλύτερο.

ΥΓ εχτες μου εφυγε απο το χερι και έπεσε κατω απο περίπου ενα μετρο . χτυπησε γωνια άνοιξε η θηκούλα και έσκασε με την οθόνη.....αλλα ευτυχώς ολα καλα. Οποτε και λόγω βάρους ειναι και αμυντικό μέσω :X :superman::rocket::oops:αφου δεν παθαίνει και τίποτα. Ελπιζω να μην μου ξανατυχει βεβαια :lol::lol::lol:!!!!!

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Είναι μεγάλο εντάξει θέλει προσοχή εγώ όταν το κρατώ προσέχω περισσότερο από τα μάτια μου :p

Το κινητό είναι απίθανο παιδιά δεν το έχω μετανιώσει ούτε στιγμή. Η μπαταρία όχι φορτηγού κρουαζιεροπλοιου. Δεν περιγράφεται ο καθένας κάνει την δική του χρήση. Για μένα πάντως αυτά που κάνω είμαι ΥΠΈΡ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΈΝΟΣ :)

Edited by TiAiNO
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν έχω κάνει...και η βλακεία ήταν ότι ενώ είχα τις micro sims κενές, πρόλαβα και πέρασα τις επαφές!! και τώρα που να ρισκάρω! Οπότε με τα updates σου ήρθε κι αυτό...Καλά, μόλις μπορέσω κι έχω χρόνο θα βγάλω τις επαφές, θα κάνω τα updates κι μετά θα τις ξαναπεράσω...Νομίζω ότι έτσι θα ναι σίγουρες...Ευχαριστώ. Να σαι καλά.

Για τις επαφές που λες, εγώ εκτός από συγχρονισμένες με το gmail, κάθε φορά που προσθέτω μια, τις παίρνω σε backup το οποίο αποθηκεύω στην sd, και καπάκι στέλνω το αρχειάκι του backup με ένα mail στον εαυτό μου. Εννοείτε, κάθε φορά που κάνω αυτό, σβήνω και το προηγούμενο backup για να μη χάνεται η μπάλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλα νεα!!!! το προβλημα με τις επαφες το διόρθωσαν!!!

Leagoo

Hi Friend,

Engineer replied can you have a try to log out your Google account and log in again to see whether can it work? Thanks.

 

Απαντηση μου

Thank you very much .i can do and the problem corrected. Thanks !!!

Me λιγα λογια . Διεργαψα το λογαριασμο google. Τον ξανασυνδεσα. Και δουλευει τελεια!!!! Μπραβο!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

 

φιλε θελω την βοηθεια σου. Πως θα διαγραψω τον λογαριασμο google??

Link to comment
Share on other sites

φιλε θελω την βοηθεια σου. Πως θα διαγραψω τον λογαριασμο google??

 

Ρυθμίσεις - General Setting - Λογαριασμοί - Google - Μπαίνεις στο mail σου το πρώτο και πανω πανω πανω που λεει Συγχρονισμοός δίπλα έχει 3 τελείες κάθετα πατάς εκει πανω και σου έχει δυο επιλογές.

 

1) Συγχρονισμός τώρα

2) Κατάργηση λογαριασμού

kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...