Jump to content

[LG G4] Κολλημένο σε bootloop!!!


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτο πως το πετυχαινεις?εννοω να επιδιωξεις αντικατάσταση ή και πιθανότατα το νέο μοντέλο g5.Αν στο φτιαξουν?παλι επιμενεις και λες οτι θελεις αλλο-πιστωτικο ηήηηη....?τι φαση?

Πρεπει αρχικά να είναι ελληνική η συσκευή σου. Από εκεί και πέρα στο προτείνουν από μόνοι τους εφόσον περάσουν περίπου δύο εβδομάδες και δεν υπάρχει το ανταλλακτικό διαθέσιμο. Τουλάχιστον έτσι έγινε σε δικό μου άνθρωπο με g3 που δεν υπήρχαν διαθέσιμες οθόνες. Πέρασαν δύο εβδομάδες, η procordia ζήτησε έκδοση πιστωτικου από lg λόγω αδυναμίας επιδιόρθωσης και του δωσαν ένα χαρτί με το οποίο μπορούσε να πάρει ότι θέλει από το μαγαζί που το πήρε μέχρι του ποσού που είχε το είχε αγοράσει τότε κοινώς γύρω στα 350€. Τελικά πήρε ένα Α5 2016, ησυχασε και είχε και ρέστα για θήκες κτλ

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συνήθως πιστώνουν το ποσό που έχεις αγοράσει το κινητό στο αντίστοιχο κατάστημα και μετά από συνεννόηση με την ίδια την LG επιλέγεις το κινητό που θες. Π.χ. 400 αγόρασες το g4 σου πιστωνουν το αντίστοιχο ποσό και αν το g5 λ.χ. κάνει 549 βάζεις το υπόλοιπο και το παίρνεις. Μόνο για ελληνικές συσκευές μιλάμε όμως.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχει αρκετή αναμονή για ανταλακτικό για να σου κάνουν πίστωση το ποσό σε ελληνική συσκευή. Εγώ που έχω ελληνική συσκευή ζήτησα πιστωτικό και παρόλα αυτά μου άλλαξαν πλακέτα με αναμονή περίπου 10 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις την πατησα κ εγω.... ειχα δυο μερες να κανω επανεκκινηση και ειπα να του κανω τωρα μια και... αυτο ηταν!!! Επαθε bootloop.

το κινητο ειναι περιπου 8 μηνων και αρουταριστο. το εχω με λολιποπ. Ειναι μεσα στην εγγυηση αλλα αν μου το κρατησουν δυο μηνες στο σερβις την εβαψα μιας και δεν εχω αλλη συσκευη. Το ειχα αγορασει απο καταστημα sevenspots... θεωρείται παραεισαγωγης?? Θα μου δωσουν λετε καμια συσκευη να κανω την δουλεια μου μεχρι να φτιαξουν το δικο μου ?

 

Θα το στειλω σερβις αλλα θα κοιταξω να μαζεψω οικονομιες να το σουταρω οσο μπορω γρηγοροτερα και να παρω κατι αλλο!! εννοειτε οχι lg

 

θυμηστε μου λιγο με επλα βηματα πως γυριζουμε εργοστασιακες με τα κουμπια.

edit βρηκα πως γινεται αλλα δεν μπαινει καν στο μενού "System Recovery". απλα αναβοσβηνει το λογκο της lg.

γραφω ομως τα βηματα αν τα χρειαστει κανεις αλλος

 

 

1 - Ταυτόχρονα πιέστε και κρατήστε πατημένο το Power και ΜΕΙΩΣΗ ΕΝΤΑΣΗΣ έως ότου εμφανιστεί το μενού "System Recovery" στην οθόνη, στη συνέχεια, αφήστε τα bottons.

2 - Χρησιμοποιώντας το κουμπί Volume Down, μετακινηθείτε προς τα κάτω στην επιλογή "Επαναφορά εργοστασιακών δεδομένων", στη συνέχεια, πατήστε το κουμπί λειτουργίας για να το επιλέξετε.

3 - Επιλέξτε Ναι για να επιβεβαιώσετε ότι θέλετε να επαναφέρετε το τηλέφωνο πίσω στις εργοστασιακές ρυθμίσεις του.

Εάν το τηλέφωνό σας είναι ενεργοποιημένο και να αποκρίνεται και ισχυρά κτυπήματα σας ...

1 - Πιέστε το εικονίδιο Apps.

2 - Πατήστε το εικονίδιο "γρανάζι" Ρυθμίσεις σχήματος.

3 - Πατήστε Αντίγραφα ασφαλείας και επαναφορά.

4 - Πατήστε Επαναφορά εργοστασιακών δεδομένων.

5 - Πιέστε Επαναφορά τηλεφώνου.

6 - πιέστε Διαγραφή όλων.

7 - Πατήστε ΟΚ.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις την πατησα κ εγω.... ειχα δυο μερες να κανω επανεκκινηση και ειπα να του κανω τωρα μια και... αυτο ηταν!!! Επαθε bootloop.

το κινητο ειναι περιπου 8 μηνων και αρουταριστο. το εχω με λολιποπ. Ειναι μεσα στην εγγυηση αλλα αν μου το κρατησουν δυο μηνες στο σερβις την εβαψα μιας και δεν εχω αλλη συσκευη. Το ειχα αγορασει απο καταστημα sevenspots... θεωρείται παραεισαγωγης?? Θα μου δωσουν λετε καμια συσκευη να κανω την δουλεια μου μεχρι να φτιαξουν το δικο μου ?

 

Θα το στειλω σερβις αλλα θα κοιταξω να μαζεψω οικονομιες να το σουταρω οσο μπορω γρηγοροτερα και να παρω κατι αλλο!! εννοειτε οχι lg

 

θυμηστε μου λιγο με επλα βηματα πως γυριζουμε εργοστασιακες με τα κουμπια.

edit βρηκα πως γινεται αλλα δεν μπαινει καν στο μενού "System Recovery". απλα αναβοσβηνει το λογκο της lg.

γραφω ομως τα βηματα αν τα χρειαστει κανεις αλλος

 

 

1 - Ταυτόχρονα πιέστε και κρατήστε πατημένο το Power και ΜΕΙΩΣΗ ΕΝΤΑΣΗΣ έως ότου εμφανιστεί το μενού "System Recovery" στην οθόνη, στη συνέχεια, αφήστε τα bottons.

2 - Χρησιμοποιώντας το κουμπί Volume Down, μετακινηθείτε προς τα κάτω στην επιλογή "Επαναφορά εργοστασιακών δεδομένων", στη συνέχεια, πατήστε το κουμπί λειτουργίας για να το επιλέξετε.

3 - Επιλέξτε Ναι για να επιβεβαιώσετε ότι θέλετε να επαναφέρετε το τηλέφωνο πίσω στις εργοστασιακές ρυθμίσεις του.

Εάν το τηλέφωνό σας είναι ενεργοποιημένο και να αποκρίνεται και ισχυρά κτυπήματα σας ...

1 - Πιέστε το εικονίδιο Apps.

2 - Πατήστε το εικονίδιο "γρανάζι" Ρυθμίσεις σχήματος.

3 - Πατήστε Αντίγραφα ασφαλείας και επαναφορά.

4 - Πατήστε Επαναφορά εργοστασιακών δεδομένων.

5 - Πιέστε Επαναφορά τηλεφώνου.

6 - πιέστε Διαγραφή όλων.

7 - Πατήστε ΟΚ.

 

Ωχχχ και εσύ; Και σε είχα για παράδειγμα απροβλημάτιστης συμπεριφοράς με lollipop!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις την πατησα κ εγω.... ειχα δυο μερες να κανω επανεκκινηση και ειπα να του κανω τωρα μια και... αυτο ηταν!!! Επαθε bootloop.

Οντως μεγαλη πικρα. Θα μπορουσε να ηταν πολυ χειροτερα παντως. Αν κολλαγε σε bootloop η συσκευη πριν 1 μηνα και επαιρνες νοτε7? Γι αυτο μην απελπιζεσαι. :):)

Μεγαλη πικρα παντως γμτ.

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχει γραφτεί και παλιότερα απο πιο εμπειρα μέλη του χώρου ,λογικά κάποια στιγμή θα πέσουν όλα σε bootloop.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Έκανες κάτι αυτές τις ημέρες διαφορετικό η το έπιασε έτσι ξαφνικά?

 

τιποτα απολυτως!! Απλα μου ηρθε να κανω επαννεκινηση.... και δεν ανοιξε ξανα!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ωχχχ και εσύ; Και σε είχα για παράδειγμα απροβλημάτιστης συμπεριφοράς με lollipop!

χαχαχα παει το παραδεγμα!! επεσε κ αυτο...

 

----- προσθήκη μηνύματος 52 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οντως μεγαλη πικρα. Θα μπορουσε να ηταν πολυ χειροτερα παντως. Αν κολλαγε σε bootloop η συσκευη πριν 1 μηνα και επαιρνες νοτε7? Γι αυτο μην απελπιζεσαι. :):)

Μεγαλη πικρα παντως γμτ.

 

αποκλειεται να μου δωσουν κατι αλλο γιατι το πηρα απο sevenspots. :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις την πατησα κ εγω.... ειχα δυο μερες να κανω επανεκκινηση και ειπα να του κανω τωρα μια και... αυτο ηταν!!! Επαθε bootloop.

το κινητο ειναι περιπου 8 μηνων και αρουταριστο. το εχω με λολιποπ. Ειναι μεσα στην εγγυηση αλλα αν μου το κρατησουν δυο μηνες στο σερβις την εβαψα μιας και δεν εχω αλλη συσκευη. Το ειχα αγορασει απο καταστημα sevenspots... θεωρείται παραεισαγωγης?? Θα μου δωσουν λετε καμια συσκευη να κανω την δουλεια μου μεχρι να φτιαξουν το δικο μου ?

 

Θα το στειλω σερβις αλλα θα κοιταξω να μαζεψω οικονομιες να το σουταρω οσο μπορω γρηγοροτερα και να παρω κατι αλλο!! εννοειτε οχι lg

 

θυμηστε μου λιγο με επλα βηματα πως γυριζουμε εργοστασιακες με τα κουμπια.

edit βρηκα πως γινεται αλλα δεν μπαινει καν στο μενού "System Recovery". απλα αναβοσβηνει το λογκο της lg.

γραφω ομως τα βηματα αν τα χρειαστει κανεις αλλος

 

 

1 - Ταυτόχρονα πιέστε και κρατήστε πατημένο το Power και ΜΕΙΩΣΗ ΕΝΤΑΣΗΣ έως ότου εμφανιστεί το μενού "System Recovery" στην οθόνη, στη συνέχεια, αφήστε τα bottons.

2 - Χρησιμοποιώντας το κουμπί Volume Down, μετακινηθείτε προς τα κάτω στην επιλογή "Επαναφορά εργοστασιακών δεδομένων", στη συνέχεια, πατήστε το κουμπί λειτουργίας για να το επιλέξετε.

3 - Επιλέξτε Ναι για να επιβεβαιώσετε ότι θέλετε να επαναφέρετε το τηλέφωνο πίσω στις εργοστασιακές ρυθμίσεις του.

Εάν το τηλέφωνό σας είναι ενεργοποιημένο και να αποκρίνεται και ισχυρά κτυπήματα σας ...

1 - Πιέστε το εικονίδιο Apps.

2 - Πατήστε το εικονίδιο "γρανάζι" Ρυθμίσεις σχήματος.

3 - Πατήστε Αντίγραφα ασφαλείας και επαναφορά.

4 - Πατήστε Επαναφορά εργοστασιακών δεδομένων.

5 - Πιέστε Επαναφορά τηλεφώνου.

6 - πιέστε Διαγραφή όλων.

7 - Πατήστε ΟΚ.

 

2-3 καστρα ειχατε μεινει πανε και αυτα...κριμα!

δοκιμασε λιγο να βγαλεις και την μπαταρια για 1 λεπτο και προπαθησε να μπεις παλι σε recovery να κανεις hard reset μπορει να χρειαστει και αλλες φορες να το δοκιμασεις.Αν θυμαμαι καλα τα seven φερνουν μονο Ελληνικες συσκευες αν δεν το ειχες τσεκαρει με την εφαρμογη δες το κουτι.Το ειχα γραψει και παλιοτερα εσεις που δεν εχετε κανει αγορα απο σκρουτζομαγαζο πηγαιντε στο καταστημα που το πηρατε και αφηστε αυτοι να βγαλουν το εργο ετσι εκαναν τουλαχιστον καποια παιδια και καταφεραν σε καποιες περιπτωσεις να παρουν και καινουρια συσκευη η καποιο πιστωτικο.Αν εχεις οντος Ελληνικη συσκευη εχεις καλες ελπιδες αλλα για να φτασεις μεχρι εκει θα πρεπει να αλλαξουν πλακετα κανα 2 φορες μετα απο μπουτλοοπ και φυσικα να ειναι Ελληνικη πλακετα ΟΛΑ αυτα επαναλαμβανω συμφωνα με τις αναφορες των παιδιων!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Τι σειρά ηταν το κινητό σου φίλε;;

 

πες μου που το κοιταμε να σου πω γιατι δεν ξερω καθολου...

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

2-3 καστρα ειχατε μεινει πανε και αυτα...κριμα!

δοκιμασε λιγο να βγαλεις και την μπαταρια για 1 λεπτο και προπαθησε να μπεις παλι σε recovery να κανεις hard reset μπορει να χρειαστει και αλλες φορες να το δοκιμασεις.Αν θυμαμαι καλα τα seven φερνουν μονο Ελληνικες συσκευες αν δεν το ειχες τσεκαρει με την εφαρμογη δες το κουτι.Το ειχα γραψει και παλιοτερα εσεις που δεν εχετε κανει αγορα απο σκρουτζομαγαζο πηγαιντε στο καταστημα που το πηρατε και αφηστε αυτοι να βγαλουν το εργο ετσι εκαναν τουλαχιστον καποια παιδια και καταφεραν σε καποιες περιπτωσεις να παρουν και καινουρια συσκευη η καποιο πιστωτικο.Αν εχεις οντος Ελληνικη συσκευη εχεις καλες ελπιδες αλλα για να φτασεις μεχρι εκει θα πρεπει να αλλαξουν πλακετα κανα 2 φορες μετα απο μπουτλοοπ και φυσικα να ειναι Ελληνικη πλακετα ΟΛΑ αυτα επαναλαμβανω συμφωνα με τις αναφορες των παιδιων!!!

 

ειχα βαλει το imei μου στην εφαρμογη lg phone from και ελεγε η πολωνια η ρωσια. δεν θυμαμαι τωρα. τα εκανα ολα αυτα που λες και δεν....

επισης εειδη δεν μπορουσα σημερα να παω procordia να το δωσω στο σερβις, κ επειδη δεν αξιζει να ασχοληθω και πολυ με τα προβληματα του g4.... πηγα σε ενα κοντινο καταστημα germanos και εχω παραγγειλει να μου φερουν το samsung galaxy A5 kai αυριο το μεσημερι θα το φερουν. εννοειτε πως το Α5 θα γινει η κυρια συσκευη μου πλεον. αλλα επισης εννοειτε πως θα στειλω στο σερβις το lg !!! απο δω και περα δεν του εχω εμπιστοσυνη να το εχω σαν κυρια συσκευη ομως γιατι μπορει να με αφησει ξανα ανα πασα στιγμη!!!! μετα το σερβις θα μπει στο συρταρι!!!! ελπιζω αυριο μεθαυριο να βρω χρονο να το παω procordia

Link to comment
Share on other sites

πες μου που το κοιταμε να σου πω γιατι δεν ξερω καθολου...

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

ειχα βαλει το imei μου στην εφαρμογη lg phone from και ελεγε η πολωνια η ρωσια. δεν θυμαμαι τωρα. τα εκανα ολα αυτα που λες και δεν....

επισης εειδη δεν μπορουσα σημερα να παω procordia να το δωσω στο σερβις, κ επειδη δεν αξιζει να ασχοληθω και πολυ με τα προβληματα του g4.... πηγα σε ενα κοντινο καταστημα germanos και εχω παραγγειλει να μου φερουν το samsung galaxy A5 kai αυριο το μεσημερι θα το φερουν. εννοειτε πως το Α5 θα γινει η κυρια συσκευη μου πλεον. αλλα επισης εννοειτε πως θα στειλω στο σερβις το lg !!! απο δω και περα δεν του εχω εμπιστοσυνη να το εχω σαν κυρια συσκευη ομως γιατι μπορει να με αφησει ξανα ανα πασα στιγμη!!!! μετα το σερβις θα μπει στο συρταρι!!!! ελπιζω αυριο μεθαυριο να βρω χρονο να το παω procordia

 

 

Το A5 2016?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Νεότερα από το "μάτιασμα" του Σαββάτου...

Λογικά το όλο θέμα έχει να κάνει με κάποια κόλληση και είναι θέμα θερμοκρασιας.

Μετά από πολλές προσπάθειες και μπάσε βγάλε τη μπαταρία και αφήνοντας το στην άκρη, μπήκε σε recovery έγινε reset αλλά όταν προσπαθούσε να ανοίξει κόλλαγε..

Εστάλη σήμερα από Πάτρα και αύριο λογικά θα είναι procordia. Μίλησα μαζί τους,προς το παρόν έχουν μητρικές αλλά και πολλά τηλέφωνα για επισκευή..

Είδωμεν...

Link to comment
Share on other sites

το εχει φιλος το Α5 πολυ αξιοπρεπες τηλ και λιγο που το πηρα στα χερια μου ειναι γρηγορο πωωω καταντια θα βαλει η καημένη τηλ 400 ευρω στο συρταρι....σιχαμενη lg

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

το εχει φιλος το Α5 πολυ αξιοπρεπες τηλ και λιγο που το πηρα στα χερια μου ειναι γρηγορο πωωω καταντια θα βαλει η καημένη τηλ 400 ευρω στο συρταρι....σιχαμενη lg

Δεν είχα σκοπό να αλλάξω το g4! Ήταν το καλύτερο κινητό που πέρασε από τα χέρια μου!! Διαμάντι πραγματικά σε όλα του. Αλλά μετά από αυτό δεν μπορώ να του έχω εμπιστοσύνη πλέον δυστυχώς.... πάει στο συρτάρι χωρίς δεύτερη σκέψη!!!!!!!

Έχω δει εδώ παιδιά που λένε πως τους έπαθε δύο και τρεις φορές bootloop μετά το πρώτο σέρβις ! Δεν το ρισκάρω. Έτυχε να το πάθει στο σπίτι, αν ήμουν κάπου έξω και δεν είχα τρόπο να επικοινωνήσω με κανέναν τι θα γινόταν? Δυστυχώς μένω σε δύσκολη περιοχή και δεν θα το ρισκάρω με τίποτα να μεινω ξεκαρφωτη.

 

 

Επίσης ψάχνω και δεν βρίσκω το τοπικ του α5. Αν το ξέρει ας κάποιος μου δώσει Λίνα ινμποξ για να μη βγαίνουμε εκτεεκτός.

Link to comment
Share on other sites

Όχι και εσύ.... Όχι ... Αν είναι δυνατόν δλδ... Η θεωρία για πρόβλημα λογισμικού καταρρέει στο μυαλό μου... Το κινητό είναι βομβουλα τσέπης ( όχι literally όπως το note 7 όμως :p )...

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι και εσύ.... Όχι ... Αν είναι δυνατόν δλδ... Η θεωρία για πρόβλημα λογισμικού καταρρέει στο μυαλό μου... Το κινητό είναι βομβουλα τσέπης ( όχι literally όπως το note 7 όμως :p )...

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σκετη απογοητευση... τωρα καταλαβαινω πως νιωθουν τα παιδια που το επαθαν.

Link to comment
Share on other sites

και εγω χθες με το δικο μου 506 παρτιδα.τουλαχιστον κρατησε 9 μηνες!αλλος με 506????το πηγα σημερα procordia,7 εργασιμες!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα σκοπό να αλλάξω το g4! Ήταν το καλύτερο κινητό που πέρασε από τα χέρια μου!! Διαμάντι πραγματικά σε όλα του. Αλλά μετά από αυτό δεν μπορώ να του έχω εμπιστοσύνη πλέον δυστυχώς.... πάει στο συρτάρι χωρίς δεύτερη σκέψη!!!!!!!

Έχω δει εδώ παιδιά που λένε πως τους έπαθε δύο και τρεις φορές bootloop μετά το πρώτο σέρβις ! Δεν το ρισκάρω. Έτυχε να το πάθει στο σπίτι, αν ήμουν κάπου έξω και δεν είχα τρόπο να επικοινωνήσω με κανέναν τι θα γινόταν? Δυστυχώς μένω σε δύσκολη περιοχή και δεν θα το ρισκάρω με τίποτα να μεινω ξεκαρφωτη.

 

 

Επίσης ψάχνω και δεν βρίσκω το τοπικ του α5. Αν το ξέρει ας κάποιος μου δώσει Λίνα ινμποξ για να μη βγαίνουμε εκτεεκτός.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408205 εδω ειναι το επισημο του Α5 οτι και να πεις εχεις δικαιο και γω ενω παντα κρατουσα μια συσκευη καβαντζα για την στραβη τωρα ειμαι μονο με αυτο και αν γινει στραβη οπως οταν μου εκλεψαν το g3 την ακουσα καλα χωρις τηλ....

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον να δουμε αν καινουργιες παρτιδες αντεχουν.

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

δεν εχει να κανει νομιζω αδερφε ασε που σε λιγο καιρο το νημα εδω θα παρει παλι φωτια μολις παρουμε την Ν γιατι ειμαι σιγουρος πως θα την κανουν σαν τα μουτρα τους οι ασχετοι και θα εχουμε αλλα θεματα

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

που κοιταμε παρτιδα?

 

στο S/N τα 3 πρωτα νουμερα στο κουτι

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G4] Κολλημένο σε bootloop!!!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...