Jump to content

Samsung SGH-E700 / 710 / 715


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΟΘΟΝΗ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΙΚΟ ΠΟΩΣ ΤΟ 710 ΚΑΙ 2) ΤΟ 710 ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΚΡΙ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗ VODAFONE LIVE ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΛΕ ΤΟΥ 700??
VULPES
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα ήθελα να σας βοηθήσω ,αλλά δηλώνω ότι τα μυνήματα με greekglish AΝΟΥΜΑΙ να τα διαβάσω.ΕΛΕΟΣ,σε καμία άλλη χώρα δεν γίνεται αυτό...τα μάτια μας...(εφόσον δεν ποστάρετε ασύρματα)

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6510/1.0 (04.12))

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την stefanos_79

Παιδια γεια σας

Εδω και 2 μιση εβδομαδες προσπαθω να κανω αναβαθμιση συσκευης στην εν λογω εταιρια και να παρω το samsung e700.Την πρωτη εβδομαδα μου λεγανε οτι εχει ελλειψη το μοντελο και το περιμενουνε..και με ειχαν μερα παραμερα περνα αν δεις αν ηρθε και περιμενε και χιλια συγγνωμη...Απο δευτερα σε δευτερα με ειχανε...Σημερα σε ενα απο τα telestet center που πηγα των ιωαννινων μου εσκασε το εξης παραμυθι ο πωλητης..και καλα δεν υπαρχουν samsung e700 σε καμια εταιρια τηλεφωνιας γιατι υπηρχε μια παρτιδα προβληματικη και τα απεσυρε ολα η samsung και τα εστειλε πισω. :!: ¨και ερχομαι και σας ρωτω ισχυει κατι τετοιο εχετε καμια πληροφορια η απλα με εχουν φλομωσει στην παπατζα?

 

Ante na doume auti ti deytera ;)

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

na sai kala re kinhtoneidimona..ama ΑΝΕΙΣΑΙ ok!pantws na sou thimhsw oti mexri&to onoma sou se greeklish einai,oi prohgoumenoi egrfan epishs me greeklish..&oti zhthsa sygnwmh prin kan apanthseis!..to kana gia logous eukolias,oxi gia na sth spasw&epishs ta greeklish mou dikaiologoun tn arnhsh sou!an akoma epimeneis oti de mporeis na vohthiseis gia to logo ayto,enhmerwse me!a,den postarw asyrmata!&pali na sai kala!
http://www.fantasycars.com/cgi-bin/photos/index.cgi?action=view&link=Wallpaper%20of%20the%20Week/800&image=McLaren_F1_1.jpg&img=24&tt=
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλούνται, γιά μιά ακόμα φορά, όσοι έχουν τη δυνατότητα, ιδίως σε εκτεταμένα ποστ, να γράφουν χρησιμοποιώντας τα σύμβολα που χρησιμοποιεί η γλώσσα τους και να προσθέσω πως πέρα απο τον Kinhtoneidimona και εγώ άλλά και πολλοί άλλοι δεν διαβάζουμε, όχι από πείσμα, τα μακροσκελή λατινογενή ποστ και φυσικά ως εκ τούτου δύσκολα απαντώνται...Αυτά προς αποφυγή παρεξηγήσεων.... :o
Link to comment
Share on other sites

Kalimera,

 

8a anafer8w se 2 pragmata sta Greeklish kai sto E710 (Exw nea).

 

Greeklish - Osoi exoun epafi me to internet polla xronia kseroun pws proto emfanistike kai poios o skopos tous.

Gia osous den gnwrizoun 8a to anafero gia teleutea fora.

- Iparxoun atoma pou den exoun ellinika (gramatosira-es) sto pc tous kai den mporoun na ta diabasoun. Koinos den exoun ipostiriksi ellinikon kai "diavazoun" kinezika!

 

E710 - Mikri suskeuh se ogko me apisteutes dinatotites!, 65.000 xromata mesa, 256 ekso me apoxrosi tou lightblue.

Mexri 640-480 camera me zoom X5 gia fotos.

H ekso othoni mporei na sisxetisi eikona atomou - noumero tou kai na probali se 256 apoxrosis thn eikona tou otan kalei autos!

Gia sindesi me Pc me Irda xriazete apo to site pou exw anaferi poio prin

to programma "EASY GPRS 2.1.8". Egkatastasi Irda me 56.700 taxitita (telika doulepse. Sthn egkastash tou gia modem den bazete to gprs . Douleuei Phone editor,Gprs,Image manager kai Sound manager. (Apostoli eikonas sto kinito mexri 180x180 diastaseis).

Den exei dinatotita apostolis hxou,eikonas meso irda apo se kinito se kinito opos ta Nokia, den exei bluetooth :( .

Oso gia to Voda Live pou exei me to store www. 9volto .gr mporoume se ligo kairo na "perasoume" to kanoniko firmware tis Samsung. Ews tote ipomoni :cool: .

 

P.s.

Mhn pa8iazeste den kindineuoun ta ellinika apo ta greeklish.

 

Skountouflis

Link to comment
Share on other sites

Thanks a lot Kinitoeidimona!

Συμφωνώ απολύτως με το θέμα των greeklish.

Έχω το 710 μια εβδομάδα και γενικώς ΟΚ, αν εξαιρέσουμε ότι δεν τρελλαίνομαι για την αυτονομία του. Βλέπετε είμουν μαθημένη με το ΝΟΚΙΑ 6610 ,σε 5-7 μέρες free και τώρα μου κακοφαίνεται, αλλά που θα πάει θα συνηθίσω.

Τώρα σε αυτό που μου απάντησε ο Kinitoeidimonas. Όταν έλεγα αποστολή με email ενοούσα με ems. Απ'οτι είδα σε ένα φυλλάδιο της vodafone η λειτουργία αυτή δεν είναι ενεργοποιημένη στο κινητό μου γιατί είμαι παλιός χρήστης της vodafone που δεν είχε αρχική σύνδεση σε vodafone live κινητό και πρέπει να τηλεφωνήσω στο 13830 για ενεργοποίηση της υπηρεσίας.

Μήπως ξέρει κανείς πως μπορώ και αν μπορώ να κατεβάσω παιχνίδια απο vodafone live? Όταν προσπαθώ μου λέει ότι το τηλέφωνο μου δεν υποστηρίζει παιχνίδια java.

?Και κάτι άλλο. Έχω γραμμή ISDN, για να είναι το τηλέφωνο μου ελεύθερο όταν είμαι στο ιντερνετ, αλλά η σύνδεση μου είναι panafon, αρα dial-up, αργοκίνητη αλλά τζάμπα. Μήπως τώρα (απο τέλος Μαρτίου) με τη φορητότητα θα έπρεπε με κάποιο τρόπο να πιέσουμε την vodafone για δωρεάν ISDN σύνδεση προκειμένου να μην αλλάξουμε δίκτυο

You can dream, so dream out loud

Don't let the bastards grind you down!

 

Όποια πόρτα σου ανοίγεται, μπες και δες τι σε περιμένει. Μη μασάς πουθενά!

Link to comment
Share on other sites

Dikeoma tou tou kinhtoneidimona na mhn apanthsei sta milhmata me greeklish,ALLA dikeoma einai kai ston kathena efoson den apagorevete na grafei me greeklish. :!:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VULPES (31 Ιαν. 2004 , 19:01)

 

ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΟΘΟΝΗ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΙΚΟ ΠΟΩΣ ΤΟ 710 ΚΑΙ 2) ΤΟ 710 ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΚΡΙ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗ VODAFONE LIVE ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΛΕ ΤΟΥ 700??

 

 

Σιγουρα ξερω οτι το ρολοι της εξωτερικης οθονης του700 δεν γινεται αναλογικο οπως στο 710. Τωρα για το χρωμα.... δεν πρεπει να βγαινει σε μπλε αλλα δεν παιρνω και ορκο. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

πηρα το Ε700 πριν πεντε ωρες και απογοητευτηκα οταν πηγα να προσθεσω τηλεφωνα και ειδα οτι με ελληνικα γραμματα επαιρνε μεχρι 8 χαρακτηρες...

 

ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ δοκιμασα να περασω απο το 6510 που εχω στο Ε700 τα τηλεφωνα και εγινε το εξης κουλο!!

 

Περασα ελληνικο ονομα με πανω απο 8 χαρακτηρες (Αγγελικουλα πχ)

Το κουλο ειναι οτι δεν περασε το νουμερο αλλα μονο το ονομα.παρολα αυτα μπορεισ να προσθεσεισ το νουμερο και ετσι να εχεις καταλογο στα ελληνικα με πανω απο 8 χαρακτηρες :))))))

 

Το εχει δοκιμασει κανεις??

Φιλικα

Θοδωρης

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Παιζει bug ομως ;))

Οταν πας να σβησεις το Contact ... κολαει και κανει Reset

 

παρολα αυτα ομως αξιζει να μπορεις να εχεις ονοματα οπως "Αποστολοπουλος Γεωρ."

 

Δέχομαι γλαστρες και γλυκά στο ΠΜ μου :D :D

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ Ε700 ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΤΗΛ.ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΙΣ ΕΛΛΕΙΨΕΙΣ ΤΟΥ.

ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΣΕ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ :) .

Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΕΣΩ ΥΠΕΡΥΘΡΩΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΩΔΙΟ ΑΠ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΝΕΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ.ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΥΠΕΡΥΘΡΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ.ΔΩΡΟΝ ΑΔΩΡΟΝ..

ΔΥΟ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.

ΤΟ WAP version 2 ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΕ ΣΑΣ.ΕΧΩ COSMOTE ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΔΕΣΗ.

ΣΤΗΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΟΘΟΝΗ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΙΜΑ ΑΝΑΜΜΕΝΗ Η ΩΡΑ ΚΑΙ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΙ ΟΧΙ ΝΑ ΑΝΑΒΟΣΒΥΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ.

ΕΝΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΥΝΗΜΑΤΑ Η ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΕΙΣ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΚΑΤΩ ΣΕΙΡΕΣ ΝΙΟΘΩ ΕΝΑ ΚΕΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΑΓΕΣ.ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΞΙΜΟ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ.

ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟ Ε710 ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΩΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ VODAFON UNISTALL :)

ΑΥΤΑ ΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :)

Link to comment
Share on other sites

Βγαλε τη μπαταρια και βαλε ενα χαρτακι μικρο αν σε ενοχλει.Ενταξει,μπορει να μην ειναι και οτι πιο συγχρονο αλλα ειναι αποδοτικοτατο.

Εγω τουλαχιστον αυτο εκανα και ειναι τζαμι τωρα!

Link to comment
Share on other sites

Απο πού μπορώ να κατεβάσω το EASY GPRS2 1.8?

Και κάτι ακόμα. Γνωρίζει κανείς αν με κάποια μελλοντική αναβάθμιση του κινητού μας γίνεται να βλέπουμε τις φωτογραφίες full screen και ίσως και να κάνουμε ζουμ σε αυτές?

Ευχαριστώ...

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω!Εχω το 700 (απο τις 14/1) και ουτε σε εμενα κουνιεται!σχετικα με την ωρα στην εξωτερικη,αποσο ρωτησα δεν γινεται να φαινεται μονιμα(κακως!).Να ρωτησω και εγω κατι που ακομα δεν εχω βρει..

1)οταν κατεβαζω wallpapers 128χ128 &τα οριζω ως φοντο μου αφεινει μια λεπτη γραμμη ασπρη δεξια&αριστερα της οθονησ,ενω αυτα που εχει ηδη μεσα ειναι μια χαρα!Ξερει κανεις γιατι?

2)πως μπορω1mmf που κατεβασα να το κανω να χτυπαει στα sms-mms μου?

3)πωσ μπορω τους mmf που κατεβασα να τους βαλω στους ηχους του media box και οχι στους προσωπικους ηχους?

 

η βοηθεια σας μου ειναι πολυτιμη!

ευχαριστω

http://www.fantasycars.com/cgi-bin/photos/index.cgi?action=view&link=Wallpaper%20of%20the%20Week/800&image=McLaren_F1_1.jpg&img=24&tt=
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος panosss ( 3 Φεβ. 2004 , 23:04)

 

Χαιρετω!Εχω το 700 (απο τις 14/1) και ουτε σε εμενα κουνιεται!σχετικα με την ωρα στην εξωτερικη,αποσο ρωτησα δεν γινεται να φαινεται μονιμα(κακως!).Να ρωτησω και εγω κατι που ακομα δεν εχω βρει..

1)οταν κατεβαζω wallpapers 128χ128 &τα οριζω ως φοντο μου αφεινει μια λεπτη γραμμη ασπρη δεξια&αριστερα της οθονησ,ενω αυτα που εχει ηδη μεσα ειναι μια χαρα!Ξερει κανεις γιατι?

2)πως μπορω1mmf που κατεβασα να το κανω να χτυπαει στα sms-mms μου?

3)πωσ μπορω τους mmf που κατεβασα να τους βαλω στους ηχους του media box και οχι στους προσωπικους ηχους?

 

η βοηθεια σας μου ειναι πολυτιμη!

ευχαριστω

 

 

1)----»»»»δοκιμασε να βαλεις εικονες με διαστασεις 128x126 pixels. Εγω αυτο κανω και πιανει ολη την οθονη χωρις κενα. Αν δεν βρισκεις ετοιμα wallpapers σε τετοιο μεγεθος μπορεις να το κανεις και εσυ χρησιμοποιωντας καποιον image editor οπως ειναι π.χ. το Photoshop. Κανεις ενα image resize και ολα ειναι ΟΚ μετα. Βεβαια μερικες φωτογραφιες μπορει να αλλοιωθουν καπως απο την αλλαγη των διαστασεων αλλα δεν φαινεται και πολυ στην φωτεινη οθονουλα του Ε700. :happy:

2)----»»»»»Αυτο νομιζω πως δεν γινεται....δεν ξερω αν καποιος εχει βρει τροπο. Να μας το πει αμεσως!! Εδω εγω χτυπιεμαι [και καλα τωρα :D ] να βρεθει τροπος να μπορουμε να αντιστοιχισουμε προσωπικο ηχο σε καθε επαφη και στις ομαδες [κανονικα και γι αυτο πρεπει να διαμαρτυρηθουμε στην SAMSUNG οχι μονο για το θεμα του UNICODE].

3)----»»»»»Ο φακελος ΗΧΟΙ στο media box χρησιμοποιειται για την αποθηκευση των ηχων απο εγγραφη φωνης που γινεται στα mms, καθως επισης και για την αποθηκευση ηχων που λαμβανουμε απο mms [αν δεν κανω λαθος]. Δεν ξερω αν υπαρχει τροπος για να γινει αυτο που λες. Αλλα γιατι να το κανεις; Αφου αν θελεις να στειλεις προσωπικο ηχο σε mms [γιατι γι αυτο το λογο ειναι αυτος ο φακελος ΗΧΟΙ, για τα mms δηλ. ε;] μπορεις να το κανεις στην δημιουργια νεου mms. Σε αφηνει δηλ. να επιλεξεις προσωπικο ηχο [οι οποιοι προσωπικοι ηχοι ειναι στην ουσια αυτοι που κατεβαζεις ;) ] Αν δεν καταλαβα κατι καλα πεστο μου να το ξαναδουμε το θεμα :lol:

 

****************

α και επειδη εχει γινει η ατακα του thread....: ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mister_nick ( 3 Φεβ. 2004 , 11:14)

 

ΕΝΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΥΝΗΜΑΤΑ Η ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΕΙΣ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΚΑΤΩ ΣΕΙΡΕΣ ΝΙΟΘΩ ΕΝΑ ΚΕΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ..........

 

.....χμ....τι κινητο ειχες πριν το Ε700;; Μηπως κανενα χοντρουλι;; :D Γιατι συνηθως αν το χερι μας εχει συνηθισει σε μεγαλα κινητα μετα νιωθουμε οτι κατι μας λειπει οταν κραταμε τα καινουργια κομψα κινητουλια ;)

Επισης μπορεις να βρεις πατεντα να κρατας το κινητο με τετοιο τροπο ωστε να μην νιωθεις το κενο που λες. Αλλα εξαρταται απο τα χερια :happy: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.

ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΗΛ. ΠΟΥ ΕΧΕΙ 461 €. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΤΟ ΘΕΩΡΩ :(

ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΚΟΥΝΗΜΑΤΑ :) ΤΑ SAMSUNG ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ S500 & M100 ΜΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΝΙΣΤΑ :) ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ 3510i ΕΧΕΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΥΤΗ.

ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΡΟΛΟΓΑΚΙ ΚΑΚΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΗΝ ΩΡΑ :( .

ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΙΟ ΣΧΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΟ WAP version 2 ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΕ ΣΑΣ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :)

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ. ΤΟ ΚΟΥΝΗΜΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΧΩΡΙΣ ΣΚΛΗΡΗ ΧΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΥΛΕΜΑ ΤΟΣΟ ΑΠΑΛΟ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΟΥΝ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΠΑΣΟΥΝ.:) ANYWAY ΤΟ ΧΑΡΤΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mister_nick ( 4 Φεβ. 2004 , 11:54)

 

ΥΓ. ΤΟ ΚΟΥΝΗΜΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΧΩΡΙΣ ΣΚΛΗΡΗ ΧΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΥΛΕΜΑ ΤΟΣΟ ΑΠΑΛΟ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΟΥΝ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΠΑΣΟΥΝ.:) ANYWAY ΤΟ ΧΑΡΤΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ....

 

 

Εεεετσιιι εεεετσιιιιι. Οπως ΠΡΕΠΕΙ να φερεστε στις γυναικες που ειναι ευαισθητα πλασματα, ετσι πρεπει να φερεστε στο Ε700. Σαν να ειναι κατι ευθραυστο. :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E700 / 710 / 715

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...