Jump to content

Samsung SGH-E700 / 710 / 715


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κοιτα εδω, μαλλον κατι παραπανω θα βρεις κανοντας μια αναζητηση

 

ΥΓ1 : Καλως ορισες! :happy:

ΥΓ2 : Ηλικια 10??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλως ηλθες καταρχην.

 

Η ενεργοποιηση του WAP γινεται μεσω του παροχεα σου. Παρε τηλεφωνο στη γραμμη εξυπρετηση πελατων αναλογως τι χρησιμοποιεις (voda/stet/cote/q) ζητησε την ενεργοποιηση και θα σου δωσουν τις απαραιτητες ρυθμισεις. ;) Παρομοιως ενεργοποιειται και το GPRS.

 

ΥΓ2 : Ηλικια 10???

 

Τυχερη η νεα γενια, εγω στα 10 μου προσπαθουσα να ενεργοποιησω το... Atari. j/k.. :)

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα , έχω βρει ένα Ε715 στις διακοπές μου. το έψαξα λίγο αλλά δεν μπορώ να βρω τις ρυθμίσεις για mms. το κινητό γράφει επάνω T-Mobile. Πως μπορώ να το κάνω να έχει gprs με τα ελληνικά δίκτυα vodafone & tim?
Δημοσθένης Θεοχαρίδης
Link to comment
Share on other sites

Avrio pao kai to diko mou sthn kanigos!

Sta kala kathoumena h camera ta ftyse! Se mena den asprizei i othoni (kaiti pou to xo dei na symbainei syxna kai se kaena forums) alla arxika einai prasini (san nightview se polemika reportaz!!! :blink: :blink: ) kai stadiaka ginetai mple i roz analoga ta kefia tis!

Tha sas po avrio ti mou eipane! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Pedia se pio kinhto krataei pio polu h mpataria sto e700 h sto e710 kai an mporeite peite mou poso krataei sto kathena gia afta pou sas eipa

efxaristw

Link to comment
Share on other sites

Με μέτρια ως βαρια χρήση (λίγα μηνυματα και τηλεφωνα, μέτρια χρήση σε παιχνίδια και με animated gif για wallpaper) μου κρατάει κάτι παραπάνω απο 110 ώρες.
Link to comment
Share on other sites

Έχω βρει μεταχειρισμένο το e700 σε καλή τιμή.

Τι διαφορές (βασικές) έχει με το e710;

Αξίζει να το πάρω ή να πάρω το e710;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

To e710 έχει βίντεο, φλας,διαφορετικό μενού,αλλο χρώμα και το σήμα της Vodafone κολλημένο επάνω. Κατά τα άλλα είναι ίδιο.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NickTG (25 Αύγ. 2004 , 14:47)

 

To e710 έχει βίντεο, φλας,διαφορετικό μενού,αλλο χρώμα και το σήμα της Vodafone κολλημένο επάνω. Κατά τα άλλα είναι ίδιο.

 

 

Σ΄ευχαριστώ φίλε μου.

Δηλαδή δεν υπάρχει e710 χωρίς το σήμα της vodafon;

Το λέω επειδή με ενδιαφέρει το video.

Link to comment
Share on other sites

επειδη τα ειχα κ τα 2 τα κινητα αν ειναι να παρεις καποιο απο τα 2 να κοιταξεις για το Ε710 ειναι πολυ καλο κινητακι με λιγο καλουτσικες φωτογραφιες απο οτι το Ε700 κ με φλας για το βραδυ κ βγαζει κ αρκετα καλο βιντεο τουλαχιστον πολυ πιο καλο απ οσα κινητα εχω παρει ως τωρα ακομα κ απο το GX30 ! αλλα ειναι της Vodafone αν δ σε χαλαει το μενου της :)
Link to comment
Share on other sites

ean theleis metaxeirismeno e710 koita sto buy&sell edw sto myphone.gr...

 

exw mia kataxwrhsh me to nickname mou.

H timh exei katevei se sxesh me ayth pou tha diavaseis.

we gave birth and killed

what we thought would live

in this world

of fake freedom.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xvass (22 Αύγ. 2004 , 16:47)

 

michali pigaine sto episimo site ths samsung kai katebase to paketo tou easy studio pu tha breis ekei.(peripou 50 mb)

 

Θενκ γιου βερη ματς :p ...

Ευχαριστω πολυ φιλε xvass.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

εχμ... για πείτε κάνα σκορ στο BubbleSmile, έχω λιώσει να το παίζω :o :lol:

 

Σπύρος

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sothoms (25 Αύγ. 2004 , 16:29)

 

Σ΄ευχαριστώ φίλε μου.

Δηλαδή δεν υπάρχει e710 χωρίς το σήμα της vodafon;

Το λέω επειδή με ενδιαφέρει το video.

 

 

Χωρίς το σήμα δεν υπάρχει εκτός αν του αλλάξεις πρόσοψη. Όμως μόνο τεχνικός μπορεί να το κάνει και δεν είναι σίγουρο ότι θα βρείς.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!

Έίσαι το δεύτερο άτομο πυ μαθαίνω ότι λιώνει το bubblesmile!!! Εγώ στην τύχη βαράω τα κουμπια και ότι κάτσει! Γιαυτό έχω φτάσει μέχρι το 2875!!!

Αν όμως κάποιος έχει κατεβάσει το puzzle bobble, λέω ότι έχω κάνει ένα αξιοπρεπέστατο 23570....

Link to comment
Share on other sites

εμ.. όσο αφορά το πρόβλημα με την κάμερα απλά μου την αλλάξανε μέσα στην εγγύηση χωρίσ να δωθεί κάποια εξήγηση.... :(
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xvass (30 Αύγ. 2004 , 16:38)

 

ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!

Έίσαι το δεύτερο άτομο πυ μαθαίνω ότι λιώνει το bubblesmile!!! Εγώ στην τύχη βαράω τα κουμπια και ότι κάτσει! Γιαυτό έχω φτάσει μέχρι το 2875!!!

Αν όμως κάποιος έχει κατεβάσει το puzzle bobble, λέω ότι έχω κάνει ένα αξιοπρεπέστατο 23570....

 

 

εεε... εγώ ο καμμένος έχω κάνει 13910 :o

 

κανείς άλλος? :p

 

Σπύρος

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχω το Samsung E700 και πρόσφατα αγόρασα το σειριακό καλώδιο.Έχω τα προγράμματα Easy studio(Image Editor Pims and File manager), Easy Sync. Συνδέω το κινητό με το καλώδιο και τρέχω κάποιο πρόγραμμα. Κάνει το χαρακτηριστικό μπιπ αλλά αντί να συνδέεται στο πρόγραμμα κανονικά το κινητό φορτίζει!! Στο πρόγραμμα όμως λέει offline.. Ξέρει κανείς τι φταίει;;
Link to comment
Share on other sites

παιδιά βοήθεια!!! Πηγα να συνδεσω το Ε700 μεσω IrDA με τον φορητό μου. Το "βλέπει" κανονικά σαν SAMSUNG E700, αλλά ζητάει drivers, και έτσι δεν δουλεύει το Easy Studio (που έκανα και 2 χρόνια να το κατεβάσω). Μήπως ξέρετε αν υπάρχουν πουθενά drivers? Πείτε μου.

Α! στη λύση των υπερύθρων κατέληξα γιατί είχα προβλήματα με το καλώδιο USB (μόλις το συνδέω στο κινητό.........σβήνει το κινητό!!!). Αυτό, άσχετα με το αν είναι το καλώδιο συνδεδεμένο στη θύρα του PC ή όχι.

 

Στείλτε μου απαντήσεις....please!!!

Link to comment
Share on other sites

anubis523 παιδιά βοήθεια!!! Πηγα να συνδεσω το Ε700 μεσω IrDA με τον φορητό μου. Το "βλέπει" κανονικά σαν SAMSUNG E700, αλλά ζητάει drivers, και έτσι δεν δουλεύει το Easy Studio (που έκανα και 2 χρόνια να το κατεβάσω). Μήπως ξέρετε αν υπάρχουν πουθενά drivers? Πείτε μου.

Α! στη λύση των υπερύθρων κατέληξα γιατί είχα προβλήματα με το καλώδιο USB (μόλις το συνδέω στο κινητό.........σβήνει το κινητό!!!). Αυτό, άσχετα με το αν είναι το καλώδιο συνδεδεμένο στη θύρα του PC ή όχι.

 

Στείλτε μου απαντήσεις....please!!!

 

 

Σε ποιο σημείο σου ζητάει τους drivers? όταν πας να ανοίξεις το ES? ποια windows έχεις?

 

 

Πρόσφατα άλλαξα την κάμερα μετά το πρόβλημα που έιχε με το πρασίνισμα της οθόνης. Ενώ όμως έγινε απλά αλλαγή της κάμερας χωρίς ανανέωση του firmware (έχω το ΡΕ700.05 Ε70BDWL1, όπως νομίζω όλοι που έχουν το default) η κάμερα παρουσιάζει αρκετό χιόνι και το nightshot δεν είναι πια ικανοποιητικό.... :( :(

Αλήθεια που μπορεί να οφείλεται και έχει τύχει ποτε σε σας?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E700 / 710 / 715

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...