Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 απο fastcardtech


bambis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα μαζευτούμε όλοι οι κα(η)μένοι και θα το ρίξουμε στο χορό!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://a.fod4.com/images/GifGuide/dancing/boratgroupdance5is.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 524
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα μαζευτούμε όλοι οι κα(η)μένοι και θα το ρίξουμε στο χορό!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://a.fod4.com/images/GifGuide/dancing/boratgroupdance5is.gif

 

χαχαχαχαχα μακάρι να σας έρθουν όλα σωστά να ακολουθήσουμε κι εμείς.. Πάντως "hit and run" το είχε χαρακτηρίσει το μαγαζί σε ένα παλιότερο thread που του προσέφερε εξαιρετικές συσκευές σε εξαιρετικές τιμές.. Έχω τρομοκρατηθεί όμως από τις βίδες που έστειλε το παλικάρι από πάνω! :p:p

History: Nokia 5210, samsung e720, s.ericsson w810, s.ericsson w705, LG optimus black, LG optimus L9 ii

Current device: LG G4 Dual

Link to comment
Share on other sites

Εσεις που αγορασατε προσπαθησατε να κανετε flash την stock rom διαφορετικης χωρας π.χ της ελλαδας μεσω του odin για τα samsung η μεσω lg flash tool για τα lg.Aυτο ειναι το βασικο για μενα.

 

LG που πήρα του πέρασα κανονικά stock rom κι απ'όσο θυμάμαι και ο zananiro από πάνω, είπε ότι πέρασε κι αυτός stock rom

 

 

Για την ιστορια, δέχτηκαν partial refund.

 

Επειδή τώρα το πήρε το μάτι μου αυτό, πόσο της εκατό δέχτηκαν για refund?

Link to comment
Share on other sites

Θα βαραμε τα νταουλια και θα χορευουν οι Κινεζοι:lol: αλλα ΤΣΙΠΡΑ:lol:και μετα θα τα πινουμε τα τσιπρακια με μεζε:lol:

Υπαρχει ανθρωπος στην Ελλαδα να εχει παρει περισσοτερα τηλ. απο μενα απο Fastcardech? Mpaaaaaa:)

To Noteli θα ειναι καινουργιο και σας το υπογραφω με μελανι που σβηνει:rocket:

Και εγω το περιμενω οεοεοεο οχι θα εισασταν μονοι σας....

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουν και τα κινεζακια όμως και μας παίζουν τα δικα τους νταουλια και χορεύουμε εμεις καρσιλαμα...πόσες βδομάδες κάνουν να τα στείλουν αλήθεια...και τι απειλές, και τι χεσιδια, μ έχουν φλομωσει στα :"Sorry about your inconvenience. We\'ve already sent you the pictures via email again. Furthermore, kindly pls. track your package 3 days later on that: http://www.17track.net/.... Hope for your understanding. Best regards."

Με τρώει να πατήσω ένα dispute μπας κ τσιμπησω κ το κινητο, τσιμπησω κ το παραδακι όπως κάποιοι άλλοι κ@λ@φαρδοι...:lol: :lol: :lol:....(υπάρχει κ το ιστορικό με το zte τόσο καιρό τώρα).

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουν και τα κινεζακια όμως και μας παίζουν τα δικα τους νταουλια και χορεύουμε εμεις καρσιλαμα...πόσες βδομάδες κάνουν να τα στείλουν αλήθεια...και τι απειλές, και τι χεσιδια, μ έχουν φλομωσει στα :"Sorry about your inconvenience. We\'ve already sent you the pictures via email again. Furthermore, kindly pls. track your package 3 days later on that: http://www.17track.net/.... Hope for your understanding. Best regards."

Με τρώει να πατήσω ένα dispute μπας κ τσιμπησω κ το κινητο, τσιμπησω κ το παραδακι όπως κάποιοι άλλοι κ@λ@φαρδοι...:lol: :lol: :lol:....(υπάρχει κ το ιστορικό με το zte τόσο καιρό τώρα).

 

Τα ιδια ακριβως λενε και σε εμενα..πολυ κοροιδια και τρελαινομαι..

Link to comment
Share on other sites

Πάτα το κουμπί, να γίνει της μουρλής!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Εγώ όχι μόνο απασφάλισα (dispute) αλλά πυροδότησα ήδη (Dispute Has Been Escalated to a Claim ) και τώρα αρχίζει ο πραγματικός πόλεμος....:shoot: :rocket:....αν και κατά βάθος ελπίζω να το χουν στείλει....:ninja: :lol:

 

EDIT: Μόλις μου στείλαν φωτογραφία του πακέτου....φτου....:lol: :lol:

Τζάμπα ετοιμάστηκα για τα χαρακώματα!!!

Edited by demakhs
Link to comment
Share on other sites

Πάτα το κουμπί, να γίνει της μουρλής!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Εγώ όχι μόνο απασφάλισα (dispute) αλλά πυροδότησα ήδη (Dispute Has Been Escalated to a Claim ) και τώρα αρχίζει ο πραγματικός πόλεμος....:shoot: :rocket:....αν και κατά βάθος ελπίζω να το χουν στείλει....:ninja: :lol:

 

EDIT: Μόλις μου στείλαν φωτογραφία του πακέτου....φτου....:lol: :lol:

Τζάμπα ετοιμάστηκα για τα χαρακώματα!!!

 

Μηπως το ετοιμασαν τωρα? Το track number λειτουργει?

Link to comment
Share on other sites

Πάτα το κουμπί, να γίνει της μουρλής!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Εγώ όχι μόνο απασφάλισα (dispute) αλλά πυροδότησα ήδη (Dispute Has Been Escalated to a Claim ) και τώρα αρχίζει ο πραγματικός πόλεμος....:shoot: :rocket:....αν και κατά βάθος ελπίζω να το χουν στείλει....:ninja: :lol:

 

EDIT: Μόλις μου στείλαν φωτογραφία του πακέτου....φτου....:lol: :lol:

Τζάμπα ετοιμάστηκα για τα χαρακώματα!!!

Που πας ορε ξεβρακωτος στα χαρακωματα...?:whistle:

Θα σε κανουν μια χαψια:food:

μπας και εισαι...:fool: τα οπλα τα βγαζουμε οταν τον αλλον τον εχουμε απο κατω και ειδικα το paypal φιλε!

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνώριζα για το συγκεκριμένο site και για να είμαι ειλικρινής μόνο για Note θα άλλαζα το G2. Με κολάζετε :p
Όχι.
Link to comment
Share on other sites

Που πας ορε ξεβρακωτος στα χαρακωματα...?:whistle:

Θα σε κανουν μια χαψια:food:

μπας και εισαι...:fool: τα οπλα τα βγαζουμε οταν τον αλλον τον εχουμε απο κατω και ειδικα το paypal φιλε!

 

και ποιος σου είπε ότι δεν τον έχω από κάτω και ότι δεν του αλλάζω τα φώτα? :food:

τώρα περιμένω σε μερικές μέρες να εμφανιστεί στο tracking και να συνεννοηθούμε με το paypal για το claim...:cry:

θα κάνω τον......Κινέζο.....:whistle: :lol:

 

Και μόλις έρθει και είναι κανας κλώνος, μάντεψε μετά ποιανού θα ρθει η σειρά για να τον βάλω από κάτω.....:X

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά εμένα σήμερα μου είπαν αυτό.

Tiffany VIP Support Manager: Just checked sir, today due to the shipping agent's driver ask for a leave, they can not pick up the item from our warehouse

[20:45:40] Tiffany VIP Support Manager: so it will delay 1 more day, sorry

[20:50:38] ------: so tomorrow i will have shipping info?

[21:00:06] ----: Can you answer me on that?

[21:01:21] Tiffany VIP Support Manager: Sorry about the delay reply, tomorrow the tracking information can not be offered ,but just proceed to the international shippingcenter sir, about the tracking information you still need to wait some days

Link to comment
Share on other sites

αυτά παθαίνει όποιος δεν κάνει dispute καιι claim....:lol: :p :lol:

 

Υ.Γ. λόγω του τίτλου του θέματος, δεν υπάρχει καμία περίπτωση για off-topic, ότι και να γραφτεί εδώ μέσα!!

Link to comment
Share on other sites

αυτά παθαίνει όποιος δεν κάνει dispute καιι claim....:lol: :p :lol:

 

Υ.Γ. λόγω του τίτλου του θέματος, δεν υπάρχει καμία περίπτωση για off-topic, ότι και να γραφτεί εδώ μέσα!!

 

κι εγω αγριεψα σενα μειλ,που το τρακινγκ ναμπερ δε δουλευε σε 17track,μετα 6ημερο,

και προειδοποιησα με dispute..

και μαζευτηκαν,

ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΚΙΝΕΖΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ εκτος μινιντιλ το χω κανει αυτο.

 

παιζουν ρολο κ γιορτες τωρα..

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά εμένα σήμερα μου είπαν αυτό.

Tiffany VIP Support Manager: Just checked sir, today due to the shipping agent's driver ask for a leave, they can not pick up the item from our warehouse

[20:45:40]Tiffany VIP Support Manager: so it will delay 1 more day, sorry

[20:50:38]------: so tomorrow i will have shipping info?

[21:00:06]----: Can you answer me on that?

[21:01:21]Tiffany VIP Support Manager: Sorry about the delay reply, tomorrow the tracking information can not be offered ,but just proceed to the international shippingcenter sir, about the tracking information you still need to wait some days

Και εμενα σημερα με το chat δεν βγαλαμε ακρη. Παραγγελια στις 15/1 με τρακινκ στις 16/1. Σε καποιο μυνημα στο support τους ειπα θα ακυροσω αμα δεν δω πληροφοριες με το τρακινκ. Και μπαμ.. μαιλ με φωτο του τηλ και του πακετου. Αρα δεν το εχουν στειλει ακομα. Δεν το εχει παρει ουτε η μεταφορικη για αεροδρομιο. Τραγικα αργο σαιτ. Αλλα ειναι και οι τιμες τους απο την αλλη μερια....οποτε υπομονη.

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα σημερα με το chat δεν βγαλαμε ακρη. Παραγγελια στις 15/1 με τρακινκ στις 16/1. Σε καποιο μυνημα στο support τους ειπα θα ακυροσω αμα δεν δω πληροφοριες με το τρακινκ. Και μπαμ.. μαιλ με φωτο του τηλ και του πακετου. Αρα δεν το εχουν στειλει ακομα. Δεν το εχει παρει ουτε η μεταφορικη για αεροδρομιο. Τραγικα αργο σαιτ. Αλλα ειναι και οι τιμες τους απο την αλλη μερια....οποτε υπομονη.

 

Και εμενα σημερα μου εστειλαν φωτογραφιες με το δεμα..αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι ελεγε ημερομηνια 14/01.δεν ξερω τι γινεται με αυτους αλλα θελει υπομονη.

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα σημερα με το chat δεν βγαλαμε ακρη. Παραγγελια στις 15/1 με τρακινκ στις 16/1. Σε καποιο μυνημα στο support τους ειπα θα ακυροσω αμα δεν δω πληροφοριες με το τρακινκ. Και μπαμ.. μαιλ με φωτο του τηλ και του πακετου. Αρα δεν το εχουν στειλει ακομα. Δεν το εχει παρει ουτε η μεταφορικη για αεροδρομιο. Τραγικα αργο σαιτ. Αλλα ειναι και οι τιμες τους απο την αλλη μερια....οποτε υπομονη.

Την πρώτη φορά που πήρα κάτι από αυτους έκαναν 19 ημέρες να το στείλουν.

Πάντως χθες που πήρα κάτι από άλλο site που χρησιμοποιεί την ίδια μεταφορική ( fasttech ), είδα ότι το έστειλαν σε 12 ώρες άρα δεν φταίει η μεταφορική τελικά αλλά το site.

Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη φορά που πήρα κάτι από αυτους έκαναν 19 ημέρες να το στείλουν.

Πάντως χθες που πήρα κάτι από άλλο site που χρησιμοποιεί την ίδια μεταφορική ( fasttech ), είδα ότι το έστειλαν σε 12 ώρες άρα δεν φταίει η μεταφορική τελικά αλλά το site.

 

Απαραδεκτοι ειναι..μας κοροιδευουν.παραγγελια 12/01 'αποστολη' 14/01 σημερα φωτογραφιες και ακομα δεν λειτουργει το track που σημαινει δεν εχει φυγει..εχουμε ακομα 20 μερες οπως το βλεπω για να το παρω.

Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη φορά που πήρα κάτι από αυτους έκαναν 19 ημέρες να το στείλουν.

Πάντως χθες που πήρα κάτι από άλλο site που χρησιμοποιεί την ίδια μεταφορική ( fasttech ), είδα ότι το έστειλαν σε 12 ώρες άρα δεν φταίει η μεταφορική τελικά αλλά το site.

Ποια μεταφορικη χρησιμοποιουν; το τρακινκ μας θα δουλευει σε αυτους; μηπως και δουμε τελικα ποτε θα διωξουν τα πακετα μας.

Link to comment
Share on other sites

Ποια μεταφορικη χρησιμοποιουν; το τρακινκ μας θα δουλευει σε αυτους; μηπως και δουμε τελικα ποτε θα διωξουν τα πακετα μας.

 

http://www.quantiumaspac.com

Αν και δεν θα φανεί εαν δεν τα έχουν στείλει στην πραγματικότητα.

 

Απαραδεκτοι ειναι..μας κοροιδευουν.παραγγελια 12/01 'αποστολη' 14/01 σημερα φωτογραφιες και ακομα δεν λειτουργει το track που σημαινει δεν εχει φυγει..εχουμε ακομα 20 μερες οπως το βλεπω για να το παρω.

Σε αυτό το θέμα ναι, απλά μη τα θέλουμε και όλα δικά μας. Προσωπικά με χαλάει ο χρόνος του πολύ ( εγώ τρελαθεί στα disputes και στα emails ) αλλά στο τέλος μένω με μια πολύ καλή γνώμη μιας και το κινητό είναι στην εντέλεια σε τρελά καλή τιμή.

Link to comment
Share on other sites

http://www.quantiumaspac.com

Αν και δεν θα φανεί εαν δεν τα έχουν στείλει στην πραγματικότητα.

 

 

Σε αυτό το θέμα ναι, απλά μη τα θέλουμε και όλα δικά μας. Προσωπικά με χαλάει ο χρόνος του πολύ ( εγώ τρελαθεί στα disputes και στα emails ) αλλά στο τέλος μένω με μια πολύ καλή γνώμη μιας και το κινητό είναι στην εντέλεια σε τρελά καλή τιμή.

Δηλαδη και στις προηγουμενες παραγγελιες σου, εκει εβλεπες τα πακετα σου με το δικο τους (fastcardech) τρακινκ, πριν φτασουν αεροδρομιο;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη και στις προηγουμενες παραγγελιες σου, εκει εβλεπες τα πακετα σου με το δικο τους (fastcardech) τρακινκ, πριν φτασουν αεροδρομιο;

Μια ενημέρωση μόνο, ότι το παραλάβανε, μετά δείχνει ότι σου δείχνει και στο site του ταχυδρομείου.

Link to comment
Share on other sites

Μια ενημέρωση μόνο, ότι το παραλάβανε, μετά δείχνει ότι σου δείχνει και στο site του ταχυδρομείου.

Οκ, ενταξει, καλο Πασχα με αυτους που μπλεξαμε.

Link to comment
Share on other sites

Οκ, ενταξει, καλο Πασχα με αυτους που μπλεξαμε.

 

Πάντως πάνω από μήνα δεν έχει πάρει κανένα από τα 5 που έχω πάρει από εκεί.

Τους χρόνους τους έχω γράψει σε πιο πάνω post μου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...