Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν έχω κάποιον στην Ελλάδα. Δεν βρίσκομαι στην Κύπρο τώρα γιαυτό δεν με απασχολεί αν θα έρθει πιο γρήγορα. πάντως το θέλω σίγουρα το κινητό γιαυτο ρωτάω αν υπάρχει κάποιος απο την Κύπρο να μου πει αν πλήρωσε και πόσο. Δεν το έχουν στείλει ακόμα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν έχω κάποιον στην Ελλάδα. Δεν βρίσκομαι στην Κύπρο τώρα γιαυτό δεν με απασχολεί αν θα έρθει πιο γρήγορα. πάντως το θέλω σίγουρα το κινητό γιαυτο ρωτάω αν υπάρχει κάποιος απο την Κύπρο να μου πει αν πλήρωσε και πόσο. Δεν το έχουν στείλει ακόμα

Αν δεν το έστειλαν ακομη μπες και άλλου μέσα στο foroym εδώ και ρώτησε,αλλα και σε άλλα μεγάλα foroym γειτονικά κάποιος θα γνωρίζει περισσότερα και κάποιος λογικά θα βρεθεί να σου απάντηση και να είναι απο την κυπρο,μην περιμένεις μόνο απο εδώ την απάντηση. :ninja::ninja:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η 6.7.21 με την 6.7.28 έχει διαφορές?

Περίμενε κ εσύ.. θα βάλεις την 6,8,4 απ αύριο.. Την δοκιμάζω και είναι πολύ καλή.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ να κρατήσω το back up από το titanioum. Παντός στην ΡΟΜ που είμαι τώρα η μπαταρία είναι τέλεια...
Link to comment
Share on other sites

Περίμενε κ εσύ.. θα βάλεις την 6,8,4 απ αύριο.. Την δοκιμάζω και είναι πολύ καλή.

Δουλευουν και τα λεντ κανονικα σε εμενα

Link to comment
Share on other sites

Δλδ να κρατήσω το back up από το titanioum. Παντός στην ΡΟΜ που είμαι τώρα η μπαταρία είναι τέλεια...

 

Πήρες μέσα από twrp;

 

κ γω με τα λεντ δεν έχω θέμα @kongeo

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε κ εσύ.. θα βάλεις την 6,8,4 απ αύριο.. Την δοκιμάζω και είναι πολύ καλή.

Εγω μόλις την πέρασα δεν άντεξα να περιμενω μεχρι αυριο,τι σήμερα τι αύριο ,τώρα την φορτώνει.:rolleyes::ninja::ninja:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Πήρα κ από τα 2 για σγρ κ από το κινητό κ titanioum back up το πρόγραμμα...

Ωραίος και σίγουρος.:ninja::ninja:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Από το κινητό μπορώ να κατεβάσω την ΡΟΜ να μην ανοίγω το pc?

Ναι μπορείς :ninja::ninja::ninja:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Είναι που έχω 75 % μπαταρία σημάδι Θεού... Χαχαχα θα την βάλω αύριο αν είναι. Παντός μπράβο παιδιά που βοηθάτε.
Link to comment
Share on other sites

Είναι που έχω 75 % μπαταρία σημάδι Θεού... Χαχαχα θα την βάλω αύριο αν είναι. Παντός μπράβο παιδιά που βοηθάτε.

 

Ρίξτην τότε....:D

Link to comment
Share on other sites

Θα την βάλω αύριο. George δεν έχεις βαρεθεί κάθε φορά να βάζεις από την αρχή κωδικούς δακτυλικα και σια?
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε Μητσάρα,... Υπομονή μέχρι αύριο δεν έχεις;

Οχι φιλε εχω υπομονή αρκετη μάλιστα,άπλα σκεφτικά αφου είναι dev σε dev δεν θα χάσω σχεδόν τίποτα,δεν θα ξανα στήνω απο την αρχή και ετσι την πέρασα,καλή φαίνεται αλλα ακόμη είναι πολύ νωρίς για συμπεράσματα.:ninja::ninja:

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα την βάλω αύριο. George δεν έχεις βαρεθεί κάθε φορά να βάζεις από την αρχή κωδικούς δακτυλικα και σια?

Αν εχεις ελληνικη dev και πας ξανά σε μια ποιο νεα dev εκδοση δεν χάνεις τίποτα απο τις ρυθμίσεις που είχες

Αν πας απο ελληνική dev σε stable τοτε ναι θέλει ξανά ρυθμησει απο την αρχή.:ninja:

Edited by deni77
Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Είμαι με την MIUI 7.5 - Stable 7.5.2.0(LHOCNDE) και έχω τα εξής ερωτήματα... Ενώ δεν έχω πρόβλημα με τα αγγλικά μου έχω πρόβλημα με τα κινέζικα! :p Για παράδειγμα ενώ θέλω να κατεβάσω μια εφαρμογή μέσω λινκ με πετάει στο κινέζικο store και δεν καταλαβαίνω τίποτα! Το ίδιο πρόβλημα έχω και στο Mi Remote Control όπου τα μισά εκεί μέσα είναι κ κινέζικα κ όχι μόνο αγγλικά! Το ίδιο κ χειρότερο πρόβλημα αντιμετωπίζω στην εφαρμογή για τα themes και τα fonts όπου εκεί με το που ανοίγω την εφαρμογή ενώ δείχνει αγγλικά για 1-2 δεύτερα στη συνέχεια γίνονται όλα κινέζικα! Για να μην τα πολυλογώ το ίδιο κ σε πολλά άλλα πράγματα μέσα στο κινητό! Γνωρίζετε ποια μπορεί να είναι η λύση εκτός από το να περάσω την ελληνική rom; Κατά τα άλλα το κινητό πάει μια χαρά! Τέλος, γνωρίζει κανείς πως θα μπορούσα να χρησιμοποιώ το google play store στα ελληνικά ώστε να κατεβαίνουν και οι εφαρμογές default στα ελληνικά; Σας ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Και τώρα κάτι χαζό εμένα που είναι η 7.5.21 θα τα χάσω?

Εσυ ποια εχεις αυτην που εγραψες ποια είναι :ninja::ninja::rolleyes:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Θα την βάλω αύριο. George δεν έχεις βαρεθεί κάθε φορά να βάζεις από την αρχή κωδικούς δακτυλικα και σια?

 

Μα δν τα χάνω... Αναβάθμιση είναι μόνο advanced wipe ..cache ,dalvik.. δεν χάνεις τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...