Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δισπηλιό - Καστοριά κ Άργος Ορεστικό σε κανένα σημείο δυστυχώς. Με το N5 έπιανα παντού άρα όλο το παιχνίδι βρίσκεται στο ξεκλείδωμα της band 800. Για να είμαι ειλικρινής όμως μου φαίνεται πολύ ύποπτο το να έχει η συσκευή την δυνατότητα να δουλέψει στην 800 και το να την έχουν κλειδωμενη. :ninja:

 

Δεν πιστεύω ότι γίνεται και για αυτό δεν το χω δοκιμάσει.

Αν θέλει βέβαια κάποιος να το δοκιμάσει έχει οδηγίες εδώ και εδώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδια μια ερώτηση πριν παραγγείλω! H official dev παιρνει αυτόματα αναβαθμίσεις? Θελω τα Αγγλικα αλλα που ξερεις στο μελλον...

ΝΑΙ παίρνει κανονικα ενημερώσεις σε αυτό που ρωτάς.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Παρηγγειλα το note 3 pro απο vickmall κ διάλεξα αρχικά τη multilanguage rom. Την επόμενη μερα απο την παραγγελία μου στέλνουν μέιλ ότι δε συστήνουν τη multilanguage γτ υπαρχει θεμα με τις ενημερωσεις κ μου ειπαν να διαλεξα official dev ή global. Τους ειπα official dev rom κ μου συστησαν να κανω mi account κ να ζητησω κωδικο για unlock. Ωστόσο τωρα το πρωί στα σχόλια στο vickmall μου έγραψαν οτι θα περάσουν τη multilanguage κ μπερδευτηκα! ποια ειναι τελικά η καλύτερη κι αν έρθει multilanguage θα χρειαστεί να το κάνω unlock κ να περάσω την ελληνική;
Link to comment
Share on other sites

Με αυτην θα το κανεις παραγγελία official del ,στείλε τώρα γρήγορα ενα mail πριν στο κάνουν αποστολή.
Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Κάνε το αίτημα εσύ, να είσαι προετοιμασμενος για οποιοδήποτε ρομ. :) και θα δείξει

Ή multi ναι χρειάζεται αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

για το vickmall να ανησυχώ?

 

Καλημερα,αν και παλι ειμαστε εκτος θεματος,να μην ανησυχεις καθολου για το συγκεκριμενο,ειναι το πρωτο:yahoo:σε αξιοπιστια

Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη έκανα register για MIUI account και ταυτόχρονα αίτηση για bootloader unlock. Σήμερα το πρωί ήρθε η άδεια για unlocking. Μέσα σε 3 μέρες! Πολύ γρήγορα δεν ήρθε; Έχω κάνει βέβαια unlocking με την unofficial μέθοδο. Δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο να τον ξανακλειδώσω και να ξεκλειδώσω με official..
Link to comment
Share on other sites

Με αυτην θα το κανεις παραγγελία official del ,στείλε τώρα γρήγορα ενα mail πριν στο κάνουν αποστολή.[/Q

 

Όταν μου έστειλαν μέιλ να μου πουν για τη multilanguage συμφωνησαμε να περάσουν τελικά την official dev. αλλα στα σχόλια έγραψαν ότι θα περάσουν τη mutlilanguage όπως τους είχα πει αρχικά. να ξαναστείλω δλδ μέιλ να τους πω να περάσουν την official dev;

Link to comment
Share on other sites

Όταν μου έστειλαν μέιλ να μου πουν για τη multilanguage συμφωνησαμε να περάσουν τελικά την official dev. αλλα στα σχόλια έγραψαν ότι θα περάσουν τη mutlilanguage όπως τους είχα πει αρχικά. να ξαναστείλω δλδ μέιλ να τους πω να περάσουν την official dev;

 

Αν θες να ξεκλειδώσεις πάρτο με developer rom...

Link to comment
Share on other sites

Με αυτην θα το κανεις παραγγελία official del ,στείλε τώρα γρήγορα ενα mail πριν στο κάνουν αποστολή.[/Q

 

Όταν μου έστειλαν μέιλ να μου πουν για τη multilanguage συμφωνησαμε να περάσουν τελικά την official dev. αλλα στα σχόλια έγραψαν ότι θα περάσουν τη mutlilanguage όπως τους είχα πει αρχικά. να ξαναστείλω δλδ μέιλ να τους πω να περάσουν την official dev;

Λογικα θα στο στείλουν με official del ,εκεί που γραφουν στα σχόλια ειναι απλα τυποποιημένα και τα αντιγράφουν σχεδον σε όλους τα ιδια,οτι συμφώνησες στο mail αυτήν θα σου περάσουν,μην δίνης σημασία τι έγραψαν εκει που γράφουν όλοι μετα την παραγγελία.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Επίσης κάτι ακόμα! Αγοράσαμε πριν ένα μήνα πάλι το note 3 pro απο eu warehouse του minideal που μου το πρότεινε ενας φίλος, ηρθε πολυ γρήγορα δεν εχει κανενα πρόβλημα κ είμαι πολύ ευχαριστημένος. Επειδή δεν το κατέχω το θέμα ήθελα να ρωτήσω: τουςείχα γράψει από κάτω στα σχόλια όπως γράφουν όλοι να το κάνουν root, να μου περάσουν greek and english language και να εγκαταστήσουν το τελευταίο miui. Στην καρτέλα "σχετικά με το τηλέφωνο" λέει έκδοση miui global 7.1/ Stable 7.1.9.0 (LHOCNCL). Είναι εντάξει το κινητό από θέμα rom; Υπάρχει κάτι που θα ταν καλό να κάνω εγώ; επισης δε θυμαμαι να επρεπε να διαλέξω ποια rom να μου περάσουν. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Το δικαίωμα ξεκλειδωματος έχει όριο 30 μέρες όπως διάβασα πιο πάνω? μετά απο αυτό το διάστημα αν δεν το ξεκλειδωσεις τι γίνεται? ξανακάνεις αίτηση?

Σχετικά με το ξεκλείδωμα το ανοίγεις και περνάς την ελληνική με ότι αυτό συνεπάγεται.

 

Τι χάνεις οταν ξεκλειδωσεις ? τα updates πλέον τα περνάς χειροκίνητα? σε περίπτωση απώλειας δεδομένων κλεψίματα κωδικών κλπ δεν μπορείς να απευθυνθείς στην xiaomi σωστά?

 

----- προσθήκη μηνύματος 102 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης αν το κινητό δουλευει απρόσκοπτα και δεν σε ενοχλούν τα αγγλικά υπάρχει κάτι που κερδίζεις ουσιαστικό περνώντας την ελληνική?

καλημερα σε ολους, μια ερωτηση την google camera απο που την περναμε; υπαρχει στο playstore;

 

Καλή ερώτηση και εγω το είχα ρωτήσει δεν νομίζω να είχα πάρει απάντηση, ας βοηθήσει κάποιος.

Edited by THANKIN
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, μολις εφτιαξα ενα miui account για να κανω αιτηση για ξεκλειδωμα, αλλα οταν παταω στη σελιδα το unlock now, δεν μου βγαζει να κανω αιτηση, αλλα με αφηνει να κατεβασω το tool ακομα και οταν δεν ειμαι signed in! κανω κατι λαθος???
Link to comment
Share on other sites

Καλή ερώτηση και εγω το είχα ρωτήσει δεν νομίζω να είχα πάρει απάντηση, ας βοηθήσει κάποιος.

 

Δεν υπάρχει στο store. Απο εδω η τελευταια εκδοση http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/camera/camera-3-2-045-release/

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, μολις εφτιαξα ενα miui account για να κανω αιτηση για ξεκλειδωμα, αλλα οταν παταω στη σελιδα το unlock now, δεν μου βγαζει να κανω αιτηση, αλλα με αφηνει να κατεβασω το tool ακομα και οταν δεν ειμαι signed in! κανω κατι λαθος???

 

Λοιπον εκανα μια εκκαθαριση ιστορικου κτλ στον firefox και λυθηκε το θεμα, μου εβγαλε κανονικα την αιτηση και την εκανα. Αυτο ειναι το δευτερο account που φτιαχνω, στο πρωτο ειχα κανει αιτηση αλλα δεν μου ηρθε καποιο μηνημα (cosmote). βεβαια στη σελιδα δεν μου βγαζει πλεον την αιτηση αλλα το εργαλειο ξεκλειδωματος. Να φανταστω εχει εγγριθει η αιτηση ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει στο store. Απο εδω η τελευταια εκδοση http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/camera/camera-3-2-045-release/

 

Κανει αυτη η εκδοση για το νοτε3;

Εχω την 2.7(αν θυμαμαι καλα που ειναι για ανδροιντ 4.4+.)

 

 

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τωρά έχω άλλο θέμα :-P

Θέλει η γυναίκα μου το Red Mi Note 3 Pro γιατί το βρήκαμε στον γλυκουλη στα 180 ευρώ..

 

Αξίζει τα λεφτά του? Ή να της πάρω το ΜΙ4 4G που είναι στην ίδια τιμή??

 

Και τέλος, για να καταλάβω

Το

Red Mi Note 3 Pro και το Mi Note Pro

Ποια είναι η διαφορά τους? Ποιο είναι καλύτερο και πιο είναι πιο καινούργιο?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για τα μεταφορικά από Κίνα.

 

Υπάρχει περίπτωση να φάμε τελωνείο σε περίπτωση απλής αποστολής ή να επιλέξω την Ολλανδία ως ενδιάμεσο σταθμό?

 

Για το Vickmall μιλάμε.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για τα μεταφορικά από Κίνα.

 

Υπάρχει περίπτωση να φάμε τελωνείο σε περίπτωση απλής αποστολής ή να επιλέξω την Ολλανδία ως ενδιάμεσο σταθμό?

 

Για το Vickmall μιλάμε.

Αν εννοεις sg post vs nl post.

Εχουν τις ιδοες πιθανοτητες να σταματησουν τελωνειο (ελαχιστες και στις 2 περιπτωσεις).

 

Τωρα η nl αργει λιγο παρα πανω αλλα ερχονται σιγουρα.

Η sg ειναι γρηγορη αλλα καποια δεματα της δεν ηρθαν ποτε μεταξυ μαρτη-μαη..

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...