Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικά μπορεί να είναι από ευρωπαική αποθήκη....αλλά προς τι το στυλάκι αυτο;

Μην δίνεις σημασία τους χτύπησε η ζέστη απότομα εδώ μέσα φαίνεται,δεν έχουν τίποτα μαζί σου αυτό ειναι το ποιο σίγουρο,απλα έχουν ξεφύγει λίγο παραπάνω σήμερα.:cool:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Yes.οτι εχει την λεξη dev(eloper).εγω με αυτη εκανα την διαδικασια σε μιση ωρα!

Οταν παραγγειλεις κανε και αιτηση για ξεκλειδωμα...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Από εδώ (http://www.vickmall.com/xiaomi-redmi-note-3-pro-3gb-ram-32gb-rom-stock-in-eu-warehouse-silver.html) θα το παραγγείλω τώρα αλλά η αίτηση για ξεκλείδωμα τη είναι και πως την κάνω;;

Link to comment
Share on other sites

 

Από εδώ (http://www.vickmall.com/xiaomi-redmi-note-3-pro-3gb-ram-32gb-rom-stock-in-eu-warehouse-silver.html) θα το παραγγείλω τώρα αλλά η αίτηση για ξεκλείδωμα τη είναι και πως την κάνω;;

 

Βουαλα http://en.miui.com/unlock/

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να συνηθισω στην ιδεα οτι ολα υπαρχουν πια εκει :ρ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,

 

οι dev ρομ αρχισαν να εχουν μη εβδομαδιαιες ανανεωσεις ενοψει του MIUI8 ?

ειμαι με την 6.5.26 και δε βλεπω να βγηκε καινουρια για το κινητακι μας (κινηταρα μας καλυτερα).

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από ελληνικό κατάστημα έχει ψωνίσει κανείς;

Κυκλοφορεί σε αρκετά καλές τιμές απ'ότι βλέπω και αν συνυπολογίσεις το ΦΠΑ ίσως να συμφέρει και περισσότερο απ'ότι να το πάρεις από Κίνα.. Χώρια την εγγύηση από ελληνικό κατάστημα

Ήθελα να ρωτήσω, πως καταλαβαίνουμε ότι είναι γνήσια η συσκευή που παραλαμβάνουμε;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,

οι dev ρομ αρχισαν να εχουν μη εβδομαδιαιες ανανεωσεις ενοψει του MIUI8 ?

Όπως τα λες είναι.

Παιδιά από ελληνικό κατάστημα έχει ψωνίσει κανείς;

Κυκλοφορεί σε αρκετά καλές τιμές απ'ότι βλέπω και αν συνυπολογίσεις το ΦΠΑ ίσως να συμφέρει και περισσότερο απ'ότι να το πάρεις από Κίνα.. Χώρια την εγγύηση από ελληνικό κατάστημα

Ήθελα να ρωτήσω, πως καταλαβαίνουμε ότι είναι γνήσια η συσκευή που παραλαμβάνουμε;

Τι εννοέις με το "συνυπολογίσεις το ΦΠΑ".

Υπάρχει ένας τρόπος με το imei αλλά δεν πιάνει σε όλους..

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λες είναι.

 

Τι εννοέις με το "συνυπολογίσεις το ΦΠΑ".

 

Για περίπτωση ελεύθερου επαγγελματία όπου εκπίπτει το ΦΠΑ..

 

Υπάρχει ένας τρόπος με το imei αλλά δεν πιάνει σε όλους..

Δηλαδή τι πρέπει να κάνω; Ανοίγω το κουτί και;

Link to comment
Share on other sites

Για περίπτωση ελεύθερου επαγγελματία όπου εκπίπτει το ΦΠΑ..

 

 

Δηλαδή τι πρέπει να κάνω; Ανοίγω το κουτί και;

 

επειδή βαριέμαι το c/p

 

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/11330-%CE%88%CE%BB%CE%B5%CE%B3%CF%87%CE%BF%CF%82-%CE%B3%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%B9%CF%8C%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1%CF%82-%CF%83%CF%85%CF%83%CE%BA%CE%B5%CF%85%CE%AE%CF%82/?postID=86845#post86845

 

απλά δεν κοιτάς το πρώτο βήμα γιατί λογικά δεν έχει το αυτοκόλλητο

Link to comment
Share on other sites

Για περίπτωση ελεύθερου επαγγελματία όπου εκπίπτει το ΦΠΑ..

Δηλαδή τι πρέπει να κάνω; Ανοίγω το κουτί και;

 

Product Authentication

Στην Ελλάδα είναι 50 - 70 ευρώ ακριβότερο από Κίνα.

Link to comment
Share on other sites

 

Στην Ελλάδα είναι 50 - 70 ευρώ ακριβότερο από Κίνα.

 

 

Το έχω βρεί 240€ το pro 3/32. Άρα βγαίνει κάτω από 200€ αν βγάλεις το ΦΠΑ.. Έχει νόημα δηλαδή να το εξετάσεις σαν επιλογή, άσε που το έχεις και στα χέρια σου πιο γρήγορα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

απλά δεν κοιτάς το πρώτο βήμα γιατί λογικά δεν έχει το αυτοκόλλητο

 

Γιατί είναι λογικό να μην έχει το αυτοκόλλητο; Δεν είναι μια πρώτη ένδειξη ότι πρόκειται για fake το να μην έχει αυτοκόλλητο;

Link to comment
Share on other sites

Το έχω βρεί 240€ το pro 3/32. Άρα βγαίνει κάτω από 200€ αν βγάλεις το ΦΠΑ.. Έχει νόημα δηλαδή να το εξετάσεις σαν επιλογή, άσε που το έχεις και στα χέρια σου πιο γρήγορα.

 

Αν μπορείς να το πάρεις όπως λες δεν είναι καλάαα... είναι τέλεια.

Μου κάνει πολύ φτηνό όμως για Ελλάδα..

Link to comment
Share on other sites

Δεν το διευκρινίσες, κινεζομαγαζο ειπες...:p

 

Η ερώτηση σου επίσης , εκτός από αγένεια στους "οικοδεσπότες", υποδηλώνει ότι δεν έχεις διαβάσει έστω και μία προηγούμενη σελίδα του θέματος....τα υπόλοιπα στα εξήγησαν οι υπόλοιποι...:whistle:

 

Και στο κάτω κάτω, "δικό" μας είναι το θέμα, ότι θέλουμε το κάνουμε.....:ρ :lol: :rotfl: :tease: :fool:

 

Οι "υπόλοιποι" μην μπλεκεστε...η (απειλητική μπρρρρ :cry:) ερώτηση για το στυλακι προοριζόταν για μένα, αλλά παρενεβληθη αυτός ο "που φυτρώνει εκεί που δεν τον σπέρνουν" kongeo1994, που άρπαξε και όλη τη χλεμπα χωρίς να φταίει ο άνθρωπος.

Άντε να βγάλεις ακρη με τη διαστημική ταχύτητα με την οποία αναρτούννται τα ποστς εδώ μέσα!:shock:

Αν ήξερα παραπάνω πράγματα σχετικά θα τα είχα διευκρινήσει αλλιώς δεν υπήρχε λόγος εξαρχής να κάνω ποστ στο φόρουμ για ερώτηση....επίσης αυτό το '' αγένεια προς τους οικοδεσπότες η ερώτηση σου '' ειλικρινά δεν ξέρω που το είδες

Link to comment
Share on other sites

Στο youhou το έφεραν με 275.

Επίσης στο vickmall βγαίνει 182ε περίπου. Αντε 185. Θεωρώ τα 60ε καλή τιμή για να πας από Κίνα. Επίσης μην κοροϊδευομαστε. Ότι εγγύηση δίνει ο Κινέζος, δίνει και ο Έλληνας. Εφόσον δεν υπάρχει κάποια αντιπροσωπία Ευρώπη τα κινητά τα επισκευαζει το ίδιο το κατάστημα και σε πετάει άνετα εκτός εγγύησης. Ξέρουμε όλοι πως δουλεύει το πράγμα στην Ελλάδα.

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Το έχω βρεί 240€ το pro 3/32. Άρα βγαίνει κάτω από 200€ αν βγάλεις το ΦΠΑ.. Έχει νόημα δηλαδή να το εξετάσεις σαν επιλογή, άσε που το έχεις και στα χέρια σου πιο γρήγορα.

 

Που το έχεις βρει τόσο αν επιτρέπεται; το 3/32 gb μοντέλο έτσι; όσο για το πιο γρήγορα, απ ότι έχω δει όλα τα σκρουτζ μαγαζισ λένε πως το στέλνουν σε 4-10 ημέρες. Ενώ σε δύο από ευρωπαϊκή αποθήκη κινέζικου είναι στην πόρτα σου

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, θα ρίξουμε αυτό http://www.ebay.co.uk/itm/272209329947 κ αυτό http://www.amazon.com/Smartphone-Digital-Olympus-Blackberry-Motorola/dp/B00GW9JWAW/ref=pd_sim_107_15?ie=UTF8&dpID=41kwMQr1odL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR160%2C160_&refRID=0D4Y1GEHWCK1PC260C8G στην τσάντα του sport billy, για όσους φυσιολογικούς ξέρουν (γεννημένους τη δεκαετία του 80), για όταν θέλουμε να τραβήξουμε βραδινές...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Πιθανά προβληματα

1. πάει στο 50% και μου λέει.

Couldn't verify device

Current account is different from the account info on the device

try again..

Ελέγχουμε αν έχουμε συνδεθεί στο λογαριασμό "Mi account" στο πρόγραμμα και στο κινητό με τον ίδιο τρόπο δηλαδη με email, τηλέφωνο ,UID, username.. δεν ξέρω και τι άλλο..

 

ναι ενταξει το περιμενα να στραβωνουν ολα απ την αρχη....

. τι να κανω τωρα που μου βγαζει αυτη τη βλακεια στο 50% εδω κ μιση ωρα δε μπορω να καταλαβω :mad:

Link to comment
Share on other sites

ναι ενταξει το περιμενα να στραβωνουν ολα απ την αρχη....

. τι να κανω τωρα που μου βγαζει αυτη τη βλακεια στο 50% εδω κ μιση ωρα δε μπορω να καταλαβω :mad:

 

Σύνδεσε το κινητό και τον υπολογιστή με το ίδιο username και pass

Link to comment
Share on other sites

Σύνδεσε το κινητό και τον υπολογιστή με το ίδιο username και pass

 

αυτο δεν μπορω να το καταλαβω... εχω τρεξει το προγραμμα mi unlock v.1.1 εγραψα τον αριθμο του κινητου μου ως username και το password. στην οθονη του κινητου φαινεται ενα λαγουδακι κ γραφει fastboot. κανει εισοδο κανονικα παταω unlock και κολλαει... τι πρεπει να κανω στο κινητο δεν μπορω να καταλαβω

Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν μπορω να το καταλαβω... εχω τρεξει το προγραμμα mi unlock v.1.1 εγραψα τον αριθμο του κινητου μου ως username και το password. στην οθονη του κινητου φαινεται ενα λαγουδακι κ γραφει fastboot. κανει εισοδο κανονικα παταω unlock και κολλαει... τι πρεπει να κανω στο κινητο δεν μπορω να καταλαβω

 

Να μπεις στις ρυθμίσεις του κινητού και να συνδεσεις κ εκεί το mi account.. αν δεν το χεις κάνει..

Άφησε το λίγο να κάνει συγχρονισμό και μετά επανεκκίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...