Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μη μου λετε για χαμενες αποστολες και αγχωνομαι!! με nl post να φανταστω δεν εχουμε θεμα με τελωνία κτλ ετσι? δηλαδη σε ποσες μερες να το περιμενω περιπου?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια μολις εβαλα ελληνικη ρομ stable 7.3.2 μπορειται να μου πειτε ποια ειναι τα επομενα βηματα, αν υπαρχουν must προγραμματα που πρεπει να περασω εφοσον ειμαι ρουτ και με costum rom, και οτι αλλο θα κανει καλυτερη την λειτουργια του κινητου.

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Έχει η είχε;

 

Υπάρχει και εδώ απο ευρωπαικη αποθηκη στα 233 (μεσα τα μεταφορικα).

Έχει αγοράσει κανείς απο εκεί;

http://shop.gizchina.com/redmi-note-3-pro-/xiaomi-redmi-note-3-pro-32gb-gray-707.html#/rom-32gb/color-gray

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις αλλα ειναι ταλαιπωρια.αμα εχεις σκοπο να περασεις την ελληνικη παρτο με china ή official dev.ειναι πολυ ευκολο με dev.

 

Aμα θες ελληνικα αξιζει να περασειςδ την ελληνικη (μιση ωρα διαδικασια ειναι με την εγκατασταση) .η μυλτι έχει πολλα θεματα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

έγινε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

έγινε ευχαριστώ

Και απλα νανσου πω οτι και εγω πηρα πρωτη φορα απο κινα κινητό και πρωτη φορα φλασαρα ρομ..

 

Αγχωνομουν αλλα τελικα δεν ειναι τιποτα...

Αλλο που διαβασα 10 φορες τον οδηγο :ρ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3. Αν το πάρεις με multi ρομ έιναι λίγο μεγαλύτερη η διαδικασία. Αν έχεις επιλογή πάρτο με dev.

4. Αν η μέθοδος αποστολής είναι ταχυδρομείο πολύ δύσκολο να περάσει τελωνείο.

Από την στιγμή που έχει ζήτηση σίγουρα θα ξανα έρθει Ευρώπη.

 

Και πως το βλέπω αν το στέλνουν με ταχυδρομείο η είναι αυτό (freeshiping);;

 

----- προσθήκη μηνύματος 118 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορείς αλλά θα χρειαστεί να κάνεις κάποια βήματα παραπάνω. Το vickmall έχει στην ευρωπαϊκή αποθήκη.

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 Pro μου

 

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Το δευτερο εγώ σήμερα το παρέλαβα αυτό που έβαλες το tempered glass :X:X:ninja:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Και πως το βλέπω αν το στέλνουν με ταχυδρομείο η είναι αυτό (freeshiping);;

 

E ναι από Κίνα χωρίς χρέωση-μεταφορά είναι ταχυδρομείο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εχω Xiaomi redmi note 3 pro 3gb ram με rom Global Stable 7.1.9.0.0(LHOCNCL) κλειδωμενο bootloader και το τηλεφωνο δεν δουλευει κανονικα (μικροφωνο ,fingerprint κ.α.).Θελω να αλλαξω ή και να αναβαθμήσω τη rom αν ειναι πιο ευκολο ,αλλα εχω μπερδευτει με ολους αυτους τους οδηγους και δεν ξερω πιο να ακολουθησω και πια rom να βαλω (πια ειναι η καλητερη;;).Μπορει καποιος να με βοηθησει;;;; :( :( Edited by giorgos_xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω τις 380 σελίδες που πρέπει να ξεψαχνίσω όταν έρθει η συσκευή για να βρω απαντήσεις στις απορίες και με πιάνει η καρδιά μου :X

Από την άλλη αξίζουν ευχαριστίες και μπράβο στα παιδιά που έχουν δώσει τους χρήσιμους οδηγούς για την συσκευή.

- Κωνσταντίνος -
Link to comment
Share on other sites

Προτιμότερο είναι να δεις μονο την υπογραφή του @geoanto555 κ γλιτώνεις το διάβασμα 380 σελιδων...:lol: :p :lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εχω Xiaomi redmi note 3 pro 3gb ram με rom Global Stable 7.1.9.0.0(LHOCNCL) κλειδωμενο bootloader και το τηλεφωνο δεν δουλευει κανονικα (μικροφωνο ,fingerprint κ.α.).Θελω να αλλαξω ή και να αναβαθμήσω τη rom αν ειναι πιο ευκολο ,αλλα εχω μπερδευτει με ολους αυτους τους οδηγους και δεν ξερω πιο να ακολουθησω και πια rom να βαλω (πια ειναι η καλητερη;;).Μπορει καποιος να με βοηθησει;;;; :( :(

Διάβασε πριν 2 με 3 σελίδες προηγούμενες,η ερώτηση σου εχει απαντηθεί πολλές φόρες,ας διαβάζουμε και λίγο δεν μας κάνει κακό να ενημερωνόμαστε,μην κάνουμε μόνο τις ίδιες ερωτήσεις κ τις ίδιες καταντάει λίγο κουραστικό.:ninja::ninja:;):wacko:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εχω Xiaomi redmi note 3 pro 3gb ram με rom Global Stable 7.1.9.0.0(LHOCNCL) κλειδωμενο bootloader και το τηλεφωνο δεν δουλευει κανονικα (μικροφωνο ,fingerprint κ.α.).Θελω να αλλαξω ή και να αναβαθμήσω τη rom αν ειναι πιο ευκολο ,αλλα εχω μπερδευτει με ολους αυτους τους οδηγους και δεν ξερω πιο να ακολουθησω και πια rom να βαλω (πια ειναι η καλητερη;;).Μπορει καποιος να με βοηθησει;;;; :( :(

Δες το πρώτο ποστ φίλε μου. :)

 

ευχαριστώ!

 

Φίλε είσαι άτυχος τελείωσαν τα τερατάκια στο Vickmall.

Δεν είναι τα ίδια tempered glass. Το δεύτερο είναι πιο καλό. Θα σου πρότεινα το δεύτερο. Είναι σε πολύ καλή τιμή.

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προτιμότερο είναι να δεις μονο την υπογραφή του @geoanto555 κ γλιτώνεις το διάβασμα 380 σελιδων...:lol: :p :lol:

Ναι κυρίως σε αυτον και τον deni77 αναφερομουν. Έχουν δώσει φώτα οι άνθρωποι

- Κωνσταντίνος -
Link to comment
Share on other sites

Ναι κυρίως σε αυτον και τον deni77 αναφερομουν. Έχουν δώσει φώτα οι άνθρωποι

Όλα είναι στο πρώτο ποστ.

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μολις εβαλα ελληνικη ρομ stable 7.3.2 μπορειται να μου πειτε ποια ειναι τα επομενα βηματα, αν υπαρχουν must προγραμματα που πρεπει να περασω εφοσον ειμαι ρουτ και με costum rom, και οτι αλλο θα κανει καλυτερη την λειτουργια του κινητου.

ευχαριστω!

 

καποιος;;;

Link to comment
Share on other sites

Ναι κυρίως σε αυτον και τον deni77 αναφερομουν. Έχουν δώσει φώτα οι άνθρωποι

XA XA τι εννοείς έχουμε δώσει φώτα....:lol::p:p:p:D:rolleyes::dizzy::dizzy:κάτι σαν αυτο δηλαδή χα χα :dizzy::dizzy::clap::dizzy:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

καποιος;;;

Αφου πέρασες την ελληνική, ειναι σταθερή και άψογη και δεν θα εχεις πολλά θέματα γενικότερα,τα παιδια στην ελληνική κοινότητα έχουν κάνει εξαιρετική δουλειά.:wacko::wacko::wacko::rolleyes::ninja::ninja::X

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

καποιος;;;

Μία must εφαρμογή για παράδειγμα που βάζω σ 'όλα τα κινητά που ρουτάρω είναι το ad free. Δεν νομίζω ότι χρειάζεται κάτι άλλο. Το greenify δεν χρειάζεται και το titanium back up δεν δουλεύει σωστά με MIUI. Νομίζω είσαι κομπλέ.

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μία must εφαρμογή για παράδειγμα που βάζω σ 'όλα τα κινητά που ρουτάρω είναι το ad free. Δεν νομίζω ότι χρειάζεται κάτι άλλο. Το greenify δεν χρειάζεται και το titanium back up δεν δουλεύει σωστά με MIUI. Νομίζω είσαι κομπλέ.

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μόλις του έβαλα το τσαμακι όντως πολύ καλή ποιότητα και δεν αφήνει αποτυπώματα καθόλου και δαχτυλιές.:cool::cool:

και κυρίως εχει καλύτερη απόκριση το κινητό .

Edited by deni77
Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Μόλις του έβαλα το τσαμακι όντως πολύ καλή ποιότητα και δεν αφήνει αποτυπώματα καθόλου και δαχτυλιές.:cool::cool:

 

Αξίζει το 2,5D ; Εγώ έμεινα στο nillkin του vickmall.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!

ειμαι ετοιμος να γινω κι εγω κατοχος αυτης της συσκευης...

εχετε να μου προτεινετε καποιο αξιοπηστο site?

επισης θελω να το παραγγειλω multi language...θα εχω καποιο μειον απο αυτο οσο αφορα αναβαθμισεις κλπ;

κατι τετοιο σαν να ειδα σε καποιο post...sorry αλλα ειμαι λιγακι ασχετος

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει το 2,5D ; Εγώ έμεινα στο nillkin του vickmall.

Και εγω το είχα παραγγείλει πριν 2 μίση μήνες αυτό που έβαλες τώρα το nillkin του vickmall και δεν ήρθε πότε για να σου πω αν έχει μεγάλη διάφορα,ναι αυτό απο το ebay είναι κορυφή νομίζω με εντυπωσίασε πραγματικά και δεν αφήνει καμιά δαχτυλιά,είναι πολύ λεπτό βασικά και δεν το μεγαλώνει το κινητό σε όγκο.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

εχετε να μου προτεινετε καποιο αξιοπηστο site?

επισης θελω να το παραγγειλω multi language...θα εχω καποιο μειον απο αυτο οσο αφορα αναβαθμισεις κλπ;

κατι τετοιο σαν να ειδα σε καποιο post..

 

:lol::lol: Άλλη μια φορά...........

Vickmall , multi language = ότι χειρότερο κυκλοφορεί.

Δεν θα έχεις αναβαθμίσεις .

Αν θέλεις Ελληνικά και δεν έχεις σκοπό να ασχοληθείς με το κινητό για μένα, μην το παίρνεις.

Είναι ακατάλληλο και θέλει δουλειά..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...