Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κομπλέ είναι αυτή η φωτό .Τα φώτα δεν ανοίγουν

Nεαπολιτης ρε θηριο?? :) Μια χαρα μου φενεται η συγκεκριμενη!!

 

 

εγω για αλλο λογο την ανεβασα

 

εξεταστε την κλπ κλπ δειτε τα exif ολα οτι θέλετε

 

εχει μια απατη μέσα απλα θελω να δω αν καταλάβει καποιος

 

καλα δεν την λες αλαλ ειναι ανεκτα σχετικα στο g5 που περασε πρόσφατα κατι περίεργο έκανε εκτόξευε σαν σπαθιά

 

btw βρηκα το θεμα με το φως να γίνεται σπαθιά (και οσο περιεργο και αν ακούγεται ουτε camera φταει ουτε το soft )

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

εγω για αλλο λογο την ανεβασα

 

εξεταστε την κλπ κλπ δειτε τα exif ολα οτι θέλετε

 

εχει μια απατη μέσα απλα θελω να δω αν καταλάβει καποιος

 

καλα δεν την λες αλαλ ειναι ανεκτα σχετικα στο g5 που περασε πρόσφατα κατι περίεργο έκανε εκτόξευε σαν σπαθιά

 

btw βρηκα το θεμα με το φως να γίνεται σπαθιά (και οσο περιεργο και αν ακούγεται ουτε camera φταει ουτε το soft )

 

Ποιο είναι τ θέμα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://www.flickr.com/gp/145308765@N03/5f3yr1

https://www.flickr.com/gp/145308765@N03/wu7S7P

Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι τ θέμα;

 

το..........

τοοοοοοοοοοο

το......................

πίσω γιαλακι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

τυχαία το ανακάλυψα σήμερα άλλαζα σε ενα g5 γιαλακι πισω (τπτ ιδιαίτερο δουλειά 5 λεπτών) φίλου ήταν (είχε αιτώ το θέμα που λέμε) σήμερα κιόλας το έσπασε βρήκα σε εναν συνάδελφο το γιαλακι

βγάζω γιαλακι λεω μπας και? και ουαλα......... άψογα χωρίς γιαλακι.... βάζω καινούργιο πάλι όλα καλά με το μαμα γιαλακι star wars episode 6 :lol:

 

την απάτη με την photo κανείς δεν πηρε χαμπαρι :D:D

την ανέβασα επειδι καποιος πριν ειπε για exif data

Link to comment
Share on other sites

εγω για αλλο λογο την ανεβασα

 

εξεταστε την κλπ κλπ δειτε τα exif ολα οτι θέλετε

 

εχει μια απατη μέσα απλα θελω να δω αν καταλάβει καποιος

 

καλα δεν την λες αλαλ ειναι ανεκτα σχετικα στο g5 που περασε πρόσφατα κατι περίεργο έκανε εκτόξευε σαν σπαθιά

 

btw βρηκα το θεμα με το φως να γίνεται σπαθιά (και οσο περιεργο και αν ακούγεται ουτε camera φταει ουτε το soft )

 

Γι αυτη την απατη λες?

 

X-Resolution - 300 dpi

Y-Resolution - 300 dpi

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

το..........

τοοοοοοοοοοο

το......................

πίσω γιαλακι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

τυχαία το ανακάλυψα σήμερα άλλαζα σε ενα g5 γιαλακι πισω (τπτ ιδιαίτερο δουλειά 5 λεπτών) φίλου ήταν (είχε αιτώ το θέμα που λέμε) σήμερα κιόλας το έσπασε βρήκα σε εναν συνάδελφο το γιαλακι

βγάζω γιαλακι λεω μπας και? και ουαλα......... άψογα χωρίς γιαλακι.... βάζω καινούργιο πάλι όλα καλά με το μαμα γιαλακι star wars episode 6 :lol:

 

την απάτη με την photo κανείς δεν πηρε χαμπαρι :D:D

την ανέβασα επειδι καποιος πριν ειπε για exif data

 

Άρα ο φακός που έλεγα ... Να το αλλάξω τότε να δω μπας και

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτη την απατη λες?

 

X-Resolution - 300 dpi

Y-Resolution - 300 dpi

 

ουτε καν :lol:

 

η φοτο είναι μια χτεσινή την τράβηξα με το p8 για να δείξω στο παιδί που το αγόρασε απο μενα πως τραβάει

απλά είπα να κάνω ένα παιχνιδάκι με το exif data απλά να δούμε αν πάρει καποιος χαμπάρι (γιατί όλοι σε αυτό το πράγμα βασίζονται)

 

Άρα ο φακός που έλεγα ... Να το αλλάξω τότε να δω μπας και

 

δεν είναι φακός αυτό απλά προστατευτικό γυαλί και για καποιο λογο σε μερικους εχει θεμα

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα οτι να ναι ειπα!!! :D Το γυαλακι απο που το βρηκες?ebay?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα οτι να ναι ειπα!!! :D Το γυαλακι απο που το βρηκες?ebay?

 

ενας συνάδελφος το έδωσε (δεν εχω ιδέα απο που το πήρε) πάντως το θέμα το έλυσε (το θέμα ήταν star wars like effects)

 

το περίεργο με την εικόνα κανεις τπτ χαμπάρι δεν πηρε..........

 

πάντως οσο την κοιτώ το καημένο p8 το είχανε τελείως αδικημένο

Link to comment
Share on other sites

ουτε καν :lol:

 

η φοτο είναι μια χτεσινή την τράβηξα με το p8 για να δείξω στο παιδί που το αγόρασε απο μενα πως τραβάει

απλά είπα να κάνω ένα παιχνιδάκι με το exif data απλά να δούμε αν πάρει καποιος χαμπάρι (γιατί όλοι σε αυτό το πράγμα βασίζονται)

 

 

 

δεν είναι φακός αυτό απλά προστατευτικό γυαλί και για καποιο λογο σε μερικους εχει θεμα

 

Το βρίσκουμε στο ebay ε; Θα κάνω ένα πείραμα κάποια στιγμή ...Με σπασμένο φακό όλα κομπλέ μ είπες . Καλυτερεύει τ θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Το βρίσκουμε στο ebay ε; Θα κάνω ένα πείραμα κάποια στιγμή ...Με σπασμένο φακό όλα κομπλέ μ είπες . Καλυτερεύει τ θέμα.

 

με βγαλμένο γυαλί ναι ολα ηταν οκ

Link to comment
Share on other sites

με βγαλμένο γυαλί ναι ολα ηταν οκ

https://www.flickr.com/gp/145308765@N03/xJG0C1

Πέρασα την κάμερα με ασετον δεν είχα οινόπνευμα.και βουαλα έφυγε το πολύ άνοιγμα στα φωτα

Link to comment
Share on other sites

https://www.flickr.com/gp/145308765@N03/xJG0C1

Πέρασα την κάμερα με ασετον δεν είχα οινόπνευμα.και βουαλα έφυγε το πολύ άνοιγμα στα φωτα

 

προσωρινό είναι μεχρι να στεγνώσει τελειος μετά απο λίγο αν και θα φαίνεται καθαρή παλι τα ίδια (δεν το κάνει σε ολα μονο σε καποια revisions ) ειναι καθρα θεμα απο το γιαλακι

Link to comment
Share on other sites

προσωρινό είναι μεχρι να στεγνώσει τελειος μετά απο λίγο αν και θα φαίνεται καθαρή παλι τα ίδια (δεν το κάνει σε ολα μονο σε καποια revisions ) ειναι καθρα θεμα απο το γιαλακι

 

Ναι από ότι φαίνεται σίγουρα.αν βγάλω τέλειος τ γυαλακι θα έχει θέμα;Πάντως υπάρχουν στο e bay δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλά.θα πάρω προκορντια να ρωτήσω .thanks

Link to comment
Share on other sites

Ναι από ότι φαίνεται σίγουρα.αν βγάλω τέλειος τ γυαλακι θα έχει θέμα;Πάντως υπάρχουν στο e bay δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλά.θα πάρω προκορντια να ρωτήσω .thanks

 

αν το βγαλεις τελειος σε μερικες μερες δεν θα εχεις camera καθολου :lol:

Link to comment
Share on other sites

αν το βγαλεις τελειος σε μερικες μερες δεν θα εχεις camera καθολου :lol:[/quote

 

Χαχα οκ τότε μιας που το ψιρυζω το θέμα με την κάμερα θα τ αλλάξω και θα επανέλθω με αποτέλεσματα

Link to comment
Share on other sites

view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0B82UhgicqV7GUmtsTkYyS3c4QjQ/view?usp=sharing

 

Δείτε και μια δικιά μου βραδινή χωρίς πολύ προσοχή στην επιλογή ρυθμίσεων, και χωρίς τρίποδα.

Απλά τα χρώματα και φωτισμός είναι ότι έβλεπα εκείνη τη στιγμή, ουτε πιο φωτεινά ουτε πιο σκοτεινά .

 

Ξαναλέω, χωρίς τρίποδα, και με manual focus, χωρίς πολύ πολύ προσοχή...

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια..μήπως γνωρίζει κανένας από που μπορώ να κατεβάσω stock firmware για το lg g5? Όπου και αν έχω ψάξει (ακόμα και σε αυτό το forum) τα link σε οδηγούν σε άδεια σελίδα.

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια..μήπως γνωρίζει κανένας από που μπορώ να κατεβάσω stock firmware για το lg g5? Όπου και αν έχω ψάξει (ακόμα και σε αυτό το forum) τα link σε οδηγούν σε άδεια σελίδα.

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Kαλημερα φιλε μου ,

 

http://lg-firmwares.com/lg-h850-firmwares/

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Kαι τόσες σελίδες φασαρία και αναθεματισμοί και φταίει το τζαμάκι κάποιων που είναι κατά πάσα πιθανότητα φθαρμένο και ακούμε για κάμερες σένσορες nougat και ένα σωρό...Βάζω σκούρα γυαλιά μπαίνω σε εσωτερικό χώρο και καταριέμαι τον Θεό που δεν έχει αρκετό ήλιο και τα βλέπω πολύ σκοτεινά, χάλια δηλαδή...:lol:
Link to comment
Share on other sites

Kαι τόσες σελίδες φασαρία και αναθεματισμοί και φταίει το τζαμάκι κάποιων που είναι κατά πάσα πιθανότητα φθαρμένο και ακούμε για κάμερες σένσορες nougat και ένα σωρό...Βάζω σκούρα γυαλιά μπαίνω σε εσωτερικό χώρο και καταριέμαι τον Θεό που δεν έχει αρκετό ήλιο και τα βλέπω πολύ σκοτεινά, χάλια δηλαδή...:lol:

 

δυστυχως αντι να ειμαστε κοινοτητα που να λυνει προβληματα, οπαδισμοι, ασχετοσυνη και επιπολαιοτητα δημιουργουν στρεβλωσεις και χανουμε τη μπαλα. Δε λεμε οτι δε συμβαινουν ολα αυτα αλλα αν ηταν αληθεια θα ειχαν συμβει απο την πρωτη στιγμη, οχι μετα απο 1 χρονο. Η καμερα του κινητου ειναι μια χαρα και το wide που εχει μοναδικο feature. Αυτα απο εμενα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

κατέβασα την v20b tim it και την έκανα εγκατάσταση με lgup

 

Capture_2016_12_28_15_03_56_1.png

 

Capture_2016_12_28_15_05_22_1.png

 

μου βγάζει ένα λάθος αλλά δουλεύει κανονικά.....

σκέφτομαι να την κρατήσω κανα 2 μέρες να δω συμπεριφορά ......

το κακό είναι ότι έσβησε τα πάντα από μέσα και είμαι για στήσιμο... όποτε τα απαραίτητα για αρχή και βλέπουμε.....

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έβαλες την 20b? Είναι Branded από Ιταλία..

 

Send from my awesome LG G5 leather black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

https://drive.google.com/file/d/0BwN-WLytdJZ1QVdjYWs3TG5WS0U/view?usp=drivesdk

 

https://drive.google.com/file/d/0BwN-WLytdJZ1MFBMak93bFVlcjg/view?usp=drivesdk

 

https://drive.google.com/file/d/0BwN-WLytdJZ1UGlqN3AxOXEwVDQ/view?usp=drivesdk

 

Παιδιά πως σας φαίνονται αυτά τα στατιστικά;Βγάζω περίπου 3 ώρες μεσα σε 6 ώρες χρήσης με 50 τις εκατό φωτεινότητα..Στο wi-fi.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έβαλες την 20b? Είναι Branded από Ιταλία..

 

Send from my awesome LG G5 leather black

 

 

είχα ένα πολύ σοβαρό ραντεβού κι έψαχνα αφορμή να μη πάω χαχαχαχαχαχαχαχ:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...