Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειχα το htc m8 και εχει σπασει λιγο η οθονη και θελουν 100 ευρω για αλλαγη και σκεφτομαι να το αλλαξω βλεπω το g5 στα 360 και μου αρεσει και σαν κινητο δεν ειχα αλλη φορα lg. Καποιοι που το εχουν καιρο εχει προβληματα , αξιζει ?? Γιατι ακουω διαφορα και λεω μηπως να δωσω κατι παραπανω για το s7 ..

Βρες μεταχειρισμένο g5 ευκαιρία από κάποιους που τα πουλάνε; και είναι καινούρια ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

άρχισε η lg να δίνει το nougat7 στο g5,από Νότια Κορέα πρώτα.Ξέρετε τι αλλαγές φέρνει το νέο λογισμικό; υπάρχει πουθενά μια παρουσίασή του να δούμε;

Αν κάνεις μια αναζήτηση στο youtube με περιγραφή lg g5 review θα βρεις αρκετά βιντεάκια.... ;)

 

lg g5 απλά

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει καποια αλλη εφαρμογη καμερας για το βιντεο να τραβει 4κ ?δοκιμασα αρκετες αλλα καμια δεν εβγαζε 4κ αναλυση...παραξενο...
Link to comment
Share on other sites

Το cinema 4k δοκίμασε!

 

My turbo boosted black leather LG G5 is awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Το cinema 4k δοκίμασε!

 

My turbo boosted black leather LG G5 is awesome

 

φιλε μου την δοκιμασα και οπως η καμερα για το v10 ενω λεει οτι τραβαει 4κ στις επιλογες μολις το βγαζω στο pc einai fhd!

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του Titan Grey έχει ξεφύγει εντελώς. Πλέον από €468 στo Skroutz. Το λέγαμε για πλάκα αλλά τελικά όντως κοντεύει να γίνει συλλεκτικό....
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του Titan Grey έχει ξεφύγει εντελώς. Πλέον από €468 στo Skroutz. Το λέγαμε για πλάκα αλλά τελικά όντως κοντεύει να γίνει συλλεκτικό....

Σε λιγο θα γινει και το ασημι-silver....οποιος τα κρατησει θα το ανταλλαζει με Rolls roys:lol:

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του Titan Grey έχει ξεφύγει εντελώς. Πλέον από €468 στo Skroutz. Το λέγαμε για πλάκα αλλά τελικά όντως κοντεύει να γίνει συλλεκτικό....

 

γιατι ανεβαινει η τιμη του?

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγο θα γινει και το ασημι-silver....οποιος τα κρατησει θα το ανταλλαζει με Rolls roys:lol:

Ωραία,και έχω το silver!!!! Θα βγάλουμε και λεφτά στο τέλος

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε καμία ενημέρωση για ημερομηνία κυκλοφορίας της nougat στην Ευρώπη...

 

lg g5 απλά

Μάλλον προς τα τέλη Νοέμβρη-αρχές Δεκέμβρη .... (Μακάρι τότε)

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

γιατι ανεβαινει η τιμη του?

 

προφανώς λόγω έλλειψης.. Κάποιος είπε ότι έφυγε η αντιπροσωπία από Ελλάδα αλλά τα μαγαζιά στο σκρουτζ κάνουν εισαγωγή από έξω οπότε πιστεύω ότι μάλλον έχει μειωθεί η παραγωγή μιας και πάνε για g6.. Εξάλλου στην τιμή αυτή πέφτουν έξω..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή ενός χρώματος ανεβαίνει ανάλογα με την ζήτηση και εφόσον μιλάμε για ανεξάρτητους εισαγωγείς πωλητές. Όσο θέλουν και μπορούν πουλάνε στο πάνω και μερικές φορές όσο δεν θέλουν στο κάτω προκειμένου να πουλήσουν. Η παραγωγή δεν νομίζω ότι έχει μειωθεί με αποτέλεσμα ελλείψεις, θα συνεχίσει να παράγεται για πολύ καιρό όπως έγινε και με το G3-G4 αλλά και με το flex2 που ακόμα το βρίσκεις καινούριο σε πολύ χαμηλές τιμές και επειδή το πήρα τον Αύγουστο μπορείς να καταλάβεις απο τον αριθμό παρτίδας ότι συνεχίζει να παράγεται...
Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν είπα ότι σταμάτησε, αλλά μια μείωση σίγουρα υπάρχει εκτός αν ξαφνικά αυξήθηκε η ζήτηση τόσο ώστε να μην μπορεί να καλυφθεί.. Μακάρι να είναι αυτό

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δώσε πόνο έτσι.

 

My turbo boosted black leather LG G5 is awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

lg g5 απλά

 

Σωστός και εγω τοσο ειχα πιάσει για την ακρίβεια. 139.370

Με nougat θα παμε 150 συν πλην

Edited by athanaso77

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα!

Υπάρχει εφαρμογή για φωνητικές κλίσεις μέσω Bluetooth χωρίς να χρησιμοποιείς το τηλέφωνο;

Να αναγνωρίζει και ελληνικά ονόματα από τον κατάλογο...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι:

Συντονισμό με επαφές από hotmail έχει καταφέρει κανείς;

Γιατί δεν μπορώ να το κάνω; ούτε και με το flex 2 μου μπορούσα.

Και οι επαφές της συζύγου είναι σε hotmail...

Και μη μου πείτε να τις περάσω σε Gmail, δεν περνάνε ΟΛΑ τα πεδία, το δοκίμασα ήδη...

Πρόβλημα...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι:

Συντονισμό με επαφές από hotmail έχει καταφέρει κανείς;

Γιατί δεν μπορώ να το κάνω; ούτε και με το flex 2 μου μπορούσα.

Και οι επαφές της συζύγου είναι σε hotmail...

Και μη μου πείτε να τις περάσω σε Gmail, δεν περνάνε ΟΛΑ τα πεδία, το δοκίμασα ήδη...

Πρόβλημα...

 

1)Δοκίμασες πρώτα export σε .csv αρχείο και μετα import σε gmail και μετα συγχρονισμό ;

https://www.youtube.com/watch?v=JEpbcJJDVUE

 

2) Μέσω vcards (αν εχεις ή τα βάλεις σε outllook mail client)

https://www.msoutlook.info/question/803

Edited by antonio_
Link to comment
Share on other sites

1)Δοκίμασες πρώτα export σε .csv αρχείο και μετα import σε gmail και μετα συγχρονισμό ;

https://www.youtube.com/watch?v=JEpbcJJDVUE

 

2) Μέσω vcards (αν εχεις ή τα βάλεις σε outllook mail client)

https://www.msoutlook.info/question/803

 

Βασικά έκανα import το csv στο Gmail, δυστυχώς όμως χάθηκαν αρκετά πεδία.

Θα δοκιμάσω αυτό με τα cards που αναφέρεις,

Πάντως, σε Samsung note 3, s6, s7 που έχω συγχρονίζει κανονικά, όπως φυσικά σε Microsoft (αλίμονο) αλλά και iPhone.

Edited by deadp
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Εχει καταφερει κανεις να κανει να δουμεψειτο χειρηστηριο απο ps4 με το G5; παρότι το χειριστήριο του ps4 φαίνεται να παιζει μια χαρα με αλλες συσκευές, εντούτοις με το g5 φαινεται να υπάρχει πρόβλημα. Συνδέεται κανονικα μεσω Bluetooth αλλα δεν εχει κανενα πληκτρο του χειρηστηριου επίδραση στην συσκευη.

Καμια ιδεα;;;

 

Update: μετα απο ψαξιμο στο δικτυο φαινεται οτι το G5 εχει θεματα ασυμβατοτητας με το PS4 χειριστηριο ενω τα περισσοτερα android τηλεφωνα δεν εχουν...αν καποιος εχει με επιτυχια καταφερει να δουλέψει καποιο gamepad με το G5 ας το ποσταρει εδω προς ενημερωση όλων.

 

Update 2: Δοκιμασα σημερα το χειριστηριο του PS4 σε ενα LG G4 και ενα Huawei P9 lite και επαιζε και στα 2 καμπανα. Επαιξα παιχνιδια κανονικα χωρις να χρειαστει καμια εφαρμογη....Εφοσον λοιπον στο G4 παιζει κανονικα φαινεται ξεκαθαρα οτι καποια μαμακια εχει κανει η LG με το G5....Μακαρι να το διορθωσει με την αναβαθμιση που ερχεται στο 7......

Edited by asikis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,σκεφτομαι να μεταβω στο g5.ερωτηση..ειναι σκυλι η συσκευη οπως το παλιο g2, τι εντυπωση σας εχει αφησει μετα απο τοσο καιρο, εχει κανενα θεμα με boot loop?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...