Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

100 ευρώ είναι η διαφορά παιδιά, να το συγκρίνετε με το απλο S7 όχι με το edge...

Γιατί όχι με το edge?

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κοινώς οι χρήστες έχουν δώσει πολύ ανώτερη βαθμολογία

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοινώς οι χρήστες έχουν δώσει πολύ ανώτερη βαθμολογία

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

και ενα vs καμερα με τα top κινιτα της αγορας

 

iPhone 7 iPhone 6s Galaxy

S7 edge LG G5 Xperia XZ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ενω φλασάριζα το τηλ με lgup έβγαλε error και μου κόλλησε η συσκευή σε download mode και δεν επανερχεται.

Δοκίμασα επιδιόρθωση με το bridge, παλι lgup αλλα τίποτα.

Βγάζω βάζω μπαταρία και το μονο που βλέπω είναι η firmware update οθόνη.

Εγω εγκαταστήσει στον υπολογιστη και το lg flash tool σαν τελευταια ελπίδα αλλά το θέμα είναι οτι δεν μπορώ να βρω το h850 dll αρχείο που μου ζητά για να ξεκινήσει το φλασάρισμα.

Τον dll installer τον εχω, γιατί διαφορετικά δε θα δούλευε ουτε το lgup, αλλα δε μπορώ να εντοπισω το συγκεκριμενο αρχείο για να κάνω μια τελευταία προσπάθεια.

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη διαφορετικά αυριο πρωί στη procordia

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

100 ευρώ είναι η διαφορά παιδιά, να το συγκρίνετε με το απλο S7 όχι με το edge...

Σκέψου όμως ότι έχεις και 2ρη μπαταρία,για άλλαξε μπαταρία στο s7?

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ενω φλασάριζα το τηλ με lgup έβγαλε error και μου κόλλησε η συσκευή σε download mode και δεν επανερχεται.

Δοκίμασα επιδιόρθωση με το bridge, παλι lgup αλλα τίποτα.

Βγάζω βάζω μπαταρία και το μονο που βλέπω είναι η firmware update οθόνη.

Εγω εγκαταστήσει στον υπολογιστη και το lg flash tool σαν τελευταια ελπίδα αλλά το θέμα είναι οτι δεν μπορώ να βρω το h850 dll αρχείο που μου ζητά για να ξεκινήσει το φλασάρισμα.

Τον dll installer τον εχω, γιατί διαφορετικά δε θα δούλευε ουτε το lgup, αλλα δε μπορώ να εντοπισω το συγκεκριμενο αρχείο για να κάνω μια τελευταία προσπάθεια.

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη διαφορετικά αυριο πρωί στη procordia

 

Ρίξε μια ματιά, αν δεν το ΄χεις κάνει ήδη

 

http://www.mylgphones.com/how-to-unbrick-lg-g5-h850-and-restore-stock-firmware-with-lg-up.html

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά, αν δεν το ΄χεις κάνει ήδη

 

http://www.mylgphones.com/how-to-unbrick-lg-g5-h850-and-restore-stock-firmware-with-lg-up.html

 

 

οπως επισης κι εδω

τα λεει λιγο πιο απλα

3 βηματα ειναι

1)κατεβαζεις το lg up

2)κατεβαζεις την kdz

3)βαζεις το κινιτο σε down load mode

ανοιγεις το lg up συνδεεις το κινιτο σε download mode. στο lgup βρισκεις την kdz rom και πατας start.....

 

αν θελεις περετερω βοηθεια ρωτας...

για το ποια kdz πρεπει να κατεβασεις βαλε το imei εδω

Edited by geo29
Link to comment
Share on other sites

Φίλε το έπαθα και εγώ. Πρέπει να βάλεις μια rom πίσω για να λειτουργήσει το LG UP. Με την V10e σε μορφή kdz θα κάνεις δουλειά. Και να ξέρεις δεν δουλεύουν σωστά όλα τα LG UP. Πρέπει να βρεις το σωστό site και να το κατεβάσεις. Επίσης απ ότι είδα τα dll δεν είναι όλα ίδια.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ για τις συμβουλές. Το LG up το έχω, τη τελευταία έκδοση, και προσπαθώντας να κάνω downgrade από την v10i μου έβγαλε error και μου κόλλησε.

Το LG flash tool προσπαθώ να στήσω αλλά μου λείπει το dll αρχείο

 

Στάλθηκε από το Vodafone Smart 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ για τις συμβουλές. Το LG up το έχω, τη τελευταία έκδοση, και προσπαθώντας να κάνω downgrade από την v10i μου έβγαλε error και μου κόλλησε.

Το LG flash tool προσπαθώ να στήσω αλλά μου λείπει το dll αρχείο

 

Στάλθηκε από το Vodafone Smart 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

για δοκιμασε αυτο

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όχι με το edge?

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Έχει edge οθόνη το G5;, αυτό πληρώνεις παραπάνω σε σχέση με το απλο (συν μεγαλύτερη οθόνη και μπαταρία)

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Έχει edge οθόνη το G5;, αυτό πληρώνεις παραπάνω σε σχέση με το απλο (συν μεγαλύτερη οθόνη και μπαταρία)

Άρα δεν πρέπει να συγκρίνεται τίποτα με το edge με αυτό το σκεπτικό... Ναυαρχίδες συγκρίνεις, επιδόσεις και εμπειρία χρήσης. Μια χαρά συγκρίνεται το g5 και με το απλό και με το edge. Επίσης την διαφορά στα € την συγκρίνεις αναλογικά με αυτό που θα έπαιρνες και οι περισσότεροι αν δεν έπαιρναν το g5 θα έπαιρναν το edge κατά πάσα πιθανότητα.

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους ! σκέφτομαι να αγοράσω το lg g5 άλλα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας για την μπαταριά της συσκευής .. είχα το Huawei mate s και το έδωσα γιατί με την χρήση που του κάνω το φόρτιζα έως και 3 φορές την ημέρα... και εννοείτε οχι παιχνίδια ... social εφαρμογές πολλά τηλέφωνα και όλη μέρα 4g -wifi ανοιχτά.. θα τα καταφέρει τι λέτε?
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους ! σκέφτομαι να αγοράσω το lg g5 άλλα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας για την μπαταριά της συσκευής .. είχα το Huawei mate s και το έδωσα γιατί με την χρήση που του κάνω το φόρτιζα έως και 3 φορές την ημέρα... και εννοείτε οχι παιχνίδια ... social εφαρμογές πολλά τηλέφωνα και όλη μέρα 4g -wifi ανοιχτά.. θα τα καταφέρει τι λέτε?

Φιλε μου αγορασετο με κλειστα ματια....

Και απο μπαταρία και απο καμερα κι απο ολα ....

Ειναι απ τα top5 της αγορας κατα την ταπεινή μου γνωμη..... :D

 

lg g5 απλά

Link to comment
Share on other sites

G5 λέμε τέλος. Δες πιο χρώμα σου αρέσει και αγοράσετο αύριο :)

 

My turbo boosted black leather LG G5 is awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

384 me ta metaforika oxi tpt mono i siskeuh einai sta 330...( μήπως έχει κάνεις και θέλει να το δώσει?? βρίσκομαι Κρητη ) αν υπάρχει κάποιος ας μου στείλει pm Edited by adricla
Link to comment
Share on other sites

384 me ta metaforika

 

Αν σου αρέσει το χρώμα περισσότερο {εντελώς υποκειμενικό φυσικά) για €54 πάρτο να το ευχαριστηθείς...

Link to comment
Share on other sites

384 me ta metaforika oxi tpt mono i siskeuh einai sta 330...( μήπως έχει κάνεις και θέλει να το δώσει?? βρίσκομαι Κρητη ) αν υπάρχει κάποιος ας μου στείλει pm

παρτο και με το 50 αγοραζεις αξεσουαπ:p

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους ! σκέφτομαι να αγοράσω το lg g5 άλλα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας για την μπαταριά της συσκευής .. είχα το Huawei mate s και το έδωσα γιατί με την χρήση που του κάνω το φόρτιζα έως και 3 φορές την ημέρα... και εννοείτε οχι παιχνίδια ... social εφαρμογές πολλά τηλέφωνα και όλη μέρα 4g -wifi ανοιχτά.. θα τα καταφέρει τι λέτε?

Αν ο μόνος λόγος που έδωσες το s είναι αυτός που λες, μόνον το mate 8 θα σου κάνει δουλειά.

Και με το g5 στα ίδια με το s θα είσαι.

Αν υπάρχουν και άλλοι λόγοι που το έδωσες, πάω πάσο.

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...