Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια εχει παρατηρησει κανεις το εξης προβλημα ; Καλησπερα κιολας και καλο μεσημερακι.

Οταν μιλαω στο τηλεφωνο δεν με ακουει ο αλλος στην αλλη γραμμη μολις αρχιζει η κληση δηλαδη τι φταιει ; Ολα ειναι στο Full δυνατα απο την φωνη.

 

Δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο στο δικο μου g5...Δεν ξερω οι υπολοιποι τι λενε...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα ηθελα να μου πει καποιος πως ανεβαζω φωτο για να κλεισω μερικα στοματα.

 

Στην 2η μολις φορτιση το κινητο μου εβγαλε 5ωρες και 2 λεπτα οθονης και ειχα ακομα 25% μπαταρια.

Ότι Κ να ανεβάσεις φίλε μου θα σε βγάλουν τρελό. Από την στιγμή που διάβασαν κάποιοι κάποια τυχαία reviews τέρμα. Ότι μας πλασάρουν είναι. Θα τους καταλάβεις Κ μόνος σου θα πετάγονται που Κ που να θάβουν το κινητό Κ μετά θα χάνονται.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει παρατηρησει κανεις το εξης προβλημα ; Καλησπερα κιολας και καλο μεσημερακι.

Οταν μιλαω στο τηλεφωνο δεν με ακουει ο αλλος στην αλλη γραμμη μολις αρχιζει η κληση δηλαδη τι φταιει ; Ολα ειναι στο Full δυνατα απο την φωνη.

 

εσύ δεν είσαι που το είχες βουτήξει στο νερό για πλάκα;

Link to comment
Share on other sites

Έχω αποφασίσει να μην ξαναπαρέμβω στο εν λόγω νήμα για ευνόητους λόγους.

 

Σήμερα μόνο ποστάρω, κατ'εξαίρεση, για να παραδεχτώ ότι έπεσα ελαφρώς έξω όσον αφορά την τιμή της συσκευής, μιας και αρχές/μέσα ιουλίου είχα πει ότι θα χει φτάσει στα 350 & εύκολα. Τελικά κάτι τέτοιο δεν ισχύει, μιας και εδώ και κανά 20ήμερο έχει κολλήσει και κατεβαίνει με πολύ χαμηλό ρυθμό(398 σημερινή τιμή), αρκετά πιο κοντά έπεσε ο v@ggelis, με τον οποίο είχαμε μια άτυπη κόντρα. :p

 

Συγγνώμη για το of topic, μπορείτε να συνεχίσετε να αποθεώνετε τη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

εσύ δεν είσαι που το είχες βουτήξει στο νερό για πλάκα;

:lol::D:respect::respect:

Tωρα φταίει το μικρόφωνο εεεεε συγνώμη το νερομουγκοφωνο του τηλεφώνου...

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Το είδα σήμερα στο mediamarket το χρυσό και το γκρι. Το χρυσό απίστευτο. Με άρεσε πάρα πολύ και όπως έχει υποθει από κοντά 100 φορές ομορφότερο.. Είμαι σε μεγάλο δίλημμα.. Να κρατήσω το v10 η να πω στο g5??

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Το είδα σήμερα στο mediamarket το χρυσό και το γκρι. Το χρυσό απίστευτο. Με άρεσε πάρα πολύ και όπως έχει υποθει από κοντά 100 φορές ομορφότερο.. Είμαι σε μεγάλο δίλημμα.. Να κρατήσω το v10 η να πω στο g5??

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Εγώ μάλλον θα κρατήσω και το v10 και θα πάρω και το g5. Έχει φάει τόσο κράξιμο που πιστεύω είναι καλή συσκευή... Χαχαχα. Αν μπορείς την μικρότερη οθόνη είναι μια χαρά

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη του μια χαρά είναι σε μέγεθος. Πολύ την έχουν αδικισει την συσκευή...

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Σε μέγεθος γιατί σε απόδοση χρωμάτων κτλ είναι άστα να πάνε...δεν υπάρχει βίντεο στο YouTube σε σύγκριση με άλλα που να μην δείχνει χάλια,αλλα και από λίγο που το είδα ή χειρότερη οθόνη από ότι είχα σε κινητο
Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη του μια χαρά είναι σε μέγεθος. Πολύ την έχουν αδικισει την συσκευή...

 

Sent from my awesome LG V10 Black

 

Μα,δεν μιλαμε για το μεγεθος της οθονης,οσο για την φωτεινοτητα της και την χρωματικη της αποδοση,που δεν τις λες και κορυφαιες...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να μου πει καποιος πως ανεβαζω φωτο για να κλεισω μερικα στοματα.

 

Στην 2η μολις φορτιση το κινητο μου εβγαλε 5ωρες και 2 λεπτα οθονης και ειχα ακομα 25% μπαταρια.

 

ωραία για να κλήσεις στόματα βάλε

80 90% φωτισμό (απόλαυσε την οθονη βρε μην την λυπάσαι εξαλου πρέπει να απολαμβάνουμε αυτό που πληρώνουμε )

βαλε 4g και κανε browsing

 

και μετά θέλω τους χρόνους :)

 

προφανος με wifi 20 25% φως στο αυτόματο και ολα κλειστά βγάζουμε ΑΝΕΤΑ και 6+ ώρες sot... αλλα αν ειναι να κάνουμε τέτοιες οικονομίες γιατί παίρνουμε ναυαρχίδα? για να τιν κάνουμε ενα low end κινιτο για να βγαζουμε την μερα?

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια εχει παρατηρησει κανεις το εξης προβλημα ; Καλησπερα κιολας και καλο μεσημερακι.

Οταν μιλαω στο τηλεφωνο δεν με ακουει ο αλλος στην αλλη γραμμη μολις αρχιζει η κληση δηλαδη τι φταιει ; Ολα ειναι στο Full δυνατα απο την φωνη.

 

Για να μη δημιουργούνται λανθασμένες εντυπώσεις, φυσικά και δεν έχει τέτοια θέματα η συσκευή εκτός της δικής σου φυσικά που (όπως σωστά θυμήθηκαν τα μέλη εδώ) από περιέργεια όπως μας είχες ενημερώσει την είχες βάλει μέσα στο νερό. Αυτά είναι τα πρώτα αποτελέσματα λοιπόν...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ωραία για να κλήσεις στόματα βάλε

80 90% φωτισμό (απόλαυσε την οθονη βρε μην την λυπάσαι εξαλου πρέπει να απολαμβάνουμε αυτό που πληρώνουμε )

βαλε 4g και κανε browsing

 

και μετά θέλω τους χρόνους :)

 

προφανος με wifi 20 25% φως στο αυτόματο και ολα κλειστά βγάζουμε ΑΝΕΤΑ και 6+ ώρες sot... αλλα αν ειναι να κάνουμε τέτοιες οικονομίες γιατί παίρνουμε ναυαρχίδα? για να τιν κάνουμε ενα low end κινιτο για να βγαζουμε την μερα?

 

Απο τις 7 το πρωι μεχρις τις 5 το απογευμα το 4g ανοιχτο η οθονη παντα στο τερμα γιατι δουλευω εξω. Τη συγκεκριμενη μερα μαλιστα εβλεπα 2 ωρες youtube ασταματητα και προς το βραδυ ατελειωτο browsing.

 

Ποτε δεν κλεινω το wifi αλλα και τους συγχρονισμους γιατι μου χρειαζονται.

Επισης αρκετα συχνα δουλευω και gps για το google maps επειδη γυρναω συνεχεια στους δρομους

 

Περιτο να πω οτι ασχολουμαι καθε λιγο και λιγακι με το κινητο επειδη ειναι καινουργιο. Αυτη τη στιγμη που μιλαμε εχω 33% μπαταρια και εχω γραψει 4ωρες και 45 λεπτα οθονης. Και οποιος ξερει απο g5 η μπαταρια του κραταει παρα πολυ απο το 40% και κατω. Οποτε το μισαωρακι το εχω για πλακα.

 

Αλλα οπως ειπε και ενα φιλος νωριτερα και φωτο να ανεβασω παντα καποιοι θα υπαρχουν οπως εσυ για να το αμφισβητησεις.

 

Οπως δουλευα το g2 τρια χρονια σχεδον ετσι δουλευω και το g5.

Ελπιζω να σου εκλεισα το στομα. Αυτα απο μενα και μαλλον δεν θα ασχοληθω ξανα με το συγκεκριμενο νημα.

Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Γνωρίζει κάποιος άμα υπάρχει καταστημα από skroutz στη Θεσσαλονίκη?

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

1 ερώτηση το G5 τελικά εμφάνισε κανένα το γνωστό θέμα με το bootloop? γιατί με το g4 γίνεται χαμός...

nokia 3210 - nokia 3310 - nokia 3410 - nokia 3650 - nokia ngage - nokia 7610 - nokia n80 - lg ks20(windows mobile 6.1) - iPhone 3GS - iPhone 4S - LG G2 - LG G5 - Oneplus 7 Pro(8/256 GM1910)
Link to comment
Share on other sites

Απο τις 7 το πρωι μεχρις τις 5 το απογευμα το 4g ανοιχτο η οθονη παντα στο τερμα γιατι δουλευω εξω. Τη συγκεκριμενη μερα μαλιστα εβλεπα 2 ωρες youtube ασταματητα και προς το βραδυ ατελειωτο browsing.

 

Ποτε δεν κλεινω το wifi αλλα και τους συγχρονισμους γιατι μου χρειαζονται.

Επισης αρκετα συχνα δουλευω και gps για το google maps επειδη γυρναω συνεχεια στους δρομους

 

Περιτο να πω οτι ασχολουμαι καθε λιγο και λιγακι με το κινητο επειδη ειναι καινουργιο. Αυτη τη στιγμη που μιλαμε εχω 33% μπαταρια και εχω γραψει 4ωρες και 45 λεπτα οθονης. Και οποιος ξερει απο g5 η μπαταρια του κραταει παρα πολυ απο το 40% και κατω. Οποτε το μισαωρακι το εχω για πλακα.

 

Αλλα οπως ειπε και ενα φιλος νωριτερα και φωτο να ανεβασω παντα καποιοι θα υπαρχουν οπως εσυ για να το αμφισβητησεις.

 

Όπως δουλεία το g2 τρια χρονια σχεδον ετσι δουλευω και το g5.

Ελπιζω να σου εκλεισα το στομα. Αυτα απο μενα και μαλλον δεν θα ασχοληθω ξανα με το συγκεκριμενο νημα.

 

1 βδομάδα το ειχα ποτά δεν ειχα τέτοιους χρόνους

 

ήμουν σχεδον κάθε μέρα παραλία το φόρτιζα πήγαινα ασχολιουμουν μερικά λεπτά κάθε φορά που έβγαινα απο την θαλλασα κάπου στης 5 το μεσημεράκι όταν έφευγα ήταν 10% και ειχε 2 ωρες 2 και 15 sot (85-95% φοτισμος στο manual και συμα 4g 2 γραμμές)

για να μην λέω χαζά παρόμοια αυτονομια είχα και με s6 edge / s7 /p8 / p9 (ίσως ενα 20 λεπτο παραπάνω με το s7/p9) αλλά και πάλι κοντά ήταν όλα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Γνωρίζει κάποιος άμα υπάρχει καταστημα από skroutz στη Θεσσαλονίκη?

 

Sent from my awesome LG V10 Black

 

Γιάννη καλημέρα, μια καλή και αξιόπιστη λύση ειναι τα seven spots, κάνουν και δόσεις (οχι άτοκες)

 

Καλημέρα,

 

1 ερώτηση το G5 τελικά εμφάνισε κανένα το γνωστό θέμα με το bootloop? γιατί με το g4 γίνεται χαμός...

 

Τίποτα απολύτως, φουλ αξιόπιστο μέχρι στιγμής

Link to comment
Share on other sites

Με τιμή 454 Βασίλη να μου λείπει το βυσινο. Χαχα :D

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Με τιμή 454 Βασίλη να μου λείπει το βυσινο. Χαχα :D

 

Sent from my awesome LG V10 Black

 

κι όμως ειναι το φθηνότερο σκρουτζομάγαζο που μπορείς να το βρεις στη Θεσσαλονίκη:p

Link to comment
Share on other sites

Χιλιες παραγγελία και αναμονή μια μέρα χαχα.

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Για να μη δημιουργούνται λανθασμένες εντυπώσεις, φυσικά και δεν έχει τέτοια θέματα η συσκευή εκτός της δικής σου φυσικά που (όπως σωστά θυμήθηκαν τα μέλη εδώ) από περιέργεια όπως μας είχες ενημερώσει την είχες βάλει μέσα στο νερό. Αυτά είναι τα πρώτα αποτελέσματα λοιπόν...

 

Μαλιστα και να ρωτησω επισκευαζεται η συσκευη με 100-150ευρω ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μαλιστα και να ρωτησω επισκευαζεται η συσκευη με 100-150ευρω ;

 

Η υγρασία συνήθως οδηγεί σε διαβρωση της πλακέτας και των λοιπών components αναλόγως την έκταση της ζημιάς. Πρέπει να το δει το επίσημο service για να κοστολογηθεί σωστά η όποια ζημιά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Η υγρασία συνήθως οδηγεί σε διαβρωση της πλακέτας και των λοιπών components αναλόγως την έκταση της ζημιάς. Πρέπει να το δει το επίσημο service για να κοστολογηθεί σωστά η όποια ζημιά.

 

Μαλιστα φιλε μου απλος ρωταω ενημερωτικα για να ξερω δεν διαθετω τοσα χρηματα για να το φτιαξω εφοσον δουλευει ακομη μια χαρα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει παρατηρησει κανεις το εξης προβλημα ; Καλησπερα κιολας και καλο μεσημερακι.

Οταν μιλαω στο τηλεφωνο δεν με ακουει ο αλλος στην αλλη γραμμη μολις αρχιζει η κληση δηλαδη τι φταιει ; Ολα ειναι στο Full δυνατα απο την φωνη.

 

Μαλιστα φιλε μου απλος ρωταω ενημερωτικα για να ξερω δεν διαθετω τοσα χρηματα για να το φτιαξω εφοσον δουλευει ακομη μια χαρα.

 

Τελικά δουλεύει μια χαρά ή δεν σ ακούνε; Μας μπέρδεψες..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...