Jump to content

Προτεινόμενο πρόγραμμα


gup_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα

είμαι εδω και καιρό με το don't panic.

 

Ψάχνω να βρω κάτι καλύτερο κυρίως στο θέμα να περνάς εύκολα την προορισμό, αλλά και να κάνει καλή δρομολόγηση.

 

Στο don't panic είναι δύσκολο να βρείς αριθμούς σε αρκετές διευθύνσεις αλλά και αρκετές φόρες πρέπει να πληκτολογήσεις την διεύθυνση με διάφορους τρόπους μπας και χαμπαριάσει τι ζητάς.

 

Όσον αφορά την δρομοληγηση με την "συντομότερη χιλιομετρικά" είναι για γέλια και για κλάματα..

Τουλάχιστον αυτές είναι ως τώρα οι εμπειρίες μου αν και δεν είμαι και κανένας φανατικός χρήστης.

 

Μπορεί να μου χρειαστεί 1-2 τον μήνα... Ποιό είναι αυτό που προτείνετε με βάση τα παραπάνω ζητούμενα?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Here Maps,εγγυηση.Offline χαρτες,καλη πλοηγηση και αμεσα χωρις 3G βρισκω την τοποθεσια μου και το σημειο που θελω.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Φίλε έχεις δίκιο. Τώρα είδα την απάντηση.. Το έχω κατεβάσει μερικές μέρες τώρα και είναι πάρα πολύ καλο. Με 3 διαδρομές να επιλέξεις, γρήγορο μια χαρά.

Ευχαριστώ και Καλή Χρονιά σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Μπορει κάποιος φίλος να μου πει , σε ποιά προγράμματα μπορείς να κάνεις αναζήτηση διεύθυνσης με διασταύρωση δρόμων

π.χ Ανδρούτσου και Παπαφλέσσα ... και πως το γράφουμε ?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Στο igo/primo/nextgen μπορεις να κάνεις.Γράφεις την πρώτη οδό και μετά έχει επιλογή για διασταύρωση
Link to comment
Share on other sites

Και στο here το εχει. Αν θυμαμαι καλα ολοι οι "τσοπανηδες" εχουν επιλογη για διασταυρωση!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Nα ανανεώσω λίγο το θέμα καταθέτοντας και εγώ την άποψή μου από την πρόσφατη εμπειρία μου με τα HERE WeGo Offline Maps & GPS στο κινητό σε λειτουργία πτήσης και με απλό GPS η καθοδήγηση ήταν άψογη!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...