Jump to content

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Huawei Nexus 6P


djkostas20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βγήκε η pn7 όπως μας είπε ο djkostas.. οποίος την περάσει ας μας πει εντυπώσεις. Θα την βάλω τις επόμενες μέρες.

 

@ djlostas ξέρεις αν θα έχουμε krexus nougat;

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Δεν ειναι προεγκατεστημενο. Κατεβασε το supersu app απο το μαρκετ και δοκιμασε

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν ειναι προεγκατεστημενο. Κατεβασε το supersu app απο το μαρκετ και δοκιμασε

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτό έκανα αλλά μου πετά οδηγίες για το πώς να ροοταρω οπότε κατέβασα το .zip αλλά δεν μπορούσα να μπω recovery..

Από μια μικρή έρευνα είδα πως πρέπει να κάνω format cashe και userdata ξέρει κανένας αν θα χάσω δεδομένα;

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η pn7 όπως μας είπε ο djkostas.. οποίος την περάσει ας μας πει εντυπώσεις. Θα την βάλω τις επόμενες μέρες.

 

@ djlostas ξέρεις αν θα έχουμε krexus nougat;

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

Δύσκολο. Θέλει να κάνει πορτ την 7αρα στο 5αρι. Μακάρι όμως! Σίγουρα όχι το 2016.

 

Παιδες εχω ερωτηση.. Εβαλα την ΡΝ7 και δεν εχω root access και το παράξενο είναι πως δεν μπορώ να μπω recovery γιατί κόλλα στο twrp wallpaper.

Καμία ιδέα;

 

Δεν ειναι προεγκατεστημενο. Κατεβασε το supersu app απο το μαρκετ και δοκιμασε

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το app δεν έχει καμία σχέση. Η PN7 έρχεται αρουτάριστη! Σημαίνει ότι πρέπει κάποιος όταν περάσει την ρομ μετά να φλασάρει και το superSU. Η εφαρμογή δεν ρουτάρει ένα τηλέφωνο. Απλώς διαχειρίζεται αυτή την κατάσταση από όποια εφαρμογή ζητήσει τα δικαιώματα.

 

Όσο για το twrp εγώ θα δοκίμαζα το προφανές να το ξαναπεράσω.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο. Θέλει να κάνει πορτ την 7αρα στο 5αρι. Μακάρι όμως! Σίγουρα όχι το 2016.

 

 

 

 

 

Το app δεν έχει καμία σχέση. Η PN7 έρχεται αρουτάριστη! Σημαίνει ότι πρέπει κάποιος όταν περάσει την ρομ μετά να φλασάρει και το superSU. Η εφαρμογή δεν ρουτάρει ένα τηλέφωνο. Απλώς διαχειρίζεται αυτή την κατάσταση από όποια εφαρμογή ζητήσει τα δικαιώματα.

 

Όσο για το twrp εγώ θα δοκίμαζα το προφανές να το ξαναπεράσω.

 

ναι ηταν η πρωτη σκεψη..εβαλα την ανεπισημη twrp 3.0.2-3 καπως ετσι και μπηκα κομπλε στην recovery.

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο. Θέλει να κάνει πορτ την 7αρα στο 5αρι. Μακάρι όμως! Σίγουρα όχι το 2016.

 

 

 

 

 

Το app δεν έχει καμία σχέση. Η PN7 έρχεται αρουτάριστη! Σημαίνει ότι πρέπει κάποιος όταν περάσει την ρομ μετά να φλασάρει και το superSU. Η εφαρμογή δεν ρουτάρει ένα τηλέφωνο. Απλώς διαχειρίζεται αυτή την κατάσταση από όποια εφαρμογή ζητήσει τα δικαιώματα.

 

Όσο για το twrp εγώ θα δοκίμαζα το προφανές να το ξαναπεράσω.

Preroot είναι και σου δίνει την επιλογή να διαλέξεις το πακέτο su της αρεσκείας σου

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Preroot είναι και σου δίνει την επιλογή να διαλέξεις το πακέτο su της αρεσκείας σου

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν υπάρχει αυτό που λες! Η Pure Nexus είναι ρομ που δεν έχει ρουτ. Εαν θες να έχεις ρουτ τότε πρέπει να φλασάρεις το SuperSU ή το superuser του phh.

Είναι οι 2 μέθοδοι ρουτ που υπάρχουν.

 

Άλλωστε αυτό σημαίνει φλασάρω το SuperSU(ή το superuser του phh). Ότι εκείνη την στιγμή ρουτάρω. Pre-rooted rom είναι αυτή που δεν χρειάζεται αυτό το step.

 

Μπορείς να είσαι χρήστης της PN χωρίς να είσαι root. Δεν είναι υποχρεωτικό!

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει αυτό που λες! Η Pure Nexus είναι ρομ που δεν έχει ρουτ. Εαν θες να έχεις ρουτ τότε πρέπει να φλασάρεις το SuperSU ή το superuser του phh.

Είναι οι 2 μέθοδοι ρουτ που υπάρχουν.

 

Άλλωστε αυτό σημαίνει φλασάρω το SuperSU(ή το superuser του phh). Ότι εκείνη την στιγμή ρουτάρω. Pre-rooted rom είναι αυτή που δεν χρειάζεται αυτό το step.

 

Μπορείς να είσαι χρήστης της PN χωρίς να είσαι root. Δεν είναι υποχρεωτικό!

Για να το λες έτσι θα είναι

Link to comment
Share on other sites

Για να το λες έτσι θα είναι

 

Δεν είμαι και ο παντογνώστης!!! :p:p

 

Δεν είσαι ο μόνος που μπερδεύεται με αυτό.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Για να το λες έτσι θα είναι

 

Σχετικα με την ερωτηση σου στο γενικο θεμα για την μπαταρία της ΡΝ7 εγω αν και βγαζω την μερα η μπαταρια δεν ειναι το ιδιο καλη οσο στην ΜΜ..βεβαια ειναι ακομα αρχη αλλα νομιζω πως υπαρχει το drain της 7.0 στην ΡΝ7.

 

ΥΓ: Πως ανεβαζω εικονες απο screenshot?

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με την ερωτηση σου στο γενικο θεμα για την μπαταρία της ΡΝ7 εγω αν και βγαζω την μερα η μπαταρια δεν ειναι το ιδιο καλη οσο στην ΜΜ..βεβαια ειναι ακομα αρχη αλλα νομιζω πως υπαρχει το drain της 7.0 στην ΡΝ7.

 

ΥΓ: Πως ανεβαζω εικονες απο screenshot?

 

Εμένα η μπαταρία από τότε που έφτιαξα τα ρουτερ σπιτιού και δουλειάς πηγαίνει μία χαρά. Στα επιπεδα ΜΜ. Τώρα με PN7 δεν βλέπω κάποια διαφορά αλλά δεν νομίζω να υπήρχε και διαφορά. Τόσο με στοκ όσο και PN7 έχω Flash kernel και ReZero profile εδώ και αρκετό καιρό. Γενικά έχω τα settings που χρησιμοποιεί και ο ίδιος ο Flash(Nathan). Drain δεν έχω.

 

Το android system υπάρχει σαν ποσοστό αλλά σύμφωνα με αναλύσεις αυτό θα πρέπει να το συνηθίσουμε καθώς έχει αλλάξει μέσα σε όλα τα άλλα η κατηγοριοποίηση των στατιστικών της μπαταρίας. Καθώς και η ενοποίηση μερικών από αυτά. Π.χ. ενώ έχω τέτοιο υψηλό ποσοστό στο android system, δεν έχω idle drain. 1-2% στο οχτάωρο. Αποδεκτό!

 

Π.χ χθες πριν το βάλω στον φορτιστή είχα 35 ώρες σε μπαταρία και 3 ώρες οθόνης με 20% ακόμα. Καθώς και 55 λεπτά κλήσεων. Για μένα αυτά τα νούμερα είναι πάνω από ικανοποιητικά όταν έχω ενεργοποιημένο συγχρονισμό σε πολλά social app πλην των άλλων.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η μπαταρία από τότε που έφτιαξα τα ρουτερ σπιτιού και δουλειάς πηγαίνει μία χαρά. Στα επιπεδα ΜΜ. Τώρα με PN7 δεν βλέπω κάποια διαφορά αλλά δεν νομίζω να υπήρχε και διαφορά. Τόσο με στοκ όσο και PN7 έχω Flash kernel και ReZero profile εδώ και αρκετό καιρό. Γενικά έχω τα settings που χρησιμοποιεί και ο ίδιος ο Flash(Nathan). Drain δεν έχω.

 

Το android system υπάρχει σαν ποσοστό αλλά σύμφωνα με αναλύσεις αυτό θα πρέπει να το συνηθίσουμε καθώς έχει αλλάξει μέσα σε όλα τα άλλα η κατηγοριοποίηση των στατιστικών της μπαταρίας. Καθώς και η ενοποίηση μερικών από αυτά. Π.χ. ενώ έχω τέτοιο υψηλό ποσοστό στο android system, δεν έχω idle drain. 1-2% στο οχτάωρο. Αποδεκτό!

 

Π.χ χθες πριν το βάλω στον φορτιστή είχα 35 ώρες σε μπαταρία και 3 ώρες οθόνης με 20% ακόμα. Καθώς και 55 λεπτά κλήσεων. Για μένα αυτά τα νούμερα είναι πάνω από ικανοποιητικά όταν έχω ενεργοποιημένο συγχρονισμό σε πολλά social app πλην των άλλων.

 

Κωστα θα συμφωνησω, εγω εχω nougat 2 μερες τωρα ακομα δεν εχω εικονα..χθες ειχα 3h17m SOT 19%, android system στο 15% και 4% ποσοστο μπαταριας.. Ακομα ειναι νωρις να συμπερασμα αλλα με μια γρηγορη ματια δεν μπορω να πω πως τα βλεπω θετικα διοτι στην ΜΜ ειχα σχεδον 2ωρες πανω στο SOT.

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Πόια ρομ αξιζει,κ ερνελ,του φρανκο είναι καλό?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Πόια ρομ αξιζει,κ ερνελ,του φρανκο είναι καλό?

 

εγω εχω την pure nexus και ειμαι ικανοποιημενος τουλαχιστον στην ΜΜ γιατι στην Ν υπαρχουν θεματακια..

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

@djkostas Μπορείς να πεις τι ρυθμίσεις έκανες στο ρουτερ; Ποιες ρυθμίσεις έπαιζαν ρόλο στο drain που είχες και τις αλλαξες;

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αυτή η σουιτα δουλευει?http://forum.xda-developers.com/nexus-6p/orig-development/tool-skipsoft-android-toolkit-nexus-6p-t3234159

o bootloader ξανακλειδωνει?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Πόια ρομ αξιζει,κ ερνελ,του φρανκο είναι καλό?

 

PureNexus με διαφορά από οποιαδήποτε άλλη ρομ. Και την PN7 που έχω εγώ δεν έχει κανένα θέμα απλώς δεν έχουν προστεθεί όλα τα feature της.

Κέρνελ εγώ ήμουν φαν του franco στο Galaxy Nexus. Είναι πολύ καλός. Πλέον όμως είμαι φαν του Flash, και για αυτό έχω Flash kernel πάνω. Πάρα πολύ καλός και τρομερό support.

 

@djkostas Μπορείς να πεις τι ρυθμίσεις έκανες στο ρουτερ; Ποιες ρυθμίσεις έπαιζαν ρόλο στο drain που είχες και τις αλλαξες;

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

Έφτιαξα σωστά τις ρυθμίσεις του ipv6 σύμφωνα με τις οδηγίες του ρουτερ μου. Αυτό.

 

αυτή η σουιτα δουλευει?http://forum.xda-developers.com/nexus-6p/orig-development/tool-skipsoft-android-toolkit-nexus-6p-t3234159

o bootloader ξανακλειδωνει?

 

Το tool φαντάζομαι θα δουλεύει? Αφού το έχει βγάλει για το 6P...

Τι εννοείς εάν ξανακλειδώνει ο bootloader? Από το tool ή γενικά? Για το tool δεν ξέρω, διάβασε τι κάνει αλλά λογικά τον κλειδώνει άμα θες. Γενικά ο bootloader κλειδώνει άμα θες. Στο ξεκλείδωμα όμως χάνεις ότι έχει το κινητό μέσα!!!

 

Φιλική συμβουλή όχι μόνο προς εσένα αλλά προς όλους. Αφήστε τα tool. Πιάστε τον χειροκίνητο τρόπο. Μόνο έτσι θα αρχίσετε να καταλαβαίνετε τις διαφορές μεταξύ bootloader, radio, vendor, system, boot, recovery,root και λοιπά. Και έτσι δεν θα πανικοβάλλεστε εάν κάτι δεν πάει καλά. Καλές οι αυτόματες διαδικασίες αλλά δεν μαθαίνουν τίποτα στον χρήστη.

Το πείραγμα του τηλεφώνου είναι μία διαδικασία που είναι καλύτερο να κατανοούμε όσο το δυνατόν περισσότερο.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

PureNexus με διαφορά από οποιαδήποτε άλλη ρομ. Και την PN7 που έχω εγώ δεν έχει κανένα θέμα απλώς δεν έχουν προστεθεί όλα τα feature της.

Κέρνελ εγώ ήμουν φαν του franco στο Galaxy Nexus. Είναι πολύ καλός. Πλέον όμως είμαι φαν του Flash, και για αυτό έχω Flash kernel πάνω. Πάρα πολύ καλός και τρομερό support.

 

 

 

Έφτιαξα σωστά τις ρυθμίσεις του ipv6 σύμφωνα με τις οδηγίες του ρουτερ μου. Αυτό.

 

 

 

Το tool φαντάζομαι θα δουλεύει? Αφού το έχει βγάλει για το 6P...

Τι εννοείς εάν ξανακλειδώνει ο bootloader? Από το tool ή γενικά? Για το tool δεν ξέρω, διάβασε τι κάνει αλλά λογικά τον κλειδώνει άμα θες. Γενικά ο bootloader κλειδώνει άμα θες. Στο ξεκλείδωμα όμως χάνεις ότι έχει το κινητό μέσα!!!

 

Φιλική συμβουλή όχι μόνο προς εσένα αλλά προς όλους. Αφήστε τα tool. Πιάστε τον χειροκίνητο τρόπο. Μόνο έτσι θα αρχίσετε να καταλαβαίνετε τις διαφορές μεταξύ bootloader, radio, vendor, system, boot, recovery,root και λοιπά. Και έτσι δεν θα πανικοβάλλεστε εάν κάτι δεν πάει καλά. Καλές οι αυτόματες διαδικασίες αλλά δεν μαθαίνουν τίποτα στον χρήστη.

Το πείραγμα του τηλεφώνου είναι μία διαδικασία που είναι καλύτερο να κατανοούμε όσο το δυνατόν περισσότερο.

Είναι ίσως το μόνο κινιτο που έχει tool,δ εν υπαρχει χρονος,ειδα και το g4 τα έκανα όλα και τελικά έπεσε σε bootloop.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Είναι ίσως το μόνο κινιτο που έχει tool,δ εν υπαρχει χρονος,ειδα και το g4 τα έκανα όλα και τελικά έπεσε σε bootloop.

η πιο δοκιμασμενη πλατφορμα ειναι το NRT, αν και στο ρουτ της Ν παρατηρουνται καποια θεματα.

Link to comment
Share on other sites

PureNexus με διαφορά από οποιαδήποτε άλλη ρομ. Και την PN7 που έχω εγώ δεν έχει κανένα θέμα απλώς δεν έχουν προστεθεί όλα τα feature της.

Κέρνελ εγώ ήμουν φαν του franco στο Galaxy Nexus. Είναι πολύ καλός. Πλέον όμως είμαι φαν του Flash, και για αυτό έχω Flash kernel πάνω. Πάρα πολύ καλός και τρομερό support.

 

 

 

Έφτιαξα σωστά τις ρυθμίσεις του ipv6 σύμφωνα με τις οδηγίες του ρουτερ μου. Αυτό.

 

 

 

Το tool φαντάζομαι θα δουλεύει? Αφού το έχει βγάλει για το 6P...

Τι εννοείς εάν ξανακλειδώνει ο bootloader? Από το tool ή γενικά? Για το tool δεν ξέρω, διάβασε τι κάνει αλλά λογικά τον κλειδώνει άμα θες. Γενικά ο bootloader κλειδώνει άμα θες. Στο ξεκλείδωμα όμως χάνεις ότι έχει το κινητό μέσα!!!

 

Φιλική συμβουλή όχι μόνο προς εσένα αλλά προς όλους. Αφήστε τα tool. Πιάστε τον χειροκίνητο τρόπο. Μόνο έτσι θα αρχίσετε να καταλαβαίνετε τις διαφορές μεταξύ bootloader, radio, vendor, system, boot, recovery,root και λοιπά. Και έτσι δεν θα πανικοβάλλεστε εάν κάτι δεν πάει καλά. Καλές οι αυτόματες διαδικασίες αλλά δεν μαθαίνουν τίποτα στον χρήστη.

Το πείραγμα του τηλεφώνου είναι μία διαδικασία που είναι καλύτερο να κατανοούμε όσο το δυνατόν περισσότερο.

Πες τα και συ μήπως ακούσει κανείς. Χρόνια το λέμε για τους αυτόματους τρόπους.

Είναι ίσως το μόνο κινιτο που έχει tool,δ εν υπαρχει χρονος,ειδα και το g4 τα έκανα όλα και τελικά έπεσε σε bootloop.

Τα Nexus λειτουργούν όλα με το Toolkit γιατί ακούνε στις ίδιες εντολές. Άλλα τηλέφωνα έχουν διαφοροποιηση στις εντολές λόγω παραμέτρων γι αυτό και δεν κάνει.

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Είναι ίσως το μόνο κινιτο που έχει tool,δ εν υπαρχει χρονος,ειδα και το g4 τα έκανα όλα και τελικά έπεσε σε bootloop.

 

Είναι καθαρά θέμα αντίληψης. Εγώ προσωπικά δεν θέλω να ρισκάρω και να κάνω κάτι που δεν ξέρω από πίσω τι κάνει και άρα να βρω και την αιτία μίας πιθανής αποτυχίας.

Όπως επίσης θεωρώ ότι όποιος δεν έχει χρόνο ή πολύ απλά δεν είναι για αυτόν αυτή η ασχολία ή παίρνει τα ανάλογα ρίσκα. Μην παρεξηγηθώ, είναι προσωπική άποψη και έχει προκύψει από αυτά που παρακολουθώ χρόνια στις διάφορες κοινότητες.

 

Αν έπρεπε να επιλέξω tool θα κοιτούσα στο xda ποιο έχει την μεγαλύτερη ανταπόκριση και υποστήριξη έτσι ώστε να έχω όσο το δυνατόν καλύτερο support αν κάτι στραβώσει.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

PureNexus με διαφορά από οποιαδήποτε άλλη ρομ. Και την PN7 που έχω εγώ δεν έχει κανένα θέμα απλώς δεν έχουν προστεθεί όλα τα feature της.

Κέρνελ εγώ ήμουν φαν του franco στο Galaxy Nexus. Είναι πολύ καλός. Πλέον όμως είμαι φαν του Flash, και για αυτό έχω Flash kernel πάνω. Πάρα πολύ καλός και τρομερό support.

 

Και από ότι είδα τον έβαλαν by default στην ΡΝ ;

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Και από ότι είδα τον έβαλαν by default στην ΡΝ ;

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

 

Όχι δεν ισχύει! Εκτός και έβγαλε άλλη έκδοση σήμερα. Η PN έχει τον stock.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν ισχύει! Εκτός και έβγαλε άλλη έκδοση σήμερα. Η PN έχει τον stock.

Είδα αυτό γι αυτό το λέω : https://plus.google.com/+NathanChancellor/posts/HejeLvHVvhj

Edit: Από ότι κατάλαβα απλά υποστηρίζει λέει.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Είδα αυτό γι αυτό το λέω : https://plus.google.com/+NathanChancellor/posts/HejeLvHVvhj

Edit: Από ότι κατάλαβα απλά υποστηρίζει λέει.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

 

Μάλλον ήθελε να τονίσει ότι έβγαλε για 5Χ, νομίζω δεν είχε πριν καθώς δεν έχει την συσκευή. Είναι λίγο blind dev σε αυτό. ΄

Πολύ καλός συνδυασμός και ο Nathan είναι πάντα πρόθυμος να βοηθήσει. Δες πόσο απαντάει συνέχεια για κουλές ερωτήσεις στο θέμα της PN και θα καταλάβεις. Εγώ που έχω ανταλλάξει και κάποια pm, πραγματικά μπαίνει στην διαδικασία να ασχοληθεί. Τώρα πόσο θα το κάνει, μέχρι να βαρεθεί.

Αλλά ο κερνελ του είναι πολύ καλός και συνεχώς σκέφτεται πως να τον κάνει καλύτερο.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ήθελε να τονίσει ότι έβγαλε για 5Χ, νομίζω δεν είχε πριν καθώς δεν έχει την συσκευή. Είναι λίγο blind dev σε αυτό. ΄

Πολύ καλός συνδυασμός και ο Nathan είναι πάντα πρόθυμος να βοηθήσει. Δες πόσο απαντάει συνέχεια για κουλές ερωτήσεις στο θέμα της PN και θα καταλάβεις. Εγώ που έχω ανταλλάξει και κάποια pm, πραγματικά μπαίνει στην διαδικασία να ασχοληθεί. Τώρα πόσο θα το κάνει, μέχρι να βαρεθεί.

Αλλά ο κερνελ του είναι πολύ καλός και συνεχώς σκέφτεται πως να τον κάνει καλύτερο.

Όπως ο stratosk στον Semaphore. Απλά άπαικτος!

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...