Jump to content

[Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μου εστειλαν μηνυμα και μου εβγαλε μονο τον αριθμο χωρις ονομα. οταν λεσ υποστηριξη? που να παω?
Link to comment
Share on other sites

μου εστειλαν μηνυμα και μου εβγαλε μονο τον αριθμο χωρις ονομα. οταν λεσ υποστηριξη? που να παω?

Τσέκαρε στο site. Κάπου θα έχει support.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

τιποτα το μονο που μου λενε ειναι να βαλω το +30 τιποτα αλλο. δεν ξερω τι αλλο να κανω....

 

κανε μια δοκιμη.Μεταφερε επαφες στο τηλεφωνο ή και στο λαγαριασμο Google.(να εχουνε viber οι επαφες)

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έβαλα το viber και μου κάνει το εξής κουλό. Δεν μου σβήνει ποτέ η οθόνη από την στιγμή που το εγκατέστησα. Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει?
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το viber και μου κάνει το εξής κουλό. Δεν μου σβήνει ποτέ η οθόνη από την στιγμή που το εγκατέστησα. Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει?

Θα πείραξες το time out στα settings. Δεν παίζει ρόλο το viber λογικά.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Θα πείραξες το time out στα settings. Δεν παίζει ρόλο το viber λογικά.

Κιομως όταν το έβγαλα επανήλθε. Εγκατάσταση εκ νέου και ωςωεκ θαύματος το πρόβλημα λύθηκε..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
δεν μπορω να αποθηκευσω τις φωτογραφιες που μου στελνουν στο messenger. εψαξα στο ιντερνετ και εχουν δημοσιευεις απο περσυ που υπηρχε το ιδιο προβλημα και λυθηκε με το update. εχω LG G2.
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να αποθηκευσω τις φωτογραφιες που μου στελνουν στο messenger. εψαξα στο ιντερνετ και εχουν δημοσιευεις απο περσυ που υπηρχε το ιδιο προβλημα και λυθηκε με το update. εχω LG G2.

 

Γιατί δεν τις κάνεις printscreen ;

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Υπαρχει δυνατοτητα να δω τα παλια μηνυματα του viber σε καινουριο κινητο?
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει δυνατοτητα να δω τα παλια μηνυματα του viber σε καινουριο κινητο?

 

Μόνο με root μπορείς να πάρεις τα μηνύματα από το παλιό κινητό..

Δεν ξέρω ένα πράγμα μόνο, αν μπορεί το viber να συγχρονίσει τα μηνύματα από την desktop έκδοση.

Ξέρω ότι συγχρονίζονται τα μηνύματα ανάμεσα σε tablet και κινητό αλλά δεν ξέρω με την desktop έκδοση τι παίζει.

Μπορείς να δοκιμάσεις όμως και να μας πεις..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο με root μπορείς να πάρεις τα μηνύματα από το παλιό κινητό..

Δεν ξέρω ένα πράγμα μόνο, αν μπορεί το viber να συγχρονίσει τα μηνύματα από την desktop έκδοση.

Ξέρω ότι συγχρονίζονται τα μηνύματα ανάμεσα σε tablet και κινητό αλλά δεν ξέρω με την desktop έκδοση τι παίζει.

Μπορείς να δοκιμάσεις όμως και να μας πεις..

Επειδη ειναι για εναν φιλο και οχι για το δικο μου δεν θα ασχοληθω ,ειπα μηπως υπαρχει κανενας αλλος ευκολος τροπος ,ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Προτείνετε κάποιο άλλο πρόγραμμα εκτός από το series guide για παρακολούθηση των TV shows? Μου κάνει νερά τώρα τελευταία.

Δεν ξέρω και αν είμαι στο σωστό topic.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Θα προτείνω Fast για Facebook. Είναι ο μόνος τρόπος για να βλέπετε όλες τις δημοσιεύσεις από φίλους ή σελίδες μιας και στην επίσημη εφαρμογή του fb δεν δείχνει ούτε τις μισές και το ίδιο συμβάινει και στον browser στο pc. Δυστυχώς το fb επιλέγει τι θα μας δείξει.
Link to comment
Share on other sites

Θα προτείνω Fast για Facebook. Είναι ο μόνος τρόπος για να βλέπετε όλες τις δημοσιεύσεις από φίλους ή σελίδες μιας και στην επίσημη εφαρμογή του fb δεν δείχνει ούτε τις μισές και το ίδιο συμβάινει και στον browser στο pc. Δυστυχώς το fb επιλέγει τι θα μας δείξει.

Ειδικά στις σελίδες είναι προφανέστατο. Έχεις μία σελίδα με 500 likes πχ, ποστάρεις κάτι, και μετά από αρκετές ώρες, βλέπεις το πολυ 200 people reached. Γιατί δεν έφτασε; Για να σου πουλήσουν τις διαφημίσεις τους προφανώς.

To Veritasium έχει 2 πολύ καλά βίντεο που επεξηγεί ακριβώς την κατάσταση

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά στις σελίδες είναι προφανέστατο. Έχεις μία σελίδα με 500 likes πχ, ποστάρεις κάτι, και μετά από αρκετές ώρες, βλέπεις το πολυ 200 people reached. Γιατί δεν έφτασε; Για να σου πουλήσουν τις διαφημίσεις τους προφανώς.

To Veritasium έχει 2 πολύ καλά βίντεο που επεξηγεί ακριβώς την κατάσταση

 

Ναι, το ήξερα οτι συμβαίνει αλλά πλέον βρήκα τον τρόπο να περιορίσω το φαινόμενο. Το έχω βάλει και σε μαύρο θέμα και κάνω την δουλειά μου.

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το φαστ φίλε αλλά δεν μου φορτώνει το ταιμλαιν . Ξέρεις τι παίζει; Μήπως είναι κάποιο περμισιον που πρέπει να δώσω;

 

Edit: άκυρο, έφτιαξε μόνο του μετά από πολλές προσπάθειες

Edited by paris_89

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποιες εφαρμογες υπαρχουν για το facebook εκτος του friendcaster? μιλαω για εφαρμογη που να ανοιγει την σελιδα και να φαινετε οχι σαν browser αλλα καπως ομορφα :)

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. ψαχνω μια ελαφρια εκδοση γιΑ ΤΟ FACEBOOK. ΤΗΝ καινουργια πλεον με την αναβαθμιση δεν την σηκωνει οταν μπαινω εκτος wi fi .ξερεις κανεις καμια αλλη εκδοση - εφαρμογη να το πω καλυτερα για να μπαινω στο facebook ?
Link to comment
Share on other sites

πως γίνεται μηνύμα που έχω ανταλάξει στο fb από σταθερο υπολογιστή να μην μου ξαναέρχονται ως νέα όταν συνδέομαι στο messenger ?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. ψαχνω μια ελαφρια εκδοση γιΑ ΤΟ FACEBOOK. ΤΗΝ καινουργια πλεον με την αναβαθμιση δεν την σηκωνει οταν μπαινω εκτος wi fi .ξερεις κανεις καμια αλλη εκδοση - εφαρμογη να το πω καλυτερα για να μπαινω στο facebook ?

 

Δοκίμασε το Fast

Link to comment
Share on other sites

 

θα απογοητευτείς ...

 

καμια εφαρμογη εκτος facebook δεν δουλευει σωστα ...

 

πχ θα υπαρχουν φιλοι σου που δεν θα μπορεις να μπαινεις καν στο τοιχο τους ...(αν εχουν επιλεξει να μην "διαβάζονται" απο τριτες εφαρμογες..)

 

μεσω broswer μονο για κατι πιο ελαφρύ! ...για μενα αλλη εφαρμογη ξεχαστε το ....

Link to comment
Share on other sites

θα απογοητευτείς ...

 

καμια εφαρμογη εκτος facebook δεν δουλευει σωστα ...

 

πχ θα υπαρχουν φιλοι σου που δεν θα μπορεις να μπαινεις καν στο τοιχο τους ...(αν εχουν επιλεξει να μην "διαβάζονται" απο τριτες εφαρμογες..)

 

μεσω broswer μονο για κατι πιο ελαφρύ! ...για μενα αλλη εφαρμογη ξεχαστε το ....

 

Βλέποντας και κάνοντας. Εμένα το Fast με έχει καλύψει στο να βλέπω τις ενημερώσεις όλων των φίλων/σελίδων χωρίς να επιλέγει το fb τι θα μου δείξει. Βέβαια χρησιμοποιώ και την επίσημη ταυτόχρονα αλλά αν θέλει κάποιος να μπαίνει fb σε κάτι πιο ελαφρύ δεν είναι άσχημη. Ειδικά σε χαμηλού hardware κινητά και το σερφάρισμα είναι αργό σαν θάνατος.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα βρε παιδιά η εφαρμογή Facebook συνέχεια εκεί που κατεβαίνω στο timeline μου, όταν ψάχνει για νέα posts και βγάζει το μπλε ταμπελάκι σχεδόν πάντα κάνει refresh και με γυρνάει στην αρχή. Το κάνει σε εσάς;
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Εμένα βρε παιδιά η εφαρμογή Facebook συνέχεια εκεί που κατεβαίνω στο timeline μου, όταν ψάχνει για νέα posts και βγάζει το μπλε ταμπελάκι σχεδόν πάντα κάνει refresh και με γυρνάει στην αρχή. Το κάνει σε εσάς;

Ναι το έχω παρατηρήσει κι εγώ αυτό, εν τω μεταξύ δεν το κάνει πάντα αλλά το βλέπω αρκετά συχνά..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...