Jump to content

[Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βάλε το παλιότερο microg που απαιτείται για την έκδοση που έχεις

Εντάξει διορθώθηκε μόνο του. Σιγά σιγά άνοιγε κάποια βίντεο. Τώρα τα ανοίγει όλα με τη μία όπως πριν.

Φαίνεται με αυτά που κατέβαζα για τη νέα έκδοση το μπλοκαραν λίγο. Τώρα επανήλθε.

Δεν το ξαναπειράζω, γιατί θα χάσω και την έκδοση που έχω.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Υπάρχει δυνατότητα να περιορίσεις την πρόσβαση μίας εφαρμογής (στην περίπτωση μας του facebook), από κάποιο φάκελο με φωτογραφίες;

Δεν ρωτάω αν μπορείς να απαγορέψεις να δει το fb τις φωτό γενικά.

Ρωταω αν μπορώ να κάνω κάτι σε κάποιομ φάκελπ γιά να τον προστατέψω.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δυνατότητα να περιορίσεις την πρόσβαση μίας εφαρμογής (στην περίπτωση μας του facebook), από κάποιο φάκελο με φωτογραφίες;

Δεν ρωτάω αν μπορείς να απαγορέψεις να δει το fb τις φωτό γενικά.

Ρωταω αν μπορώ να κάνω κάτι σε κάποιομ φάκελπ γιά να τον προστατέψω.

 

Το πιο απλό που μπορεί να γίνει, που θα κρύψει όμως τις φωτογραφίες από όλες τις εφαρμογές, είναι να δημιουργήσεις ένα κενό αρχείο μέσα σε αυτόν τον φάκελο με την ονομασία .nomedia

Link to comment
Share on other sites

Καλή λύση, αλλά μετά αν χρειαστείς να τις δεις η να τις επεξεργαστείς, θα υπάρχει πρόβλημα.

Ευχαριστώ πάντως γιά την λύση.

Link to comment
Share on other sites

Καλή λύση, αλλά μετά αν χρειαστείς να τις δεις η να τις επεξεργαστείς, θα υπάρχει πρόβλημα.

Ευχαριστώ πάντως γιά την λύση.

 

Ναι δυστυχώς, θα πρέπει να τις βρεις μόνο μέσω κάποιου file explorer και να κάνεις από εκεί άνοιγμα με την εφαρμογή που θες.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ξέρει κανείς γιατί στο Instagram δεν έρχονται οι ειδοποιήσεις με ήχο στα direct και στην οθόνη κλειδώματος; Ενώ όλες οι ειδοποιήσεις είναι ενεργοποιημένες από παντού!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Φιλη μου εχει ενα περιεργο θεμα με το viber σε Honor 10.. Ενω σβηνει φωτο απο τον φακελο viber και τις διαγραφει και απο τον καδο ανακυκλωσης που εχει η συσκευη, αυτες μετα απο μερικες μερες η βδομαδες επανερχονται παλι σαν να μην τις ειχε σβησει ποτε! Επισης δεν υπαρχει συγχρονισμος σε καποιο cloud... Το εχει παθει καποιος?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

παιδιά καλησπέρα σε υπολογιστή οσοι έχετε το Facebook έχετε παρατηρήσει ότι η σειρά των σχόλιων από κάτω σε ένα post βγαίνουν με μία σειρά ομελέτας; ότι να ναι δηλαδή. αν π.χ. κάπου υπάρχουν 30 με 40 σχόλια η σειρά είναι τόσο ανακατεμένη που δεν μπορείς πλέον να βγάλεις άκρη τι διαβάζεις ποιος απαντάει σε ποιον και που και τα λοιπά και τα λοιπά.. συμβαίνει μόνο σε μένα αυτό κι αν όχι υπάρχει κάποια λύση;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Ξαφνικά το Messenger δεν λειτουργεί και δεν ανανεώνεται! Ούτε σελίδες ανοίγει. Ξέρει κανείς τι συμβαίνει;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά το Messenger δεν λειτουργεί και δεν ανανεώνεται! Ούτε σελίδες ανοίγει. Ξέρει κανείς τι συμβαίνει;
Έχει μεγάλο θέμα την τελευταία ώρα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

eea2d187420eda406e696c1a0648c071.jpg

Edited by tolisfz6
Link to comment
Share on other sites

Άρχισε τις πολλές διαφημίσεις και το Messenger. Σε κάθε άνοιγμα έχει κι από μια, σαν το Viber! Άρχισαν να γίνονται ενοχλητικές!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Από το messenger έχουν αφαιρέσει την επιλογή να βλέπεις τις φωτογραφίες-βίντεο ή οτιδήποτε άλλο έχεις στείλει;

Θα πρέπει να ανατρεχουμε σε όλη την συνομιλία για να βρούμε κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Από το messenger έχουν αφαιρέσει την επιλογή να βλέπεις τις φωτογραφίες-βίντεο ή οτιδήποτε άλλο έχεις στείλει;

Θα πρέπει να ανατρεχουμε σε όλη την συνομιλία για να βρούμε κάτι;

Δεν θυμάμαι να είχε κάτι τέτοιο το Messenger. Ξέρω ότι δημιουργείται φάκελος στην εφαρμογή φωτογραφίες, για Messenger, Viber, WhatsApp κλπ.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Από το messenger έχουν αφαιρέσει την επιλογή να βλέπεις τις φωτογραφίες-βίντεο ή οτιδήποτε άλλο έχεις στείλει;

 

Θα πρέπει να ανατρεχουμε σε όλη την συνομιλία για να βρούμε κάτι;

Όντως έχεις δίκιο το αφαίρεσαν.. Είχε κανονικά την επιλογή που λες.. Ότι να ναι.. Μόνο από Pc την βγάζει πλέον.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι να είχε κάτι τέτοιο το Messenger. Ξέρω ότι δημιουργείται φάκελος στην εφαρμογή φωτογραφίες, για Messenger, Viber, WhatsApp κλπ.

 

Όχι. Μπορούσες να μην τις αποθηκεύεις στην συλλογή αλλά είχε μια επιλογή φωτογραφίες και πολυμέσα. Σου έβγαζε ότι έχετε ανταλλάξει εκτός από την συνομιλία. Ήταν εξυπηρέτηση όπως και να το κάνουμε. Ούτε η συλλογή γέμιζε αλλά έβρισκες και αυτό που ήθελες.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Όντως έχεις δίκιο το αφαίρεσαν.. Είχε κανονικά την επιλογή που λες.. Ότι να ναι.. Μόνο από Pc την βγάζει πλέον.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πόσο τρόμπες μπορεί να είναι. Ελπίζω να το επαναφέρουν σύντομα

Edited by kostasw
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ελπίζω να το επαναφέρουν για να δω και πως ήταν. Δεν το θυμάμαι καθόλου.

Ίσως να μη το έδωσα και τόσο σημασία.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Από το messenger έχουν αφαιρέσει την επιλογή να βλέπεις τις φωτογραφίες-βίντεο ή οτιδήποτε άλλο έχεις στείλει;

Θα πρέπει να ανατρεχουμε σε όλη την συνομιλία για να βρούμε κάτι;

Το έψαχνα κι εγώ, το αφαίρεσαν δυστυχώς. Και ήταν ίσως το πιο βολικό πράγμα στο Messenger...μ'ένα κλικ είχες όλα τα media διαθέσιμα μέχρι και χρόνια πίσω..!!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους και κατι σημαντικο απο την ΕΕ που εβαλε χερι σε messenger και instagram.
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους και κατι σημαντικο απο την ΕΕ που εβαλε χερι σε messenger και instagram.

Δηλαδή;;;;;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Αληθεύει αυτό; Αν φύγουν από το Messenger θα πρέπει να φύγουν και από το Facebook τότε!!! :worry:

https://www.capital.gr/forbes/3519674/giati-prepei-na-stamatisete-na-xrisimopoieite-to-messenger-tou-facebook

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Παιδιά έκανα φορμάτ το κινητό το Σάββατο και αναγκαστικά ξαναπέρασα το Facebook.

Έκτοτε δεν βρίσκω τη ρύθμιση για να μπορώ να ανοίγω link με εξωτερικό περιηγητή.

Που πήγε βρε παιδιά?

Δεν είναι στο "Media and Contacts"....

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα φορμάτ το κινητό το Σάββατο και αναγκαστικά ξαναπέρασα το Facebook.

Έκτοτε δεν βρίσκω τη ρύθμιση για να μπορώ να ανοίγω link με εξωτερικό περιηγητή.

Που πήγε βρε παιδιά?

Δεν είναι στο "Media and Contacts"....

νομιζω πλεον δεν υπαρχει, ουτε εγω το εχω..

Link to comment
Share on other sites

Μα πόσο θεοί.

Ούτε share σε άλλη εφαρμογή δεν έχουν....

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...