Jump to content

[Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ερώτηση! Στο messenger υπάρχει τρόπος να το βάλω στα αγγλικά;;; υπαρχει κάπου ρύθμιση γλώσσας;

 

Του έκανα σήμερα update και κάθε φορά που πάω να μπω μου πετάει αυτό το μήνυμα. Πατάω να μπει στα αγγλικά αλλά όταν βγαίνω και παω να ξαναμπώ λέει το ίδιο. Επίσης λόγω αυτού του κολλήματος δεν μου έρχονται ειδοποιησεις ότι έχω νέο μήνυμα 98b452fa60878d2d63c7027adb6cf4c3.jpg

Γίνεται να το βάλω κάπως στα αγγλικά να ξεμπερδέψω;;;

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση! Στο messenger υπάρχει τρόπος να το βάλω στα αγγλικά;;; υπαρχει κάπου ρύθμιση γλώσσας;

 

Του έκανα σήμερα update και κάθε φορά που πάω να μπω μου πετάει αυτό το μήνυμα. Πατάω να μπει στα αγγλικά αλλά όταν βγαίνω και παω να ξαναμπώ λέει το ίδιο. Επίσης λόγω αυτού του κολλήματος δεν μου έρχονται ειδοποιησεις ότι έχω νέο μήνυμα 98b452fa60878d2d63c7027adb6cf4c3.jpg

Γίνεται να το βάλω κάπως στα αγγλικά να ξεμπερδέψω;;;

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα από το πρωί.. Όχι μόνο στο messenger αλλά σε ολόκληρο το facebook.. Άλλο ένα αποτυχημένο update ρε φουστη μου..

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα από το πρωί.. Όχι μόνο στο messenger αλλά σε ολόκληρο το facebook.. Άλλο ένα αποτυχημένο update ρε φουστη μου..

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευτυχώς που δεν ενημέρωσα και το Facebook δηλαδή....

 

Το θέμα είναι ότι μου στέλνουν μηνύματα στο messenger και δεν μου βγαίνει ειδοποίηση!!!!

 

Κατέβασε το messenger lite να κάνεις την δουλειά σου μέχρι να φτιαχτεί το messenger. Δεν βλεπω άλλη λύση. Δεν με πειράζει που γύρισε στα αγγλικά το messenger. Αλλά ότι δεν έρχονται ειδοποιησεις ειναι πρόβλημα.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Lek εμένα το facebook έχει το πρόβλημα το messenger δουλεύει.. Ρε μια φορά ρε φουστη μου να κάνανε ένα update και μας έβγαινε σε καλό. κάθε φορά τα ίδια5bb8b25f013ab2a8698f6110af028e48.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

βάλτε messenger lite 7.0.0.9.280 από το apkmirror που ανοίγει και τα Facebook links και μην αναβαθμίζετε ποτέ, όπως κάνουμε με το tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα λειτουργεί το fb γιατί έχω ένα μήνα να το ενημερώσω.

Λειτουργεί που λέει ο λόγος δηλαδή...

Lek εμένα το facebook έχει το πρόβλημα το messenger δουλεύει.. Ρε μια φορά ρε φουστη μου να κάνανε ένα update και μας έβγαινε σε καλό. κάθε φορά τα ίδια5bb8b25f013ab2a8698f6110af028e48.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάτε να δείτε κράξιμο που τρώνε από κάτω για τα ελληνικά..

Ποοοο είναι ελεεινοί πλέον..

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάτε να δείτε κράξιμο που τρώνε από κάτω για τα ελληνικά..

Ποοοο είναι ελεεινοί πλέον..

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χαμός γίνεται αλλά δεν πιστεύω ότι θα φτιάξει κάτι. Από το κακό στο χειρότερο πάει

 

Να λες πάλι καλά που υπάρχουν κι άλλες επιλογές για Facebook και messenger και μπορούμε να βολευτούμε με άλλες εφαρμογές! Αντε να ήταν μόνο η επίσημη εφαρμογή Facebook και messenger.

 

Για το fb δεν με καίει ιδιαίτερα αλλά το messenger το χρειάζομαι γιατί σχεδόν όλοι οι φίλοι στέλνουν εκεί

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δείχνουν να το διόρθωσαν αλλά σίγουρα κάτι άλλο θα πείραξαν πάλι.. Δεν υπάρχει σωτηρία με αυτούς

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με samsung J7 2017 Android 7 και ολλες τις ενημερωσεις δεν εχω προβλημα .Προς το παρον...

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Όντως φαίνεται να έφτιαξε.

Σήμερα δείχνουν να το διόρθωσαν αλλά σίγουρα κάτι άλλο θα πείραξαν πάλι.. Δεν υπάρχει σωτηρία με αυτούς

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά αν σχολιάσω μια ιστορία στο instagram θα δούνε όλοι το σχόλιο που έγραψα;;;;;

Η θα το δει μόνο αυτός που ανέβασε την ιστορία;;;

 

 

Edit ::: απαντάω μόνη μου!! Η απάντηση πάει σε προσωπικό μήνυμα στον χρήστη που ανέβασε την ιστορία.

Μολις το δοκίμασα

[Στάλθηκε από μόνο του]

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Άλλη ερώτηση! Στο instagram γίνεται να μη μου εμφανίζει τις ιστορίες ορισμένων σελίδων ή ατόμων που ακολουθώ;

 

[Στάλθηκε από μόνο του]

Link to comment
Share on other sites

ε δεν νομιζω, βαρα ανφολοου αμα δεν σ αρεσουν οι ιστοριες τους, εγω αυτο κανω
Οι ιστορίες των σελίδων είναι περισσότερες από των φίλων! Μάλλον έτσι θα γίνει γιατί δεν βλέπω επιλογή

 

[Στάλθηκε από μόνο του]

Link to comment
Share on other sites

Οι ιστορίες των σελίδων είναι περισσότερες από των φίλων! Μάλλον έτσι θα γίνει γιατί δεν βλέπω επιλογή

 

[Στάλθηκε από μόνο του]

Η σίγαση και μετά απόκρυψη ιστορίας δεν σε βολεύει? Στις βάζει στο τέλος με θολωμενη την εικόνα προφίλ και δεν εμφανίζονται μπροστά.Αυτο το βρίσκεις με παρατεταμένο πάτημα στην ιστορία

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Η σίγαση και μετά απόκρυψη ιστορίας δεν σε βολεύει? Στις βάζει στο τέλος με θολωμενη την εικόνα προφίλ και δεν εμφανίζονται μπροστά.Αυτο το βρίσκεις με παρατεταμένο πάτημα στην ιστορία

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι αυτό μου κάνει! Δεν το ήξερα.. Ευχαριστώ

 

[Στάλθηκε από μόνο του]

Link to comment
Share on other sites

παιδια στην εφαρμογη facebook γιατι δεν εχει πλεον επιλογη να ανεβαζεις κατι σε μια ομαδα που θελεις ?

πχ μια photo ....εχει επιλογη μονο για το προφιλ σου ....

αν θες να ανεβασεις μια παλιοτερη photo σε μια ομαδα πρεπει να το κανεις μεσα απο την ιδια την ομαδα και να ψαχνεις μια ωρα μεσα στις photos σου ..

αλλο ενα πραγμα που το σκαλιξαν και το μ@μησαν ...

Link to comment
Share on other sites

Mια ερώτηση ... η κόρη μου μπήκε μια φορά από τον υπολογιστή μου στο φατσοβιβλίο, και ενώ δεν έκανε αποθήκευση στοιχείων, τώρα όταν προσπαθώ να μπω εγώ μου βγάζει ότι είμαι εκείνη ...

Υπάρχει κανένας τρόπος για να μην γίνεται αυτό ;;

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

logout; (10 χαρακτήρες)

Είχε κάνει .. αλλά τελικώς το βρήκα, διέγραψα τα cookies και σταμάτησε ..

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

το σκέφτηκα κι αυτό, αλλά μετά σκέφτηκα ότι κανονικά το logout έπρεπε να σβήνει και τα cookies
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε πιο cloud προτείνεται να ανεβάσω προσωπικές φωτογραφίες από το κινητό?

Πιο είναι το πιο ασφαλές?

Ευχαριστώ.

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

One drive και google photos χρησιμοποιώ.

Το one drive λόγο 130gb από προσφορά .

Το google το προτιμώ από τα δύο αλλά έχω μείνει με 19 gb..

Στην θεωρία, είναι κ τα δύο ασφαλές.

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by nikpoth
Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογη του fb ολα τα βιντεο παιζουν στη μικροτερη δυνατη αναλυση και οι μονες επιλογες ειναι 144p, 108p και αυτοματο. Βλεπω παντα μονο πιξελς, μαλλον επειδη εχω nexus θελει να παρω pixel.. ειναι τραγικο. Την ιδια στιγμη στο yt βλεπω κανονικα 1080p. Τυχαινει σε κανεναν; Δεν υπαρχει πλεον ρυθμιση νομιζω στις ρυθμισεις (δεν ειμαι σιγουρος οτι ειχε κιολας δηλαδη)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...