Jump to content

Doogee Homtom HT7


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδια!!το κινητο ηρθε για τον πατερα μου!ολα καλα μεχρι στιγμης στο skype εχουμε ενα θεμα τον ακουω πολυ χαλια και με περιεργους ηχους σαν φυσιμα σαν τρενο.εχει κανεις αλλος θεμα?ευχαριστω!!

 

στο σκυπε όχι δεν είδα κάτι στο βαιμπερ όμως εχτές το βράδυ που βιντεοκληση που έκανα Αμερική ενώ με άκουγαν καμπάνα δεν άκουγα εγώ και όσο και να το έψαξα δεν βρήκα τι φταίει.αν καπιο παιδί μπορεί να βοηθήσει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

στο σκυπε όχι δεν είδα κάτι στο βαιμπερ όμως εχτές το βράδυ που βιντεοκληση που έκανα Αμερική ενώ με άκουγαν καμπάνα δεν άκουγα εγώ και όσο και να το έψαξα δεν βρήκα τι φταίει.αν καπιο παιδί μπορεί να βοηθήσει?

 

Προφανως ειναι θεμα συνδεσης και εφαρμογης. Μετα απο λιγο, αν κανεις νεα συνδεση, μπορει να ακους και εσυ καμπανα.

Θα τα εχεις αυτα!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα το κινητο πριν λιγες ημερες. Εκανα disable bagan keyboard kai gokeyboard -η καπως ετσι,γιατι αν τα παταγες εχανες βιντεο,βιβλια,επαφες και δε ξερω κ γω τι αλλο-

Στις κλησεις ειναι αρκετα κακο, δεν ακουγομαι και δεν ακουω καθαρα, ειδικα με τη κοπελα μου που της πηρα το ιδιο η μιση κουβεντα μας ειναι ""τι ειπες?'' Με handsfree akoυω καμπανα περιεργως, και αναρωτιεμαι αν υπαρχει καποιο app να το διορθωσω.

 

Αυτο ειναι και το βασικο μειον του βασικα κατα τα αλλα απλα υπεροχο για 50 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα το κινητο πριν λιγες ημερες. Εκανα disable bagan keyboard kai gokeyboard -η καπως ετσι,γιατι αν τα παταγες εχανες βιντεο,βιβλια,επαφες και δε ξερω κ γω τι αλλο-

Στις κλησεις ειναι αρκετα κακο, δεν ακουγομαι και δεν ακουω καθαρα, ειδικα με τη κοπελα μου που της πηρα το ιδιο η μιση κουβεντα μας ειναι ""τι ειπες?'' Με handsfree akoυω καμπανα περιεργως, και αναρωτιεμαι αν υπαρχει καποιο app να το διορθωσω.

 

Αυτο ειναι και το βασικο μειον του βασικα κατα τα αλλα απλα υπεροχο για 50 ευρω.

Nα υποθεσω οτι εχεις την ενταση στο max κατα την κληση,και δεν την εχεις χαμηλωσει κατα λαθος.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση : μετα την αναβάθμιση σε 2.0.3 και ενα σκαναρισμα με το avira πρέπει να εσβησα κατα λαθος μια εφαρμογή και δεν αποθηκευει πια επαφες. Επίσης οντως δεν άκουγεται και η δικια μου φωνη καλα.
:ninja:ΟΖ...
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση : μετα την αναβάθμιση σε 2.0.3 και ενα σκαναρισμα με το avira πρέπει να εσβησα κατα λαθος μια εφαρμογή και δεν αποθηκευει πια επαφες. Επίσης οντως δεν άκουγεται και η δικια μου φωνη καλα.

 

Κανείς για τις επαφές ;;;

:ninja:ΟΖ...
Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος Ποιο ειναι το launcher που χρησιμοποιει οταν ερχεται το κινητο και απο που θα τον κατεβασω το εκανε ο μικρος delete ολα και κλαιει τωρα.. και δεν ξερω ποιο ειχε.. σας παρακαλω... βοηθηστε με...
Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος Ποιο ειναι το launcher που χρησιμοποιει οταν ερχεται το κινητο και απο που θα τον κατεβασω το εκανε ο μικρος delete ολα και κλαιει τωρα.. και δεν ξερω ποιο ειχε.. σας παρακαλω... βοηθηστε με...

 

ισως uni. δεν εχω τη συσκευη στα χερια μου. δε νομιζω να το αφαιρεσε-εσβησε.

δες

στο χρονο 7:40 (ρυθμισεις, αρχικη, ...) Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

ισως uni. δεν εχω τη συσκευη στα χερια μου. δε νομιζω να το αφαιρεσε-εσβησε.

δες

στο χρονο 7:40 (ρυθμισεις, αρχικη, ...)

 

το εκανα αλλα σαν να μην κανει factory reset και ουτε απο το vol + power μπαινει σε recovery

Link to comment
Share on other sites

το εκανα αλλα σαν να μην κανει factory reset και ουτε απο το vol + power μπαινει σε recovery

 

δε σου εγραψα τιποτα για reset ουτε για recovery.

απλως σου εδειξα το ονομα του launcher που εψαχνες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,ενδιαφερομαι να παρω το τηλεφωνο και θελω να ρωτησω μερικα πραγματακια...

 

1.η καμερα του πως ειναι?βγαζει καλες φωτο?

2.παιζει κατευθειαν out of the box η θα μπλεξω με ρομ κτλ....

3.ενημερωσεις ΟΤΑ κανει κανονικα???καθε ποσο?

4.με βαση τα λεφτα που εχει αν σας ελεγαν να το βαθμολογησετε ποσο θα του βαζατε απο 1-10??

5.Γενικα τι προβληματα εχει βγαλει μεχρι τωρα?

6.το touch αποκρινετε καλα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,ενδιαφερομαι να παρω το τηλεφωνο και θελω να ρωτησω μερικα πραγματακια...

 

1.η καμερα του πως ειναι?βγαζει καλες φωτο?

2.παιζει κατευθειαν out of the box η θα μπλεξω με ρομ κτλ....

3.ενημερωσεις ΟΤΑ κανει κανονικα???καθε ποσο?

4.με βαση τα λεφτα που εχει αν σας ελεγαν να το βαθμολογησετε ποσο θα του βαζατε απο 1-10??

5.Γενικα τι προβληματα εχει βγαλει μεχρι τωρα?

6.το touch αποκρινετε καλα?

Φιλε μου για τα λεφτα που θα δωσεις ειναι κελεπουρι,το παιρνεις κανεις το 1ο update και το ξεχνας,ριξε και μια ματια στο νημα εδω να ενημερωθεις καλυτερα,μην γραφουμε τα ιδια και τα ιδια.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

 

Ξερω πως καπου θα υπηρχε πιο φθηνα,αλλα τωρα με τα cc μπορω να αγορασω μονο απο vickmall.... χωρις να κανω κολπα με send money,revolut κτλ...

τωρα ειμαι στην 17 σελιδα χεχε :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ξερω πως καπου θα υπηρχε πιο φθηνα,αλλα τωρα με τα cc μπορω να αγορασω μονο απο vickmall.... χωρις να κανω κολπα με send money,revolut κτλ...

τωρα ειμαι στην 17 σελιδα χεχε :lol:

Oντως,εδω την διαφορα την κανει το καταστημα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Και μια συντομη videoπαρουσιαση απο εμενα.

https://www.youtube.com/watch?v=RC8-SXqQ6do&feature=youtu.be

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Και μια συντομη videoπαρουσιαση απο εμενα.

https://www.youtube.com/watch?v=RC8-SXqQ6do&feature=youtu.be

 

http://s13.postimg.org/f0hgzhfh3/2016_03_14_12_18_31.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,το διαβασα ολο το thread και καταλαβα πως το πιο σοβαρο θεμα με το τηλ.ειναι τα προγραμματα-παιχνιδια που εγκαθιστανται μονα τους...

Καπου διαβασα πως και στο καινουριο firmware (2.0.3 αυτο δεν ειναι?) εξακολουθει να υπαρχει αυτο το θεμα....Τι ισχυει τελικα?

η λυση ποια ειναι?Οσοι το εχουν παρει απο το βικμαλ εχουν το ιδιο θεμα?Υπαρχει κινδυνος με αυτα τα malware να παρακολουθουν το τηλ. οπως κωδικους κτλ?

Link to comment
Share on other sites

Και μια συντομη videoπαρουσιαση απο εμενα.

https://www.youtube.com/watch?v=RC8-SXqQ6do&feature=youtu.be

 

Μπράβο Κώστα ωραία παρουσίαση είναι ακριβώς όπως τα λες!!!

Το τηλ πετάει!!!

Τα παιδιά μου το έχουν καταευχαριστηθεί!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 117 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η τελευταια εκδοση ειναι η 2.0.3 ??

 

ΝΑΙ αυτή είναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,το διαβασα ολο το thread και καταλαβα πως το πιο σοβαρο θεμα με το τηλ.ειναι τα προγραμματα-παιχνιδια που εγκαθιστανται μονα τους...

Καπου διαβασα πως και στο καινουριο firmware (2.0.3 αυτο δεν ειναι?) εξακολουθει να υπαρχει αυτο το θεμα....Τι ισχυει τελικα?

η λυση ποια ειναι?Οσοι το εχουν παρει απο το βικμαλ εχουν το ιδιο θεμα?Υπαρχει κινδυνος με αυτα τα malware να παρακολουθουν το τηλ. οπως κωδικους κτλ?

Οχι φιλε κανενα προβλημα με αυτα που αναφερεις,δεν εχεις κανενα θεμα πλεον(οχι οτι ειχε πριν).Ειναι ενα απροβληματιστο κντ,και για τα λεφτα που θα δωσεις ευκαιρια πλεον.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε κανενα προβλημα με αυτα που αναφερεις,δεν εχεις κανενα θεμα πλεον(οχι οτι ειχε πριν).Ειναι ενα απροβληματιστο κντ,και για τα λεφτα που θα δωσεις ευκαιρια πλεον.:)

 

Δηλαδη ολοι οι προηγουμενοι χρηστες και σε αυτο το φορουμ και σε αλλα που λενε για malware στα προηγουμενα firmware δεν ισχυει??

Εσυ δεν το συναντησες καθολου αυτο το προβλημα??

Οπως και να εχει μου εχουν δωσει ηδη τρακινγκ απο το βικμαλ ,οποτε και να ηθελα να ακυρωσω δεν μπορω:)

Ειμαι στην αναμονη και εχω περιεργεια να δω τι θα συναντησω....αλλα αφου ολοι λετε οτι το τηλ με την νεα εκδοση πεταει τι αλλο να πω εγω????:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...