Jump to content

Doogee Homtom HT7


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω, πρώτη φορά παραγγέλνω από αυτούς. Τα έβαλα για παν ενδεχόμενο

 

Παω να δω τωρα το καλαθι στο lightinthebox και μου εχει βαλει την κανονικη τιμη γ....ο. τελος παντων δευτερα η τριτη που θα μπουνε τα λεφτα απο στην revolut θα ξαναπροσπαθησω να το παρω τοτε και κατευθειαν πληρωμη για σιγουρια.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε και στο Banggood στα 39.99$, είναι διαθέσιμο σε αυτή την τιμή για λίγες ώρες κάθε μέρα μέχρι 17 Δεκέμβρη.

http://www.banggood.com/HOMTOM-HT7-5_5-Inch-1GB-RAM-8GB-ROM-MTK6580-Quad-core-3000mAh-Battery-Smartphone-p-1021416.html?utmid=300

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε και στο Banggood στα 39.99$, είναι διαθέσιμο σε αυτή την τιμή για λίγες ώρες κάθε μέρα μέχρι 17 Δεκέμβρη.

http://www.banggood.com/HOMTOM-HT7-5_5-Inch-1GB-RAM-8GB-ROM-MTK6580-Quad-core-3000mAh-Battery-Smartphone-p-1021416.html?utmid=300

μπα απο οτι βλεπω παλι το σε παει στην αλλη σελιδα με κανονικη τιμη

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ξέρω αν έχει κανένα νόημα αλλά το παραθέτω. Στην παραγγελία μου γράφει:

Estimated shipping dateFebruary 03, 2016 :)

δηλαδη φεβρουαριο αποστολη??αν ειναι ετσι καλα χαιρετισματα..

Link to comment
Share on other sites

μπα απο οτι βλεπω παλι το σε παει στην αλλη σελιδα με κανονικη τιμη.

Στην τιμή προσφοράς το έχει λίγες ώρες κάθε μέρα. Τις υπόλοιπες ώρες το έχει στην κανονική τιμή. Στο λινκ έχει αντίστροφη μέτρηση. Από ότι βλέπω, σε 8 ώρες το έχει ξανά σε προσφορά.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Στην τιμή προσφοράς το έχει λίγες ώρες κάθε μέρα. Τις υπόλοιπες ώρες το έχει στην κανονική τιμή. Στο λινκ έχει αντίστροφη μέτρηση. Από ότι βλέπω, σε 8 ώρες το έχει ξανά σε προσφορά.

 

Θα το παλεψω να. παρω ενα και αν μεινη στο καλαθι σε αυτη την τιμη λογικα δευτερα η τριτη θα πληρωθη μολης μπουνε τα λεφτα στο revolut μιας και το lightinthebox μου την εκανε την μ.......

Link to comment
Share on other sites

Θα το παλεψω να. παρω ενα και αν μεινη στο καλαθι σε αυτη την τιμη λογικα δευτερα η τριτη θα πληρωθη μολης μπουνε τα λεφτα στο revolut μιας και το lightinthebox μου την εκανε την μ.......

 

Κωστα μην ελπιζεις να γινει αυτο που λες.

Βρες αλλο τροπο αν θες να το παρεις.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Κωστα μην ελπιζεις να γινει αυτο που λες.

Βρες αλλο τροπο αν θες να το παρεις.

 

Ο μονος τροπος ειναι να φανουνε δευτερα η τριτη τα λεφτα στο revolut και μετα οπου το πετυχω σε αυτη την τιμη το χτυπαω και αμεσως πληρωμη με paypal.εσυ ποιο απο τα 2 καταστηματα προτεινης να προσπαθησω;

Link to comment
Share on other sites

Ο μονος τροπος ειναι να φανουνε δευτερα η τριτη τα λεφτα στο revolut και μετα οπου το πετυχω σε αυτη την τιμη το χτυπαω και αμεσως πληρωμη με paypal.εσυ ποιο απο τα 2 καταστηματα προτεινης να προσπαθησω;

 

Μην περιμενεις να μεινει στο καλαθι σε αυτη τη τιμη εννοουσα.

Οπως ειδες εγω ανεφερα την προσφορα και χτυπησα δυο. Τα πηρα στο Λαιτινδεμποξ αλλα θεωρω το Μπανγου καλυτερο μαγαζι στις λεπτομερειες.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Μην περιμενεις να μεινει στο καλαθι σε αυτη τη τιμη εννοουσα.

Οπως ειδες εγω ανεφερα την προσφορα και χτυπησα δυο. Τα πηρα στο Λαιτινδεμποξ αλλα θεωρω το Μπανγου καλυτερο μαγαζι στις λεπτομερειες.

 

Στο μπανγκου στην τιμη των 40€ εχει μαζι και θηκη και γυαλι; θα μπορεσω μολης μπουνε τα λεφτα να το παρω απο εκει η θα ειναι δυσκολο να μου κατση αυτη η τιμη; σαν εναλακτικη το lightinthebox αλλα δεν ξερω ποτε ληγη σε αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Στο μπανγκου στην τιμη των 40€ εχει μαζι και θηκη και γυαλι; θα μπορεσω μολης μπουνε τα λεφτα να το παρω απο εκει η θα ειναι δυσκολο να μου κατση αυτη η τιμη; σαν εναλακτικη το lightinthebox αλλα δεν ξερω ποτε ληγη σε αυτο.

Μέχρι την Πέμπτη 17 Δεκ. τρέχει η προσφορά του Bonggood. 12 το μεσημέρι και 10 το βράδυ, αν υπολογίζω σωστά τις ώρες.

 

Για τη θήκη και το γυαλί, μάλλον δεν είναι στην προσφορά αν και δεν είμαι 100% σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι την Πέμπτη 17 Δεκ. τρέχει η προσφορά του Bonggood. 12 το μεσημέρι και 10 το βράδυ, αν υπολογίζω σωστά τις ώρες.

 

Για τη θήκη και το γυαλί, μάλλον δεν είναι στην προσφορά αν και δεν είμαι 100% σίγουρος.

 

Μεταξυ των δυο καταστηματων μηπως ειναι καλυτερο το μπανγκου. αν μπορεσω δευτερα η τριτη θα το παρω απο εκει αλλιως απο το λαιτινγκ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια μην περιμενετε απο το bangood 2 φορες προσπαθησα στις ωρες που λεει και μολις πατησεις το κουμπι σε παει paypal κατευθειαν σου λεει οτι τελειωσε η προσφορα...χωρια οτι αναγκαστηκα στην συγκεκριμενη προσφορα σου λεει μονο μεσω paypal, και δεν εχει επιλογη για καρτες....οποτε μονο στο lightinthebox.ξεχασα να πω οτι και στο pandawil εχει το προσφορα 10 κομματια την μερα. Edited by olympiakos
Link to comment
Share on other sites

παιδια μην περιμενετε απο το bangood 2 φορες προσπαθησα στις ωρες που λεει και μολις πατησεις το κουμπι σε παει paypal κατευθειαν σου λεει οτι τελειωσε η προσφορα...χωρια οτι αναγκαστηκα στην συγκεκριμενη προσφορα σου λεει μονο μεσω paypal, και δεν εχει επιλογη για καρτες....οποτε μονο στο lightinthebox.ξεχασα να πω οτι και στο pandawil εχει το προσφορα 10 κομματια την μερα.

Στο ganggood πρεπει να πιασης τον χρονο 2 δευτερα πριν τελειωση και στο καπακι σε παη στο pp στην τιμη των 40$.εγω μολης μπουνε τα λεφτα δευτερα η τριτη θα προσπαθησω πρωτα εκει και μετα στο lightinthebox. λογικα θα τα καταφερω το θεμα ειναι ποτε θα αρχησουν να στελνουν;

Link to comment
Share on other sites

Στο ganggood πρεπει να πιασης τον χρονο 2 δευτερα πριν τελειωση και στο καπακι σε παη στο pp στην τιμη των 40$.εγω μολης μπουνε τα λεφτα δευτερα η τριτη θα προσπαθησω πρωτα εκει και μετα στο lightinthebox. λογικα θα τα καταφερω το θεμα ειναι ποτε θα αρχησουν να στελνουν;
δοκιμασε και στο pandawill 10 συσκευες τωρα λεει ξανα σε 20 ωρες.
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε και στο pandawill 10 συσκευες τωρα λεει ξανα σε 20 ωρες.

 

Σαν πρωτη επιλογη μολης φανουνε τα λεφτα εχω το banggood μιας και πολλα ατομα λενε αρκετα καλα λογια. Μετα το lightinthebox καιι τελος το pandawill. το θεμα ειναι αφου το παρουμε ποτε θα το εχουμε. Μην φτασουμε και πασχα χωρις αυτο.

Link to comment
Share on other sites

lightinthebox τελος δεν εχει προσφορα πια

 

banggood απλα ξεχαστε το ! σας δουλευουν

 

εγω παντως καταφερα να το παω στο paypal στα 40$ απλως δεν εχουνε μπει τα λεφτα ωστε να το πληρωσω κατευθειαν. λογικα τριτη θα τα καταφερω. πιστευω αφου τα παρουνε τα λεφτα θα το στειλουν μιας και ειναι αξιοπηστο μαγαζι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει κανένα νόημα αλλά το παραθέτω. Στην παραγγελία μου γράφει:

Estimated shipping dateFebruary 03, 2016 :)

Lightinthebox και σε εμένα 3-2-2016.

Προσπαθώ να βρω αν υπαρχει τρόπος να ρωτήσω αν το 3 Φλεβάρη ειναι σοβαρό, ειδάλλως θα τους ζητήσω ακύρωση.

Νομίζω όμως οτι δείχνει shipping 3-4 εργάσιμες όποτε θα τους τις δώσω.

me paan71
Link to comment
Share on other sites

Στο ganggood πρεπει να πιασης τον χρονο 2 δευτερα πριν τελειωση και στο καπακι σε παη στο pp στην τιμη των 40$.εγω μολης μπουνε τα λεφτα δευτερα η τριτη θα προσπαθησω πρωτα εκει και μετα στο lightinthebox. λογικα θα τα καταφερω το θεμα ειναι ποτε θα αρχησουν να στελνουν;

Σωστός. Επίσης αλλαγή password στο PayPal όσο πιο σύντομο και εύκολο για να το πληκτρολογήσεις γρηγορα τη στιγμή της αγοράς. Έχει και οδηγίες στο Banggood ώστε να αυξήσεις τις πιθανότητες αγοράς.

lightinthebox τελος δεν εχει προσφορα πια

 

banggood απλα ξεχαστε το ! σας δουλευουν

Δεν δουλεύουν, το ζήτημα είναι να προλάβεις, σκέψου πόσοι πάνε να αγοράσουν εκείνη τη στιγμή.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Σωστός. Επίσης αλλαγή password στο PayPal όσο πιο σύντομο και εύκολο για να το πληκτρολογήσεις γρηγορα τη στιγμή της αγοράς. Έχει και οδηγίες στο Banggood ώστε να αυξήσεις τις πιθανότητες αγοράς.

 

Δεν δουλεύουν, το ζήτημα είναι να προλάβεις, σκέψου πόσοι πάνε να αγοράσουν εκείνη τη στιγμή.

 

ε αμα γιατο το λεω αν δινουν 10 κομματια τι δεν ειναι δουλεμα και κοροιδια

Link to comment
Share on other sites

Lightinthebox και σε εμένα 3-2-2016.

Προσπαθώ να βρω αν υπαρχει τρόπος να ρωτήσω αν το 3 Φλεβάρη ειναι σοβαρό, ειδάλλως θα τους ζητήσω ακύρωση.

Νομίζω όμως οτι δείχνει shipping 3-4 εργάσιμες όποτε θα τους τις δώσω.

 

Πρόκειται για προ-παραγγελία οπότε οι 3-4 εργάσιμες δεν ισχύουν.

 

Στο Q&A λένε οτι οι αποστολές θα αρχίσουν τα Χριστούγεννα. Επίσης επιμένουν οτι είναι dual core ο επεξεργαστής... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Πρόκειται για προ-παραγγελία οπότε οι 3-4 εργάσιμες δεν ισχύουν.

 

Στο Q&A λένε οτι οι αποστολές θα αρχίσουν τα Χριστούγεννα. Επίσης επιμένουν οτι είναι dual core ο επεξεργαστής... :blink:

 

 

ναι παιδια επιμενουν για ντουαλ κορ προσεξτε μηπως βγαζουν και με ντουαλ κορ και με τετραπυρηνο γιατι αν εχει ντουαλ κορ και 40 πολλα ειναι

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εδώ είναι όλα τα καταστήματα που βγάζουν τη προσφορά:

https://www.facebook.com/homtomchina/?fref=ts

Εγώ χτύπησα δύο σήμερα ένα από 1949deal ένα από aliexpress!

Τώρα ευχόμαστε να μη βγει μούφα, αν και έχω μια σχετική εμπιστοσύνη στη Doogee.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...