Jump to content

Redmi Note 3


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ έστειλα μνμ στο βικμολ για το νοτε3 και μου απαντήσανε:

Selina Wang: hello,it is in stock but you can not receive it before holiday all shipping way is very slow now,too many parcels in the airport ,waiting flying out.

Even DHL also need wait at the airport,need wait 4-7days to fly out.

Οπότε καλες 15-20 Ιανουαρίου. Υπομονή...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμένα ξεκίνησε το μεγάλο ταξίδι Despatched to overseas (Country code: GR)

 

Γράφει πως στις 9/12 παρελήφθη από τον πελάτη. Μήπως το vickmall παρα άργησε;

Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ξεκίνησε το μεγάλο ταξίδι Despatched to overseas (Country code: GR)

 

Γράφει πως στις 9/12 παρελήφθη από τον πελάτη. Μήπως το vickmall παρα άργησε;

 

εμενα λεει απο τις 7 και δεν εχει φυγει ακομα οποτε δεν αργησε καθολου :)

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σας απογοητευσω γιατί καταλαβαίνω τον πόνο σας, αλλά από την πείρα μου σε παραγγελίες μέρες εορτών, τα δέματα συνήθως καθυστερούν παρά πολύ. Από τις 20 του Γενάρη και μετά να περιμένετε παραδόσεις.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ξεκίνησε το μεγάλο ταξίδι Despatched to overseas (Country code: GR)

 

Γράφει πως στις 9/12 παρελήφθη από τον πελάτη. Μήπως το vickmall παρα άργησε;

 

 

Φιλαράκο μαζί ταξιδεύουν τα κινητά μας :lol: Κοίταξα κατά της 1 το μεσημέρι και ακόμη δεν είχε ξεκινήσει και τώρα που είδα το μήνυμά σου έκανα track και το είδα. Απ ότι μου είχε πει η Selina τiς προηγούμενες ημέρες στην Σιγκαπούρη είχαν καθυστέρηση από βικ μολ πάνω από 100 για Ελλάδα.Οπότε ετοιμαστείτε το επόμενο 15-20ήμερο για ομαδικά reviews

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έφτασε Ολλανδία τουλαχιστον με PostNL και αποστολή απο 3/12. Δύσκολα να παραλαβω το 2015 καθώς διαβάζω για μεγάλες καθυστερήσεις κ στο αεροδρόμιο εδώ
Link to comment
Share on other sites

2015-12-11 21:23 Despatched to overseas (Country code: GR) παλι καλα εφυγε και το δικο μου
Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Θελει υπομονή όμως, μια και από τέλη Νοε διαφορα δεματα έχουν κολλήσει γενικώς ..... Αυτην την εποχή θέλει πολύ υπομονή ..... Ασχετο όμως, και ας σταματήσουμε τα off topic ! :p

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Θελει υπομονή όμως, μια και από τέλη Νοε διαφορα δεματα έχουν κολλήσει γενικώς ..... Αυτην την εποχή θέλει πολύ υπομονή ..... Ασχετο όμως, και ας σταματήσουμε τα off topic ! :p

Μήπως έχουμε να πουμε και τίποτα άλλο... Άλλωστε κάποια στιγμη όταν με το καλό αρχίσουμε να παραλαμβάνουμε όλα τα off topic θα διαγραφούν

Link to comment
Share on other sites

Και άλλα ευχάριστα : Unlock BootLoader Redmi Note 3 http://en.miui.com/thread-193238-1-1.html

 

Να σας πω την αλήθεια όμως δεν κατάλαβα τι ακριβώς κάνουμε για να ξεκλειδώσουμε Bootloader.

Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σήμερα προσπάθησα να κάνω αγορά από minideal, καλά την κάρτα δεν τη δέχτηκε αλλά και μέσα από το balance του paypal δε μου το προχωράει, με πετάει ξανά στη σελίδα που γράφει place order ξέρετε γιατί συμβαίνει αυτό; Μπορώ να κάνω αγορά σε αυτή τη φάση; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Πάρε από vickmall προχώρησε κανονικά με paypal.
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

μου κάνει ακριβώς το ίδιο, φτάνω μέχρι την πληρωμή του paypal πατάω continue και με γυρνάει στη σελίδα του vickmall που γράφει place order

Με τι καρτα δοκιμάζεις; εγώ με χρεωστική δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα τον τελευταιο καιρό. επίσης δοκιμασε ακριβως μετα την αλλαγή της μέρας (12 το βράδυ).

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω ρε παιδιά το κινητό έρχεται με ευρωπαϊκό φορτιστή η πρέπει να πάρω αντάπτορα ξεχωριστό.
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος να το τσιμπησω από bangood λόγω του κουπονιου -10% απο το app με PayPal και revolut,τι λετε να προχώρησω?

 

το εγραψα και πριν αν δεις χαρ/κα λεει (Language English, Chinese)

Link to comment
Share on other sites

το εγραψα και πριν αν δεις χαρ/κα λεει (Language English, Chinese)

Το ξερω και δε με πειράζει,άλλωστε μέχρι να'ρθει θα έχει τα πάντα στη ελληνική κοινότητα της miui!

Όλα τα μαγαζιά το παίρνουν με English,Chinese και το αλλάζουν(αν δε κάνω λάθος)!

Το πήρα τελικά από bangood στα 174€(3/32)μαζί με μια θήκη,λέει ότι παραλαμβάνει 14 Δεκεμβρίου.

Edited by dimi_1982
Link to comment
Share on other sites

Το ξερω και δε με πειράζει,άλλωστε μέχρι να'ρθει θα έχει τα πάντα στη ελληνική κοινότητα της miui!

Όλα τα μαγαζιά το παίρνουν με English,Chinese και το αλλάζουν(αν δε κάνω λάθος)!

Το πήρα τελικά από bangood στα 174€(3/32)μαζί με μια θήκη,λέει ότι παραλαμβάνει 14 Δεκεμβρίου.

Καλυ τυχη με το καταστημα......:)

 

Θηκες βρηκατε παιδια??Καμια καλη??

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλυ τυχη με το καταστημα......:)

 

Θηκες βρηκατε παιδια??Καμια καλη??

Να σου πω την αλήθεια πρώτη φορά αγοράζω από εκει αλλά άπ'οτι διαβάζω είναι αξιοπιστο!

Εδώ έχω κάνει καμία δεκάρια παραγγελίες άπο gearbest,τι να καταλάβω :p (όλες ήρθαν κάνονικα)!

Γενικά εδώ και δύο χρόνια και καμία 30 παραγγελίες δεν έχω αντιμετωπίσει πολλά προβληματα (κατι θεματακια με panda),πήρα refund γρήγορα."off topic OFF"

Θήκη αγορασα μία soft tpu 1,99$.

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω και δε με πειράζει,άλλωστε μέχρι να'ρθει θα έχει τα πάντα στη ελληνική κοινότητα της miui!

Όλα τα μαγαζιά το παίρνουν με English,Chinese και το αλλάζουν(αν δε κάνω λάθος)!

Το πήρα τελικά από bangood στα 174€(3/32)μαζί με μια θήκη,λέει ότι παραλαμβάνει 14 Δεκεμβρίου.

 

Σε καλή τιμή το πήρες! Το banggood ,μέχρι στιγμής, έχει δώσει καλά δείγματα γραφής οπότε δεν αναμένεται να έχεις πρόβλημα. Με το καλό να παραλάβεις αν και μάλλον θα αργήσει αρκετά να σου έρθει.

Link to comment
Share on other sites

Καλυ τυχη με το καταστημα......:)

 

Θηκες βρηκατε παιδια??Καμια καλη??

Εγώ προσωπικά από banggood έχω ψωνισει πολλές φορές χωρίς κανένα πρόβλημα.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Και άλλα ευχάριστα : Unlock BootLoader Redmi Note 3 http://en.miui.com/thread-193238-1-1.html

 

Να σας πω την αλήθεια όμως δεν κατάλαβα τι ακριβώς κάνουμε για να ξεκλειδώσουμε Bootloader.

------------

 

Ειναι μπερδεμα λιγο, πρεπει να εχεις xiaomi λογαριασμο αφου παρεις τον κωδικο να μπεις σε fastboot mode για να προχωρησεις το ξεκλειδωμα.

Διαβασα ομως στο φορουμ το αγγλικο , οτι σε λιγο καιρο θα βγει η dev edition rom αγγλοκινεζικη και θα μπορεις να εισαι ρουτ μεσω της εφαρμογης security ως συνηθως στις miui.

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...