Jump to content

Κινητή τηλεφωνία της CYTA


vastegial_74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κοιτα χρεωσεις φωνής και μηνυμάτων εκτός πακέτου

 

Sent from my L200 using Tapatalk

 

7,2 ευρώ τα 100 λεπτα.

 

εδώ νομίζω είναι φθηνότερα τα in bundle σε σχέση με τα ακριβά πακέτα της cyta.

 

Σε κάθε περίπτωση η αγορά εδώ είναι στρεβλή και δεν επιτρέπει να δοθεί roaming απο κανένα πάροχο.

Edited by TakeOverNet
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 309
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ποιος σου είπε ότι θέλω να μιλήσω 100 λεπτά και να πάρω το τηλέφωνο αγκαλιά;;;, :P

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Σε κάθε περίπτωση η αγορά εδώ είναι στρεβλή και δεν επιτρέπει να δοθεί roaming απο κανένα πάροχο.

Από πού προκύπτει;

Ποιοι είναι οι παροχοι που αναφερεις;

Link to comment
Share on other sites

Από πού προκύπτει;

Ποιοι είναι οι παροχοι που αναφερεις;

 

Όλοι οι πάροχοι.

Δες τα bundles που δίνουν και δες τη χονδρική τιμή στην ΕΕ.

Αν μπαίνουν μέσα, περιμένεις να τα δώσουν στο roaming?

 

Ενώ η Cyta (για Κύπρο μιλάμε και δεν ξέρω γιατί μεταφέρθηκε εδώ) σε κανένα από τα πακέτα της δεν πέφτει κάτω από την τιμή χονδρικής.

Link to comment
Share on other sites

δεν μπαίνουν μέσα, αν έμπαιναν μέσα θα ειχαν χρεωκοπησει.....

 

ολοι αυτοί που αγοράζουν πακέτα δεν σημαίνει ότι τα χρησιμοποιούν στο ακέραιο μέχρι να λήξει και το τελευταίο λεπτό.... οπότε ο μέσος όρος αγοράς του λεπτού ειναι υψηλότερος....

 

εν κατακλείδι... στην Κύπρο το κινητό είναι αυτο που πρέπει να ειναι, καρτοκινητο για κάποιον που το χρησιμοποιεί λιγο και του έρχεται φθηνά....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μόλις αντικαταστήσαμε το οικογενειακό πακέτο της Cosmote με αυτό της Cyta, 1000 λεπτά ομιλία προς όλους, 50 SMS και 800mb το μήνα - το οποίο με θλίψη διαπίστωσα ότι δεν πιάνει 4G - παρόλο που είπαν ότι έχει 4G κανονικά στην τηλεφωνική επικοινωνία που είχαμε με τον υπάλληλο της Cyta.. και πάμε παρακάτω.

 

Μόλις χτες το βράδυ έγινε η αλλαγή στη σύνδεση και ξαφνικά διαπιστώνω ότι δεν έχω free δεδομένα, κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας μαζί τους (ο πατέρας μου που είναι ο κάτοχος του πακέτου δηλαδή ) του είπαν ότι θα πρέπει να στέλνει κάθε 1η του μήνα ένα SMS στο 1299 με τη λέξη "data" για να ενεργοποιούνται τα δωρεάν δεδομένα του πακέτου.. και νά'σου τα δεύτερα νεύρα από μένα.. μα είναι δυνατόν να μην μπορούν να προστεθούν αυτόματα με κάθε αλλαγή του μήνα; Πείτε μου τουλάχιστον ότι δεν θα χρειάζεται να στέλνω και "Ομιλία" αλλά και "SMS" στο 1299 κάθε πρωτομηνιά για τα υπόλοιπα δωρεάν του πακέτου γιατί ειλικρινά δεν ξέρω που θα φτάσω με δαύτους..

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αντικαταστήσαμε το οικογενειακό πακέτο της Cosmote με αυτό της Cyta, 1000 λεπτά ομιλία προς όλους, 50 SMS και 800mb το μήνα - το οποίο με θλίψη διαπίστωσα ότι δεν πιάνει 4G - παρόλο που είπαν ότι έχει 4G κανονικά στην τηλεφωνική επικοινωνία που είχαμε με τον υπάλληλο της Cyta.. και πάμε παρακάτω.

 

Μόλις χτες το βράδυ έγινε η αλλαγή στη σύνδεση και ξαφνικά διαπιστώνω ότι δεν έχω free δεδομένα, κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας μαζί τους (ο πατέρας μου που είναι ο κάτοχος του πακέτου δηλαδή ) του είπαν ότι θα πρέπει να στέλνει κάθε 1η του μήνα ένα SMS στο 1299 με τη λέξη "data" για να ενεργοποιούνται τα δωρεάν δεδομένα του πακέτου.. και νά'σου τα δεύτερα νεύρα από μένα.. μα είναι δυνατόν να μην μπορούν να προστεθούν αυτόματα με κάθε αλλαγή του μήνα; Πείτε μου τουλάχιστον ότι δεν θα χρειάζεται να στέλνω και "Ομιλία" αλλά και "SMS" στο 1299 κάθε πρωτομηνιά για τα υπόλοιπα δωρεάν του πακέτου γιατί ειλικρινά δεν ξέρω που θα φτάσω με δαύτους..

 

Είσαι σίγουρος για αυτό; Την ενημέρωση την είχες απο το 13877; Πρώτη φορά το ακούω αυτό και έχουν αρκετοί γνωστοί CYTA κινητή.Τα πακέτα ενεργοποιούνται αυτόματα σε εμάς.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι έτσι ρε παιδιά, θα επιβεβαιώσω την πρώτη του μηνός που απ' ότι είπαν ενεργοποιείται το πλήρες πακέτο γιατί χτες που ξεκίνησε η συνδρομή με τη Cyta έδωσαν απλά κάτι λίγα ίσα να βγάλουμε τον Ιούνη.

Ναι στο 13877 μας το είπαν το παραπάνω για το sms. ;)

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι έτσι ρε παιδιά, θα επιβεβαιώσω την πρώτη του μηνός που απ' ότι είπαν ενεργοποιείται το πλήρες πακέτο γιατί χτες που ξεκίνησε η συνδρομή με τη Cyta έδωσαν απλά κάτι λίγα ίσα να βγάλουμε τον Ιούνη.

Ναι στο 13877 μας το είπαν το παραπάνω για το sms. ;)

 

Προφανώς κάτι λάθος κατάλαβες. Για τα λίγα που λες ότι έλαβες είναι η αναλογία του πακέτου σου μέχρι να λήξει ο μήνας. Από 1 του μήνα θα ανανεώνεται το πακέτο σου. Κάλεσε πάλι 13877 για να σου εξηγήσουν πως έχουν τα πράγματα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό ακριβώς είπα - ίσως βέβαια να μην το διατύπωσα σωστά. Έδωσαν απλά 100 λεπτά ομιλίας για τις 2-3 μέρες που θέλει μέχρι να τελειώσει ο Ιούνης. Την πρώτη του Ιούλη θα έρθει το πλήρες πακέτο (1000 λεπτά ομιλίας, 50sms και 800mb - τα οποία ήταν η πρόσθετη προσφορά της εταιρίας από τα 500mb που περιλαμβάνει το πακέτο κανονικά ;) ). Δεν ξέρω όμως για ποιο λόγο μας είπαν ότι για τα δεδομένα αποκλειστικά θα πρέπει να στέλνουμε κάθε 1η του μήνα (και οι 5 που ανήκουμε στην οικογένεια ) ένα sms στο 1299 γράφοντας μέσα τη λέξη "data". Το είπαν ξεκάθαρα αυτό κι εγώ απλώς αναρωτήθηκα μήπως θα πρέπει να κάνουμε το ίδιο και για τα δωρεάν λεπτά ομιλίας αλλά και για τα sms.

Τώρα που το σκέφτομαι όμως ίσως να ειπώθηκε γι' αυτόν τον λόγο, επειδή τα 800mb "παρεκκλίνουν" του κανονικού πακέτου που περιελάμβανε 500mb κανονικά..

 

Τέλος πάντων αφήνω να αλλάξει ο μήνας με το καλό και βλέπουμε τι θα έρθει. Σε κάθε περίπτωση ενημερώνω. :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία.. ο μήνας άλλαξε λοιπόν (να είναι καλός για όλους! ) και η εφαρμογή τους τουλάχιστον εμφάνισε μόνο τον χρόνο ομιλίας στην ανανέωση που έκανα. Πουθενά τα 50 SMS, πουθενά τα 800mb. Έχει κι αυτό το κακό να ανανεώνεται μια φορά την ημέρα.. άλλος τρόπος να μάθουμε τα υπόλοιπά μας δεν υπάρχει;

 

Τώρα αναρωτιέμαι, να στείλω αυτo το sms στο 1299 για να προστεθούν τα mb ή να περιμένω την αποψινή ανανέωση της εφαρμογής για να δω τι θα εμφανίσει μετά; Κάθε αρχή και δύσκολη, ελπίζω να είναι μόνο η αρχή έτσι πάντως..

 

031b678720719eac4831a0a1f90367cc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως το είχα πατήσει αρκετές φορές αλλά έβγαζε τη συγκεκριμένη οθόνη το πρωί που το έκανα, τώρα που προσπάθησα ξανά έβγαλε την παρακάτω ενημέρωση - στην οποία εξακολουθούν να μην υπάρχουν δωρεάν μηνύματα και mb's.

 

Έστειλα και το "data" στο 1299 μήπως δω τα free δεδομένα του πακέτου να εμφανίζονται αλλά το μόνο που έλαβα ήταν ένα ενημερωτικό μήνυμα μετά από ώρες που αναφέρει ότι από απόψε το βράδυ θα μπουν 500mb στον λογαριασμό μου - υπενθυμίζω ότι η συμφωνία για το πακέτο ήταν στα 800mb όμως. Περιμένω να δω αν θα εμφανιστούν και τα 50sms αυτόματα, έχω αρχίσει να εκνευρίζομαι σε τεράστιο βαθμό με όλο αυτό το πανηγύρι..

 

Όπως δείχνει μέχρι στιγμής -και σύμφωνα πάντα με την εφαρμογή της Cyta- δεν ανανεώθηκε τίποτα παραπάνω αυτόματα πέρα από τα 1000 λεπτά ομιλίας με την αλλαγή του μήνα λοιπόν, είμαι πολύ περίεργος να δω τι θα συναντήσω στην αποψινή ανανέωση της εφαρμογής τους (αν είναι δυνατόν να πρέπει να περιμένω τόσες ώρες δηλαδή.. ) για να ξέρω πως θα πράξω από αύριο. Δεν θέλω να την πάρω από στραβό μάτι αλλά μέχρι στιγμής τίποτα δεν πάει όπως τα περίμενα μιλώντας τους στο τηλέφωνο για να φύγουμε απ' την Cosmote που χρησιμοποιούσαμε απροβλημάτιστα τόσα χρόνια..

 

Άλλος τρόπος για να ενημερωθώ για τα υπόλοιπα που έχω αυτή τη στιγμή στο κινητό μου δεν υπάρχει; Ειλικρινά τώρα; Τίποτα πέρα από αυτό;

 

f6a2576ed2a9ad224fd70851e7b46cc8.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κι εδώ το μήνυμα που έλαβα ως απάντηση στο αίτημά μου για τα 800mb του συμφωνημένου πακέτου μας. Αναφέρει καθαρά τα 500mb αντί τα 800 που συμφωνήθηκαν, μένει να δω τι θα βγάλει η αποψινή ενημέρωση.

 

Κι όπως φαίνεται βέβαια η Cyta δεν τα ανανεώνει αυτόματα όλα αυτά αλλά χρειάζονται μηνύματα-αιτήσεις στο 1299 κάθε 1η του μήνα, ίσως να θέλει και για τα 50 δωρεάν SMS όπως δείχνει η ιστορία αυτή τη στιγμή.. ουφ όμως..

 

99fb82b9a7abcf67b58c3b443b965943.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς κάτι δεν σου είπαν ή δεν κατάλαβες καλά. Δεν έχεις το πακέτο που αναφέρεις με τα SMS και τα mb. Με το μήνυμα που έστειλες θα χρεωθείς επιπλέον 5€ στον επόμενο λογαριασμό για το πακέτο που αγόρασες. Και φαντάζομαι ότι την πώληση δεν την έκανες με την cyta αλλά με κανέναν εξωτερικό συνεργάτη τους και σου έλεγε παραμύθια για να πουλήσει. Μίλα με 13877 να σου πουν τι πακέτο έχεις και τι θα χρεώνεσαι. Πάντως 100% δεν έχεις αυτό που λες.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα λέει ο snapp. Μέσω της εφαρμογής, αλλά και μετά από επικοινωνία με το τηλεφωνικό κέντρο, τσέκαρε τί πακέτο έχεις. Βασικά πες μας και τι σου είπαν να πληρώνεις κάθε μήνα.

Μήπως είσαι στα 1000 λεπτά προς όλους με τα 13 ευρώ?

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε makis μάλλον σου έταξαν πράγματα που δεν υπάρχουν εάν δεις στο δελτίο τύπου μιλάει μόνο για 1000 λεπτά.

 

Και σε ένα σημείο λέει

 

 

Οι Πελάτες του νέου Συμβολαίου Κινητής, που επιθυμούν περισσότερα χαρακτηριστικά, μπορούν να προσθέσουν επιπλέον πακέτα Ομιλίας/SMS/Mobile Internet όσες φορές θέλουν και όποτε το χρειάζονται, όπως για παράδειγμα το νέο πακέτο Mobile Internet που προσφέρει 500MB μόνο με 5,04€!

 

Ολόκληρο το δελτίο τύπου

 

http://www.cyta.gr/el/PressCenterSection/pressReleases/161125_neo_symvolaio_kinitis

 

Συμφωνώ με τα παιδιά. ο πωλητής σου έταξε δελφίνια να σε κάνουν βόλτα τώρα το καλοκαίρι που όμως δεν υπάρχουν. Καταλάβαινες πως το λέω και δεν κάνω πλάκα με το θέμα σου.

 

 

Ξέρεις πολύ καλά όταν ένα πρόγραμμα έχει sms και MB. φαίνεται από την αρχή και όχι να στέλνεις μηνύματα για να τα βάλεις συμφωνώ με ένα παιδί που είπε ότι θα χρεωθεί 5€ + για τα MB

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το πιθανότερο είναι πως πέσατε μέσα (κι εμείς σε απατεώνα από αυτούς που βρίσκουν μεγάλους ανθρώπους για συνεννόηση κλαρίνο ) από αύριο με το καλό (σήμερα απαντούν μόνο για βλάβες ) θα μιλήσω εγώ για το πακέτο τους με τον τρόπο που αρμόζει.. Έχω βγει απ' τα ρούχα μου με αυτά που διαπιστώνω και δεν ξέρω μέχρι που θα το φτάσω το πράγμα.

Είναι που μένω και μακρυά από τους γονείς και δεν είχα τη δυνατότητα να δω τα συμβόλαια που υπέγραψαν, πάντως υπάρχουν κι όπως με διαβεβαιώνουν τηλεφωνικά αναφέρονται μέσα όλα αυτά που σας είπα για τις "δωρεάν" παροχές τους.

 

Ευχαριστώ που μου ανοίξατε τα μάτια παιδιά, θα ενημερώσω για κάθε εξέλιξη.

 

Για τη ώρα η σημερινή ενημέρωση της εφαρμογής που υποτίθεται ότι θα έπρεπε να αναφέρει 800mb και 50sms..

 

8761159277b7ebca48a3374ea229810c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι και αλήθεια τα πακέτα που λες και ίσως να έγινε λάθος στην καταχώρηση του πακέτου σου. Κάλεσε αύριο στο 13877 και ενημέρωσε μας.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι έτσι να τελειώνω μ'αυτό το αγκάθι που με τρώει από προχτές, αύριο θα πάει ο φάδερ (κάτοχος του πακέτου ) σε κατάστημά τους κι αν δεν βγει άκρη εννοείται θα τον βάλω να καλέσει και στο 13877. Εξαντλούμε τις δυνατότητες που έχουμε και βλέπουμε, εννοείται θα ενημερώσω για την όποια εξέλιξη. Εννοείται επίσης ότι ευχαριστώ για όλη την ενημέρωση που παρέχετε παιδιά.. :)
Link to comment
Share on other sites

Το θέατρο του παραλόγου λοιπόν.. αφού επικοινώνησε ο πατέρας μου με την κυρία (σε λίγο θα αρχίσω να κοινοποιώ και ονόματα ) που του έκανε το συμβόλαιο (και προφανώς πρόκειται για εξωτερικό συνεργάτη της Cyta ), εκείνη τον διαβεβαίωσε ότι τα λεγόμενα της (1000 λεπτά ομιλία προς όλους, 800mb δεδομένων και 50sms δωρεάν ) βρίσκονται μέσα στο πακέτο μας παρόλο που δεν υπάρχει σαν option της εταιρίας για το απλό πακέτο των 13 ευρώ σε συνδυασμό με Cyta σταθερή. Το καταχώρησε σαν "ανάγκη του πελάτη" είπε, να μη φοβόμαστε τίποτα αφού έχουμε και τα στοιχεία της, να συνεχίσουμε να καταναλώνουμε άφοβα αυτά που μας επιβεβαιώνει ότι περιλαμβάνονται στο πακέτο "μας" κλπ κλπ κλπ..

 

Δεν με έπεισε και έβαλα τον πατέρα μου (σαν δικαιούχος του πακέτου ) να πάρει στο 13877 όπου φυσικά του είπαν ξεκάθαρα ότι το πακέτο μας δεν περιλαμβάνει ούτε δωρεάν mb's αλλά ούτε και sms, φυσικά για κάθε μήνυμα για τέτοιες μηνιαίες αιτήσεις θα χρεώνονται τα 5 ευρώ στο κάθε τηλέφωνο και πάει λέγοντας. Έχουμε απλά τα 1000 λεπτά ομιλίας - όπως ακριβώς αναφέρεται και στο φθηνό πακέτο των 13 ευρώ της Cyta στο site.

 

Η κυρία στο 13877 όμως καταχώρησε την όλη κατάσταση σαν "παράπονο" του πελάτη και αφού είναι σίγουρη για τη "συνεργάτιδα" όπως επίσης και για την καταγραφή της πρώτης κλήσης (αυτής του πατέρα μου για τον "διακανονισμό" και τη συμφωνία του πακέτου δηλαδή ) μας είπε ότι θα το ψάξει και θα μας ενημερώσει σε 2-3 μέρες για το αποτέλεσμα.

 

Κυκεώνας, ξεφτίλα από κάθε άποψη για μένα. Μένει να δω πως θα το διαχειριστεί η Cyta όλο αυτό το παραμύθι που πήγαμε και μπήκαμε και ειλικρινά, από αυτούς θα κριθεί το πως θα πράξω από εκεί κι έπειτα.

 

Συν τοις άλλοις έχω ξενερώσει εντελώς με το σήμα τους στο Ηράκλειο Κρήτης, ειδικά τα δεδομένα τα ψάχνεις με το κυάλι.

Έχω βγει από τα ρούχα μου εντελώς αυτή τη στιγμή..

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί κάνετε τη ζωή σας δύσκολη χωρίς λόγο

 

Η Cyta έχει εισάγει μαζί με την αίτηση (με τα ψιλα κλπ) ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ έντυπο με έναν ΜΕΓΑΛΟ ΠΙΝΑΚΑ που αναφέρει λεκτικά και αναλυτικά τι έχει το πακέτο, πόσο κάνει, πόση δέσμευση έχει κλπ

 

Βρες το και δες τι λέει. Κατά 99,99% αυτό έχεις και δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι ότι κλήση και αν βρεθεί ή δε βρεθεί. Η δέσμευσή σου (μας) απορρέει από τη σύμβαση και όχι από μια κλήση.

 

Τέλος να πω πως η cyta διαθέτει πακέτα των 500mb αρα όπως και να έχει 800mb ΔΕΝ μπορεί να έχεις. Επίσης πως είσαι τόσο σίγουρος για το τι ειπώθηκε στην κλήση πώλησης;

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς πως είμαι τόσο σίγουρος για το τι ειπώθηκε στην κλήση; Εμπιστεύομαι τον άνθρωπο που μου είπε τι ειπώθηκε (πατέρας μου είναι με σώας τας φρένας ακόμη :D ) όπως και το τι τον διαβεβαίωσε η πωλήτρια - έστω και εξωτερική αλλά εξουσιοδοτημένη συνεργάτης της εταιρίας. Και υποτίθεται ότι υπάρχει και κλήση καταγεγραμμένη, πράγμα που ανέλαβε να επιβεβαιώσει η ίδια η Cyta αυτή τη στιγμή. Επίσης υπενθυμίζω ότι υπάρχει συμβόλαιο που αναγράφει τα παραπάνω νούμερα, πως είναι δυνατόν να μην βρίσκεται στις "δυνατότητες" μιας εταιρίας όταν φτιάχνει τέτοια συμβόλαια - αν δεν πέσαμε και σε απατεώνισσα στο τέλος; Γίνεται όμως αυτό;

 

Δεν ακυρώνω τις αμφιβολίες σας όμως δεν μπορώ να μην απαντήσω όταν έχω τα παραπάνω δεδομένα αυτή τη στιγμή.

Μένει να περιμένουμε την "έρευνα" της εταιρίας και την οριστική της απάντηση σε 2-3 μέρες παιδιά, για ότι νεότερο θα ενημερώσω φυσικά. ;)

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς πως είμαι τόσο σίγουρος για το τι ειπώθηκε στην κλήση; Εμπιστεύομαι τον άνθρωπο που μου είπε τι ειπώθηκε (πατέρας μου είναι με σώας τας φρένας ακόμη :D ) όπως και το τι τον διαβεβαίωσε η πωλήτρια - έστω και εξωτερική αλλά εξουσιοδοτημένη συνεργάτης της εταιρίας. Και υποτίθεται ότι υπάρχει και κλήση καταγεγραμμένη, πράγμα που ανέλαβε να επιβεβαιώσει η ίδια η Cyta αυτή τη στιγμή. Επίσης υπενθυμίζω ότι υπάρχει συμβόλαιο που αναγράφει τα παραπάνω νούμερα, πως είναι δυνατόν να μην βρίσκεται στις "δυνατότητες" μιας εταιρίας όταν φτιάχνει τέτοια συμβόλαια - αν δεν πέσαμε και σε απατεώνισσα στο τέλος; Γίνεται όμως αυτό;

 

Δεν ακυρώνω τις αμφιβολίες σας όμως δεν μπορώ να μην απαντήσω όταν έχω τα παραπάνω δεδομένα αυτή τη στιγμή.

Μένει να περιμένουμε την "έρευνα" της εταιρίας και την οριστική της απάντηση σε 2-3 μέρες παιδιά, για ότι νεότερο θα ενημερώσω φυσικά. ;)

 

Αδερφέ δε σου καταλόγισε κανείς "πρόθεση" για παρανόηση ούτε σε εσένα ούτε στον πατέρα σου (μη παρεξηγηθούμε κιόλα)

 

Δες το συμβόλαιο, έχεις αντίγραφο σπίτι

 

Άκου τώρα τι συμβαίνει με την κλήση: Η κλήση είναι μια πρόσκληση για πιθανή κατάρτιση σύμβασης σε χρονική στιγμή μάλιστα ΠΡΟΣΥΜΒΑΤΙΚΗ. Άρα με βάση ακόμα και την από ΕΕΤΤ αδειοδότηση οποιαδήποτε εταιρεία ΔΕΝ υποχρεούται να έχει καν την κλήση. Γιατί; (πέραν των ανωτέρω) Γιατί πολύ απλά η δέσμευσή σου απορρέει από τη σύμβαση που υπέγραψες ΟΧΙ από το τι ειπώθηκε. Πόσο δε μάλλον αν υπάρχει κλήση και συμφωνεί με το συμβόλαιο..

Link to comment
Share on other sites

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...